Menu Forum

Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

21. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
Registrovala se 14. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 328 příspěvků a 2 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 14. května 2010
    Na hradě Švihově, Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
Registrovala se 14. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 328 příspěvků a 2 alba. Region Plzeň.
 Není to poprvé, co slyším chválu na tuhle cukrárnu, takže tam zajdu taky. Nevíte, jestli to i dovezou na místo?
18. črc 2009 v 09:56  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
Registrovala se 28. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1002 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Klatovy.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
Registrovala se 28. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1002 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Klatovy.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 lea: měla ho od nich i pajmou, tak ta by to mohla vědět.
18. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
 Dík, zkusím se jí zeptat.
18. črc 2009 v 10:54  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 349 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 14. března 2009
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
Registrovala se 16. září 2008 na beremese.cz. Přidala 349 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Region Plzeň.
    V Plzni, Region Plzeň
 lenileni:když jsem si ho objednávala přímo u pekařky na lochotíně a ne v cukrárně,tak tam si ho musíš vyzvednout a fotku bych měla mít v albu
18. črc 2009 v 11:59  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
 Objevila jsem teď cukrárnu na Roudné. Jmenuje se U Marka a za kilo dortu tam chtějí 200,- + přízdoba. Jejich dorty vypadají celkem pěkně......
18. črc 2009 ve 13:41  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenileni
Registrovala se 20. února 2009 na beremese.cz. Přidala 221 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 8. srpna 2009
    Na plzeňské radnici, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lenileni
 mapemo:jj,už jsem kouklaemoticonkrásnejemoticontaky chceme do oranžova..Určo tam zajdem
18. črc 2009 v 15:11  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenileni
fotoportrét
fotoportrét
lenileni
 lea:ono je tu strašně moc cukráren..obrazit to všechno,to dá asi zabrat..my byli zatim U Samka,tam maj výborný věci,ale v našem termínu mají dovolenou..A pak jsme byli v Berušce..celkem drahý,ale udělalo to na mě dobrej dojem..hlavně by stačilo po obřadu přeběhnout náměstí a dort vyzvednout..Taky jsme byli jetě v Zadních Skvrňanech,ale tam to maj nově otevřený a pořádně neví co se dává dovnitř,odněkud to odebírají..ještě zkusíme Rózu na Klatovský a tu Isis a pak snad konečně vybereme..Většina řikala,že jim stačí dát vědět týden dopředu..
Jinak jak jste to dělaly s výslužkama?
18. črc 2009 v 15:14  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenileni
fotoportrét
fotoportrét
lenileni
 vladi:Kolik bys dala za líčení?Já mam domluvenej ten salon Top design..docela se mi to líbilo,ale pak si u mě udělali obří mínus,páč mi slečna poslala do solárka na deset minut a já dva dny nemohla do práce,jak jsem se spálila..šílenost šílená hrozná..
18. črc 2009 v 15:22  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
Registrovala se 15. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1969 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
    Na zámku v Manětíně, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
Registrovala se 15. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1969 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
 čauky ženský, akorát se chystáme do hospůdky, máme první rozlučku na Severu emoticon teda spíš Pája, zná tady víc lidí, my jdem s holkama a pak se k nim přifaříme do hospody¨
Leni: já nevím na kolik to líčení vyjde, ale tady na mě paní moc mile zapůsobila a líčení se mi moc líbí, když to stihnu, tak v týdnu stáhnu fotku účesu i líčení. Dokonce mě další sobotu nalíčí ještě jednou a jinak abych si mohla vybrat, se mi to hodí, máme pak tu rozlučku.
Hele ona tě šoupla na poprvé do solárka na 10 min, tak to je síla.. asi bych se tam na ně vyprdla.
Jakou máš nakonec tu bižu? Jsem zvědavá emoticon Jo a s tím zařizováním, ono to holt někdy nejde tak jak si člověk plánuje, ale výsledek bude stát určitě zato, takže to je to podstatný
Jo a cukrárna Roza na Klatovský je už zrušená. Ještě mě napadla ta cukrárna na Míráku, ale netuším jak se jmenuje, dělají tam super zákusky a pak u toho Marka, taky moc vychvalujou, chtěli jsme odtud koláčky, ale mají akorát dovču. Pak každej moc doporučuje paní Malinovou z Kaznějova, měla jsem od ní zákusky a to je teda pastva pro jazky, fakt super.

