Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
taky jsme si říkali, že radši pořádnou práci než aby se to ošoupalo atd. My jsme zatím vybrali šíři 5mm, tich 6 už na mě bylo docela dost. Zlato na protiůčet asi dávat nebudeme, páč mám doma tak zlatý náušnice a tam toho moc není 8-) Zajdem k němu příští týden a už si je objednáme, říkali že 14 dní nejvíc měsíc a to nám úplně vyhovuje
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě se povedou :-) Nám je udělali za 3 týdny
Odpovědět
Jsem moc zvědavá jak nakonec dopadnou, viděli jsme je vždycky jenom na fotce, takže v reálu to může být úplně něco jiného... se necháme překvapit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky máme šíři 6 mm, bála jsem se, že je to moc silný, ale zvykla jsem si dobře, tuhle šíři jsme museli mít, když jsem si tam chtěla nechat dát i kamínek ;-)
Odpovědět
po zkušenostech s kamínkem v zásnubním prstýnku, kdy jsme ho 2x reklamovali, tak jsem si radši řekla, že ne. a aspoň budeme mít opravdu oba dva stejný prstýnky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já už machruju jenom s jednou holí, ale mám z toho bolavej kyčel a žebra. Už mi to jde i po schodech, ale přece jenom o jedný chodím radši jen doma, tak snad mi pan doktor nevynadá :-D Musím trénovat, protože ani ne za měsíc jedu na školení do Chorvatska a v červenci pouť, tak bych si to chtěla pořádně užít.
Odpovědět
pepik: to je super, jen to moc nepřeháněj ;-) Když budeš takhle pokračovat, tak za chvíli seš bez berlí a běháš jedna báseň viď holky akorát mi dorazili ty doplňky do vlasů - no jsou úplně božský, mnohem lepší v reálu než na fotce. Prostě paráda, beru je dom a pokud bud schopná, tak udělám nějaké fotky ve vlasech... Jsem na tom mizerně, takže vydržím tak do jedné a frčím domů, mám toho dost, chřipka mě totálně zkolila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi- hezky se vylež a prolej to nějakou slivkou ;-) Pepík: To chápu, že z jedný berle bolí páteř a je moc fajn, jak se ti to uzdravuje :-) My máme šíře prstýnků rozdílné- já mám 5mm a ten můj 6mm a jsem spokojená, ale 6mmby určo taky nebyl problém. Včera jsme vyrobili první verzi oznámka- chce to ještě malé úpravy a hodim to sem:o) Ve čtv. můžu bohužel až tak na půl 7- budu mít celodenní, ale klidně se slezte dřív-dorazim:o)
Odpovědět
Už na tom pracuju, jsem zalezlá, omotaná dekou, nafutrovaná práškama... tak snad to přejde... Moni: hoď mi tvojí mailovku, ať ti pošlu ty figurky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, kávička u mně 21. platí. Kde, to asi vyberte, je mi to fuk. Vladi koukej to vyhajat a vyčajíčkovat. Není to ta mexická, že ne :-S 8-( Moni je jedno kdy, hlavně, že dorazíš :-) :-) :-) Papapa.
Odpovědět
Nazdárek, tak jsem zase v pracovním procesu... 8-( mě včera ještě naháněl šéf, takže jsem se s dekou a práškama přesunula do kanclu |-| Komtesa: nebooooj, ještě nechrochtám :-D mám jenom klasické nachlazení, no jo no, meze jsou studený ;-) :-D
Odpovědět
haloooo, žijete někdo? :-( Gejsa: ani nevím, jestli už jsi zpátky po dovče nebo ne :-N ale řekla bych, že jsem ti sehnala ten náramek jak jsi chtěla, ale jenom v bíle barvě, bohužel..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No jo, Gejša kde nic, tu nic =-) A Pajmou v jednom kole. Vladi: Háázim :-) On pan šéf nechápe, že zdravá jseš víc platná a takhle tě tahá :-S Holky, co máte kdo novýho... zvědy zvědy... šup nějaký fotečky :-)
Odpovědět
Moni: máš to na mailu :o) pokusím se doma nafotit, jak jsem říkala včera, ale nevím v jakým budu stavu, něco mi říká, že přijdu lehnu a usnu, jsem ko.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tady, ale totalne nestiham. Jak bylo a co noveho? My na dovce super, stalo to za to... vladi: prijeli jsme v nedeli :-) je, sehnala? Skoda, ze ne cervenej, zkusim jeste shanet dal, ale ten bilej bych brala, kdyztak hod do albicka :-) Jinak Pajmou toho ma hodne, byli jsme s ni s milackem vcera, mela sebou i Honzika, sympatak. Domlouvali jsme s ni podminky uveru a tak, abychom meli info. No a dneska se to rozjelo a kejvli ji na to, ze pozemek kousek od ni bereme a bude. Tak nam to vse zajistuje, sikulka.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: a koukej se z toho co nejdrive dostat, at jsi fit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jen tak letmo proletim ... moni:Ahoj kočko těch kol je už nějak moc :-) gejsa:děkuju za pochvalu opravdu si toho vážím :-) vladi:Kočičko kup se kořen ženšenu nastrouhej lžičku a přelej vroucí vodou a vypij jako čaj, max.dosladit medem, je to bomba a dostane tě z toho hned :-) Jinak se budu snažit ten čtvrtek také dorazit, už mi chybíte :-) 8-)
Odpovědět
gejsa: no červenej ne a ne udělat no :-N ale ten bílej je taky moc hezkej, pokusím se udělat fotečku a švihnout do albíka ;-) Koukám, že jste se nakonec rozhodli pro baráček, tak ať vám to všeckno klapne Pajmou: ježíš a nezabije mě ten ženšen, jsem slabá povaha :-D zatím to prolejvám zeleným čajem a paralenem, docela se to zlepšuje.. a v ten čtvrtek si to nějak naplánuj, dyk jsi náás tak dlouho neviděla. Holky a kam půjdeme ?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: treba se jeste nekde postesti :-) asi by opravdu bylo lepsi mit cervene doplnky. Na druhou stranu se mi moc libi celenky, takove nenapadne, jako mela treba mikanek. A k tomu by se zase cervena hodit nemusela. No neni to jen tak :-) No rozhodli, je to takovej sen, tak uvidime, jak to budeme zvladat a kdyz ne, tak se pozemek proda a bude. Ale neradi. Vcera vecer jsme tam jeste jeli a Ales rika, jak uz to vidi, jak tamhle je pergola, tamhle garaz a takovy. Snad to vsechno vyjde. zensen, no chvali ho, ale ja bych ani nevedela kam pro nej jit. A s tou kavickou, jak jsem se tu docetla, ze se chysta dalsi, tak jeste poradne nevim :-(
Odpovědět
s těma doplňkama je to těžký, taky jsem chtěla do červena, když máme tak dělanou svatbu, ale v té červené není takovej výběr (dokonce ani v číně :-D ) no a ta bíla je prostě taková krásná no. I jak říkáš čelenky, nebo ostatní takové doplňky spíš seženeš v bílem. Zkusím něco nafotit telefonem a hodím to sem ;-) Jo a baráček - taky jsme se o něm bavili doma, jenže ono mít o dost vyšší hypotéku než na byt, pak splátky a já bych přeci jenom pak chtěla mimčo, no nakonec jsme řekli že ne, ono je to nákladný a ještě ke všemu to dojíždění atd. i když autem a v pohodlí, ale zase to něco stojí a právě že když budu na mateřský nebo pak nás bude víc, tak by to bylo asi horší.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no ono to je tezky, ale byt v Plzni co bychom chteli je skoro stejne drahy jako barak, tak si nevyberes... doplnky blby :-D
Odpovědět
gejsa: tak jsem něco blejskla mobilem a hodila do albíka, tak se mrkni. Ale chce to vážně vidět na živo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: super, naramky se mi libi, bomba a ty celenky, ani jsem nevedela, ze je taky mas :-) to se mi moc libi ta 4 zleva.
Odpovědět
gejsa: jsem je neměla, jenže jsem o ně pumpla továrnu :-D takže mám jenom pár kousků, takže je hned udám, jo a k tomu náramku bych vyhrálba i náušnice, malé kroužky a po obvodu ty samé kamínky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi zasij tu celenku a naramky a na ty nausnice jsem taky zvedava....
Odpovědět
jako by se stalo :-) když ti to vyjde na to kafčo, tak ti to tam vezmu. Jsem pořád nevěděla co do vlasů, tak jsem si něco nechala poslat a teď už tuplem nevím co si vezmu :-S :-D to bude ještě boj 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jasny, diky moc.... prave, zlate kdyz je jen jedno na vyber... :-) a kde a v kolik to kaficko???
Odpovědět
právě že byl zatím danej jenom datum no a kde a v kolik zatím nikdo neřekl.. jsem se ptala už asi dvakrát a porád nikdo nic neřekl
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: mají ho dnes v každém obchodě mezi zeleninou stojí pár korun a je to fakt super, vyzkoušené, když budeš chtít kouknout na nějaké financování můžem to na kávě probrat Moje sousedka gejsa to zní dobře :-) jště jsou 2 pozemky volné
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, vy zase jedete.... na to kafčo by sme mohli jít do toho podniku pod ladys,tam je teráska dobrá....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?