Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Pajmou: díky za nabídku, ale hypošku máme a byt už taky koupenej, takže do toho nejdeme x-) Pepik: pod ladys, co to tam je? Myslíš úplně dole? tam je Mansfeld ne? nebo to café Emily či jak se to jmenuje..
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: skoda, ze neni ta 13-tka :-( ty jo, ja se na to staveni tesim jak maly dite. vim, ze to budou stasrosti a litani, ale bude vysledek a to chciiiiii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi : jj,jedno z toho, názvi si nepamatuju
Odpovědět
pepik: no pro mě za mě proč ne, můžeme to tam zkusit. Bude ještě záležet jaký bude počasí, abysme nehledali zahrádku a venku slejvák a zima :-N Přemejšlím, kde jinde to je ještě fajn na posez a pokec a nějak mě nic nenapadá.. chtělo by to něco v centru, my chodíme většinou do Simsalabim na americký,ale jak jsem říkala dřív, není tam signál, teda dole v restauraci, nahoře v kavárně asík jo, když se mrknete na simsalabim tečka cézet tak tam to je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, teda tady to včera žilo :-D gejsa: tak to moc gratuluju k rozhodnutí, že jdete do stavění ;-) já jsem ve fázi, že jsem si zažádala o povolení na přípojky a teď mi nezbývá nic jinýho než čekat... :-( pro baráček zatím rozhodnutý nejsme, ale přípojky tam můžou být udělaný už do budoucna :-) vladi: o simsalabim jsem už slyšela, že je to tam pěkný, tak bysme to mohli zkusit....ale je to na vás, kde to zamluvíte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to vypadá dobře...co na to zbytek¨?
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... mikanek: no dekujeme, ale bude toho hodne. My tam nastesti ty site mame komplet vsechny, tak alespon tohle je z krku... A rikame si, ze to zkusime a kdyz zjistime ze to nejde, tak se pozemek da prodat, pochybuju, ze pujdou dolu a zvlast, kdyz tam bude ta mestska, jak slibuji, tak na cene stoupne. Ale na to je cas, verim, ze to vsechno zvladneme a budeme mit nas sen.
Odpovědět
Holky, tak hlavně ať vám to stavení vyjde se vším všudy :-) Já do Simsalabim chodím ráda, záleží na zbytku a taky jak bude, jestli chcete jít na tu terásku
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: diky.... s tim Simsalabim proc ne, sice nevim, jak mi to vyjde, ael pokusim se. A v po jdu na zk ucesu :-) tak jsem zvedava
Odpovědět
gejsa: už tohle pondělí? Chceš nějak dopravit tu čelenku? Jestli jí chceš mít při zkoušce nebo ne, tak kdyžtak si řekni, není to problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: vidis, tohle me ani nenapadlo, ze bych mela mit i celenku. Asi by to bylo dobre. Tak si nekde dame rande? Kdy a kde by se Ti to hodilo; Nebo muzu zajit k Tobe do prace, ale nevim kde to je. A jak Ti vubec je?
Odpovědět
gejsa: abych pravdu řekla, tak nic moc.. nejak se toho nemůžu zbavit, včera to vypadalo, že dobrý a v noci zase hnus.. Řeknu to takhle, od soboty jsem nekouřila... já takovej kuřák 8-) Zítra by to šlo, buď bys skočila za mnou do kanclu a nebo po práci někde na půl cesty, jak to vyhovuje tobě. Máme firmu na Borech v Zikmunda Wintra
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladi: a jeje, a to byva vzdy, ze v noci je blbe. Jak mas celej den zaprah, tak to je na prd. A marodit asi nemuzes, co? Tak to Te alespon chvali, ze nekouris :-D a s tim slezem asi bych zajela po praci za Tebou, protoze Ty byvas dlouho a to ja uz jsem davno doma. Jeste se domluvime. A kolik Ti jsem zase dluzna?
Odpovědět
gejsa: depa marodit doma, pekně hupky dupky do kanclu... ale zase aspoň většinou vypadnu dřív, včera třeba o 15 minut :-D Je to většinou přes den nějaký dlouhý no.. uvidím jak dneska, chtěla bych aspon ve tři a domů do pelechu. Jo a zítra klíďo po práci, jestli chceš na rohu je El café (na Chodským, tak můžeme dát sraz tam) jedno rychlý kafčo a mažem dom. Jo a nejsi dlužná nic ;-) máš mít něco darovanýho tak to kdyžtak bude tuto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no tak to jsi sla desne brzo, abys nemela pruser, ze utikas tak brzo :-D no ja jsem v praxi maximalne tak do 4, tak nez se dostanu tam k vam, tak uvidime. a to El cafe vim kde je :-) je, ty jsi poklad, to je pravda. A co budete mit staryho? sebe? jsem rikala novy - to je skoro vse, boty, samodrzky, spodni pradlo....., modry - to asi svedu na brejle, vetsinou maji modrej podvazek, ale v A&P Artu maji bilej s vinovo-cervenou maslickou, tak se mi moc libi. pujcenyho - saty,.. darovanyho - to teda to od Tebe a nebo podvazecek od svedkyne, jsem ji rikala, at mi ho kouka koupit :-D ale co staryho?
