Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 beruško já myslím že by tam něco mít mohli ne? A nebo budeš muset na návštěvu do Prahy emoticon Já bych to řešila asi tím přáníčkem...nebo je můžeš zarámovat.... Na kdy to vlastně potřebuješ? Dobrá by taky mohla být nějaká hezká pokladnička......
31. kvě 2007 ve 14:47  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
jdu vás taky pozdravit emoticon v práci mám děsnej frmol, ale teď jsem si udělala kafíčko a dám si chvíli voraz emoticon
Tenhle a příští týden nám navíc nahrazujou všechny odpadlé hodiny aj za celý rok, takže teď je fakt intenzivka - 3 x týdně 2 hodiny... spím i za chůze emoticon
Kamčo - taky ti přeju jen to nej k dnešnímu svátku, hlavně ať vám to v srpnu dobře dopadne emoticon a vykoukne na vás s Mírou krásné zdravé mimčo emoticon
Mimochodem pupík je už moc pěknej!!! emoticon a máš krásný sestřih emoticon
31. kvě 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Elis, díky....zkusím se pozeptat.
No, svatba je 30.6., ale raději to nechci nechávat na poslední chvilku. Přece jen je velká poptávka, letos je extrémně hodně svateb a bude všechno přebrané. Zkusím zauvažovat a juknout po obchodech.....uvidím, co vymyslím. Zatím díky moc! emoticon
31. kvě 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Kremrolko emoticon ,
to budeš umět anglicky jako když bičem mrská, po takovém intenzivním studiu emoticon
31. kvě 2007 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 no kdyby si chtěla zajet do Prahy....tak klidně zajdu někam s tebou! Víc nápadů ze sebe nedostanu....ale možná se mi nějak zalíbil ten s tou kasičkou...jen nějakou hezkou najít emoticon
31. kvě 2007 ve 14:59  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahojky Kremrolko! Teda tak to ti docela závidim!Já bych taky hned brala takhle intenzivní kurz!!! Místo toho mám jen jednou týdně hodinu emoticon
31. kvě 2007 v 15:02  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, uvidím co najdu...za nabídku každopádně děkuju emoticon
31. kvě 2007 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Holky moje zlatý, loučím se s váma a přeju hezký zbytek dne emoticon emoticon
31. kvě 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 tak papa a i tobě hezký zbytek dne!!!
31. kvě 2007 v 15:11  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj beruš emoticon
jinak myslím, že pokladnička je super nápad
pak někde tady ve svatbeních albech jsem viděla, že dávají jako dar kytku a na tu přivážou do ruliček smotané padesátikoruny a nazývají to stromem padesátovníkem emoticon
ale to záleží taky jak chcete být štědří emoticon
no a pak klasické přáníčko... já ho budu vyrábět pro babičku na bráchovu svatbu
jsem takový patla tak si s tím vyhraju, mám to vymyšleno - přání z barevné čtvrtky, nahoru nalepím nějakou svatební stuhu, připravím ruličky pro penízky do tvaru květu kytky a ze sušeného lýka jako stonek
dovnitř se pak může napsat přání
31. kvě 2007 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Caues vsem
Berus, nekde jsem videla jako pranicko ty penize nastrkany jako za ramem obrazu emoticon a nebo potom mesec nejakych drobnych... popr. co mela jedna holcina tady z beremka... penize byly v nafukovacich baloncich a ty balonky byly nafouknute... a oni je museli propichovat, aby se k penezum dostali emoticon
31. kvě 2007 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
 caues Taborandy,
Kremrolko-hele kam chodis na kursy na FCE? je to platny? kolik stojej? - mozna uz jsem se te ptala, ale bohuzel jsem to zapomnela. normalka tak desne zapominam anglictinu, ze se musim do kursu prihlasit. a kdyz kursy, tak nejakou tu zkousku, aby byla motivace...... ze emoticon
