Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
ad paní Benešová - kytičky nádherný, cena taky ;-)
Odpovědět
skafa: gratuluju novomanželko, jaké to bylo? Spokojená, povedlo se to podle tvých představ? Hoď nějaké fotečky do alba, ať můžeme chválit novomanželský pár ;-) Holky fotku nějakou hodím, jenom nějak nestíhám.. pokusím se zítra hodit aspoň jednu nebo dvě..
Odpovědět
ahoj holky VOLÁM SOS - kamarádka má svatbu už v sobotu a už podruhé ji ze zdravotních důvodů odřekla cukrářka na dort znáte nějaký podník, kde mají hezké a dobré dorty a udělají ho rychle ? fakt to spěchá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
princezna: zeptejte se v berušce na slovanech....
Odpovědět
princezna: ještě bych zkusila U Marka na slovanech a pak pokud vím, tak dělá výborné dorty Paní Malinová v Kaznějově, ale jak rychle, to ti neřeknu.
Odpovědět
Profilova fotka
princezna:Ahoj cukrárna v Dobřanech na náměstí.
Odpovědět
Profilova fotka
skaf:Gratuluju a přeju hodně štěstí.
Odpovědět
díky, uvidíme co klapne
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,tak včera odjel malý na týden pryč,vrací se příští pátek a v sobotu hned opět odjíždí na týden,včera jsem proležela celý den,až v jedenáct večer jsme jeli nakoupit do tesca,takže super,jen nevím,co budu dělat dál,manža v práci,já doma a venku nic moc,ale dá se alespoň dýchat,už jsem začala 20týden a prcek zlobákuje,kope jako kdyby někam musel rychle utíkat,Péťovi jsem dala ruku na břicho a prcek ho poprvé kopl,tak měl slzičky v očích a já málem taky,protože z toho na to jak je malý,tak měl velikou radost a od té doby za mnou chodí a pořád bráchu hladí,no a o tatínkovi ani nemluvím :-) vladi:už se to blíží,co uteklo to jako voda,za chvíli rozvážet vejslužky a to víš,že už je to opravdu tady už je vás jen pár,co jste zatím čekatelky ;-) ,příští rok se dočká i pepik(ne,že si zase něco vymyslíš)
Odpovědět
Mape: jj, už se nám to krátí... ještě chvíli a už to budem mít i za sebou :-) utíká to jako voda, šak tobě taky s prckem, se ani neotočíš a budeš drandit s kočárkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jojo, už se nám naše svobodné řady ztenčují a za chvilku z nás budou všechny pod čepcem :-D :-) mape: to je krásný, hlavně, aby malýmu láska k mimču vydržela co nejdýl, než se začnou doma rvát ;-) skaf: taky gratuluju, hoď si sem fotečky a písni, jaký máš ze svatby dojmy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, tak koukám, že jsem asi jediná co musí sedět v práci.... :-( kde jste kdo??? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj mikanku, ja taky makam :-) nejsi v tom sama. Ale dneska se mi vubec makat nechce.... Dneska mam narozeniny, prvni narozeniny jako vdana pani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: tak to jsem ráda, že netvrdnu v práci sama...dneska nemám do čeho píchnout.... moc ti gratuluju k narozkám a přeju všechno nej nej...už víš, jakej dostaneš dárek od manži?? by se u manželky měl snažit :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mika: To my konecne neco mame, tak alespon tak.... Dneska si jdu nechat odstranit gelovy nehtiky, uz je mit nebudu. Prece jen to je 500 kazdej mesic a to je dam radeji do neceho uzitecnejsiho. Diky moc....No dostala jsem plochej monitor, konecne, ale je to desna kravka :-D ale pekne se na nej kouka. A kdo vi, co ho jeste na dnesek napadne, asi jeste kyti. Kdo vi. Ale to je jedno, ten nejvetsi darek prece mam - jeho, tak jsem spokojena.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: tak to je pěkný dárek ;-) taky jsem uvažovala, že už si nedám gelový nehty, ale pokaždý jsem líná než bych se o ně teď starala, tak zajdu na doplnění, ještě chci mít upravený nehty do půlky srpna, to máme v plánu pár akcí a pak už na to asi taky budu kašlat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mika: jako mne se to strasne libi, ale prvnich 14-dni v srpnu jedeme na dovcu, tak to bych ted musela jit jeste jednou na doplneni, no a pak uz na zadny akce kde bych je vyuzila nemame, tak na to prdim a usetrim :-) vsak ona se hodi kazda kacka...
