Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zas po dlouhy dobe zdravim :-D Ani vas nebudu docitat tolik stran zpetne, jste desny drbny :DD Vladi myslis ze by ta kvetinarka mohla delat kytky nam obema? Jako ze by stihala na jeden den dvoje vyzdoby? Porad nejakou shanim a podle toho co pisete, tahle vypada suprove =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na kafčo ještě uvidím... ráda bych, ale ten čtvrtek pro mě moc ideální není, raději bych pátek :-( Ještě to pořeším. Ale díky za pozvání :-)
Odpovědět
holky, dáte mi kontakt na tu paní Benešovou?
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: máš to tam
Odpovědět
kotatkoz: čauky, dlouho jsi tu nebyla. Nejsem si jistá, že paní dělá 2 svatby v jeden den, podle toho co říkala Gejsa, jestli dělá výzdobu na obřad a i na to auto, tak to asi nestíhá .... :-| ale jestli chceš tak jí můžeš zavolat a uvidíš co ti řekne
Odpovědět
tak na náš termín už má obsazeno, jedině by byla schopna uvázat kytky, ne už zdobit místo obřadu
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: me by stacila kytka pro me a zenichovy do klopy, zadny zdobeni aut, ani obradu ani hostiny :D Pripadne par holych zivych kytek co si pak sama naaranzuju na stoly podle toho jak se to tam bude hodit (potrebuju modry hortenzie a na zahrade je mame modry vetsinou v pulce cervence, tak je asi budu muset vzit pres nejaky kvetinarstvi) :-D Pisnes mi na ni prosim cislo do IP? Zkusim ji v utery zavolat... treba aspon poradi nekoho jinyho sikovnyho :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, Huráá! Máme oblek pro miláčka :-) Zakoupen v Plaze Sunset Suits a rovnou jsme vzali celý komplet s bordo vyšívanou vestičkou a šampaň košilí a dokonce manžetové knoflíčky, takže jsme tam nechali 10táců, ale dostali jsme je na oblek od tchýně, tak bude mít i kvalitní košili- jindy bychom to nekoupili- prostě by byla košile a basta, tak jsem ráda, že bude exklusivně krásnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kotatkoz: máš to tam
Odpovědět
Profilova fotka
Oblek nas taky v nejblizsi dobe ceka, ale nejak ho porad nemuzu dokopat aby rek kdy na nej pujdem =-) A moc dekuju za to tel. cislo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikde nikdo =-) Venku už se zase časí :-) Holky- objednáváte si vývazky, nebo je spíchnete klasicky z mašliček sami? Mně se ty zdobnější, co se prodávají líbí, ale nevim, esli to není zbytečný- navíc další penízky. Co myslíte??? Krásnou neděli všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám vyřešenej buksus. Máma ho má na zahradě :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ještě jsem se chtěla zeptat. Nevíte kde mají dobrý, ale ne moc drahý takový ty malý koláčky?
Odpovědět
Dobré ránko, Gejsa: prosím tě, brala si ta paní Benešová hned nějakou zálohu? Já abych byla připravená. A už jste se rozhodli, kde dáme tu kávičku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Vladi: Pani Benesova si nic nebrala, nic po nas nechtela, heh, jako jedina, jinak vsichni neco chteji :-) Mne to je jedno kde, klidne v tom Fashion, kdyz holky chtely kolem namesti. Mne to taky vyhovuje vice. Ale na kolikatou?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jo a akorat se cukala, kdyz jsme platili dohromady, ze to ne a takovy a pritom mela jen matonku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mapemo: a jak je Tobe, uz je to lepsi? Tak ve ctvrtek jdeme do te Sestky kvuli sklenickam.
Odpovědět
gejsa: jo tak super, já jenom abych kdyžtak vyzvedla víš. No už se na to těším, jsem mluvila s družičkama co by se jim líbilo atd, tak to snad dáme dohromady. TAm rovnou spláchnem i véču, at nemusím vařit 8-) S tím Fashion café klíďo souhlasím, je to v centru a všichni to maj blízko. A na kolikátou to vidíte? já bych brala po práci, což u mě znamená nejdřív pátá.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: vsak ona Ti se vsim poradi :-) a ta veca je rozumnej napad :-D No ja jdu na pul 5 na ty sklenicky, ale myslim, ze to nebude na dlouho, takze klido 5 muze bejt, kdyztak prijdu trosku dyl.
Odpovědět
na jaký jdeš skleničky??? máš foto? bych taky chtěla nějaký pro nás dva :-) Ta pátá je ok, co zbytek????
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: my chceme davat piskovat sklenicky pro vsechny, aby meli pamatku. Tak jsme jim nakoupili v Makru a nechame na to vypiskovat nase jmena a datum. Kdyz jsme to tak pocitali, tak nam sklenicka i s piskovanim vyjde tak na 50,- coz je pohoda.
Odpovědět
a kolik děláte skleniček celkem? Pro všechny na hostině?
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: za pade by to byla super cena i bez sklenice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, budeme delat vsem na hostine, tak to je tak 25 sklenicek, ale radeji nechame udelat 30, kdyby ji tam rozsekali. pepik: chytili jsme fakt super akci v Makru.
Odpovědět
tak to je moc hezký, my si uděláme asi jenom pro sebe nějaký hezký, jinak na zbytek prdíme :-D Pepik: jak ti je? Půjdeš v ten čt s námi?
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, tak jsem byla dnes na ultrazvuku a už měříme 1,23cm a poslouchali jsme srdíčko no prostě super. jinak snad dorazím ve čt, ale neslibuji, manžel má mooooooooooc práce gejsa: už je to lepší,ale mohlo b to být ještě lepší
Odpovědět
Profilova fotka
mapemo: tak to jste krasny :-) a kdy mate termin? snad uz bude jen a jen lepe. Ve ct Te radi uvidime, ale chapu, neevis jak Ti bude a jak to bude doma.
Odpovědět
Profilova fotka
zatím termín nemáme, dozvíme se ho 26. května, to přestoupím do poradny, manžel byl dnes se mnou,ale ještě mě vyšetřoval doktor vnitřkem,tak nic neviděl a když jsem vyšla z ordinace, tak mi řekl, copak dnes nebude žádná televize, tak se těší na další kontrolu protože to,už se půjde mrknout uvidím jak to v ten čt dopadne,ale budu se snažit
Odpovědět
Mape: tak to je paráda, hlavně ať je ti líp a líp a užiješ si to :-) Uvidíš jak ty ve čt bude a jak budete stíhat. A kde to teda uděláme???
Odpovědět
Profilova fotka
mape: juuuuu, to je krasny, jak je z toho manzel nadsenej. vladi: heh to rozhodneme my a je to :-D jo a holky, nevite nektera, kde maji dobrej vyber kapesniku? Chci koupit milackovi vinovej, ale nevim kde hledat. Jinak se kocham porad po tom spodnim pradle a zatim nic moc, v Tescu na Borech Triumph katastrofa, tak jeste musim na to namesti.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?