Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě je dneska od rána tak zle že mě bolí i koukat a aby toho nebylo málo, tak to vypadá, že malej má neštovice. 8-(
Odpovědět
Lea : já jdu na kytici už tento týden. Myslim že domluvit se dřív neni nic blbýho, aspoň pani květinářka bude vědět kolik a co shánět :-)
Odpovědět
Pepik: copak ti je?
Odpovědět
Profilova fotka
mě už je fajn...jen mě bolel žaludeka a hlava a všechny kosti....sem prospala dva dny.za to malej...toho bych mohla tou genciánou natírat válečkem
Odpovědět
zukl: díky, asi taky začnu už teď.
Odpovědět
Tak už sem sehnala tu ozdobnou látku. Zítra to dovezu švadleně a tak během 14 dnů snad bude zkouška :-) Oznámení už máme taky finální, ještě dneska dodělá jmenovky na stůl a dá se to dát tisknout.
Odpovědět
Kde jste kdo? Zima vás zahnala? :-)
Odpovědět
zukl: my máme taky připravená oznámení, ale kamarádka nám ještě dodělává grafiku (obrázek). Pak to dáme tisknout. Chceme i s pozvánkami ke stolu. Jmenovky si budu dělat sama.
Odpovědět
Lea : nám je dělá švagrová. Tak už právě od ní máme i pozvánky i jmenovky ať je to všechno stejný. :-)
Odpovědět
zukl: my totiž nebudeme mít klasické jmenovky. Chci udělat svitek "pergamenu", na něm bude menu, bude to srolované, sepnuté stuhou asi i s pečetí a na tom bude jméno toho, kdo tam má sedět, a pod tím budou čokoládové mince.
Odpovědět
Lea : aha to máte vymakaný. My se tim zase tolika nezabejváme, ale je jasný, že když máte stylovou svatbu nemůžete tam dát jentak něco Jinak dneska zařízeny květiny. Asi budu mít místo modrýh Hortenzií jinou sv. modrou kytičku (kvůli shánění a ceně v dubnu)ale to moc nevadí. Hlavně bude modro bílá. Pro maminky a babičky bude jen bílá s modrýma doplňkama :-)
Odpovědět
Ahojky holky dneska jdu do práce až od dýl, tak si aspoň uvařim. Přišly nám svatební skleničky, jsou super. Díky Vladi za typ ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zukl: skleničky fakt super.....taky se mi líbily :-)
Odpovědět
Pepik : díky :-) Co malej, jak bojuje s neštovicema?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Koukám, že řádí nemoci. Já už jsem snad vymaroděná, v pondělí půjdu do práce, tak uvidím 8-) Zukl: ty skleničky jsou strašně roztomilý!
Odpovědět
Profilova fotka
no malýmu už se to konečně ztrácí, tak zítra už pojede na hlídání k babičce a my se půjdem připít - kamarád byl půl roku v afgánu, tak ho musíme přivítat :-)
Odpovědět
Pepik : tak to je dobře. My byli o víkendu u našich, byl tam i synovec, je to drak. Ale je s ním sranda :-)
Odpovědět
holky která pak jste mě sháněla na krámku? Kolega řikal dneska, že tam zamnou někdo byl :-)
Odpovědět
ahoj holky, omlouvám se, nějak vůbec nic nestíhám v práci je to honička, chodím domů večer a padám únavou, Pája je po té operaci už dobrej a příští týden jde na kontrolu, tak už pak možná půjde do práce, teda ten příští týden... Pepik: doufám, že malej už je v pohodě. Jak se jinak máme? Zukl: moc se omlouvám, nezapoměla jsem na tebe, jenom jsem to nestihla nahrát, doženu to, neboj. Jsem to slíbila a jsem ráda, že se skleničky povedly
Odpovědět
Vladi : to je v pohodě, zatím je čas :-) sice už mám nervy, ale ne z tohohle . To je moc dobře, že už mu je takhle fajn
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: malej už jich má jenom pár a v pondělí může do školky :-) páju pozdravuj, ať to s námahou nepřehání
Odpovědět
Holky začínám být lehce nervózní, už jen 6 týdnů aaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: neboooj, podívej se ven na to počásko, vyjde vám všechno krásně :-D ;-)
Odpovědět
Mikanek: to jo, počasí je krásný, už se přestávám i bát že to bude na sněhu :-) Tuhle jsem tě viděla z tramvaje (na zastávce u Obchodky) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to víš, to já jsem tam každý den, když pádím domů z práce :-D tak ono se počasí ještě může několikrát změnit, ale teda doufám, že už se se sněhem můžeme loučit...už chci teplíčko 8-) loňský duben byl perfektní, tak určitě vyjde i letošní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, přišla jsem teď z menší procházky a venku je fakt suprově. Zukl, počasí vyjde, máš ho objednaný 8-) A jak psala mika, letos bude duben určitě skvělej ;-) Ale letí to, co?
Odpovědět
JJ letí, je to děs, ještě předchvilkou byli Vánoce, leden a už je skoro březen. Fakt hrůza :-) Ale už to aspoň budem mít zasebou hihi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zukl. týjo, to abych začla být taky nervozní :-)
Odpovědět
Pepik : musíme domluvit to barvení. A přemýšlela jsem, jak zhruba ten účes bude trvat, hodinku?
Odpovědět
Pepik : hihi to snad nebude třeba :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?