Menu Forum

Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

21. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
monisek_plzen
Registrovala se 3. února 2009 na beremese.cz. Přidala 221 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Na zahradě hotelu U Pramenů v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
monisek_plzen
Registrovala se 3. února 2009 na beremese.cz. Přidala 221 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Na zahradě hotelu U Pramenů v Plzni, Region Plzeň
 Suzzanko hezky se vylež a nech se rozmazlovat emoticon Knížuška počká, každopádně děkuju, že na mě myslíš emoticon
Krásnej víkend všem...
5. únor 2010 v 10:29  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
Registrovala se 28. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1002 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Klatovy.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
Registrovala se 28. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1002 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Klatovy.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 zukl, tak to sem ráda emoticon
5. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
Registrovala se 14. května 2009 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
zukl
Registrovala se 14. května 2009 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků. Region Plzeň.
 Holky tak krásnej víkend....
5. únor 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
Registrovala se 15. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1969 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
    Na zámku v Manětíně, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
Registrovala se 15. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1969 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
 holky tak dneska den Blbec, Pája je po operaci a všechno v pohodě, ale aby toho nebylo málo, tak jdu po sestej vencit, ze pojedu a vylezu ven a všude hasiči, policajti atd. no prasknul pod barákem hlavní přívod vody, takže schody co tam jsou celý podemletý, silnice v háji, proudy vody tekly všude, a to nejlepší , já tam parkovala. čekala jsem skoro dve hodiny než mě vyhrábli abych mohla odjet a to jsem na to byla ještě dobře, někteří mají auto v háji, ale ochota polici a hasičů - to je tedy peklo, jsem musela prosit aby mi pomohli, no paráda, ale odjela jsem takže aspoň tak. Ale jsem teda totál ko.... dám si skleničku a jdu do pelechu
5. únor 2010 ve 22:09  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Vladi: to je děs, ale hlavně že se auto vyhrabalo. A že manža v pořádku je super emoticon
6. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keila
Registrovala se 5. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 410 příspěvků a 1 album. Má 92 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
keila
Registrovala se 5. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 410 příspěvků a 1 album. Má 92 přátel.
 Ahoj holky...dlouho jsem tu nebyla, ale dost se od tý doby změnilo emoticon

V pondělí jsem zjistila, že jsem těhotná emoticon , zatím je to hodně čertsvé, ani od doktorky to nemám potvrzené, ale cítím, že všechno je a bude v pořádku. Svatba tím najednou začla nabírat na vážnosti a dneska jsme se byli podívat ve Victorii, paní provozní na mě hodně zapůsobila, takže to budeme mít tam. Jen neměli volno na náš termín, který se nám líbil a to 5.6., tak to přesouváme na 12.6. Ale ještě to nemáme domluvené na matrice, tak doufám, že nebude problém. Jinak v tý době budu v 6. měsíci, tak tomu musím uzpůsobit šaty, budou empírového střihu a bříško s hrdostí přiznám, jen doufám, že mi současně s ním nenaroste i zadek, nu musím se trošku hlídat. emoticon

Ale chci se zeptat, zda nemáte nějaká zkušenost nebo zda z doslechu nevíte, kolik se platí za obřad v Západočeském muzeu? Obřad chceme tam. Dnes jsme se tam byli podívat a moc se nám tam líbilo a i ten termín by neměl být problém, to nám řekla paní na recepci. Víc nevěděla, neb tam od toho je PR oddělení.
6. únor 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Keila : tak to mooooooc grauluji, takové radostné zprávy emoticon
někde se tu cena v diskuzi psala, ale nenašla jsem to.
6. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 822 příspěvků a 2 alba. Má 56 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 13. června 2009
    Zámecký statek Býkov, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 822 příspěvků a 2 alba. Má 56 přátel. Region Plzeň.
 Ahoj holky emoticon

pepik: ja jsem taky rikala, ze bude sranda, az budu jeste prenaset emoticon

zukl: hmmmmm, fesanda budes, pepikovi se to povedlo. Vsak jsem Ti rikala, ze je kouzelnik a jiste neco pekneho vymysli emoticon

vladi: Ty jo, Paja byl na operaci? a neco vazneho? Hlavne, ze to je vsechno v poradku. A opravdu jsi mela den s velkym D. Ty jo, to je fakt na palici.
6. únor 2010 v 19:38  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
 keila: je, to strasne moc gratuluju. A uzivej si to, strasne rychle to utika emoticon
6. únor 2010 v 19:39  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Gejsa : tak jak si vybrala výbavičku u Mape? emoticon
6. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
Registrovala se 14. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 328 příspěvků a 2 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 14. května 2010
    Na hradě Švihově, Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
Registrovala se 14. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 328 příspěvků a 2 alba. Region Plzeň.
 Ahoj všem, tak včera jsem vymyslela svůj vlastní svatební slib. Miláčkovi jsem ho nedala číst (a nevím, jestli to mám udělat), aby napsal svůj podle sebe a ne pod vlivem toho mého, ale prý nemá žádnou inspiraci.
Taky jsem vysadila antikoncepci o tři měsíce dřív, než jsme plánovali.... Prostě to tak osud asi chtěl.... a teď je to v rukách přírody..... emoticon Svatba se blíží, takže by nám ji to ani nezkomplikovalo (šaty mají poměrně dobrý střih, takže případné malinké bříško se schová)
7. únor 2010 v 10:03  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 349 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 14. března 2009
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 349 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Region Plzeň.
    V Plzni, Region Plzeň
 zukl:gejsa dorazí,až dnes a mě skolila hrozná rýma,takže to bude rychlovka,doufám,že to nechytne malý a ani větší a ani gejsa
keila:veliká gratulace a opravdu si to užívej než se naděješ máš mimčo doma a pak,už jsou jen starosti emoticon
vladi:bráchovo holka musela zůstat spát u našich,byli taky bez vody,tak hlavně,že autu nic není a co ten tvůj manža,to už ho to s tebou nebavilo být doma,že si vyzpomíná takový blbosti?
7. únor 2010 v 10:23  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Mapemo : tak to přeju brzké uzdravení.

když už je tu řeč o těch mimi. My se dohodli, že vysadím po svatbě, pak nějaký ten měsíc počkat, až se vše urovná a na podzim na mimču začít emoticon Když to tu poslouchám, se vážně brzy budeme muset přešoupnout na koníka nebo do volný diskuze emoticon
7. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 no je tu víc mamin než nevěst emoticon
ty jo, ještě se nakazím emoticon
Vladi: páju pozdravuj, a ať poslouchá doktory emoticon
7. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 Tak jsem si akorát přivezla Páju z nemocnice, je zavázanej jak mumie a noha bolí, mu tahali křečáky asi na 5 místek na jedné noze, tak je nepohyblivej a bolí to, ale hlavně už je doma, to je podstatný. Jinak doted tady u baráku kopou a opravujou tu havárii z pátku, já ještě teď tahala větve z puklic, no peklo to bylo. Jsem ráda, že mi auto přežilo.

Jak tak koukám, tady se to vážně rozjíždí ve velkým, myslím ty těhulky. Mape tys to začala viď, jsi spustila přímo lavinu emoticon
7. únor 2010 v 11:16  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
    V Plzni, Region Plzeň
 no někdo to začít musel emoticon ,ale jetšě nás není dost a na koníkovi je diskuska PLZEŇ 2010,tak těhulky tam se k nám přidejte emoticon
zukl:díky snad budu rychle ok,za chvilku dorazí gejsa,ale bohužel fakt nemůžeme ani pokecat,aby to nechytla
pepik:nakaž se emoticon to je pěkná epidemie
7. únor 2010 v 11:52  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 map: no ne že by mě to nelákalo, ale když nic jinýho, tak to mám zatím zakázaný kvůli noze. emoticon
7. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Krásné ránko,

tak včera jsme po všech možnejch problémech rezervovali hotel v Amsterdamu. Tak ten už snad vyjde. a ještě je i za super cenu emoticon
8. únor 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
fotoportrét
fotoportrét
gejsa_
1
 Ahoj holky,
tak jaky jste mely vikend?

zukl: jj, s mape jsme se domluvily, moc rada jsem ji videla. Ale teda povim vam, ze nemohla mit Matyska pred takovou chvilickou, protoze je jako proutek (bleda zavist) emoticon Slusi ji to....
Tak to je dobre, ze jste rezervovali hotel, jiste to tam bude fajn emoticon

mape: vidis, jak jsi vse zavinila, kdyz jsi to odstartovala emoticon ale nekdo to proste odnest musel emoticon
8. únor 2010 v 09:59  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 gejsa? taky určitě budeš jako před tím....já sem po porodu byla ještě hubenější emoticon
8. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
Registrovala se 12. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 832 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. dubna 2009
    Na plzeňské radnici, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
Registrovala se 12. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 832 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Plzeň.
 dobré ránko, teda tady se to rozjelo o víkendu emoticon

vladi: koukám, že sis užila teda svý, no ale hlavní, že už máš manžílka doma...tak snad bude brzo fit.

keila: moc gratuluju k miminku, tak hlavně žádný stresy z příprav na svatbu, ať probíhá všechno v klídku, ať mimčo pěkně roste emoticon

holky, kolem mě se roztrh pytel s mimčama....nejenže přibývají maminy tady, ale ještě kamarádky teď čerstvě porodili a další už taky čeká emoticon

no já bych to brala taky hned...jenže ten můj si teď vymyslel, že chce kupovat motorku, když se nám do teď nezadařilo s mimčem, tak že si ještě bude chvíli užívat...ale prý pracovat budeme dál...tak aspoň něco emoticon
9. únor 2010 v 06:40  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Mikanek : tak to je dobře. A máš pravdu miminek je teďka kolem spousta, snad každej ho má emoticon

no my se snad taky letos začnem snažit, tak uvidíme emoticon
9. únor 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 mika: jj, jsem ráda, že už je doma a pomalu a jistě to přestává bolet, tak začíná mít roupy emoticon motorka je good a když na tom pracujete dál tak není co řešit, páč všichni jsou spokojení ne emoticon

Zukl: prosím tě, nezapoměla jsem na tebe, ale nějak jsem to nestihla, už jsem něco našla, jenom to stihnout vyfotit emoticon vydrž prosím
9. únor 2010 v 08:51  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Vladi : to je v pohodě. Zatím nervy nemám emoticon
9. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
 vladi: asi jo, nemůžu mu jí zakazovat, když se sama ráda někdy svezu, dokud by nebylo bříško emoticon
tak to je dobře, že je manžílkovi líp. on to snad doma nějak přežije a má tam přece na rozptýlení vašeho pejska emoticon

tak já jsem zvědavá, kdo bude další těhulka tady u nás emoticon

teda ta zima venku už mi nějak přestává bavit...pořád samý mráz a sníh...brrrr emoticon
9. únor 2010 v 09:11  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Holky mám docela problém, pořád nemůžu sehnat nic na ozdobu těch šatů. Nevíte kde něco sehnat, byla sem všude kde mě to napadlo, ve Františkánský, na Klatovský, v metrotexu, pod černou věží.....prostě nic....když je to hezký tak nemaj barvu co potřebuju nebo je to moc málo široký

Prostě jestli nevíte o nějaký galanterce nebo kde prodávaj korálky nebo něco takovýho? nejakou stuhu ozdobnou emoticon

Díky
9. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 zukl: nevím co ti poradil, snad jen koralky.net/cz....
9. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 tak dala jsem do alba 2 fotečky nehtíků z dnešní zkoušky. Zrovna se mi jako napotvoru včera ulámaly :( tak je to jen na krátkých
10. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
 teda holky, tady se zase nic neděje... nezapadly jste někde v závěji?? emoticon při tomhle počasí emoticon

zukl: taky mi nic nenapadá, kam bych ti poradila se zajít podívat....
12. únor 2010 ve 12:16  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
 Ahoj, mám dotaz: jak dlouho dopředu se dojednává svatební kytice? Už se nám to blíží a nechci nic zanedbat, ale ani vypadat jako pitomec, že domlouvám něco, co se dojednává až třeba dva týdny před svatbou.
12. únor 2010 v 15:33  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš