Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Jsem se dočkala, od pěti jsem měla na očích balíček s oznámením, pozvánkama ke stolu a jmenovkama, čekala jsem na drahou polovičku až přijde z práce a rozbalíme to spolu. Takže výsledek: musím moooc pochválit Stloukalovi, oznámení je nádherné, jednoduché ale krááásné :-) Ho pak nafotím a frknu do albíka. A za ty ceny, holky to je bájo, mě stálo oznámení 8,50 Kč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:závist..přítel pořád chce nějaký super extra originální,takže úkoluje kamarády a skutek utek..po měsíci mu jedna kámoška oznámila,že na to nemá kvůli škole čas,tak pro změnu zaúkoloval kamaráda-grafika..jsem na to zvědavá..nakonec se naštvu a objednam první oznámení,který uvidim :-D
Odpovědět
vladi, nás asi na 9,60 :-D Taky už ho máme včetně těch dodělávek, co nám zaslali zdarma a už ho i rozdáváme. A v pátek mi volali, že už máme hotové prstýnky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: zvědy zvědy na oznámko :-) Taky na něm budem muset zapracovat a sdělit zcela nové počty hostů v hotelu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau ženský, co je s váma, snad vás neupálili? :-D
Odpovědět
Nazdárek, teda nato že to byl prodloužený víkend, tak jsem totál zničená, teď jsme dorazili domů, v pátek jsme byli u šváry na chatě, včera jsme jeli na otočku k rodičům, no paráda. Monisek: copak, bude vás víc??? Oznámko sem hodím, ale teď jsem nějak nestíhala. Ke všemu musím nechat přidělat aspon 20 ks, páč jsme nějak nepočítali, že moje mami bude chtít navíc atd. no prostě jsme si nechali asi 5 ks rezervních a teď musím doobjednat, ještě že Stloukalovi jsou strašně ochotní, poštlu jim zpět "štůček" to je ta jejich tisková forma, pak jeden ks oznámení a hned mi ho dodělají, tak aspoň úleva.. Pepik: depa, byl slejvák, takže ani koště jsem nevytáhla :-D :-D :-D Jak ti je? Co noha, už je fšeckno úplně v pořádku?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) po včerejšku máme úúúžasné počasí :-D vladi: tak to jsem na to tvoje oznamko zvědavá, ta cena je supr ;-) leni: jsem ráda, že jsem ti pomohla, já jsem prohledávala pořádně net, abych když už si budu něco objednávat, abych to vzala při jednom poštovným :-) já jsem původně taky chtěla meruňkovou, ale zdála se mi moc světlounká, tak jsem nakonec hostinu sladila s meruňkovou a oranžovou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženský :-) :-) :-) ať je počasíčko jaký chce, já už mám zase po týdnu práce volníčko. Nějak jsem si včera uvědomila jak se to strašlivě krátí. Takže dneska jedu sehnat veškerej zbytek věcí, ať má moje dušička klid. Na oznámko jsem zvědavá Vladi, tak ho sem koukej šoupnout co nejdříve.
Odpovědět
Dobré ránko, teda to počasí je ale hnus, včera krásně a dneska tohle a to to má být prej celej týden, no to je paráda... Holky oznámko jsem dala do alba, je to focený telefonem, takže kvalita nic moc, ale je vážně krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Vladi, oznámko pěkný, povedli se vám.
Odpovědět
komtesa: děkuji děkuji, ono kdybys mi neukázala to tvoje taky od Stloukalů, tak bych do toho asi nešla, ale když jsem ho viděla, tak jsem si řekla, že to taky zkusíme no a dopadlo to super, dneska doobjednávám dalších 20 ks :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: je krásný, podobný měla moje kámoška před rokem taky, ale kam se teda hrabe s tou tvojí cenou za ně :-D
Odpovědět
Článek se načítá
byla jsem dost překvapená, páč na webu byli dražší - 10,20 kč :-D a pak jsem to měla levnější :-D Dala jsem do albíka i figurky co budeme mít na dortu, už jsou vybrané, potvrzené, stejně tak dort a minizákusky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi jakej dortík nakonec budete mít?
