Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak k tomu prd se přidávám....a nějaké 4 melounky bychom brali taky!
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, klidně ;-) .....někdy mě ta moje kštice pěkně štve. Hlavně když jsem si umyla hlavu a potřebovala ji mít rychle suchou....to byl nadlidský výkon :-D Elis, já bych to tak tragicky neviděla. Ne že bych Ti radila, abys ignorovala smlouvu, ale přece jen to asi lepší nebude nikde. Tím 3% rozdílem se jistí, aby nedocházelo ke zbytečným třenicím. Souhlasila bych s Kremrolkou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no asi to tak dopadne...až bude hrubá stavba (cca leden 2008) tak už bychom mohli mít představu jak to dopadne s těma rozměrama.... Jo a kdybychom ty melounky dostali, tak bychom taky řešili domeček a ne byteček....ale třeba časem taky bude!!! :-D Tím se uklidňuju už teď! ;-)
Odpovědět
Ahojda vsem, no me se ty tri procenta zdaji treba docela dost... na 5 metrech je to o jednu dlazdici... :-p Ale myslim, ze je jednodussi se s tim smirit nez zkouset s tou smlouvou neco delat, prijde mi, ze je to typicka Skansky smlouva a ze kvuli jednomu bytu ji tezko budou predelavat... Jo a preju hodne stesti, mame kamarada, co ma se Skanskou hoodne spatny zkusenosti :-( :-( :-( tak moc drzim palecky, abyste to meli vsechno v pohode...
Odpovědět
Profilova fotka
a jak moc špatný zkušenosti?Kdepak a co kupovali???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafko :-) :-) já neříkám, že 3% jsou málo, ale beru to celkově....prostě vždycky jsou nějaké ústupky a kompromisy :-| . Dneska si člověk moc nevybere.
Odpovědět
žirafko souhlas, taky myslím, že jednu smlouvu předělávat nebudou můžeš mi taky poslat do IP ty zkušenosti? kdybychom přece jen v té sportce vyhráli ať víme s kým stavět :-D
Odpovědět
A to ja klidne pisnu verejne :-D Kamos kupoval byt na Proseku, v nejakym novym dome, co tam Skanska stavela... termin predani nebyl dodrzen cca o pul roku, nastesti mohl jeste zustat na kolejich, takze nemusel resit, kam se stehovat... a k bytu mel mit garaz, ale nak s nim zapomneli pocitat, takze prej garaz nakonec mit nebude... tak si na ne najal pravnika a ten mu tu garaz vyhadal. Vseobecne fungujou stylem, ze kdyz neco pokazej nebo zanedbaj, tak nabizej slevu, ale i s tou slevou pak na tom samozrejme ohromne vydelaji. Takze doporuceni je takove, ze skutecne trvat na realizaci toho, co je ve smlouve, pevne vyuzivat veskera sva prava, ktera ze smlouvy plynou a pokud jsou nejake problemy, tak se nebat jit nekam pro pravni pomoc.
Odpovědět
Profilova fotka
žirafko takže myslíš, že se mám pradit s nějakým právníkem než tu smlouvu podepíšu??? Nedodrželi o půl roku?? Tak to je teda fakt husté!!To bychom bydleli teda pěkně dlouho...... :-( :-| ]-( ;-( :-S ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Stejně je to děs ]-( , dneska jsou to z 99% samí podvodníci a kšeftaři :-| . Nejlepší varianta je, dělat si všechno sám....jenže to by musel být člověk všeuměl a všeználek :-( :-|
Odpovědět
No jo no, stavet chce kazdej, ale zedniku a dodavatelu je malo, takze se spousta staveb takhle ruzne zdrzuje a protahuje... cetla jsem o tom tuhle v Euru dost hustej clanek... Proste majitel stavebni firmy zaveli a zednici se zvednou a tejden jdou makat nekam jinam... zaplati sice smluvni pokutu, ale i tak na tom trhne hodne... Chce to proste prubezne tu stavbu sledovat, jestli roste podle planu nebo ne... a mit kdyztak v zaloze nejake nahradni bydleni, ev. podrzet si to, kde ted bydlite... A poradu s pravnikem bych urcite doporucovala... Precijen jde o investici za nemale penize... a ve srovnani s ostatnimi vydaji ten pravnik uz zas az tolik nestoji...
