Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: ježíš co dělá v koree???? mapemo: to je dobře, že už je ti dobře :-) mě řekli pohlaví v 17 týdnu vladi: jestli je to ta samá co myslím já, tak svatbu odložila...
Odpovědět
pepik: ted nevím na co narážíš... :-N kdo odložil svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata,nevíte jestli se vyplatí koupit figurku na dort přes net nebo v cukrárně odkud bude dort?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem z vás nervozní..my jsme pořád tam kde jsme byli..nemám boty,oblek pro ženicha,oznámení,vývazky..Pořád se koukam kde by to bylo nejlevnější ale nevim..sama jsem levá na ruce,takže vývazky asi neudělam..Řikala jsem si,že i jmenovky na stůl zvládnem nějak udělat,ale s přítelem se skoro nevidíme..ta má práce je fakt vražda.. :-(
Odpovědět
Leni: neboj, to se stíhá, však mi to objednáváme taky teď a oblek a prstýnky nemáme vůbec. Já jsem taky koukala, kde to bude levný, ale zase jsem nešla po úplně nejlevnějším, aby to pak nebyli nějaké šlupky. Na oznámení můžu doporučit Stloukalovi, objednávka je přes web a ceny mají příjemné, my vybrali oznámko v doprodeji, takovou klasiku a vyšlo nás to levně, i s pozvánkou ke stolu atd, jak jsem psala. No a do 5 dnů to máme doma, vývazky to samé - pěkně v klidu přes web a do 10 dnů budou doma. Jak říkáš ty, nejsem zrovna manuálně zručná a než se s tím mazat po večerch a být nervozní a unavená, to to radši koupím. Stejně tě ta výroba doma nevyjde o tolik levnějc. Jo a figurky sou některé dost drahé, ale co jsem koukala na webu a pak do katalogu od cukrářky, tak to mají stejné, plus minus pár drobnejch. Spíš asi záleží jakou přesně chceš.
Odpovědět
Profilova fotka
leni: asi záleží jak v které cukrárně...já bych chtěla na dort tulipány, ale nikde jsem neviděla že by je měli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:Tak jsem koukala na stránky toho studia Aneta..myslela jsem,že ty vývazky objednam,ale pak jsem si řekla,že by bylo dobrý objednat k tomu už i tu organzu nebo vizelín..jenže tam mají organzu jenom sytě oranžovou do zlata a vizelín vůbec,tak jsem tam kde jsem byla :-D
Odpovědět
Leni: hele ty to ale vůbec nemáš jednoduchý :-D zkus jí ale napsat do IP nebo tam cinknout, protože psali, že jsou schopni sehnat i jiné barvy ;-) Holky ted mi volali z OP Prostějova - mají oblek pro miláááčka, bééžovej, jupííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
mik:Projektanta mám klienta, bude to dělat firma kde pracuje, zeptám se zda by se s váma na to kouknul.Jinak prstýnky máme jak mám obrázek v albu a až se dostanu k foťáku vyfotím je :-) vladi:Kočko, jedu jak blázen, zrovna stěhujeme kancelář, tak jsem v jednom kole, ušito už mám, ale ty ukážu až v soukromí, protože mi sem manžel leze :-).Dortík bych dala čokoládový.
Odpovědět
Profilova fotka
leni:Koukala jsem, že máte svatbu až v srpnu, máš mraky času, tak se nestresuj, důležitý je termín :-) pepik:jela tam na pracovní cestu mamina :-) vladi:hurá :-) flapi:já tambudu mít kaly a v issisu to dělají ;-)
Odpovědět
Pajmou: koukám, prostě honička viď. Já si libuju, že existuje internet, dost věcí jsem objednala přes něj, a mám pokoj. Snad až půjdeme příště na kafčo, tak budeš stíhat ;-) Jo a uvažuju, že jedno patro čokoládový, pak asi punčový - to rád Pája a pak nevím, ještě to jedno malinký patýrko musím vymyslet 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máš recht, já jsem taky obědnala dost věcí přez net a na poště už mě dobře znají :-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladi, ta jak má svatbu 2010 a má šaty ve skříni :-) lenini: http://www.svatbadekor.cz/katalog/kat...
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky já mám radost, koupila jsečm na aukru boty pro malýho za 150 :-D dám je do alba
Odpovědět
pepik: no to jo, ale to je trošku něco jinýho, vy jste to museli šoupnout :-N
Odpovědět
Ahoj, vy jste strašně ukecaný :-N Už taky máme oznámeí, vše dohromady za 926,- včetně dopravy, takže super cena, máme 45 oznámení a 20 pozvánek s tim, že nám to nejdřív natiskli jiným písmem, tj. oznámení tím objednaným a pozvánky jiným (oni si tohle právo vyhrazujou v podmínkách, že se to prostě stát může), a tak jsem tam volala a oni nám zadarmo vytiskli pozvánky s tím samým písmem a zadarmo nám to poslali, dnes to přišlo, tak už můžem rozdávat a posílat. Pak už máme i vývazky (udělal je mamina a jsou moc hezký, pro svatebčany menší, pro rodiče a svědky trochu větší), nevím, kolik jí stály mašličky, nemusela jsem jí to platit, ale ona se tím i prý zabavila, pak vyrobila i přízdoby na výslužky, tam nemáme každou stejnou, protože v galanterii už neměli stejný růžičky, ale všechny jsou moc hezký a ve finále je snad jedno, že nejsou všechny stejný, pak už máme i krabičky na výslužky, zatím jen na ty malý, na velký musíme ještě něco vymyslet. Toť od nás vše. Opět začínáme velmi pozvolna s rekonstrukcí, na řadě je ložnice a koupelna, tak jsem zvědavá, kdy to dokončíme.
Odpovědět
A příští týden mám dovolenou a jdu na zkoušku účesu, líčení, na nehty, vyzkoušet znovu šaty včetně závoje, musim objednat boty, koupit ženichovi košili a pak rozvezeme o víkendu oznámení a musíme sjet na matriku a dojednat menu a výslužky. Takže po tom týdnu bude zařízeno snad vše a už se bude řešit především jen organizace toho dne. Taky chci objednat stuhy a mamina vyrobí dekorace na auta. Jo a ještě budu mít schůzku s tou paní Benešovou.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi ona to myslím šoupala kvůli stěhování...
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek:můžu se zeptat kde jsi sháněla výzdobu na hostinu?Nebo to zařizovali v tý hospůdce?Máme taky oranžovou,tak bych potřebovala tip..
Odpovědět
Profilova fotka
lenini, jak sem psala ten odkaz, tak tam mají všechno a nic levnějšího sem nenašla
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, leni já jsem to objednávala přes net, ale musim juknout do mejlíku na webovou adresu...už si to nepamatuju, ale doma mám ještě zbytek vlizelínu asi 2 role, měla jsem velký oči (barva je oranžová, meruňkovou neměli, ale docela se to dobře sladilo s ubrousky....) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už to mám....www.svatebnidekorace.cz objednávala jsem od nich čajové svíčky, kytičky na stůl jako konfety a vlizelín.... poštovné bylo okolo 100 ,- ale do týdne jsem to měla doma ;-) mrkni mi do albíka z příprav, můžu ti dát ten zbytek vlizelínu, jestli by ti nevadila ta barva, že nebude přímo meruňková....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se mate? To pocasi se pekne podelalo, co? :-( Ale konecne bude volnicko, tak se tesim.
Odpovědět
Nazdárek holky, už aby byl dneska konec, mám toho plné kecky, už bych šla dom. O víkendu zařídíme snad oblek a prstýnky a bude hotovo. Jo a dneska mi PPL přiveze jmenovky a oznámení, tak jsem mooooc zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak to je super :-) Nam chybi ten dortik a je to taky OK, si rikam, ze dortik sezeneme vzdy... A navic na to poradne neni cas tam zajit, tak az se vratime z dovci, tak tam hned musime.
Odpovědět
jo vidíš, vy vlastně máte dovču, tak si jí moc užijte :-) my už máme i dortík a výslužky zajištěné, takže jsem v klídku
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: diky moc :-) vysluzky si zamluvila mama, tak je to z krku.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo počasí nám přeje, aby sme nehořeli :-) prý má být teplo od zítřka, tak sem na to zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
mika:díky!Já koukala všude možně,ale na tyhle stránky ne..mají tam i meruňkovej vizelín,takže se ještě poradím s přítelem jak to uděláme se jmenovkama a pořídím to tady..
Odpovědět
Profilova fotka
pepik:díky moc za odkaz..tam mi ale ty vývazky přišly hrozně řvavě oranžový..chtěla bych nějaký meruňkovo-bílý..ještě to projedu..mam noční ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?