Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
no vidíš, to mě nenapadlo, se podívám na webovky, mě se zalíbil ten Sky z důvodu koktejlů a nádherného výhledu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tam to musí být určitě pěkný, to věřím ;-)
Odpovědět
no holky, to vlastně platí i pro vás, kdo budete mít 25.7 čas, tak jste zvány :-D ještě bych upřesnila místo, ale zatím se mi nejvíc líbí ten Sky bar, tak uvidíme, ještě jsem se poptala kámošek, jestli je něco nenapadne..
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak to se ti předem omlouvám, na 25. už máme v plánu 2 akce :-( to mi docela mrzí, ráda bych s váma chvíli poseděla...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vladi já taky nemůžu, máme rodinnou akci :-( Ale jinak ten Sky bar je hezkej nápad, posedět tam, pokecat a pak vyrazit do města tancovat ;-)
Odpovědět
holky to mě mrzí, že nemáte čas, holt pak udělám akci po, to už bude srazík novomanželek a posledních čekatelek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi byli včera v Ikee, tak sem se vyřádila za 3000 :-) poličky obracečky a tak, ale pojedem ještě jednou, protože sme v autě měli pračku, tak by se nám to tam stejně nevešlo. wirpolka za 3500, minulý týden se nám povedla stříbrná lednice za 5500....ještě že máme to aukro :-D tak o víkendu budem vrtat díry a snad zvládnem vymalovat aspoň stropy, a příští víkend pokračujem. si to pěkně užívám a těším se o to víc 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) Tak já se včera vrátila z dovči - tak se zas hlásim. Dovolená úúžasná 8-) Jo a jinak jsem do kavárničky na minulý sraz došla - jenže až po 9 a bylo zavřeno, no a nevěděla jsem, kde by jste mohli být a bohužel na nikoho nemam číslo, tak jsem zase odklusala dom |-| chojo chjo... Komtesa: No vidíš, já jsem na tom stejně s prací. Ty sviňky u nás mi taky dali na vybranou buď hodinovku a paragraf (důvod se najde vždy, nemusí být oprávněný, ale obrana žádná - krásné zákony máme), nebo podepíšu dohodu a odejdu za měsíc. Po poradě s právníky, kdy mi řekli, že mě maj v práci v hrsti a jediná obrana by byla soud (na pár let se soudit a výlohy....) a že mi radí podepsat dohodu. Podepsala jsem a pak mi řekli ať jsem ten měsíc doma - jediný vysvětlení je, že se bojí abych nejednala jako oni a něco jim naschvál neprovedla -hm tak jsem doma no. A to mi původně nabídli zaškolení v jinam městě - pak jsem se dozvěděla od šéfa, že mě tam chtěli poslat, aby mi dali nějaký neřešitelný případ a na něm mi dokázali, jak jsem neschopná a vykopli mě na ten paragraf - fakt úžasné až je těžké tomu věřit .... ale hlavně na blití - šmejdi hnusný!
Odpovědět
Profilova fotka
No, ale zároveň mi šéf řek, že to s tim zaškolením v jinym městě oficiálně zapře, když bych to chtěla použít. A vim od kolegů, že moje místo dostala sekretářka, která na mě nosila špínu a peče se šéfem. Chtěla bych pracovat v normální firmě! Jinak vše nej opožděně Gejše :-) Pajmou - poznala jsem tě asi na jediné fotce :-) - moc ti to slušelo! Skaf - jsi kočka ;-) Doufám, že se máte všichni krásně a máte se na co těšit :-) :-) :-)
Odpovědět
monisek: teda já jenom zírám, co se to děje s těma lidma. Nejhorší je, že se v té práci nemůžeš ani pořádně bránit, vždycky mají navrch. To je pěkně na hov.. Určitě budeš mít štěstí a seženeš něco lepšího! Jo a škoda, žes přišla po devátej, zrovna ten večer se vydařil :-D Mám toho plný zuby, nějak jsem utahaná.. moje máma poslední dobou perlí, pořád se jí něco nezdá, nebo se jí něco dotkne, no prostě paráda. V práci je toho až někam na půdu a k tomu ty poslední přípravy. Dneska jsem konečně byla na kosmetice, hodina a půl klídku a pohody, naprosto báječné. Pepik: jo Ikea, to je paráda :-) my to tam bouchli před 14 dněma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,sháním nějakej obrázek kde by byla nějak hezky zakomponovaná ta klasická básnička o tom jak si svatebčané nemají lámat hlavu se svatebními dary,že chceme příspěvek na domácnost :-D Nemůžu to nikde najít..Ideální by bylo něco co lze jen vytisknout a rozposlat..Dneska by měly dorazit oznámení..Ještě,že už to všichni vědí dopředu..Neni nad to,když má něco zařídit chlap :-S A tenhle týden bude i menší snubák pro mě a ve středu se má ozvat paní z Orchidey kvůli bižuterii..Ve středu jdeme i teprve zařídit dort..Neni nad to se tejden plavit po řece :-D člověk si sice perfektně odpočine od všedních starostí,ale pak je zase co dohánět..
Odpovědět
Lenileni : Jestliže si někdo se svatebním darem hlavu láme, tak slyšte,že už doma skoro všechno máme. A proto Vám malý tip můžeme dát. Jelikož se budeme brát, potěší nás příspěvek v jakékoliv výší, který nám rozpočet na líbánky či domácnost zvýší.
Odpovědět
Článek se načítá
Obrázek sem nenašla :-D
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... Tady je i obrázek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dneska už zase trochu s úsměvem :-) i když mně mrzí, že nebudu moci na tu akcičku 25.. ale v pondělí nastupuju do práce, tady kousek v Horní Bříze do restaurace Oáza. http://karsell.cz/restaurace-oaza/ Můžete mrknout. Uvidíme jak to tam pošlape. Šéf vypadá jako pohodář, jinak mám staženej žaludek z nového prostředí.
Odpovědět
Profilova fotka
Moni: všechno zlý je k něčemu dobrý, uvidíš, že třeba najdeš lepší práci, nebo šéfa a nebo lepší kolegy. :-) Hlavně úsměv, s tím jde všechno lépe :-)
Odpovědět
komtesa: ta restaurace vypadá hezky. Je super, že jsi našla tak rychle, hlavně ať je to tam v pohodě, ale jestli šéf vypadá jako pohodář, tak by to mohlo být fajn ne. Budu držet palečky.
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: taky držím palce, ať se ti tam líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky, snad to klapne. Už jsem si myslela, že tu dneska bude mrtvo a vy jste zalezlý potfůrky :-N :-N
Odpovědět
Depa zalezlý, toho mám nějak moc, chci to stihnout před dovolenou.... a nějak mi ta práce pořád přibejvá 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo a do toho ještě přípravy. Chápu. ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik zbývá ještě těch svobodných? 4? Vladi, Zukl, pepik, monisek a kdo ještě?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nikde nikdo?
Odpovědět
Profilova fotka
no já doufám, že se začnou nové čekatelky přidávat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V nejhoším si budeme připomínat výročí svatby. Jenže to vypadá, že ty co už jsou pod čepcem sem ani nezabrousí.
Odpovědět
je nás tady poslední dobou poskrovnu, jen co je pravda..
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tu takýýýý :-D ale když jsem vlezu, tak se tu nic neděje =-) komtesa: tak to je fajn, že se ti povedla sehnat práce takhle rychle ;-) brácha už hledá od ledna a pořád nic ]-( přeju ti, ať se ti tam líbí :-)
Odpovědět
Holky máme snubáky a jsou naprosto báječný :-) moc se nám líbí a za tu cenu, no super. Takže teď už snad máme opravdu všechno, jenom vyzkoušet a vyzvednout šaty a je hotovo. Ufff
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:Ty se máááš :-) já mam pocit,že budu ještě v noci před svatbou shánět věci :-D Je to hrůza..Teď trochu lituju tý dovči..Ale snad to stíháme..Bohužel jsem zase najela na směny,takže to je horší..příští týden mam třeba jen den volna po noční,takže je to úplně v tahu..Ale už dorazily oznámení..Nejsou úplně podle představ,ale na to jak jsem to zařizovala pozdě a chtěla to rychle,musim říct,že jsou bezva..Teď ještě dopilováváme podrobnosti k večerní slavnosti..ale to jde kupodivu celkem rychle..žádný extra speciality..Hudba přes Notebook plus kytarový zesilovače,budeme mít už namícháno,takže Dj netřeba..Vypadá to,že mi kamarádka tanečnice sežene pár břišních tanečnic jako půlnoční překvápko,sestra svědkyně obstará občerstvení,svědkyně pivíčko,momentálně je v řešení kontakt na firmu,která dělá chlebíčky za 6,50 za kus a doveze na místo..svědkyně uvaří kotel guláše,tchýně s babičkou napečou,kamarádi naloží masíčka a dovezou tvrdší alkohol a snad to bude v klídku:-))
Odpovědět
Profilova fotka
lenileni: zeptám se rodičů, ty kuppovali chlebíčky na zábavy, když měli hospodu....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?