Odpovědět
Profilova fotka
mika: a to si naivne myslim, ze si je budu doma udrzovat sama :-D to jsem na to zvedava, ani nahodou... Mozna tak chvili. Hezky lakem, kde neni videt to odrustani a bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: tak mi pak písni, jak budeš spokojená s tim odstraněním gelu, já jsem myslela, že si gel pak jenom odstraním pilníkem na nehty a nehty přetřu lakem... docela se bojím, že je ze začátku budu mít hodně slabý a budou se lámat :-( tak teď si je ještě chvilku užiju a po létě na to kašlu ;-) a co stavění? máte nějaký pokroky?
Odpovědět
Profilova fotka
mika: jj, takhle mi to bude delat, rikala, kdyz jsem se ptala, jak se to pak dela. Tak ze ten gel normalne sunda pilnikem, jako kdyz Ti je doplnuje a pak na to ma nejakej spesl lak, asi nejakej vyzivujici, takze ho v klidu koupis v drogerce. Jj, toho se taky bojim, ze budou slaby, snad to bude OK. Ale bude to nezvyk :-( Fakt se mi jich nechce vzdavat, ale stve me, jak rychle to odrusta. Pak to vypada hrozne hnusne. je, staveni, vubec, porad trva to, co jsem rikala predtim :-)
Odpovědět
ahoj holky, včera jsem nestíhala,měla jsem v práci honičku, seděla jsem v kanclu skoro do osmi večer 8-( no prostě zase jednou den D. Ale pak jsem šla na nehty - umělý jsem nechtěla, tak mi kámoška udělala hezky ty moje, jako na zkoušku a je to naprosto super, jsem moc spokojená. Mám to doladěné k barvě svatby a naprostá paráda. Jo a dneska jdeme vyzvednout prstýnky, tak jsem taky moc zvědavá :-) Gejsa: sice o den pozdě, ale: Hepy brzdej tůůůů jůůůůů :-D
Odpovědět
Ahojky holky, nějak nestíhám ani psát. Čtu si to vždycky večer u kafča a pak padnu za vlast :-D Zatím se u nás neděje nic nového. Začátek příprav přítel stanovil až na září ;-) Jen mi švagrová podsunula nápad nechat si ušít vlastní šaty (prej na Míru), ale proč bych měla šít Mírovi šaty to nevim :-D Ale za zeptání u paní nic nedám, šije na přehlídky společenské šaty tak by to nemuselo bejt špatný. Vladi : Petrovi se skleničky moc líbili, asi taky budeme mít vlastní ;-) Díky za tip
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte? :-) Švagrová v úterý porodila, bylo na čase, už na naší svatbě měla břicho veliký a to jí ještě čekalo 2,5 měsíce. Tak jsem zase teta a zase je to kluk :-D 4020 g a 50 cm 8-) Mám jen jednu neteřinku, tak jí asi budeme pořádně rozmazlovat ;-)
Odpovědět
Děvčata, poraďte mi prosím v Plzni dobrou cukrárnu na dort a květinářství (cena, kvalita:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kocadlinka: zatím si chválí třeba Issis, maj web, tak mrkni
Odpovědět
Díky :-)
Odpovědět
ahoj holky, jak se máme? Mi přijde, že je pořád nějaká honička, asi to bude tím, že se nám to blíží :-N Potřebuju poradit, chystáme rozlučku a nakonec to vypadá, že jí budeme mít každej zvlášť, takže přemejšlím, kam by bylo dobré zajít, aby se mohlo pokecat, popít a třeba si i "trsnout" :-D Nenapadá vás něco? Já mám nějak vypnuto a nenapadá mě nic. Jo teda třeba Stodola, jenže tam bude v sobotu narváno a ještě se vůbec neuslyšíme.. to je takový na houby. Spíš bych brala nějaké koktaily, sednout si a někde tam být parket... chjo, jsem náročná co x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Vladi tak to teda náročná jsi, takový podniky snad už ani nejsou. Bu´d všude řve muzika nebo nemáš parket. A blíží se ti to taky pěkně, jen co je pravda.
Odpovědět
nazdárek, komtesa: no jo no, se mi jentak něco nelíbí. Ale zatím se mi docela líbí Sky Air café v mrakodrapu nahoře, koktejli mají, hudbu pouští, tancovat se teda nedá, ale zase můžem vyrazit někam do města a všude je blízko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, a co takhle ten Klub Plachetnice, kde měla rozlučku Mape??? tam je celkem pěkná hospoda na posezení a dole v klubu se dá i trsat ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?