Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) na srazík dorazím určo....to už by mohla klapnout teráska
Odpovědět
Profilova fotka
jj, kosmetičk a v Chameleonu je super, chodím k ní už strašně dlouho (pár let to bude...) a nemůžu si ji vynachválit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek monisek: vše neeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjj koukám,že jedete, to je hrůza jsem doma a vůbec nezvládám psát na kávičku bych vyrazila, hlavně když to bude někde venku, manžel říká,bže od vás nemám povolenkový papír, on ho od kluků dostal a tak prý nikam nepůjdu :-S , no to se ještě uvidí ]-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
dobré ránko, dneska jsem tu letem světem......... za hodinu vyrážíme služebně do Aše.... :-S monisek: přeju ti všechno nej :-) u kadeřnice jsem byla v Chameleonu a byla jsem na 200 % spokojená :-D přemýšlela jsem tam i o kosmetičce, ale od manžela jsem dostala echo, že je to jeho bývalá spolužačka ze základky, tak jsem nevěděla, jestli k ní vyrazit na nípání :-D ale když už jí tu takhle pěkně chválíte, tak bych to asi zkusila..... kafe by bylo fajn, ale aby nám trochu už přálo počásko na terásku....
Odpovědět
Profilova fotka
tak zatím to vypadá, že by se nás mohlo sejít víc než minule :-)
Odpovědět
Dobré ránko, ke kávičce se samozřejmě přidávám 8-) doufám, že už bude hezky a aspon na chvíli vyjde teráska Jinak včera mi přišly vývazky od Studia Aneta - malý pro všechny a velký pro rodiče a svědky. Vypadají moc hezky, máme je červeno bílý. Jo akorát chcemem to dávat bez myrty, prostě jen tak vývazek, měří asi cca 4-5 cm, myslíte, že to je ok. A taky dali v OP Prostějově dohromady oblek pro Páju, nádhernej světlej, akorát paní včera nevěděla vůbec nic, nějak neseděla vestička, tak jsme se ptali a paní, že o tom nic neví... a to prodává obleky za desítku, no síla. Ale nechají nám ho do příštího týden a zajedem tam s bráchou, ten má oblek jak monterky, takže stopro poradí. Dole koupíme i košili a kravatu a bude finito :-)
Odpovědět
Mape: jak ti je? už je to lepší nebo pořád nevolnosti? Jo a co se týká propustky, tak my ti jí klidně napíšeme a vytvoříme :-D aby byla drahá polovička spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata já su zrovna na moravě a po těch litrech vína mi ani nič není :-) Také přej vše nej k narozkám :-) Už máme i poslední věc květiny, jen jsem zvědavá na cenu :-) už to máme za pár :-D 43dní začínáme koukat na dovolené, poradíte či doporučíte nějaké hezké místo?Nejraději bych Maledivy nebo Seychely fak něco hezkýho :-) Jinak pokud mě vezmete sebou na kávu ráda se přidam :-) vladi myslím že ok taky máme jen vývazky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, toho 21.5. bych mohla konečně na srazík dorazit :-)
Odpovědět
suzzanka: no supeer, nová ovečka do stáda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: už je mi dobře konečně, už si to začínám užívat a dokonce mi povyrostlo břicho a už mám dvě kg nahoře, tak snad tak nebudu pokračovat, jinak bych byla jako koule,už mi jsou jen jedny kalhoty a koukám po nových,ale takový jaký si představuji tk nikde nemají, klasika a přímo těhotenský nechci (zatím), nejlíp mi jsou tepláky :-N
Odpovědět
Článek se načítá
mape: no tak budeš chodit v teplákách a je to, jsou pohodlné, nikde neškrtí :-D no pohodlí především ne. Hlavně, že už je dobře, teď ještě začne krásné počasí, tak si to aspon užiješ
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mape počasíčko objednáme, propustku napíšeme. Vývazky mám vlastní výroby, champaň a myrtu nevím, to až připíchneme tak se uvidí jestli ano nebo ne. 21.5. se budu těšit, doufám, že se nás sejde dost.
Odpovědět
Profilova fotka
map:Ahoj mamino určitě ti to bude slušet i v teplákách, hlavně že je ti dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mape: Jasně Broučku- klidně si choď v teplákách, hlavně ať je vám oboum dobře :-) Vladi: Vývazky-mně to přijde ok bez myrty, protože jsou dost zdobné a velké ;-) S hosty to vypadá na 36 na oběd a na raut asi dalších 30??? Chjooo... každopádně pro ně rentabilní budem až až :-S Pajmou: Tobě víno nic nedělá, jo? A jaká pak byla cesta ze sklípku :-D No 21.5. je pěknej den- to s Mončou slavíme :-) Suzzanka: pošlu ti do IP kontakt na kosmetičku ;-)
Odpovědět
monisek: jee, tak to jsme na tom s těma lidma stejně :-) určitě po ně budeme rentabilní, když vezmeš všechno to jídlo pití atd. No a ty vývazky nechám jen tak, stejně to pak lidi sundají a někde zahodí, tak už k tomu nebudu kupovat myrtu, zbytečně další peníze a ted koukám do kalendáře a je to tak, aspon to s vámi oslavíme :-D Holky už aby byl dneska konec, poslední hodka a půl a táhne se to jako smrad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé: holky sem si vás spletla- kosmetičku shání skaf! Posílám... :-)
Odpovědět
Moni: já taky, ale chci aby mě vzala dřív jak za měsíc ;-) mají nějaké webovky? že bych se zatím aspon mrkla
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: webovky nemaj- jen mobil na ní-Benešová 723 088 859. Třeba tam bude mít mezeru drřív jak za měsíc ;-) za zkoušku nic nedáš (tedy až na zkoušky svatebních účesů).
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: Zase jsem zapomněla- prosím, pošli mi ty figurky- kuju moc x
Odpovědět
Díky za kontakty. Dnes jsme byli vyřídit matriku a zámek, ještě jdu na schůzku s paní Benešovou, tak uvidíme, jestli se nějak domluvíme. Jinak už nás ta prča stála skoro 14 tisíc a vlastně nic zaplaceno neni, tak to je fakt bomba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem byla ve čtvrtek na nehtících v Chameleonu a říkala jsem jí, že je škoda, že má tak nerváno a ona, že se vždycky nějak domluvit dá :-) Nehtíky super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a já jsem na vážkách s kytkama a přemýšlím, jestli by šlo, že by mi paní Benešová poradila-jako konzultaci :-( co myslíte, šlo by to? Skaf: Já mam pocit, že to důležité máme a pak když se mi doma zeptaly, co ještě zbývá zařídit a začla jsem to vyjmenovávat a vzpomínat si... haha, ono je dobře, že si to všechno normálně neuvědomuju najednou 8-)
Odpovědět
moni, já myslim, že konzultaci ti dá, je moc příjemná a sympatická a snaží se poradit, ač teda konkrétně mně říkala, že jsem měla představu dobrou a že neni ani moc co vytýkat, tak mi to potěšilo.
Odpovědět
Nazdárek ženské, tak jakej byl prodlouženej víkend? Volno bylo parádní, akorátže já chytla nějakého bacila a jsem pěkně nachcípaná... doufám, že tak dva dni a přejde to. O víkendu jsme rozdali další oznámení, všem se moc líbilo, jsem za to ráda. Jednoduché, elegantní a prostě má úspěch a ještě za tu cenu. Pája dneska koupí oblek - jde tam s mým bráchou, aby mu poradil co a jak, vyberou košili, kravatu no a desítka v háji, ale zase mu to moc sluší :-) Moni: najdu figurky v mailu a přepošlu ;-) jo a tu kosmetičku - asík tam zkusím zavolat co a jak, třeba bude mít čas.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, dneska nám ale počasí přeje, to je tak si zalézt do pelechu a né pracovat :-p ještě že vyšlo počasí aspoň o prodlouženém víkendu :-) suzzanka: fotečky máte krásný, jsem koukala, že si měla šatičky z mischel...o těch jsem taky dlouho uvažovala ;-) účes a kytičku jsi měla krásnou :-) takže příští kafčo už je daný na toho 21.???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no, počasí je opravdu nic moc 8-( Toho 21.5. můžu, takže jestli to platí, ráda přijdu podrbat :-) mikanek: Děkuju za pochvalu :-) Jsem s těma fotkama hrozná, už je doma mám a nejsem pořádně schopná je sem hodit!
Odpovědět
Suz. taky jsem ti projela fotečky a i když by to chtělo víc tak je máte mooc hezký :-) četla jsem, že ti prstýnky dělali u Fischera, taky tam nakonec zkončíme. Chtěli jsme od Rýdla, jenže ty co se nám líbili, tak sice psali dva druhy zlata, ale bylo to jedno a to druhé galvanicky ošetřené, tudíž by se nám ošoupalo. Takže jsme byli u Fischera a opravdu budou z dvou druhů zlata a vyjdou nás líp než od Rýdla a to budou hooodně podobné, akorát jsme se nakonec rozhodli, že i já si dám bez kamínku, prostě jednoduchý kroužek. Mika: počasí je přímo na houby 8-( nejradši bych zalezla, dala si čaj a nazdar, takhle sedím s čajem v kanclu.. Kafčo platí ten příští čtvrtek, ještě ale domluvit kam půjdeme a od kolika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, my jsme dali přednost Fischerovi, protože přeci jen ten můj chlap chtěl pořádnou ruční práci, a ne nic strojově dělanýho. Prstýnky jsou moc hezký. Dali jsme i nějaký zlato na protiúčet a cena nás mile překvapila. Máme šířku 6mm, i když jsem se bála, že na moje ruce to bude moc tlustý, je to Ok ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?