Výslužky má na starosti moje mami, já je nechtěla dělat, ale ona se rozhodla, takže máme 1 velký koláč cca 25 cm průměr, pak 10 malých svatebních a asi 30 dkg minidezertíků. Krabice jsem na to objednala z jedný firmy na moravě, mám její fotku v albu.

Tak a mažu do sprchy a pak hodit do gala a vyrazit emoticon
18. črc 2009 v 16:42  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
mapemo
    V Plzni, Region Plzeň
 lenileni: cukrárna na Míráku Crystal je vyhlášená,také jsme tam byli,ale nepříjemné prodavačky, musíte to probrat s cukrářem a ten tady teď není,možná bude ten a ten den nebo si zavolejte a ještě se nám vysmáli,že jsme se šli zeptat na dort v lednu a svatbu máme,až v březnu,ale potřebovali jsme jen informace a to nabyli schopné dát,takže jsme to zamítli
vladi:užíte si první rozlučku,severní emoticon
18. črc 2009 ve 22:08  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenileni
fotoportrét
fotoportrét
lenileni
 vladi:ono jde o to,že to maj pod jednou střechou-kadeřnictví i líčení..Pak bych teda musela shánět i kadeřnictví a tři týdny před svatbou v létě kdy jsou dovolený..radši asi ne..do toho solárka mi šoupla na potřetí na 10min..chtěla jsem jenom na 6,ale prej maj jenom po pěti minutách a slečna řikala,že je blondýna a na deset jí to nic neudělalo a že když si koupim krém,tak se nespálim zaručeně..A bylo to teda peklo..Ale tak líčení a účes mam vyzkoušený..tak snad to bude ok..ještě tam pujdu před finálním líčením na peeling a na zkoušku účesu s bižu a závojem,jestli to pujde nějak dohromady..Ale ještě mi napadlo,že kousek od Plazy je salon kde prodlužujou vlasy atd,je tam i kosmetika,tak tam asi brnku,jestli by měli čas..že bych zkusila ještě aspoň jedno líčení a účes..ale asi to tam bude drahý..tam v tom salonu mam líčení a účes každý prý cca za 300,-což je krásný..někde mi odpovídali,že jenom zkouška líčení 500,- účes to samý a ve finále cena za obojí 1500,- což je na mě teda fakt drahý i když je to jenom jednou za život..
19. črc 2009 v 07:57  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenileni
fotoportrét
fotoportrét
lenileni
 vladi:fotky bižu dam asi dneska večer nebo zítra..Jsem pořád v práci,takže neni čas..Mam vybraný naušničky a náhrdelník a jemňoučkou korunku..Akorát jsem se pak v zrcadle otočila a ta kérka na lopatce tam byla jak pěst na oko..asi si s ní necham ještě u kosmetičky něco udělat..Nějak ozdobit nebo tak..
19. črc 2009 v 07:58  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
 taky jsem koukala na bižu...... internetový obchod..... krásné ceny a nádherné věci! Jenže musím počkat, až budou šaty, abych to ladila s nimi, i když vím, jaké budou, stejně nechci riskovat.
19. črc 2009 v 10:48  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 tak já jsem po víkendu servaná jak zvíře. včera sme vyvrtali všechny díry na poličky atd a vymalovali (teda 1.podkladovou vrstvu) koupelnu a záchod a dneska kuchyň a obývák, ještě jsem mezi tím vybalovala a myla nádobí...
teď když to píšu, tak mi přijde, že sem toho moc nenadělala, no fakt ještě nemám fyzičku.....docela mi unavilo samotný to nádobí, a to sme ho přivezli tak půlku emoticon
ale baví nás to a těšíme se na příští víkend, to už začnem barvičkama a už se to bude rýsovat. emoticon
a včera vedle ve vchodě byla svatba, nevěsta krásná, nádherný šatičky s vlečkou, ale to počasí...sme je litovali emoticon
19. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monisek_plzen
Registrovala se 3. února 2009 na beremese.cz. Přidala 221 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Na zahradě hotelu U Pramenů v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
monisek_plzen
Registrovala se 3. února 2009 na beremese.cz. Přidala 221 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
 ahojky, holky, jak jsem doma, tak pořád lítám a nejsem na kompu, ale napravim se emoticon

