Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko, Ty tajnůstkářko, ani se nepochlubíš, že si měla narozky....ke všemu 25!!! :-D Takže dodatečně všechno nejjj! x-) S dárečkem pro Petra, to by byl ten nejkrásnější....miminko x-) x-) Souhlas, že dárky pro chlapy jsou děsný....u mě je výjimka brácha, který si potrpí na oblečení (naštěstí máme stejný vkus a velikost odhadnu), jinak jsem věčně s rozumem v koncích. Pro mamku je to taky složitý, oblečení ji nebere...takže se kupují spíš praktické věci, maximálně "serepetičky" do interiéru. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, mladice????....to bych pochybovala :-D Copak Ty si nějaká babucha?? Jestli to není tajné, tak napiš svůj věk....ať můžu posoudit. Já myslela, že jsi maximálně věkově stejně jako já. Takže jsi mladší než manžílek...i Ty jedna...na zajíčky?? :-D :-D Elis, jestli můžu radit....vana se zástěnou je kompromis. Já taky toužila po sprcháči, ale je fakt že kvůli dětem je to lepší.
Odpovědět
jo jo, chlapi jsou děs :-) ... to je vždycky na Vánoce hrůza... Petr, brácha, táta, děda... někdy už si s tou pěnou a vodou po holení připadám trapně jako člověk bez fantazie :-N , ale co má člověk pořád vymýšlet :-D beruš díky za dodatečné přáníčko k narozeninám... já vím, že to není tolik, ale už si taky kolikrát připadám, že není co slavit :-D elis, to zařizováním závidím, taky mě to hrozně baví... já bych byla pro vanu, ale je to o tom že jsem na to zvyklá od malička, s tou zatahovací stěnou mi přijdou praktický a navíc taková společná voňavá koupel aspoň jednou za čas taky není špatná x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, o Vánocích mi ani nemluv....jak už jsem psala, jedinej vděčnej na dárky je brácha. U Pavla, tatínků a švagra fakt nevim....musím vždycky tahat nápady až z paty :-D . Pak moooc ráda nakupuju pro neteřinku...v tom se přímo vyžívám. Je to moje malá parádnice! x-) Vana je podle mě nejlepší řešení...spojuje oba požadavky: relaxační koupel i sprchu. Jen je nutná zástěna. A společná koupel....hmm, fajnec....jen u nás trochu problém :-N , s mými velribímy rozměry :-D a malou vanou = docela nemožné :-( :-D . Teď jsem ale někde viděla vanu pro dva (od Ravaku) a tam bychom se nacpali oba dva ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Kremrolko! Taky se dodatečně přidávám ke gratulaci k narozeninám!! Beruško mě už bude 29 :-( Je to hrozné jak to letí ]-( Ta vana od Ravaku se nám taky moc líbí! :-D Jenže do té koupelny by se asi nevešla, nebo by byla nalepená na záchod :-S Takže uvidíme až budeme vědět jaká tam bude ta standart vana a pak se budeme rozhodovat. Možná si zkusíme nechat propočítat i ty ceny za předělání vana se zástěnou/sprcháč - ale s tou hlubokou vaničkou! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, tak 29 bych Ti nehádala ani náhodou....ale žádný věk to ještě není. Ženy jsou na vrcholu mezi 30 a 35 rokem :-) . Vana "LOVE" od Ravaku je super, ale pro nás taky nereálná :-( ....v paneláku těžko řešitelné, leda se posunout až na chodbu :-D Hluboká sprchová vanička je taky řešení. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme jak to nakonec dopadne! x-) Ale je fakt, že už se na byteček moooooccccc těšim! a nato postupné zařizování!! Manžílek už mě upozornil, že zezačátku žijeme v 1KK a z druhého pokoje si udělá dílnu a bude vyrábět zařízení....tak se těšim jak mu do toho budu kecat! :-D :-D :-D
Odpovědět
elis díky ;-) taky bych ti 29 neřekla, myslela jsem tak 25/26 s vanou/ sprchovým koutem bych se rozhodla asi taky podle velikosti koupelny mít vanu nalepenou na záchodě není úplně ideální zkuste si to nakreslit podle rozměrů koupelny nebo možná by vám to navrhli i v nějakém kouplenovém studiu
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, se nedivím, že se těšíš....já měla skoro 1. Vánoce. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a vidíš. my si ty vánoce budeme odteď dělat až do začátku roku 2009 - pokud se jim teda nepovede tu stavbu prodloužit jak to psala včera žirafka!To bych asi zešílela!!!! Tou dobou už bych chtěla aspoň pupík když nic jiného x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Musíte doufat, nic jiného vám stejně nezbude. Snad bude Skanska rozumná a stanovený termín dodrží. Hmmm, další pupíkatá??? Co se to tu děje???....že bychom rovnou založily nové téma: těhulky a snažilky Tábor :-D :-D . Včera jsem potkala spolužačku ze ZŠ a řeč se samozřejmě stočila i na mimina. Ptala se co my a prcek...a já že bychom se nebránili. Jenže zatím nějak haprujem se "zaděláváním". Letos je těch mimoušů zase hafo.....ale představa je to pěkná. Ale stejně bych ráda nejdřív stihla svatbu, abychom to vzali pěkně po pořadě. ;-) Každopádně do 30 bych ráda drndala kočárek :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
no to já bych taky chtěla nějak kolem 30, ale to už bude příští rok! :-D Takže uvidíme jak se zadaří! ;-) A svatbu jsme už taky zvládli.....takže teď hurá do zadělávání! :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásíme se stále s říškem 2v1 :-D Trošku nestíhám prošíst všechno, jen s tou Smajlinky svatbou se musím omluvit, že nedorazím.Ten den se mi vdává v 10 v Táboře spolužačka a ve 12 v Chýnově vdává kolegyňka dceru, a tam musím být tutově.Takže vás bohužel musim zradit. No a abych nakonec nezradila všechny tím, že porodim 6.7. :-D ALe podle poslendí kontroly z 30.5. zůstává termín stále stejný a to 24.7..Mimčo vážilo ten den1747 gramů, takže už je ho pěkný kusan.No a já měla pěkných 76 kg,takže taky kusan :-D :-D Máme se jinak dobře.V pátek jsme vyrazili na svatební cestu směr Telč,Dalečín (tam byl nocleh u babičky) a v sobotu na Macochu. Bylo to moc fajn a jsem ráda, že jsme to ještě zvládli.Bylo milé nesedět o víkendu doma :-) Teď se jdu pěkně natahnout.Žehlila jsem plínky a venku schne snad poslední várka mimi oblečení.Tak bude zase o víkendu co dělat.Od zítra jsem v Táboře, tak to tady na mne počká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maalinko....skoromaminko x-) Nevadí, že nemůžeš na svatbu Smajlindy....dozvíš se všechno později jako Kremrolka ;-) . I vy "KUSANI", rostete pěkně....akorát jestli se nepletu, tak si od začátku těhu nabrala jen cca 7 kg, což není moc....nebo se pletu??? Svatební cestu vám přeju, takhle jste si to užili pěkně ve třech... :-). Hlavně, že mimouš neprotestoval. Je fakt, že doma vám nic neuteče...a natož s tchýní 8-( .
Odpovědět
Profilova fotka
pro dnešek mizím. Jdu řešit tu HYPO :-. Tak papa zítra! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, papa a dobře pořiď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno všem! Jakpak se máte? A co je kde nového? :-D U mě to, že jsem včera dala žádost na hypo....tak teď už jen počkat jak to dopadne a cca do 14 dnů podepsat smlouvu :-D :-D Tak doufám, že všechno bude OK!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, Tobě také dobré ránko.....u mě zatím všechno O.K.. Ale těším se jako každý týden na víkend. Akorát tenhle budeme v Práglu, jelikož bude Pavel dělat mamince PC. :-| Taky doufám, že vám všechno klapne a hypo vyřídí bez zbytečných průtahů....tohle papírování je šílenost. Budu na Tebe myslet a držet všechny pěstičky!! :-)
Odpovědět
Krasny den vsem ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš...já jak to tak zatím je, tak taky domů nepojedem...Romí má někdy v neděli odjet prý na 4 dny do Holandska.... Tak sem na to všechno zvědavá! A víkend v Praglu mě taky zrovna moc netěší! A kor když má být hezké počasí! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinko, ahoooojjjj :-) :-) Elis, no právě...ta představa nádherného počasí a trčet v Praze....hmm, žádné nadšení :-( . Jenže musíme, pořád to odkládáme a doma nám PC akorát zabírá místo a práší se na něj. Nejraději bych se viděla pěkně na chalupě...vylézt pěkně ven, něco dělat nebo jet někam na výlet.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je vážně hezká představa... vzhledem k proměnlivé náladě šéfa Romíka nevím ani já co bude :-( Nejraději bych jela k našim, vylezla na zahrádku, hrála si s pesanem....to by bylo mooocccc fajn a ne trčet v paneláku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, to věřím...zvlášť když je manželův šéf takový nerudný protiva :-| . Já pořád váhám, zda vůbec pojedu...ke všemu mi maminka psala že je marod. No nevim, nerada bych zase něco chytla. Mám dost oslabenou imunitu, když jsem byla tak často a dlouho nemocná (za poslední cca 4 měsíce). Jenže mám strach co na to rodiče....nejdřív říkám že jo a pak obrátím. Ale vážně se mi nechce a jak už jsi psala Ty, co v takovém horku....doma bych si udělala práci a pak bych mohla vyrazit za ségrou a neteřinkou. Tak jsem s rozumem v koncích. Zkusím to doma nadnést, ale počítám s pořádnou "bouřkou". :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidíš...třeba nebude bouřka. Já bych taky nejraději jela ikdyž sama, ale představa, že se pak minimálně týden neuvidíme se mi moc nelíbí! :-( Tak teď jen s čím dorazí domu - jedem nebo nejedem - a podle toho se rozhodnu jak o víkendu! Ale s tou nemocí maminky a možnou nemocí bych to asi taky neriskovala...být zase nemocná je zbytečné a navíc je venku tak hezky! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
....no, bouřka možná ne, ale stejně se to bez řečí neobejde. Jenže nechce se mi a basta, nejen kvůli možné nemoci. Prostě je to všechno v nejmíň vhodnou dobu....zrovna když je krásné počasí, maminka marodí a doma hrůůůza práce. Ale je fakt, že nestojím o další "chcípání". Užila jsem si toho věčného nachlazení ažaž. :-| Stejně si možná prosadím svou a zůstanu v Táboře. Ráda bych využila teploučka a udělala pořádný "ordnung". Poslední dobou jsem mírně nestíhala....minulý týden hned 2 svatby...pořád něco. Tak uvidím... :-) Elis, chápu že nechceš být tak dlouho bez manžílka, když se moc nevídáte, ale věř mi....užijete se ještě dost ;-) . Možná bude lepší zajet za rodičema a užít si klídku a venkovského vzduchu. O to víc se pak budete těšit jeden na druhého! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahoj holky, taky budu víkend trávit v Praze - Petrova mamka má narozky a do neděle asi zůstanem u našich včera jsem byla pozvaná na firemní akci z bývalé práce do Prahy do divadla na Fidlovačce byli jsem na Malované na skle - paráda!!!! pak žrautík :-p domů jsme dojeli v jednu ráno, tak je dnešek vážně krušnej a navíc takové práce...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko, no u mě to zatím vypadá, že se z víkendíku v Praze vyvlíknu....hurááá. Tobě ale přeju, ať si užiješ narozky skorotchýně a zbytek víkendu v Praze bájově x-) . Jééé, Malované na skle....to je krásné představení. Byla jsem na tom se ségrou, ale to bylo ještě před povodněmi v Karlíně. Super zážitek! No, dokážu si živě představit, jak Ti dneska je....jednou jsem takhle nerozumně "pařila" až do 2 do rána a na 6 jsem šupajdila do práce. Byl to mazec!!! Ale snad už to vydržíš a doma si můžeš pořádně odpočinout a dohnat spánkový deficit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké páteční ráno všem těhulkám, netěhulkám a budoucím těhulkám :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky beruško! A mezi které se řadíš ty? x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?