Odpovědět
Profilova fotka
a nemáš náhodou nějaký nápad kam se v Praze obrátit? Nebo kdokoli z Vás? Totálně tu nikoho takového neznám :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Napad nemam... zkus neco najit na netu... nebo se zeptat kolegu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady taky nikdo nikoho nezná...nikdo nic takového neřešil ;-( Zkusim najít něco na tom netu...nerada bych dopadla nějak blbě!!Takže raději fakt zaplatím právníka...snad to nebude nějak moc drahé!!
Odpovědět
Profilova fotka
Elismi, problemy nezavidim - pravda je takova, ze pokud mam nejakou opravdu "vaznou" smlouvu, vzdycky chodim za nasim firemnim pravnikem a on mi poradi - ze znamosti, soukromne a zadarmiko. ale kdybych tuhle moznost nemela, tak bych si nejakyho sikovnyho pravnika nasla i v Praze - zkus vlezt k holkam s predmanzelskejma smlouvama, myslim, ze by ti mohly poradit. ale muj nazor je, ze bude mit skanska jednu smlouvu a nebude do ni chtit sahat a domlouvat neco individualne. ale potrapit je muzes.
Odpovědět
doufam, ze jsem te nejak moc nevyplasila, ale clovek holt musi byt opatrny...
Odpovědět
Profilova fotka
ne v pohodě! Já bych jen nechtěla naletět a peněz je to bohužel hodně které do toho budeme investovat... :-|
Odpovědět
a co ty nase nejnovejsi novomanzelko, jak jde zivot?
Odpovědět
Ahojky! Novinky z našeho plánování: -zamluvili jsme focení -změnili cukrárnu -koupili další svíčky :-D -rozeslali oznámení. Teď jsem koukala na svatební plánovač a zjistila jsem, že už jen 33 dní budu slečna. Uff, to je něco :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Andeli, naprosto s Tebou souhlasím :-) Ahoj Vendi, tak gratuluji k zařízeným pochůzkám a změnám ;-) Jojo, už se vám to pomaloučku blíží.....a ani se nenaděješ a budeš vdaná x-)
Odpovědět
vendi, super, gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Vendi....tak koho máte na to focení? To je fajn že Vám to plánování jde takhle hezky...a beruška má pravdu. Ani se nestihneš rozkoukat a bude z tebe mladá paní! :-D Kdepak máme Andeliku?????????
Odpovědět
jo, vendi, nechces dorazit na nas srazik? bude asi 14/7 odpoledne nekde v tabore :-)
Odpovědět
Bude nás fotit paní Štegerová. Tak doufám, že to dobře dopadne :-) Já vím, za chvilku budu paní Majerová. Hrůza :-D Když mě tak budou lidi oslovovat, tak si vzpomenu na svojí "báječnou" tchýni... 8-( Ale snad si zvyknu. :-) Na srazík bych dorazila ráda, ale máme na ten víkend 14.-15. naplánovanou takovou "after-party" pro kamarády, který nezveme na hostinu. Takže bohužel.
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba je krásný a nezapomenutelný den, ale uteče to jako voda (zatím nemám osobní zkušennost, ale na pár svatbách jsem už byla). Vendi, tak se dorazíš na další srazík ;-)
Odpovědět
Hele, berusaku a jaky byly ty svatby, cos na nich byla? Jakou mela nevesta kytku, kde ze to meli, co mela na sobe... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-N ....oprava: tak dorazíš, ne tak se dorazíš :-N :-D :-D .....už mi to zase všechno leze na mozek a pletu písmena.....ale co, aspoň je prča :-)
Odpovědět
Berusko, já dorazím a ty mě dorazíš svými přeřeky, pokud mluvíš tak, jak píšeš :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafátko, takže pro Tebe ještě jednou "extra" :-D : první svatba byla na Hluboké (1.6.), nevěsta byla moje spolužačka ze SŠ. Počasí jim vyšlo přímo ukázkově a prostředí moc fajn.....akorát dost nabitý....obřady po 30 minutách jako všude. Nevěsta měla smetanové šaty se spadlými ramínky (na nich byly růžičky) s vlečkou. Kytku měla klasickou: do kulata vázané rudé růže s nevěstiným závojíčkem a perličkama. Ženich měl antracitově šedý oblek s leskem, červený plastron. Moc jim to slušelo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Holky a kde se sejdem tentokrát? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?