Odpovědět
jak mám v albíku, 3 patrovej, hranatej s červenýma stuhama, tak takovej, bez všech těch dalších ozdob, je to marcipánový nebo nějaká taková ta mandlová hmota a uvnitř 3 náplně, každé patro jiné, a nebudou máslové, ale nějaké takové ty lehké tvarohové - zatím jsme u čokoládové, punčové a klasické tvarohové přichuťě :-) ale třeba to ještě změníme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, já dneska jedu do Isis mrknout na ty jejich. Hele tahle kapelka mi bude hrát na svatbě http://www.youtube.com/watch?v=EQ-AGm...
Odpovědět
tak to je paráda, budete to mít super :-) a jak ty dortíky v Isis? Já abych pravdu řekla, tak jsem to moc neprožívala, tenhle se mi líbil, na sladký moc nejsem, a jestli bude uvnitř tvarohový s příchutěma a nic máslovýho tak budu spokojená 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a ten co máš v albu, co musí bejt bašta je odkud? Nepamatuješ si to, sím.
Odpovědět
jako výrobnu? to fakt nevím, já ho našla na webu a mami má kamarádku, jejíž sestřenice je pekařka a prý celkem vyhlášená někde za plzní, takže nám to udělá dle našich představ, chtěla jenom viděd fotku. a ještě bude dělat 20 druhů minidezertíků
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, no já odjíždím do Plzně a jak pochodím písnu večer. Tak papa a držte mi palečky :-) :-) :-)
Odpovědět
jj, držím palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: ta figurka je nádherná!!! Kolik to koštuje? A oznámko se povedlo- jednoduché, elegantní :-) Holky, jak se počítá spotřeba koláčků? Na každýho hosta 10, plus na výslužky, nebo jak?
Odpovědět
Moni: mám dojem, že takhle figurka stojí 340 kč, mám na mailu ještě nějaké další, tak jestli chceš, můžu ti je poslat. No a s těma koláčkama - my máme vejslužky - 1 velký koláč, cca 6 malých a 30 dkg minidezertíků, myslím,že to je akorát. A na hostinu máme roládky a nějaké zákusky, mám dojem, že dohromady je to cca 1=2 kg a pak dáme nějaké koláčky, cca 40 kousků a hotovo. I tak tam bude dost jídla. Bych to nějak nepočítala na lidi přesně, stejně někdo to jí někdo ne atd. Takže celkově a finito.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, tak jsem si v issisu vyzvedla ve čtvrtek zkušební dortík a byl fakt výborný,takže bude i na svatbu. Dnes jdu na kytky a to je úplně poslední věc co nemáme :-) hodim něco do albika :-) vladi:moc hezké oznámení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: oznámení moc pěkné. I ta figurka. Taky jsem původně nějakou chtěla, ale nakonec tam budou jen tulipány ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, mě zatím nikde figurky do oka nepadly, tak uvidíme jak to dopadne, prstýnky Jirka nechce, tak bych taky nahradila kytkama. dnes jsem byla na kontrole a vše v poriadku :-D zítra mi Jirka vyzvedne fr. hole, tak budu trénovat, mám z nich docela strach. ale můžu nožku zatěžovat na 40 kilo a hodně chodit, tak na příští kafe dojdu pěšky 8-)
Odpovědět
Pepik: tak to je paráda, budeš utíkat s fofrklackama :-D to je humor, ale neboj, budeš fakt běhat jako laňka a utoho si zpívat, zase skáču přes kaluže :-D :-D Taky jsme koukali na různé figurky a tyhle jsou hezký, takový ne přezdobený a přeslazený, tak jsme do nich šli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě by se jich líbilo víc, ale ty ksichtíky jsou moc umělý :-(
Odpovědět
no to jo, ale to mají asi všechny... bohužel. A na druhou stranu se mi nechtělo dávat 1100,- za nějaké jiné figurky, sice srandovní, ale nevím jak by to kdo vzal a tohle je takový neutrální, bez pičičáren okolo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, firgurky na dort jsou moc hezký, takový něžný. Budou se k dortu hodit. My jsme měli kreslený postavičky, ale měli jsem obyč. dort.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?