Vladi: Pošleš mi pls do IP kontakt na to líčení? Šlo by to? Děkuju ti:o)

Možná už bych měla taky dojednat dortík emoticon

No a taky bych Vás moc ráda viděla emoticon emoticon emoticon
19. črc 2009 ve 21:28  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monisek_plzen
fotoportrét
fotoportrét
monisek_plzen
 ... tak jsem konečně vyvěsila naše oznámení emoticon

Lea: ahojky, jezdíte na nějaké larpy?
19. črc 2009 ve 21:52  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 nazdárek ženský,

tak jsem po víkendu taky pěkně servaná, ale ne tak z práce, jako z té hospůdky. Proběhlo to super, akorát nevím jak jsem to dokázala,ale mám naražený bok emoticon jsem včera nemohla ani chodit, jak to bolelo...

Dneska když to všechno pěkně klapne, tak frčím do Práglu na předsvatební zkoušku šatů... tak uvidíme jak to dopadne, potřebuju ve tři vypadnout.

Monisek: ohledně toho líčení se paní zeptám, mě to domlouvala kamarádka,tak nevím jak to paní má. Když jí to nebude vadit, tak ti kontakt dám.
20. črc 2009 v 08:37  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzzanka (35 r.)
Registrovala se 13. února 2009 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Na zámku Klenová, Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
suzzanka (35 r.)
Registrovala se 13. února 2009 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
 Ahoj holky emoticon
Vladi, to muselo být divoký emoticon
Moni: krásný oznámení, jemňoučký a plný lásky emoticon
20. črc 2009 v 08:38  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 Jo docela to byla sranda, dokonce mi nějaký neznámý mladý muž přinesl flašku šampusu a prej aby mi to vyšlo a že to mám od něj, jsem na něj koukala jak tele na nový vrata, ale bublinky jsem si dala emoticon
20. črc 2009 v 08:45  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
Registrovala se 12. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 832 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. dubna 2009
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
Registrovala se 12. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 832 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. dubna 2009
 vladi: teda, tak to musela být dobrá pařba emoticon

moni: oznamko máte krásný emoticon jsem koukala do tvýho albíčka, že tam máš staženou mojí fotečku buksusovýho srdíčka emoticon to jsem ráda, že někoho taky inspirovalo emoticon
já pomalu začínám zjišťovat, že jsi asi 4. známá, co má ten samý den svatbu emoticon to je nějaký osudový datum pro uzavírání sňatků emoticon emoticon
20. črc 2009 v 08:50  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 moni: musela jsem se taky mrknout na oznámko, máte ho krásný, hlavně ty srdíčka místo teček. Je to paráda emoticon
20. črc 2009 v 08:55  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzzanka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
suzzanka (35 r.)
 Vladi, tak to to dopadlo fakt dobře emoticon
To jsem zvědavá, jak ti potom dopadne rozlučka, kolik neznámých mladých mužů nějkou flašku přinese emoticon Jestli je to v Plzni vůbec napadne emoticon

No jo, mikanek má pravdu, 1.8. se se svatbama roztrhl pytel a 8.8. na tom není o nic líp emoticon
Bohužel oba termíny jsme pryč a nemůžu jít nikam okukovat emoticon
20. črc 2009 v 08:57  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
suzzanka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
suzzanka (35 r.)
 vladi, teď mi napadá, že to je vlastně příští sobotu emoticon
20. črc 2009 v 08:59  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 suza: no jo, nějak to uteklo a příští víkend už do toho práskneme emoticon zatím jsem v klídku ale uvidíme co ještě přijde. Modlím se, ať je aspoň hezký počasí.

No a v Plzni je rozlučka teď o víkendu, tak jsem na to zvědavá, máme jí nakonec odděleně, už jsem to tu psala, ale kdo byste chtěl, tak vás ráda uvidím, zítra jdu zamluvit místo do Sky baru
20. črc 2009 v 09:22  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotatkoz (31 r.)
1
Registrovala se 11. října 2007 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Plzeň.
    V Mirošově, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kotatkoz (31 r.)
1
Registrovala se 11. října 2007 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Plzeň.
    V Mirošově, Region Plzeň
 Ahoj holky emoticon
Taky uz finisujem, porad se mi zda ze je toho hafo na zarizovani, tak snad se to stihne :D A hlavne musi vyjit pocasi, krom obradu pak mame vsechno venku emoticon

vladi: my jdem na rozlucku v patek, nekam kolem namesti, netusim kde skoncime emoticon Kdy jdes ty?

A jinak dort a vubec pecivo berem z Malinovy z Kaznejova, je super ze to dovezou az na misto kam si reknem a i nam pujci nejaky termobox, ve kterym ten dort vydrzi az 24 hodin uplne OK :D Pani provozni v Kaznejove je fajn baba, takze zatim naprosta spokojenost, snad nezklamou emoticon
20. črc 2009 v 09:26  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 katatkoz: a na kolik vyjde dortík v kaznějově? a chutnala si?
Vladi: já bych se na chvíli zastavit chtěla, ale nevím jak budem unavený, hlídáme starejm barák, tak by Jirka musel dělat taxíka, tak nevím co mi na to řekne.ještě ti dám vědět, ale na svatbu určitě dorazím emoticon
monisek: fakt krásný oznámko, super nápad.
20. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 kotatkoz: už se nám to kvapem blíží viď emoticon hlavně nám musí klapnou to počasí. Jinak my jdeme v sobotu na rozlučku, rozjezd ve Sky baru a pak se uvidí kde skončíme emoticon

Pepik: určo doraž,ráda tě uvidím. Zatím nás je cca 10 holek, takže to bude slušnej babined emoticon
20. črc 2009 v 10:42  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotatkoz (31 r.)
1
    V Mirošově, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kotatkoz (31 r.)
1
    V Mirošově, Region Plzeň
 pepik: dort jsem nechutnala, ale kolacky maji jednoznacne nejlepsi a nez to brat od dvou ruznych, tak vemem vsechno odsud emoticon Dort by mel byt 3 patrovy - tvarohovy, kazdy patro jiny korpus i jina napln s ovocem a potazeny marcipanem a marcipanovyma maslickama... odhadem rekla cenu kolem 3 tisic, ale presne by mi ji mela napsat dneska nebo zitra ;)

vladi: tak to jo :D My jsme se museli nejak podelit o hlidani psu, deti a tak, navic se nekteri bali, aby se pak doma nefackovali o zachodovou misu :D Tak v patek jdou holky, v sobotu kluci :D
20. črc 2009 v 10:53  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 kota: tak u nás se ty děti zatím ještě tolik neřeší, jakože to hlídání myslím, tak jdeme všichni v jeden den a je to. Možná se i někde potkáme, ale to není jistý, to se prostě uvidí, jak to dopadne a jaká bude nálada emoticon
20. črc 2009 v 11:02  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 holky a už máme první svatební dar v ruce emoticon včera jsme od bráchy a od táty dostali poukaz k Fischerovi na dovolenou v hodnotě 30 tis. Sláááva, takže líbánky budou. Včera jsme hned koukali, takže to vypadá na nějakých 11 dní v Tunisu, all inclusive a nějaký mooc hezký hotel. Chceme vypadnout hned 4.nebo 5. srpna emoticon
20. črc 2009 v 11:33  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš