Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík, to já čekala držkovou, ale naopak byl rozvášněnej :-x mám v hubě jek v polepšovně, ale jinak dobrý....
Odpovědět
pepik: no vidíš, takže byla velká vácheň ;-) ani mi nemluv.... jo a můj šéf ještě nedorazil, tak ti nevím.... :-D jsem hned ráno v kanclu prohlásila, že jsem zabila hodně mozkových buněk a ať po mě nikdo nic nechce 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
pepik: se moc nesměj, dneska abych vyhlásila stav nouze, že buňky došly :-N :-D ráno jsem ještě musela do Baumaxu něco koupit do práce a šla jsem tam pěšky, jsem černý brejle nesundala celou cestu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, vy jste se teda rozjely :-D a to jste byly celou dobu v kavárničce nebo jste se přešouply jinam?? tam nás přece tenkrát vyhazovaly už ve 22h...
Odpovědět
mika: tak tentokrát nás vyhodili v devět, tak jsme přešli do La rosa, tak nás vyhodil v deset a tak jsme šli do Anděla 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo :-D a budou taky nějaký fotečky?? kdo nakonec dorazil?? ;-)
Odpovědět
fšickní se na nás vyprdli, tak jsme to s Pepikem táhli sami, ale šlo nám to dobře :-D
Odpovědět
Ahojky, koukám, že jste řádili :-D Já sem hlídala synovečka maličkýho, sem ho nemohla nechat doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já se na vás nevyprdla, prostě to nešlo. Omlouvám se, ale nemohla jsem je nechat ve štychu.
Odpovědět
holky v pohodě, dělám si srandu, je mi jasný, že se to nehodilo všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, mi sme spokojený, příště se rozšoupneme v hojnějším počtu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
viz diskuse jtsp z dnešního dne - cca před několika minutami ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoky holky, tak to vypadá, že teď budu moct na sraz kdykoli. Jsem bez práce :-( dneska mi šéf oznámil, že mně už nechtějí. V podstatě bez udání důvodů. Smlouvu mám do konce roku, tak prý dohodou nebo mi napíšou hrubé porušení pracovní kázně za to, že jsme si dali minulý týden v neděli, když jsme končili s kolegyní panáčka. Ta tam samozřejmně zůstává, jdu jen já. No co se dá dělat. Zatím jsem jim nic nepodepsala, teď se rozmýšlím jestli to mám podepsat a jít, nebo se prát o odstupné. Nic na mně nemají, dejchnout mi nedali a výpověď mi dávájí až po týdnu. Asi se půjdu utopit, jako by těch problémů nebylo dost.
Odpovědět
Profilova fotka
Kdybyste věděli kde hledají servírky tak sím, budu vděčná.
Odpovědět
Komtesa: tak to je teda peklo, za takovouhle ptákovinu... spíš se tě chtěli zbavit a nevěděli jak, já bych se pozeptala asi u nějakého právníka, protože stopro bys dostala odstupné a v týhle době by to bylo jenom potřeba. Nenapadá mě kde by sháněli servírku, ale když něco zjistím, tak dám stopro vědět. Drž se!
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: tak to ti dali pěknej dárek....! neboj, něco seženeš, zeptám se bráchy
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: no teda,nádherná nevěsta a ženich hmmmmmmmmmmm, fotky super, hodně štěstíčka ještě jednou, jaká byla dovča kom: no to je pech v dnešní době přijít o práci, to ti dali fakt super svatební dar
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: tak to by mi nenapadlo, že jsou v bowlingu ve Třemce takovýhle parchanti :-| zavolej nebo si zajdi za právníkem na pracák, tam by ti mohl poradit...
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: paráda, moc krásný fotky, moc vám to oběma slušelo.... byla si fakt nádherná nevěsta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata moc děkuju všem za přání, to fotograf umí zázraky, byl fakt výborný, dalších 300 fotek máme ještě na cd, je těžké vybýrat. Na lipovce bylo vše dle představ, jen ty ceny nižší než jsme čekali, takže super. Kom:Jestli nemáš právníka doporučim ti svého je fakt výborný, alespoň dojít na radu a jinak se taky poptam.Před svatbou brali servírku v crosscafé v olympii, tak tam zkus zavolat.
Odpovědět
Profilova fotka
Paj : ještě jednou krásná svatba, krásný fotky, hodně štěstíčka do manželství. Holky děkuji, za právníkem razím právě teď. Tak jsem zvědavá. Zatím papa, pak se ozvu.
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: tak brácha o ničem neví :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pepik: neva. Právník řekl, že neví jestli bych to vyhrála, že záleží jen na mně, jestli....... Pokud nepodepíšu dohodu, budu to mít v papírech a pak se s nima zdlouhavě soudit :-S nebo podepsat dohodu, přijít sice o tři platy odstupného:-( ale mít klid a čistý zápočťák. Jít normálně na pracák a dostat podporu. Vezlo by se to se mnou i k dalšímu zaměstnavateli, pokud by se někdo našel a zaměstnal by mně. Vymazalo by se to až s rozsudkem soudu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jdu ťukat živitopis a posílat ho všude možně. Třeba Hotel Purkmistrr :-) někdo tam má nebo měl svatbu?
Odpovědět
Komtesa: tak to je vážně k nasrání, pak že jsou tu zákony pro lidi, úplný prdlajs, jsou tu pro zaměstnavatele aby s námi mohli lehce vyjeb..t ]-( držím palce, abys sehnala jinde, jdu s holkama do města, tak se jich rovnou zeptám, jestli o něčem něvědí. Jinak holky hlásím postup s přípravou, snad už teda finále :-) účes je vybranej a hotovej,pepik může potvrdit, páč viděla fotky. Dneska nám volali, že máme hotové prstýnky, jsem na ně moc zvědavá. Ozval se mi pán z hotelu, takže ubytování pro nás tam nakonec je, dokonce i pro naše svědka, se mi ulevilo, že se nemusím nikam harcovat a zjednodušilo nám to přípravy :-) Co se týká ohňostroje, problém to tam není, ale musí to být do 22 hod, jinak už se musí žádat povolení od policie či koho dalšího, a odpálení musí provést ta firma, takže jsme pánovi šoupli něco bokem a přijede i s oňostrojem :-) jsem za to moc ráda, že to klaplo. Jo a ještě mi dneska přišly bublifuky tady z bazárku. A poslední věc, mám domluvenou kosmetiku, pak u další paní líčení, takže to je taky v klídku. Teď už fakt zbejvá tam jenom dojít, říct ano a podepsat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vladi má fakt krásnej účes
Odpovědět
Pepik: od odborníka ta chvála těší o to víc ;-) :-)
Odpovědět
Ještě mi musí namalovat obličej na ten můj ksichtík a budu spokojená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi : No a co takhle fotečky šoupnout do albíka, ať se můžeme taky kochat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?