Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Luuciinkka : já sem tam osobně nikdy nebyla, jen naproti v Purkmistru. A jestli to tam nějaká odsud měla netušim, myslim si že ne. Jinak holky, včera jsme si vyzvedli prstýnky na poště. Jsou krásný, i rytina je podle našich představ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím Vás, jak máte nebo jste měli velké krabičky na výslužky? A kolik jste měli koláčků apod.? :-)
Odpovědět
Brixinka : máme 2 velikosti 18 x 10 x 7 / 10 cm, malá obdélníková, ta je na malé výslužky pro kamarády a tak 22 x 16 x 8 / 12 cm, střední obdélníková ta je na výslužky do prací jsou objednané z vé vé vé tecka obaly-dekorace tecka cz jinak do malých dáváme 8 koláčků a nějaké mini cukroví (slepované srdíčka, věneček, roládku) do velkých dáváme většinou 2násobek
Odpovědět
Zukl: sím tě, tak jsem tam dala první fotky, nemám teda představu jaký štras bys chtěla, tak je tam zatím jenom něco, když bys dala vědět co přesně by se ti líbilo, tak to tady ještě možná najdu. Jo a ještě jsou tam ostatní fotky výše kde jsou ozdoby do vlasů atd, tak to mám taky ještě doma. I ten obojek na krk. Mrkni na to a dej vědět co by se ti tak líbilo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak oznámení si nakonec uděláme sami ;-) Doufám, že se nám povedou. Další věc, kterou jsme se včera snažili řešit jsou prstýnky, ale vůbec nic mně nenadchlo, jako, že bych si řekla, tenhle by se mi líbil, a když už se mi líbil tak byl stráááášně drahej. Jak jste na tom Vy? Kdepak jste pořizovali prstýnky, prosím o radu. Děkuju :-)
Odpovědět
cupity: my jsme taky obcházeli a nikde se nám nic moc nelíbilo, tak jsme si stáhli obrázek z webu a u Kauflandu nám ho udělali ve zlatnictví fišer a jsme moc spokojení
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... můžete mi doporučit nějakou cukrárnu na svatební dort - dobrý, pěkný a aby nebyl předražený (5 tis. za dort dávat nechci). A ještě se chci zeptat, chtěla bych kytky od paní Benešové, kterou tu dost chválíte...myslíte, že bych jí už měla zavolat, když je svatba až za 2,5 měsíce? cupity: my si oznámení dělali sami, a tisknout jsme ho nechali přes 24print, 25 ks nás vyšlo na krásných 161,- a všem se líbilo, bylo prostě přesně naše, jako obrázek 2 vykulený ovečky (ty mám v albu). Ale bylo obyčejné, jako pohled i s tím předtiskem vzadu. Já si ale s celou svatbou moc hlavu nelámu. Hodně jsem řešila jen šaty a kytku... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
keil: mně se líbí dorty z cafe Isis, ale ceny nevím. Ovečky jsou dost dobrý :-D
Odpovědět
cupity : my na tom byli stejně, v krámu nic moc a když tak drahota. nakonec jsme koukli na GOLDEX a tam jsme si vybrali, i super ceny. Dělají různý šířky, váhy, zlata, ocele...koukni
Odpovědět
Ahoj Vladi: jéé to mám radost. štras bych chtěla stříbrnej. Líbí se mi čelenka na fotce 60 a na prvním souhrnu první sada na druhým souhrnu třetí sada
Odpovědět
jinak se mi líbí http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.sperkyproradost.cz/detail.... http://www.sperkyproradost.cz/detail.... http://www.sperkyproradost.cz/detail....
Odpovědět
zukl: dám ty sady bokem aby sis je aspon vyzkoušela a na ty kytičky se mrknu doma, jestli tam ještě nemám něco založeného :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Vladi: jo tak děkujuuuu moc. Kdyžt Když tak by jsme se domluvili na příští týden, bych se stavěla za tebou ju?
Odpovědět
Zukl: jasný, nějak se domluvíme a já to tady ještě prolezu, jestli něco neobjevím ;-)
Odpovědět
Tak dneska sem volala vizážistce, nakonec jsme se domluvili že to vemem hnedka naostro bez zkoušky :-D Gejsa mi jí doporučovala tak určitě budu taky spokojená :-)
Odpovědět
Dnes jsem mluvila s paní Benešovou. Je prostě skvělá! Jednání na perfektní úrovni, nabídka super, má nápady, dokáže poradit, dokáže se zeptat tak, abych se dokázala rozhodnout, prostě jedna báseň! Vybraly jsme pro mě kytici z bílých růží kombinovaných s modrými hyacinty a jakýmsi zeleným "kapradím" okolo, tvar bude kulatý, ale to zelené to rozvolní, takže to nebude tak upjaté, dole bude bílá stuha, která bude delší a bude trochu vlát. Pro maminky (respektive asi jen pro jednu, ale pro druhou udělá taky, i když asi nedorazí) tři bílé růže a pro svědkyni růži (taky bílou) v nějaké zvláštní vazbě. Už se fakt těším, až to uvidím!
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: s těma prstýnkama mě napadlo úplně to samé. Můžeš mi říct za kolik je Fischer udělal? a jaký? Jsou v albu? děkujuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, omlouvám se dlouho jsem se tu neukázala, kolem kompu vždy jen prolítnu. Poslušně hlásím u nás zatím :-) žádné změny, ale co není může být, i takové mimi. Jo dovolenou bych brala a jestli bude mateřská o to líp. Dneska konečně venku sluníčko, už na mně z tý dlouhý zimy sedala deprese. Dočetla jsem skoro všechno,takže gratuluji všem čekatelkám v jakémkoli stavu a těm co to mají za pár držím palečky. Jojo holky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Díky za podporu... snad tu školu na ten titul dotáhnu brzo :-) Pepík: Mno, miminka jsou v plánu, ale je to trochu víc kroků - moje státnice (úspěšné) - miláčkovi státnice (či co to je na konci doktorandského studia) - větší bydlení - miminka :-) :-) :-) Manžel končí studium za rok a pak se může rovnou rozjenové bydlení i práce na miminku... a snad ten byt bude dřív ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už nevím, kdo se ptal ale: dort doporučuju kafé Issis, viz fotky a dva kousky v mrazáku, co na nás čekají :-)
Odpovědět
Ahojky holky to se udělalo krásně co? :-) má být snad už takhle pořád. Už jen 3 týdny, už se nám to blíží
Odpovědět
brixinka: nakonec nás vyšli asi na 7 tis. máme kombinaci bílého a žlutého zlata a šířku 6 mm mám dojem
Odpovědět
brixi: jo a jsou na fotce č.7, akorát bez kamínku, nemám s tím dobré zkušenosti a chtěla jsem stejný prstýnek jako má manža, takže tak no.
Odpovědět
Profilova fotka
Vladii, tak to je naprosto luxusní cena a prstýnky fakt pěkný. My jsme měli jedny vyhlídnuté a když jsme se informovali na cenu v našich velikostech, tak nám řekli 12200,- a nejsou nic honosnýho, takže vemu obrázek a skočím k Fischerovi. ;-) a budu zvědavá
Odpovědět
To je supe cena, já mám tedy s kamínkama, a taky nás nevyšli na moc. Vladi: kdybys měla v týdnu časík?
Odpovědět
Ahoj holky, svatba se kvapem blíží a tak i nervozita sílí =-) ;-) , už máme tak nějak vše předpřipraveno jen s tímto bych se chtěla s Vámi poraditi: 1) cukroví - velkej problém, kolik jo děláte, nebo si objednáváte, máme cca 50 lidí, svatební dort a chceme koláčky a nějaký minizákusky jen na stůl (výslužky dělat nebudem), máte v tomhle představu??? 2) jaké máte zkušenosti se studiem Andělské krásy (účes a nalíčení), nebo máte lepší tip?? 3) co dáváte na talíře do večerního rautu?? a hlavně zase kolik toho pro 50 lidí??? děkuji děkuji děkuji za každou radu a všem nám přeju ať to přežijem :-D a nejlépe ať si to i trochu užijem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já se přidávám i když svatba v Plzni nebude :-)
Odpovědět
Ahojky holky :-) tak se k vám přidává další plzeňská nevěsta :-) chtěli bychom svatbu jen v 6 (my dva a svědci s jejich drahými polovičkami), ale nevím, kde, nechce se mi na radnici... doporučily byste mi nějaké místo na Plzeňsku, nejlépe přímo v Plzni nebo hodně blízko, které by bylo vhodné pro maličkou svatbu? Děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
revival.lady: Záleží kdy byste to chtěli...ale Kozel je krásný, jen tam bývá plno...pak je hezká Meditační zahrada.
Odpovědět
manzelinka: Když bude volný termín 21.8.,tak ten den, je to sobota. Před 7 lety jsme se totiž 21.8. poznali :-) ve středu to jdeme domluvit na matriku... ale Kozel asi bude dost drahý,co...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?