Menu Forum

Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

21. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 822 příspěvků a 2 alba. Má 56 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 13. června 2009
    Zámecký statek Býkov, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 822 příspěvků a 2 alba. Má 56 přátel. Region Plzeň.
 Ahoj holky, tak snad už bude konečně krásně. Včerejšek byl nádhernej, tak jen tak dál....

Minulou neděli jsme byli u Lukáše Potůčků v ateliéru, tak se těším na fotečky, snad budou brzo. Teď v neděli mají termín porodu, tak jsem zvědavá. Čekají holčičku, tak budou mít páreček a že prej když se zeptali Kubíka, jak chce aby se jmenovala sestřička, tak řekl, že Terezka emoticon

zukl: to je jasný, že bude duben hezky, je to objednaný a my přece nebudeme trajdat s kočárkem ve sněhu emoticon
26. únor 2010 v 09:33  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
Registrovala se 14. května 2009 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
zukl
Registrovala se 14. května 2009 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků. Region Plzeň.
 Ahojky,

zas hlásí na příští týden ochlazení :(

Gejsa : tak pak ukážeš, Lukáš je moc šikovnej, fotečky budou určitě krásný. Jéé tak to jim přeju, Terezka je krásný jméno (už ho v rodině máme). No to nebudete to věřim emoticon

Doufám, že se přijdete podívat, kdo budete moct emoticon
26. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Včera jsme už objednali krabice na výslužky, dneska jsem volala do Goldexu, tak prstýnky by měli být příští týden hotové. Oznámení a pozvánky taky příští týden. Zítra jdeme kupovat koplet na ženicha (oblek, boty, košile, kravata). Tak už se nám to rýsuje emoticon
26. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
 zukl: však jsem mu taky říkala, že vím, že bude fotit v dubnu svatbu, tak se ptal o koho jde, a kdyz jsem řekla, že o Tebe, tak říkal, že je to pravda emoticon
Ale říkal, že už aby byla Petra zpátky, že on ty bříška a miminka fotit neumí, že to je její práce emoticon Tak říkal, že miminko už nám bude fotit ona.

No já to s mou účastí vidím špatně, bohužel... Ale budu na vás moc a moc myslet.
A kam jedete na oblek?
26. únor 2010 ve 13:31  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Gejsa : klasika Prostějov, pak je U Zvonu taky nějaká pánská moda a pak Olympie tam snad taky něco obejdem emoticon Jinak nevim, moc se v těchto obchodech nevyznám ...
26. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
 zukl: jj, prostejov je OK. my sehnali jak je vedle Tesca na Rokycanske.... a kosili v Olympii, kdyz jsme sli do kina, tak jsme se sli podivat po kramech nez to zacne a je tam obchudek (asi AMD nebo neco takovyho) a tam jsme poridili kosili i kravatu....

Tak at hlavne sezenete, hodne stesticka.
26. únor 2010 ve 14:32  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brixinka
Registrovala se 19. června 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 72 příspěvků a 2 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 2. října 2010
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
brixinka
Registrovala se 19. června 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 72 příspěvků a 2 alba. Region Plzeň.
    V Plzni, Region Plzeň
 Zdravím všechny nevěsty, i když jak tak čtu, tak už to máte za sebou a tak jste určitě ty pravé na radyemoticon
Já mám svatbu sice daleko - říjen, ale vím od známých, jak je to občas těžké z termínama těch nej míst a osob, takže jsme si byli zamluvit radnici a tak jsem dostala do ruky ten super seznam skladeb, kde rozumím tak třetině.
Můžete mi někdo říct, která skladba se při čem hraje (pochody jsou mi jasné) a která je nejdelší?
Hodila jsem to všechno na you tube a občas se nestačila divit emoticon
Díky moc
26. únor 2010 v 16:23  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
Registrovala se 28. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1002 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Klatovy.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
Registrovala se 28. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1002 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Klatovy.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 zukl: asi tak tu hoďku ...
jinak s tou barvičkou ...jestli ti to stačí, tak 27. budu v plzni určitě, ale jestli chceš jindy, tak není problém.
brixinka: vítej...snad ti poradí mapemo nebo mikanek, ty to měli taky na radnici.
26. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Gejsa : no kouknem, musíme bejt úspěšný

Pepik : 27 je sobota vid? To asi nic nemám, takže prozatím s tim počítej. Kdyby mi to nevyšlo domluvíme se na jindy
26. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Ahoj holky,

tak oblek jsme po velikých útrapách sehnali, v pánské módě U Zvonu, v týdnu tam zajdem pro košili a kravatu. Včera jsem celý odpoledne dělal soupis svatebních darů.
1. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzzanka (35 r.)
Registrovala se 13. února 2009 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Na zámku Klenová, Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
suzzanka (35 r.)
Registrovala se 13. února 2009 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
 Ahoj zukl, my jsme měli taky oblek odtamtud. Košili a kravatu AMJ, jiný nekupujeme, bysme si mohli doma otevřít prodejnu co toho máme emoticon
A jakou budete mít košili? Bílou nebo něco modrýho?
1. bře 2010 v 10:26  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Suzzanka : my AMJ taky kupujem našemu tatímu, má jich taky sbírku (i kravat). Košile asi bílá a modrá kravata. Nebo hodně sv. modrá košile a bílá kravata se stříbrným. Ale první varianta se mi líbí víc emoticon
1. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzzanka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
suzzanka (35 r.)
 Mně by se taky víc líbila bílá košile s modrou kravatou. My jsme měli světlounce béžovou a kravata byla domodra. A na fotkách to stejně není poznat, vypadá to bíle emoticon
1. bře 2010 v 10:49  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Suzzanka : no a přijde mi to i vznešenější emoticon Než ten opak ...
1. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Zítra máme schůzku ohledně dortu a cukroví, tak sem zvědavá jak se pani ukáže emoticon
1. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
Registrovala se 14. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 328 příspěvků a 2 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 14. května 2010
    Na hradě Švihově, Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
Registrovala se 14. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 328 příspěvků a 2 alba. Region Plzeň.
 Objednali jsme oznámení. Do týdne přijdou! Náhled byl skvostný, tak uvidíme, jak to bude vypadat v reálu.
1. bře 2010 v 16:19  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lacoccinelle
Registrovala se 7. října 2009 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků a 1 album. Region Plzeň.
  • Svatba byla 31. července 2010
    Na zámku v Manětíně, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lacoccinelle
Registrovala se 7. října 2009 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků a 1 album. Region Plzeň.
  • Svatba byla 31. července 2010
    Na zámku v Manětíně, Region Plzeň
 Ahoj nevěstinky a mladé paní emoticon Prozdradíte, kde jste kupovaly svatební střevíčky?
1. bře 2010 v 18:01  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Tak máme košili a kravatu. Je to super, dneska nově dovezené, značka AMJ emoticon foto v albu
1. bře 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Lea : koukám k tobě do albíka, ale fotku oznámení mi to nechce ukázat :(
1. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
 zukl: tu malou verzi to nezobrazuje a nevím, proč, ale když na to klikneš, tak to velký obrázek ukáže
1. bře 2010 v 19:15  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Lea : ju už mi to jde, hezký, stylový
1. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Tak holky, dneska schůzka na dortíka a výslužky byla příjemná emoticon Paní je moc moc ochotná, udělají cokoliv. I jsme si vymysleli uděla výslužky na 2 vyzvednutí 2.4. a 8.4. a neni to pro ně žádnej problém, což se nám moc hodí. Brácha to odtamtud měl taky a cukrovíčko i dortík chutově bezvadnej a pohledově taky emoticon A jelikož tam tatího znají (berou tam dost často, zákusky, dorty, cukroví) tak asi i cena bude zajímavá emoticon
2. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cupity
Registrovala se 8. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 167 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
cupity
Registrovala se 8. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 167 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
 lacoccinelle: Ahojky, já jsem si koupila boty v Ornelle, když jsem si zamlouvala šaty, vypadají kvalitně moc hezky, ale myslám, že v krámu s obuví zvládneš sehnat taky kvalitu a levnější
brixinka: Řeším stejný problém jako ty, taky jsem skladby hledala na internetu, hrané varhany, abych si to dokázala představit a zatím vybráno nemáme, polovinu vůbec neznám emoticon
2. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Laccoinelle : botičky zkus kouknout v krámkách s obuví, i když já tam nesehnala nic. Nebo se mi to nelíbilo. Jinak svatební salony.

Brixinka : s hudbou na radnici ti neporadim. My to máme U Pramenů a hudbu vlastní
2. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brixinka
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
brixinka
    V Plzni, Region Plzeň
 Cupity: a můžeš mi poradit, kde máte hostinu. Vím, že mám ještě nějaký ten pátek čas na řešení, ale ty hlavní věci bych už chtěla mít jistý. My jsme uvažovali o Salzmannech nebo jsem slyšela, že je to dobré u Řezníka, tak nevím. Byla jsem se podívat v hotelu Panorama a U Pramenů, ale nevím. Mám to o to složitější, že nemám rodinu z Plzně, takže se u toho asi trochu zapotím. emoticon
2. bře 2010 v 17:06  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Brixinka : my to máme taky složitější emoticon My bydlíme v Plzni, moji rodiče kus za Plzní a přítelovo rodiče a přítelé jsou od Písku. Taky se to špatně kloubí, ale jde to emoticon s hostinou nevim, dobrý to mají třeba v Simsalabim (na Americké) my to máme i s obřadem U Pramenů a tam je největší spokojenost
2. bře 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brixinka
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
brixinka
    V Plzni, Region Plzeň
 Zukl: díky za radu. U nás se jedná o 130 km. Docela mě zarazilo, že nám vlastně nic moc nenabídl. Žádné výhody a ani slevu na ubytování, když budeme mít víc pokojů apod. To jinde jsou v tomhle svolnější. Pracovala jsem nějakou dobu se svatbama, takže podle toho soudím, co vše jsme povolili a kde jsme "zamhouřili oči". No uvidíme, snad to vymyslíme ke spokojenosti všech emoticon .
2. bře 2010 v 17:43  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Brixinka : U Pramenů máš zdarma novomanželské apartmá a slevu na další pokoje myslim 10%
2. bře 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cupity
fotoportrét
fotoportrét
cupity
 brixinka: My dlouho přemýšleli, jak chceme svatbu pojmout a kde mít hostinu. Zatím vede varianta obřad, focení, oběd v restauraci (ještě nevím kde, někde u náměstí) a pak se přesuneme k nám na zahradu na grilovačku. V loterii byl také hotel Viktorie, mají tam pěknou zahradu a na Salzmany jsem tu od nějaké nevěsty četla, že vše bylo super, obsluha, výzdoba, apartmá pro novomanžele, ale ve finále zjistili, že je natáhli o nějakých 25% na ceně.
3. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brixinka
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
brixinka
    V Plzni, Region Plzeň
 Zukl: nvovmanželské apartmá ano, ale když jsem se ptala na další slevu, tak řekl že nic. No neva.
Cupity: včera nám přišla od Salzmannů kalkulace a je to docela ok, teda oproti ostatním. Znám majitele i provozní, spolupracovala jsem s nimi pár let, tak snad by si to ke mě nedovolili. emoticon A neslyšeli jste někdo o hostině v restauraci U řezníka na Locháči?
3. bře 2010 v 09:41  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš