Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už bych taky šla domů, po práci jdu na cvíčo, pak s maminou nakupovat tvaroh na koláče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já taky ženu na nehtíky, tak papa a vydržte to ještě. ahojky zítra.
Odpovědět
holky, tak jsem mluvila s tou paní Benešovou a kytičky mi uváže, akorát teda nemůže mi to jet nazdobit na místo obřadu, ale to ani nechceme, takže jsem ráda x-)
Odpovědět
gejsa: jj, na pátou to máme, takže ideál, už si pomalu pakuju noťas, abych měla všechno po ruce :-) Holky už jenom 10 min a zapráší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, Vladi, jasně že přídu, ale asi taky až po šestej. co se týče punčoch, tak já budu mít asi taky tělový, býlá rozšiřuje a už to nikdy neoblíknu...a bez nich bych měla puchejře ještě dřív než by začall obřad
Odpovědět
Holky tak jsem byla s tou paní Benešovou na kytky, je moc sympatická a myslím, že kytky dopadnou báječně. Vybrala jsem si pro sebe rudé růže a k tomu bílé malé kytičky (nechtějte po mě název) a k tomu dlouhej bergas (taková ta dlouhá tráva dolů) a na tom sem tam perličky. K tomu vývazek pro ženicha, malé pompadůrky pro maminky, svědkyně takovou malou kopii jako mám já, družičky budou mít náramky a z toho dolů kytka, pak polštářek na prstýnky, kytku na auto jedna velká a za ní malinké propojené zeleným. No prostě celkem dost věcí a při otázce na cenu, tak prý to musí ještě pořádně spočítat, ale když jsem se ptala na odhad jesti 5 nebo 10 tis. tak prý 3-4 tis. To je paráda ne :-)
Odpovědět
http://nexusracing.tym.cz/RBRAC.htm dejte prosím hlas tomu sedmému, iniciály má Vladimír K.
Odpovědět
vladi, tak to je parádní cena, takže myslíš, že když já budu chtít kytku pro sebe, malou pro svědkyni, maminky a ještě menší pro babičky, tak že to vyjde na dva a půl maximálně?
Odpovědět
skafa: myslím, že by to neměl být žádný problém, paní je vážně moc ochotná a poradí.
Odpovědět
tak to by bylo fajn, teď jsem namlsaná, jak jsme ušetřili na těch oznámeních, tak bych chtěla ušetřit na všem :-D
Odpovědět
je mi to jasný :-D já musím ještě objednat ty oznámka
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,už se to tu řešilo,ale nikde jsem neviděla odpověď..Můžete mi někdo poradit s vývazkama?Kdo všechno ho má mít a kdo velkej a kdo malej?Já si v tom přijdu úplně ztracená..Jinak nad p.Benešovou taky přemýšlím,ale trochu mi odrazuje ta dálka..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leni: jaká dálka? to mě ani nenapadlo, že by měli být vývazky větší a menší, ale tak asi pro rodiče a svědky větší...ty jsou takový nejdůležitější.
Odpovědět
Profilova fotka
leni: taky nevim jakou mas na mysli dalku. My mame vyvazky pro vsechny stejne.
Odpovědět
Ahoj všichni, vdávám se letos v srpnu a sháním nějakou dobrou floristku, nemohli by jste mi poslat číslo na tu paní Benešovou, popřípadě napsat odkud je. Díky moc moc
Odpovědět
Profilova fotka
niki: mas to v IP :-)
Odpovědět
leni: jaká dálka? Paní ti všechno přiveze, takže v tom není žádnej problém. a ty vývazky - včera jsme se o tom bavili a objednáme dvoje menší pro kamarády atd a větší pro rodinu, nebo tak nějak. úplně to stačí, aspoň si myslím.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, tý jo, jeden den tu nejsem a už je toho kupa na dočítání :-D takže ve čtvrtek kávička od půl 6 v Sedláčkovce??? kolik nás nakonec bude??? leni: vývazky můžou být stejné nebo je možný dát větší pro rodiče a svědky.... já jsem pro ně měla udělané větší, ale nakonec při shonu a připínání vývazků (nebyla jsem u toho a nikoho jiného to nenapadlo) měli všichni vývazky stejné :-D
Odpovědět
mika: nazdárek, jj necháme to na půl šestou akaždej dorazí jak bude moc 8-) Zatím jde: Gejsa, Pepik, Monisek, Mika, Vladi, Pajmou, Mape - dle situace, a další zatím nevím
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla jsem vás poprosit mohly byste mi poslat někdo číslo na tu floristku paní Benešovou a odkud je. Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
sarka: mas to v IP a prijede k Tobe, takze bych to neresila. Ale jinak je z Horni Bele.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: a zapomnela jsi na komtesu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, docela průšvih, ten čtvrtek mi do toho něco přišlo a nevím, jak to budu stíhat :-( začínáme řešit stavění domečku a před chvíli jsem mluvila s projektantem a měl by na nás čas ve čtvrtek po 16h, tak nevím, jak to stihnu zpátky do Plzně....
Odpovědět
Profilova fotka
mika: no uvidis, kdyztak prijdes dyl :-) a kdepak jste koupili pozemek? Nakonec jsi tedy vybrala domecek ne prcka, ju? A nebo nakonec oboje...
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: máme pozemek kousek od našich v České Bříze, už se to tam řeší strašně dlouho a teď konečně je dokoupenej celej a může se začít jednat.... ;-) každý mi tvrdí, že bych byla blbá, když bych nestavěla, tak jsem právě zkusila si domluvit schůzku s projektantem, co nám všechno řekne, buď pak do toho půjdem nebo se na to vyprdnem... když by to šlo, chtěli bychom začít ještě letos... jestli né, tak bude na řadě mimčo, to bych brala hned ;-) ale jestli se začne stavět, tak to aspoň o rok odložíme.....
Odpovědět
Profilova fotka
mika: je to tezke, ale taky bych asi stavela, protoze ta prilezitost neni kazdy den. Taky okukujeme pozemky a vybirame, takze vim, jake je to stesti kdyz se neco pekneho zadari.
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, když každému řeknu, že máme pozemek a můžem stavět, tak mi každý radí, abych do toho šla ;-)jsem zvědavá ve čtvrtek, jak dopadneme u projektanta a na jak dlouho by to stavění bylo a taky jakou částku nám poví a podle toho budeme rozhodovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mika: Posunout mimi o rok není tragedie ;-) Paní Benešová zní jako naprostý poklad:o)
Odpovědět
Profilova fotka
moni: snad ju ;-) hlavně, aby to nebylo dýl.... teda dneska to tu žije, asi si všichni užívají venku sluníčka :-D to já to tu musim doklepat ještě půl hodinky a pak mažu, na nehtíky a domů :-)
Odpovědět
Holky dneska nestíhám vůbec nic, mám zase den D v práci, nevím kde mi hlava stojí, no prostě peklo... 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?