Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Leni: musíš brát, že my jsme se přípravama žili skoro třičtvrtě roku, takže teď už bude klídek, v pondělí jedu na zkoušku šatů, dneska makeup. Nechtěla jsem mít na poslední chvíli honičku, sice nedělám na směny, ale v práci je toho dost a dost, tak jsem chtěla mít jistotu. Určitě to zvládneš a den před svatbou bude v pohodě ;-) Jo a břišní tanečnice super, mě kamrádka dohazuje travesti šou, tak do toho asi půjdem, že bude tak nějak únos nevěsty, pak ohňostroj no a pak bysme dali třebas kolem jedenáctý tu travesti šou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůůů, to zní super, travesti show, tanečnice.... :-) Díky za podporu ohledně práce!!!
Odpovědět
Ahoj všem, tak koukám, že nevěst tu ubývá a přibývá těch novomanželek :-) Tak já rozšířím řady nevěst :-) máme to až 15.5.2010, ale přípravy už jsme rozjeli. Bude to na Švihově, tam v krčmě bude i hostina, ale netuším, kde si zařídit dort a kytky, kosmetiku a kadeřnici....... Bydlím v Plzni jen rok a nikoho a nic tu ještě moc neznám, jsem nějaká ztracená......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja tady jsem taky :-D a vida, jedna nova nevestinka, vitej :-) Tady najdes vse co potrebujes, jen to hodis do placu a je to, kytky pani Benesova, no a dortik mohu jen doporucovat vyrobnu Issi, poslu Ti kontakty do IP :-)
Odpovědět
nazdárek, zdravím novou nevěstu, já jsem tu též, ale nějak mám honičku v práci... 8-( Kytky stopro paní Benešová jak píše Gejsa, dorty z Issisu tu mělo taky spoustu holek. Neboj nic, tady najdeš většinu odpovědí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lea: suzzanka to měla taky tam, tak se poptej u ní....jestli to neobjednávala někde blíž ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se sem dostávám jen někdy, ale vždycky si tak říkám, co se tu asi děje, a tak sem mrknu:-) To dusno mě jednou umoří.... ]-( Také zdravím novou novou nevěstinku :-) Jo jo, my to objednávali v Přešticích, protože to bylo napůl cesty a mám tam ségru, která mi všechno oběhala. Kytička byla pro mně, ženichovi do klopy, maminky, na stůl a svědkyni na ruku za 2.000,- a dortík jaký mám v albu za 430,- Kč (trubičky jsem si dala vlastní).
Odpovědět
suzzanka: to je super! To zní skvěle! Podívám se do alba! Přeštice jsou fakt blíž než Plzeň, to by bylo asi lepší. Květiny budu potřebovat v podstatě jen já, svědkyně a maminky, protože výzdobu kaple zajišťuje hrad a výzdobu krčmy taky oni sami a ženich klopu mít nebude, protože na gotickém kostýmu jaksi žádné nejsou :-) DĚKUJU!
Odpovědět
Profilova fotka
lea: Bohužel kontakty nevím, jen kde se ta cukrárna a květinářství nachází, tak kdyžtak písni na IP když si nebudeš vědět rady. Takže gotická svatba? Hm, to zní zajímavě, to jsem zvědavá už teď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda gotika tu fakt ještě nebyla. Zdravím novou nevěstu.
Odpovědět
i.komtesa: ahoj! Jsem ráda, že jsme originální :-)
Odpovědět
Ahoj zdravím novou nevěstu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj zdravím n.nevěstu já jsem si udělala s maminou výlet do východních čech(zkontrolovat k babi malého),oddych a veget,tři dny jsem nemusela vařit a uklízet,chlapa jsem nechala doma,takže jen dámská jízda,to teda byla jízda,pěkně obídek v super restauračce a pak nákup v Ikee,to už nebylo tak slavné(pro peněženku),koukala jsem,že Ikea byla teď aktuální jinak dnmes mám za sebou očekávanou kontrolu srdíčka prcka a vše ok,uffffffff kom:jupí práce, v dnešní době fakt fofr
Odpovědět
Ptaly jste se na dojmy, já tak nějak tradičně nic nestíhám, takže až teď: Byla to prostě paráda, když jsme nastupovali a já uviděla manžela stát tam v tom obleku, tak jse začala brečet, ale jako fakt hodně, pak jsem se uklidnila, pak zas chvilku brečela a pak už se jenom smála. Fotky jsem tu měla, ale já jsem malinko paranoik, tak už je tu zase nemam. Bylo to fakt skvělý, následná oslava největší pařba, jakou jsem kdy zažila. Jen bych možná pro budoucí nevěsty doporučila vykašlat se na všechny ty drobnosti. My na ně už pak kašlali a neřešili je, vlastně byly z těch jakoby "novinek" jen svatební noviny, žádný ohňostroj, žádné pouštění balonu atd. Kdo to má, ať si to má, já jen za sebe vím, že ten den tak rychle uteče, že nemá cenu se pořád posunovat za maličkostmi, ale užít si ten den s těmi, co tam přijdou. Nám všichni svatbu chválí, všem se to líbilo, vděčíme za to kamarádům, kteří přichystali fakt super hry, zábavu atd.
