Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
suzzanka: koukala jsem ti do albíčka, kdypak budou další fotečky ze svatby??? x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
moc ti to slušelo, tak se těším na další :-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mikanek: děkuju :-) Fotečky musím vydolovat od příbuzných a kamarádů. A fotograf - kamarád by je měl mít tento týden. Řekla jsem, že na fotky nespěchám tak mají všichni dost času :-D
Odpovědět
Ahoj holky, japa se máme? je tady nějak ticho a nic se neděje. Přidala jsem si další fotečky do albíka, psal mi náš výrobce, že mi dneska nebo zítra posílá další doplňky do vlasů jak jsem chtěla. Jsou fakt moc hezký, to budu mít ještě dilema co si do těch vlasů dát, páč se mi líbí všechno :-D Něco mi říká, že závoj, čelenka a ještě si tam frknout něco takovýdleho, to asi nepůjde dohromady, takže budu muset udělat výběr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé Vladi můžeš mi pak tu nabídku přeposlat? sem na seznamu :-)
Odpovědět
Pepik: ty myslíš na ty figurky? a mailovka je tvůj nick a seznam.cz?
Odpovědět
ahoj, organza jde nějak tvarovat nebo nejde? Je lepší organza na auta a dekorace svatebního místa (obřadu) nebo vlizelín?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky skaf: tvarovat asi půjde lépe organza, vlizelín jsme měli na stoly a s ním bychom toho moc nevytvarovali, ten se max.hodí na ozdobení židlí.... aspoň podle mojí zkušenosti ;-)
Odpovědět
Tak mám za sebou zkoušku účesu i líčení a jsem taková mírně v rozpacích. Jde o to, že ta zkouška (obojího) probíhá tak, že se prostě jen opravdu zkouší a na hlavě (obličeji) pak není definitivní výsledek a já teď nevím, jestli ty dámy budou schopny nějakého jiného, upravenějšího, lepšího výtvoru než to, co jsem viděla a nebo jestli je to jejich maximum a pak to takhle bude opravdu vypadat. Zkrátka u účesu jsme jen zkoušely jakoby tvar účesu, ne jeho propracovanost. U líčení jsme zkoušely zas jen barvy na oči, ale taky to nebylo úplně precizní, tak teď nevím, jestli zkusit ještě někde něco jiného a nebo se na to vykašlat avěřit, že pak si dají opravdu záležet.
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: a u koho si byla??? já po jedné zkušenosti, kdy mi kadeřnice taky jen něco vytvářela na hlavě, vyzkoušela na mě několik variant, ale pořád jsem se necítila, jestli je to to pravé, tak jsem ještě vyzkoušela jinou kadeřnici a ta měla úplně jiný přístup, s účesem se mi pečlivě dělala podle fotky a byla ochotná mi vlasy přistřihnout, aby mi účes dobře seděl a vlasy mi nelezly do očí... tam jsem si byla jistá, že účes bude pěkný a na svatbu jsem byla nad míru spokojená ;-) na zkoušce líčení jsem byla spokojená hned napoprvé, měla jsem představu o barvě a byla jsem nalíčená celkově, nadvakrát mi kosmetička přemalovávala oko, abych si byla barvou na 100% jistá.... :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
vladi: jj, figurky, ale i ty ozdoby do vlasů prosím.mail si pochopila :-)
Odpovědět
Článek se načítá
pepik: figurky máš na mailu a ty ozdoby do vlasů mám jenom ty v albíku Skaf: nejsem si jistá tou kadeřnicí, já bych taky chtěla vidět finální verzi, chápu nějaké malé úpravy, ale ne abych neviděla jak to bude vypadat a s líčením to samé, chci vědět, jestli umí udělat hezkej make-up, atd. Být tebou, asi bych zkusila ještě někoho, abys měla srovnání
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: no ono je to všude jinak zavedený, já mám přímo od šéfový nakázáno, že buď to "nahodím" pro představu a to bez fixace a vahlazování a nebo si s tím dám víc práce, ale nesmím jí v tom pustit domů a nebo ne za cenu zkoušky. už sem i zažila, že starší nevěstě to stačilo jen tak zvednout, aby věděla, jestli se má nechat ostříhat, nebo jestli jí půjde drdůlek, tak sem to našpendlila a do půl hoďky byla pryč. Ale jinak radši dělám rovnou účes, jen na ostro pak není tak "chlupatej". a s tím líčením je to fakt divný.... Asi bych fakt šla radši jinam.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi dík
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženský, nestíhám vůbec nic. Včera jsem vyběhla v devět s pejskem a na cigárko, zabouchla a ejhle klíčky, mobil a všechno za zavřenými dveřmi. Venku pěkná zima a já hezky v pantoflích a naboso. Tak jsem strávila dopoledne asi čtyři hodinky venku než se objevil hospodskej a hodil mi do Kaznějova do školy k dceři pro klíče. Ta prohlásila, že jí takhle dělám ostudu :-( Šatky mám doma upravený,teď sedí jako ulitý. Vývazky vlastní výroby, teď ještě výzdobu autí a mám vše. Kravaty pro syna a ženicha jsem taky koupila. Budu se snažit přidat to do alba, ale fakt nevím kdy. Jsou tu zase svátky takže budu muset lítat kolem rodinky. Copa kdybysme naplánovali další kávu na přespříští týden? Vladi ty vlásenky s peřím jsou dobrý, budeš mít i něco tak jako navíc ;-)
Odpovědět
nazdárek Komtesa, ještě netuším v jakým stavu mi to přijde, očekávám to příští týden, takže jakmile budu mít něco navíc, tak dám vědět ;-) neboj. Kávička proč ne, záleží jak je na tom zbytek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No zbytek se musí taky ozvat. Tak bych to viděla na čtvrtek 21.5. co na to všichni? Vdané i nevdané :-)
Odpovědět
jasnačka, uvidíme kdo se nahlásí 8-)
Odpovědět
no s tou kadeřnicí, tam jsem si malinko víc jistá než s tou kosmetičkou, ta kadeřnice rovnou říkala, že jako mi to klidně může udělat tak, jak to bude vypadat potom na ostro, ale budu jií muset nechat za tu zkoušku tak pětikilo, že prostě tomu asi nemůže dát ten čas a péči, zkrátka to nebylo uhlazený, nebyly tam dodělaný prstýnky na drdůlku, zkrátka jen byl udělán jakoby náznak toho účesu horší je to s tou kosmetičkou, nebylo to špatné, ale prostě se zkoušely jen oči a já nevím, jak to bude vypadat pak, mám zaječí úmysly jít jinem, jenže ta kosmetička je kamarádka kadeřnice, ona ji dohodila a mam strach, aby pak nebyla nasraná i ta kadeřnice
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: tak to já jsem na zkoušce měla i make-up komplet + tvářenku a rtěnku s leskem, ono chce všechno vyzkoušet, abys měla představu a pak při svatebním dnu tam u kosmetičky netvrdla dlouho, když by tě měla přemalovávat..... chce si to důkladně promyslet....kadeřnici můžeš říct, že si dostala jiný typ a tam se ti to líbilo víc nebo byla lepší cena ;-)
Odpovědět
mikanek a kde ses nechala česat a líčit ty?
Odpovědět
Profilova fotka
na líčení jsem byla v salonu Miriam u Pekla, je tam kosmetička - je moc vstřícná, opravdu jsem byla moc spokojená, jakýma barvičkama tě nalíčí, tak si to všechno zapsala, aby to věděla... a u kadeřnice jsem nakonec skončila na doporučení kamarádky ve Františkánský, když budeš chtít, pošlu ti kontakty, někde je mam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: jj, hostů bude definitivně více :-D :-| Ozdůbky jsou nádherné!!! Určitě si líp vybereš až to uvidíš na sobě- pošli nám pak fotečky ;-) Mika: V salonu Chameleon? Byla jsem tam na kosmetice a slečna mě nadchla- výborná, skvělý přístup. Zítra k ní jdu na nehtíky- buď P-shine, nebo lehkej gel. Jinak se musím "pochlubit" jsem od včera zas o rok starší (a moudřejší samozřejmě- nějakou výhodu to mít musí :-D ). Takže mám dnes po včerejší oslavě hlavu lehce v pejru a to tu čučim až do 6večer- ale aspoň jsem se vyspala.
Odpovědět
monisek: tak v tom případě gratuluju k dalšímu roku ;-) kolik nakonec budete mít lidí? My počítali hostinu do 30 a jsme zatím cca na 36 ale zase míň na tu párty, takže ono je to plus mínus stejné... Jo kosmetičku bych potřebovala, na nalíčení bych i měla, ale chci někoho kdo se mi už ted v průběhu bude starat o čumáček :-N a když by uměla krásně nalíčit tak o to líp
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) :-) Moni včechno nejnejnej.. :-) :-) :-) Brrrr počítadlo mi na albu ukazuje už jen 1m a 14dní. Hrůza :-N Je šílený jak to utíká.
Odpovědět
komtesa: no jo no, ono to utíká přímo mílovýma krokama vid :-) za chvilku je z tebe vdaná paničkav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za gratulace :-) :-) Vladi: Kosmetička je fakt dobrá (ten Chameleon). Je tak dobrá, že objednací doba je skoro 1měsíc 8-( ale vyplatí se to ;-) Komtesa: Tý jo- 1,5měsíce-super ;-) Neboj- vždyť už tak nějak vše máš, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Málem sem zapomněla- srazík? Určo, sem s nim :-)
Odpovědět
Holky, tak prosím kontakty na kosmetičky a kadeřnice, já asi zkusim něco jinýho ještě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?