Odpovědět
Tak si to rozmysli a kdyžtak se sejdem v tom El café, když končíš ve 4, tak to je akorát. No a jak říkáš ty - darovaný - mám šperky, půjčené - šaty, modré - podvazek, nové bude spodní prádlo, botky atd. a něco starýho.. týjo tak to nevím, fakt to budu asi já :-D mě totiž nic jiného nenapadá
Odpovědět
Profilova fotka
jj, domluvime se operativne zitra :-) a to s tim starym fakt nevim, jeste nemam ani to spodni pradlo, jsem lempl, tak az ho koupim, tak si ho asi jednou vezmu a bude stare :-D a nemuzu sehnat tu cervenou kosilku, mi rikaji, ze jsem narocna, kdyz chci takhle barvu, ze cervena je kolem Vanoc, ale ted ne, no a u vetvi mi nabidli takovou babskou kosily, s rukavama, a kdyz jsem ji rikala, ze chci jinou, tak mi na to rekla, ale tahle je cervena, tak kdyz me tak prudila, tak jsem rekla, ze to chci na svatebni noc, tak mi rekla, no tak to asi tahle ne :-D
Odpovědět
gejsa: nezkoušela si ten krámek se spodním prádlem v Martincké, většinou mívali výběr z více barev a nebo jsem je ještě viděla ve velkým Tescu, naproti kasám, je takovej malej krámek se spodním prádlem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v te Martinske jsem nebyla, kde to tam je? a v Tescu je ten Triumpf a tam nemeli nic
Odpovědět
Ani nevím že to je Triumpf v tom tescu, já že za výlohou měli dost barev a když jsme byla uvnitř tak taky. No ale v té Martincké je to tak v polovině vedle té pizzerie, když půjdeš od náměstí tak je to před ní a po levé straně.
Odpovědět
Profilova fotka
tak pizzerka vim kde je, tak tam zajdu. Jako nasla jsem hodne peknou, vinovou, kdyz svatbu mame vinovou, ale je to objednat z netu a kdyz ja se toho bojim, co kdyz mi to nebude, tak co s tim pak budu delat? Z toho mam strach.
Odpovědět
to se ti nedivím, oblečení taky nerada objednávám z webu, teda spíš vůbec, prostě tomu nevěřím. Sice to můžeš vrátit, ale ty dohady kolem toho :-| to mi za to nestojí. Přemýšlím, kde ještě mají nějaké ty košilky a nic mě nenapadá =-) mozek mi dneska nějak nefachá...
Odpovědět
Profilova fotka
jen nech mozecek odpocivat.... chtela jsem sem dat odkaz, ale takovyhle stranky mame blokly, paka nemecky... ]-(
Odpovědět
až takhle jo, no neuděláš nic, holt skopčáci.. Ty bláho mozek by i odpočíval, ale nějak se to na mě v práci valí a přitom bych se nejradši viděla v posteli. Tak a miláček je právě v OP Prostějově kvůli tomu obleku, takže když to všechno klapne, tak ho dneska oblíknem, teda je tam s bráchou, aby mu poradil co a jak. Ještě světlý botky, prádlo a je to fšeckno :-) pak zadáme prstýnky u Fischera a chybí nám jenom vyplnit a zaplatit to v Manětíne, to bysme měli stihnout do konce května. Pak už snad budou jenom nějaké dodělávky nebo maličkosti, aspoň doufám.
Odpovědět
Profilova fotka
njn, jsou na nas osklivy :-( Alespon ze nemam blokle beremko :-D na to jeste neprisli.... juuuuu, tak to by bylo super, nam taky chybi botky, ale rikali jsme ze pri nejhorsim nechame ty co ma, kdyz nic nesezeneme.... Tyyyy jo a presne za mesic to mame, to to leti... kde je to za rok se vezmeme, casu dost?
Odpovědět
my se mrknem na botky u Deichmanna, mívají tam i světlé pánské, tak snad seženeme. Jako nějaký za dva a půl nemá smysl ani kupovat... Jo a letí to, vy za měsíc a já už si říkám, že dva měsíce a kousek a je to tady, teda uteklo to strašně
Odpovědět
Profilova fotka
je to desne, jak to leti
Odpovědět
ani mi nemluv, i když my máme pořád víc času než vy :-) ale zase ne o moc. Teď se to rozjede, a za chvíli to nebude kafe s nevěstama ale s vdanýma paničkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jen pockej, ono vam to taky utece.... no to je pravda, v cervnu tam jsme 3.... omlouvam se, na koho jsem zapomnela... Ale vim o me, pak pajmou a komtesa.
Odpovědět
tak to bude pořádná pařba ne, vás zapijeme všechny dohromady :-D a v srpnu jsem já a ještě někdo???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?