Berus - financni dar - ja jsem take jednou davala penize a to nasledujici formou : usila jsem ozdobny sacek, penize rozmenila na 1-2-5-10 ne vic kovaky, koupila kilo rejze, kilo cocky, kilo hrachu, vsechno penizky+lusteniny smichala, sesypala do pytlicku, zavazala a predala - obdarovani si to pak prebrali - davas dar tezkej jako petikilo, vkusne upraven, nikdo nevi cca co to je a pak to zpusobi docela pozdvizeni ale zaroven neurazi emoticon jsou to vydreny prachy emoticon ale je pravda, ze se taky jedna o naturu zenicha a nevesty, estli jsou to suchari tak je to nepotesi emoticon
31. kvě 2007 ve 20:34  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 andeli, tyjo, ty ses darecek teda emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
kdybych od vas dostala naky takovyhle tezky darek, tak aspon budu vedet, co v nem je emoticon emoticon emoticon emoticon
31. kvě 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 emoticon darecek vypadal fakt luxusne - tyrkysove zeleno- modry latkovy sacek s flitry sem tam, siroka bila masle s dlouhymi licousy, tezky jako prase - ono se nezda, sacek na to nevypada ale je to fakt vaha - no proste dar nad dary emoticon
1. čer 2007 v 06:09  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 andeli... hezká verze popelky emoticon
já chodím na přípravu FCE, zkoušky se dělají v Praze nebo ČB a platí se zvlášť (tuším že kolem 4 tisíc)
já na ní letos nejdu, rozhodla jsem si, že si v zimě udělám rovnou CAE (o stupeň výš)
myslím, že to zvládnu, to FCE mi přijde celkem snadný
1. čer 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Hele Kremrolko, a kam chodis na tu pripravuuu?
2. čer 2007 v 19:47  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Hezké pondělní ránko všem emoticon emoticon

Holky, moooc děkuji za rady na darování penízků.....něco už se rýsuje emoticon
Jinak mám za sebou další 2 svatby....na Hluboké a v penzionu Karolín. Ta první byla šílená nuda, i když jsem tam byla jako host.....prostě jsem mezi cizí lidi nezapadla....trpěla jsem celou dobu emoticon emoticon . A na druhé jsem se byla pouze juknout a popřát hodně lásky a štěstí. emoticon

.....a jen tak mimochodem.....jsem konečně ostříhaná. Mám to krátké jako už dlouho ne, ale jsem spokojená. Doma měl účes velký úspěch emoticon . Hlavní je, že jsem se zbavila dlouhého páča emoticon . Nakonec mě šmiknula spolužačky kámoška zadara emoticon
4. čer 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahojky beruško!
Tak to je super že si taky ostříhaná!A co třeba nějakou fotečku??? emoticon Já sem zvědavá! emoticon
A jak se máš jinak?Co je nového?Mě po obědě dorazí výplaty a tak se pak nezastavím! emoticon emoticon emoticon Ale na druhou stranu si zase brzo pošlu penízky! A ty se teda teď hodí až to hezké není emoticon Dneska už sem byla zase řešit smlouvu....a teď jen přemýšlím, jestli je ta smlouva pro nás OK nebo jestli není.... A začínám z toho trochu šílet!
4. čer 2007 v 11:04  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Elis,
fotečku bohužel nemám, ale pokusím se něco nafotit....i když ta moje kedlubnička jako melounek....nevim, nevim emoticon emoticon
Jinak se mám jako při pondělku, lenivě a unaveně....moc jsem toho o víkendu nenaspala. Bylo toho na mě moc....prostě "hektiše". Páteční svatba byla děs běs a já pak celý víkend litovala, že jsem tam vůbec lezla emoticon.
O penízkách radši ani nemluv....u nás se minulý měsíc pěkně roztočily a teď máme "hluboko do žlabu", tudíž čekám na výplatu jako na smilování. Nechceš poslat nějakou zálohu, když už děláš výplaty??? emoticon emoticon

Copak máte za problémy se smlouvou???
4. čer 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 no já nevím jestli jsou to problémy nebo ne. Tak trochu se bojím, aby nás nevzali na hůl... Na druhou stranu si říkám že je to skanska, takže velká firma, a že snad ne.... Jenže jak to bude vypadat až to postaví?? Maj ve smlouvě, že se v rozměrech můžou seknout + - o 3% a to se mi nelíbí!! Tak přemýšlím, jestli to neprobrat s nějakým právníkem...jenže nevím s jakým a zrovna za to platit nehorázné sumy se mi taky nechce! emoticon
Jak jste to řešili Vy?
