Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad už bude konečně krásně. Včerejšek byl nádhernej, tak jen tak dál.... Minulou neděli jsme byli u Lukáše Potůčků v ateliéru, tak se těším na fotečky, snad budou brzo. Teď v neděli mají termín porodu, tak jsem zvědavá. Čekají holčičku, tak budou mít páreček a že prej když se zeptali Kubíka, jak chce aby se jmenovala sestřička, tak řekl, že Terezka :-) zukl: to je jasný, že bude duben hezky, je to objednaný a my přece nebudeme trajdat s kočárkem ve sněhu :-D
Odpovědět
Ahojky, zas hlásí na příští týden ochlazení :( Gejsa : tak pak ukážeš, Lukáš je moc šikovnej, fotečky budou určitě krásný. Jéé tak to jim přeju, Terezka je krásný jméno (už ho v rodině máme). No to nebudete to věřim :-D Doufám, že se přijdete podívat, kdo budete moct :-)
Odpovědět
Včera jsme už objednali krabice na výslužky, dneska jsem volala do Goldexu, tak prstýnky by měli být příští týden hotové. Oznámení a pozvánky taky příští týden. Zítra jdeme kupovat koplet na ženicha (oblek, boty, košile, kravata). Tak už se nám to rýsuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: však jsem mu taky říkala, že vím, že bude fotit v dubnu svatbu, tak se ptal o koho jde, a kdyz jsem řekla, že o Tebe, tak říkal, že je to pravda :-D Ale říkal, že už aby byla Petra zpátky, že on ty bříška a miminka fotit neumí, že to je její práce :-D Tak říkal, že miminko už nám bude fotit ona. No já to s mou účastí vidím špatně, bohužel... Ale budu na vás moc a moc myslet. A kam jedete na oblek?
Odpovědět
Gejsa : klasika Prostějov, pak je U Zvonu taky nějaká pánská moda a pak Olympie tam snad taky něco obejdem :-) Jinak nevim, moc se v těchto obchodech nevyznám ...
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: jj, prostejov je OK. my sehnali jak je vedle Tesca na Rokycanske.... a kosili v Olympii, kdyz jsme sli do kina, tak jsme se sli podivat po kramech nez to zacne a je tam obchudek (asi AMD nebo neco takovyho) a tam jsme poridili kosili i kravatu.... Tak at hlavne sezenete, hodne stesticka.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, i když jak tak čtu, tak už to máte za sebou a tak jste určitě ty pravé na rady:) Já mám svatbu sice daleko - říjen, ale vím od známých, jak je to občas těžké z termínama těch nej míst a osob, takže jsme si byli zamluvit radnici a tak jsem dostala do ruky ten super seznam skladeb, kde rozumím tak třetině. Můžete mi někdo říct, která skladba se při čem hraje (pochody jsou mi jasné) a která je nejdelší? Hodila jsem to všechno na you tube a občas se nestačila divit :-D Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: asi tak tu hoďku ... jinak s tou barvičkou ...jestli ti to stačí, tak 27. budu v plzni určitě, ale jestli chceš jindy, tak není problém. brixinka: vítej...snad ti poradí mapemo nebo mikanek, ty to měli taky na radnici.
Odpovědět
Gejsa : no kouknem, musíme bejt úspěšný Pepik : 27 je sobota vid? To asi nic nemám, takže prozatím s tim počítej. Kdyby mi to nevyšlo domluvíme se na jindy
Odpovědět
Ahoj holky, tak oblek jsme po velikých útrapách sehnali, v pánské módě U Zvonu, v týdnu tam zajdem pro košili a kravatu. Včera jsem celý odpoledne dělal soupis svatebních darů.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zukl, my jsme měli taky oblek odtamtud. Košili a kravatu AMJ, jiný nekupujeme, bysme si mohli doma otevřít prodejnu co toho máme 8-) A jakou budete mít košili? Bílou nebo něco modrýho?
Odpovědět
Suzzanka : my AMJ taky kupujem našemu tatímu, má jich taky sbírku (i kravat). Košile asi bílá a modrá kravata. Nebo hodně sv. modrá košile a bílá kravata se stříbrným. Ale první varianta se mi líbí víc :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mně by se taky víc líbila bílá košile s modrou kravatou. My jsme měli světlounce béžovou a kravata byla domodra. A na fotkách to stejně není poznat, vypadá to bíle :)
Odpovědět
Suzzanka : no a přijde mi to i vznešenější :-) Než ten opak ...
Odpovědět
Zítra máme schůzku ohledně dortu a cukroví, tak sem zvědavá jak se pani ukáže :-)
Odpovědět
Objednali jsme oznámení. Do týdne přijdou! Náhled byl skvostný, tak uvidíme, jak to bude vypadat v reálu.
Odpovědět
Ahoj nevěstinky a mladé paní :-) Prozdradíte, kde jste kupovaly svatební střevíčky?
Odpovědět
Tak máme košili a kravatu. Je to super, dneska nově dovezené, značka AMJ :-) foto v albu
Odpovědět
Lea : koukám k tobě do albíka, ale fotku oznámení mi to nechce ukázat :(
Odpovědět
zukl: tu malou verzi to nezobrazuje a nevím, proč, ale když na to klikneš, tak to velký obrázek ukáže
Odpovědět
Lea : ju už mi to jde, hezký, stylový
Odpovědět
Tak holky, dneska schůzka na dortíka a výslužky byla příjemná :-) Paní je moc moc ochotná, udělají cokoliv. I jsme si vymysleli uděla výslužky na 2 vyzvednutí 2.4. a 8.4. a neni to pro ně žádnej problém, což se nám moc hodí. Brácha to odtamtud měl taky a cukrovíčko i dortík chutově bezvadnej a pohledově taky :-D A jelikož tam tatího znají (berou tam dost často, zákusky, dorty, cukroví) tak asi i cena bude zajímavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lacoccinelle: Ahojky, já jsem si koupila boty v Ornelle, když jsem si zamlouvala šaty, vypadají kvalitně moc hezky, ale myslám, že v krámu s obuví zvládneš sehnat taky kvalitu a levnější brixinka: Řeším stejný problém jako ty, taky jsem skladby hledala na internetu, hrané varhany, abych si to dokázala představit a zatím vybráno nemáme, polovinu vůbec neznám :-D
Odpovědět
Laccoinelle : botičky zkus kouknout v krámkách s obuví, i když já tam nesehnala nic. Nebo se mi to nelíbilo. Jinak svatební salony. Brixinka : s hudbou na radnici ti neporadim. My to máme U Pramenů a hudbu vlastní
Odpovědět
Profilova fotka
Cupity: a můžeš mi poradit, kde máte hostinu. Vím, že mám ještě nějaký ten pátek čas na řešení, ale ty hlavní věci bych už chtěla mít jistý. My jsme uvažovali o Salzmannech nebo jsem slyšela, že je to dobré u Řezníka, tak nevím. Byla jsem se podívat v hotelu Panorama a U Pramenů, ale nevím. Mám to o to složitější, že nemám rodinu z Plzně, takže se u toho asi trochu zapotím. :-)
Odpovědět
Brixinka : my to máme taky složitější :-) My bydlíme v Plzni, moji rodiče kus za Plzní a přítelovo rodiče a přítelé jsou od Písku. Taky se to špatně kloubí, ale jde to :-) s hostinou nevim, dobrý to mají třeba v Simsalabim (na Americké) my to máme i s obřadem U Pramenů a tam je největší spokojenost
Odpovědět
Profilova fotka
Zukl: díky za radu. U nás se jedná o 130 km. Docela mě zarazilo, že nám vlastně nic moc nenabídl. Žádné výhody a ani slevu na ubytování, když budeme mít víc pokojů apod. To jinde jsou v tomhle svolnější. Pracovala jsem nějakou dobu se svatbama, takže podle toho soudím, co vše jsme povolili a kde jsme "zamhouřili oči". No uvidíme, snad to vymyslíme ke spokojenosti všech ;-) .
Odpovědět
Brixinka : U Pramenů máš zdarma novomanželské apartmá a slevu na další pokoje myslim 10%
Odpovědět
Profilova fotka
brixinka: My dlouho přemýšleli, jak chceme svatbu pojmout a kde mít hostinu. Zatím vede varianta obřad, focení, oběd v restauraci (ještě nevím kde, někde u náměstí) a pak se přesuneme k nám na zahradu na grilovačku. V loterii byl také hotel Viktorie, mají tam pěknou zahradu a na Salzmany jsem tu od nějaké nevěsty četla, že vše bylo super, obsluha, výzdoba, apartmá pro novomanžele, ale ve finále zjistili, že je natáhli o nějakých 25% na ceně.
Odpovědět
Profilova fotka
Zukl: nvovmanželské apartmá ano, ale když jsem se ptala na další slevu, tak řekl že nic. No neva. Cupity: včera nám přišla od Salzmannů kalkulace a je to docela ok, teda oproti ostatním. Znám majitele i provozní, spolupracovala jsem s nimi pár let, tak snad by si to ke mě nedovolili. :-| A neslyšeli jste někdo o hostině v restauraci U řezníka na Locháči?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?