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: tak až se půjde na kafíčko, tak s sebou vem fotky, ať vidíme, jak ti to slušelo
Odpovědět
Zdravím všechny, taky bych ráda rozšířila řadu nevěst, máme to ještě daleko : 5.6.09 a prozatím si stále vrtáme hlavu, kde že bychom to provedli - hledáme vhodné místo pro obřad: v nebílovech už je to prý jen pro církevní, ve štěnovicích je to za 12000 :-( - což je taky nereálný, tak prosím prosím poraďte :-o
Odpovědět
Záleží na tom, jakou máte představu...... my to máme na Švihově...... nádhera!
Odpovědět
Profilova fotka
michik: vítej, záleží co si představujete, hezký je to v Mirošově, ve Spáleným poříčí, v Manětíně, na Býkově a v Marjánský týnici...ale je to trochu zruky. taky je populární hotel U pramenů a Purkmistr, tamdělaj obřady venku. jo a restaurace Lipovka, ale to taky není v Plzni. holky zapoměla sem na něco?
Odpovědět
pepik: jako vždy, naprosto dokonalé info 8-) Holky to co psal Pepik, jsou zatím vážně ty nejvyhledávanější místa, Týnice je nádherná, my to máme na Manětíne a ten je taky super.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vlastně by šla ještě meditační zahrada, zoo, muzeum nebo Radyně...
Odpovědět
Radyni mi rozmluvili, že se to tam prý rekonstuuje nebo co...... nevím, nebyla jsem tam
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) místa jsou to všechno moc hezký, to si michik musí vybrat ;-) A jak píše pepik- ta ZOO by mohla být hezká, viděla jsem fotky jedný holčiny co to tam měli - v botanický a bylo to bezva
Odpovědět
krásný je to v Mirošově :-) x-) x-)
Odpovědět
moc díky, ten Švihov je supr typ, a jen jsem se chtěla zeptat, v meditační zahradě a v muzeu opravu oddávaj ?? - o ZOO nemluvě :-D
Odpovědět
V zoo to je hezký, viděla jsem fotky od známé, která to tam měla. Se fotili i nahoře v Dino parku, já ti ale nevím.... nějak mi to nesedlo. Jako všechno hezký, ale ... pořád mi tam něco chybělo atd. Pravda je to netradiční, ale zámek je zámek :-D Holky včera jsem prubla makeup na svatbu a paní je teda úžas šikovná, jsem se málem nepoznala. Jak nepoužívám makeup nic, leda tak řasenku a stíny, tak jsem teda zírala. Jsem domluvená, že příští sobotu jdu ještě jednou a vyzkoušíme jine barvy a hlavně to už budu obarvená i s proužkama ve vlasech, tak to doladíme. Paní mě malovala jak je parfumerie Douglas v Plaze, takže opravdu použila super věci, když jsem viděla cenu makeupu tak jsem šla dokolen... Krásný antracitově šedivý stíny od Diora, no paráda. Akorát já s tím pak jela na grilovačku na chatu :-D Sklidila jsem pochvalu, že takhle mě neznají :-D Tak uvidíme co ještě vytvoří příště a pak se rozhodnem, mi vyhovuje ta sobota, páč pak bude ta rozlučka, takže hned prubnu jak to vydrží.
Odpovědět
michik: no jo, už je to tak, i na těhle místech to jde. Nebo jako to má Monisek, hotel U Pramenu - mají krásnou zahradu, kde ti udělají obřad a pak tam můžeš mít hostinu. Je to tam hezký, páč mi tam máme hostinu, raut atd x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
michik: a kde to chcete - v Plzn a nejbližším okolí nabo i dál? Mně osobně by se z okolí Plzně líbila Týnice 8-)
Odpovědět
Suzzanka: no chtěli jsme to co nejblíže u Plzně, tak do 30 km a pak zpátky na hostinu do Plzně. Juknu na tu Týnici
Odpovědět
Profilova fotka
tak hoilky, já mažu na soud, tak mi držte palce, ať už se to uzavře.
Odpovědět
vladiplzen: a co tě to bude stát?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?