No a s tou zálohou...to by bylo fajn!TAky bych si nějakou poslala a ne jen sobě! emoticon Kéž by to tak šlo!!! Pak bychom měli penízků emoticon emoticon emoticon
4. čer 2007 v 11:31  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Elis, Tvoje obavy chápu....my taky pořád přemýšleli a ověřovali, než jsme se upsali. Přece jen to je závažné rozhodnutí a jsou ve hře velké peníze. U nás proběhla porada s právníkem (máme známou) a poradkyní přímo od ČMSS (kde jsme si braly úvěr ze SS). Ale i tak se nám problémy nevyhnuly. Bohužel dneska je to děs, každý chce urvat peníze co nejrychleji. emoticon
Jojo, peníze jsou věčné téma....taky by se mi pár set tisíc hodilo (proč být třoškař emoticon ) emoticon .
4. čer 2007 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 já bych klidně připsala pár nul navíc...to víš, za tisíce zavíraj, za miliony jen hrozí! emoticon emoticon
4. čer 2007 ve 12:17  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky emoticon
Beruško taky jsem zvědavá na nový setřih emoticon já už se taky těším až to budu moct ostříhat - na tak dlouhé vlasy nejsem zvyklá a kór při těhle vedrech se mi hodně mastí emoticon nosím to furt do culíku a už mě to neba
ale tak nechám to do svatby a pak půjde moje oblíbené mikádo emoticon
Elis, mně ty 3% nepřijdou tak hrozný, musí to tam podle mě dát kvůli možným technickým detailům řešení stavby (třeba výtak nebo něco tak) - na nějakých 60 m2 by to bylo max 1,8 m2 - no to víš, že by to naštvalo, ale myslím, že větší pravděpodobnost je, že ty metry dodrží... navíc nevím jakou šanci se budeš mít dohadovat s firmou jako je skanska emoticon to si asi neybereš emoticon navíc právník...
ale je to jen můj názor, zkušenost s tím osobní nemám...
4. čer 2007 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 No, nechtěla jsem být zase hamoun, ale máš pravdu.....nač se zahazovat s pár set tisícovkama a být jednou nohou v kriminále. Raději nějaký ten melounek a pohodička piánko emoticon emoticon
4. čer 2007 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Jinak nám by se na bydlení hodily tak 3 mega emoticon vzhledem k tomu že máme prd a líbil by se nám domeček emoticon
Jóóó - takhle vyhrát ve sportce... hmmmm emoticon emoticon emoticon
4. čer 2007 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Kremrolko,
já jsem moc ráda, že jsem se vlasů zbavila.....v těch vedrech opravdu nic příjemného. Měla jsem je narostlé až do půl zad a pěkně husté. Teď jsem skoro " na kluka" a fajnec. Naštěstí se mě teď držení dlouhých vlasů na svatbu netýká, tudíž jsem se "pařeniště" zbavila. Kamarád říkal, že mám vlasů jako Vladko z VV emoticon
4. čer 2007 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Beruško emoticon emoticon emoticon
Že by jsi mi jich půlku dala? emoticon ... no možná čtvrtka by mi stačila emoticon
4. čer 2007 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremroli, souhlas.....3 mega by bodli. Hned bych vyměnila byt za domeček.....a prd máme taky emoticon
4. čer 2007 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 no jasňačka! Klídek pohodička a pár melounků! emoticon emoticon
kremrolko já vím, že to není tolik, ale když si představím cenu za metr, která vychází asi 33tisíc, tak je mi z toho špatně!!!! Nevím s kým bych to řešila a tak to asi nechám být.Navíc platit právníka tak na to teď taky nějak extra finance nezbývaj.... Četla jí i paní co se mnou řeší finance a nemyslí že by tam bylo něco hrozného....pak jí četli i v bance (ale tam si asi spíš všímali financí) a taky neprotestují....
4. čer 2007 ve 12:25  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 to víš je to elismi blbý emoticon ale nevím jak moc je možné měnit tu smlouvu
aby vás neposlali někam a neřekli že když to nepodepíšete vy, podepíšou jiní emoticon
peněz je to hodně, ale vem si kolik to přeplatíte ve finále bance
to už je nějakých 50 tisíc zanedbatelná částka...
ale stejně bych se spíš uklidňovala tím, že metry dodrží, když už mají jednou plány emoticon
4. čer 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš