Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu po Velikonocích a mám co dočítat :-) Jo, jo, biologický hodiny nám, koukám, tikají čím dál víc 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě napadlo že na svatbě budeme mít dvě děti... Nevím co jim dát na přípitek-budeme mít cinzano. Napadají mě jenom rychlý špunty... Nevítě ještě o něčem jiným?
Odpovědět
flapi: nevím jak je budou starý, ale dělají i nealkoholický víno :-) jinak asi ty rychlý špunty no
Odpovědět
Holky tak jsem se domluvila a v pondělí mám sraz s paní Benešovou na kytky, tak uvidíme :-) Gejsa: už jsi s ní byla? a co a jak?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: 7 a 4 roky. Nealkoholický víno neznám - zapátrám :-) Díky
Odpovědět
flapi: ty hele možná, že v tomhle věku jim rychlý špunty budou stačit :-) ono to víno má tu samou chuť jako klasický, jenom tam není alkohol, nevím jestli by jim to vůbec chutnalo...
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj holky :-) flapy: urcite rychly spunty, ty josu sladky. ALe to nealkoholicke vino bych jim nedavala, fakt jim nemusi smakovat, spunty jsou jistota :-) vladi: ee, az dneska v 5, ona prece uci, tak nema volno a brat si kvuli ni dovcu nema canu, to vyuziju jinak. Kdyz to jde, tak vse resim odpoledne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fajn, poslechnu vás :-) Budou špunty. Nebo se taky ještě možná zkusím poradit v té restauraci jestli by měli nějakej návr. Ale špunty to asi vyhrajou :-D
Odpovědět
gejsa: tak to jsem zvědavá, co ti zítra řekne a na čem se domluvíte. Bereš s sebou nějaké fotky,j ako jaký budou šaty nebo tak něco? Flapi: myslím, že budou spokojení se špuntama ;-) podle mě nejjednodušší varianta.
Odpovědět
Holky, já jsem asi úplně blbá, ale já nemůžu najít číslo na tu radnici... :-( Nemáte ho nějaká někde poznamenané?
Odpovědět
ditina: mrkni do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: dneska :-D no mam sebou fotky jen v telefonu, napadlo me, ze bude mozna chtiti udelat jyti podle satu, no tak uvidime. Heh, a jdu si napsat debilnicek, na co vse se chci zeptat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jeste premyslim o tom, zda se dava svedkovi zenicha taky nejaka mensi kyti do klopy.... :-/ co vy na to?
Odpovědět
gejsa: jen si dělej poznámky, ono je to někdy lepší. Já uvažuju, že bych si s sebou vzala noťas, mám tam uložený všechny fotky, takže by to pro mě bylo nejjednodušší. S tím svědkem abych pravdu řekla, tak nevím. Většinou mívají ty samé jako ostatní,aspoň co jsem viděla na svatbách
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, to jo, ale ja videla kytku jen u zenskejch a kdyz ma Ales chlapa, tak jestli mu neco davat, nebo jen myrtu, to prave nevim... Domluvim se s ni :-) A ona nam jiste rekne, ze nekdo to dela a nekdo ne a budu ve stejne pasti jako ted :-D
Odpovědět
já bych to nehrotila a dala jenom myrtu, stejně pak sundá sako a je to jedno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, mas pravdu, bude vedro, tak tezko bude mit sako...
Odpovědět
no vidíš a vyřešeno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no teda tady to docela jede hlavně jak to tady začalo tikat, že by se nevěsty plzeň začali rozrůstat ;-) gejsa: my jsme měli kytku i pro svědka do klopy,ale když vy budete mít teplo,tak stejně to sako bude mít jen na obřadě, pak ho sundá jinak jsem si říkala také, že to bude holka jako vyšitá, protože tohle jsem fakt ještě nezažila a i to tak cítím, že to bude ta vysněná princezna, tak uvidíme jestli to nebude krásný princ :-D v pondělí jdeme na ultrazvuk,už druhý, toto pěkně letí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak pejsek už je mnohem lepší..co se týče svatby jsme pořád tam kde jsme byli,akorát 6.5.mam zkoušku líčení a účesu..až bude čas,zajdu kouknout co maj v Orchidee za novou bižu,ale jsem ještě domluvená s kámoškou ze základky,že mi pujčí její svatební taky na zkoušku..jinak to nakonec vypadá,že budu mít jako kytici oranžové kaly..momentálně vybírám květinářství..Mezi Miltem,Třemošnou a ještě mi byla doporučená Sedláčkovka..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme se vratili ze schuzky s pani Benesovou.... no je skvela, prodrbali jsme tam uplne vsechno. No a mozna znam jejiho syna :-D Ale co nas velice mile prekvapilo je cena.... za kyti pro me, svedkyni, 2x matky, 2x babicky, na auta ( udela nam i zaclony, co jsem chtela a u me bude uprostred kytka), pro zenicha do klopy a pro svedka, na stul, no a na "oltar" mozna tam jeste neco je, jo vlastne nam i udela vyzdobu na prstynky, tak si rekla cca 3 000,- no to je bomba. vladi: je fakt skvela a prinesla 2 tasky casaku, hned na zacatku j sem ji rekla, jakou mam predstavu a ona zacala vyrazovat :-D A jinak ma i docela zajimave kontakty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jo a taky odmitla delat svatbu Paroubkovi, protoze delala kyti znamym. Jsem rikala, ze je fakt dobra :-)
Odpovědět
Gejsa: mam mega radost,ze z ni mas tak pozitivni dojmy jako ja,byla jsem po schuzce s ni jak v euforii. Mam radost, ze jsem se o tak skvelou osubku mohla podelit s vami Plzenackami
Odpovědět
Profilova fotka
to je vyloženě podezdřelá cena :-D , jinde by si to řekli jen za auto.tak to prosím taky o kontakt
Odpovědět
Profilova fotka
anyma: je opravdu super a s jejim synem se opravdu znam, z vejsky, zacinali jsme spolu :-D pepik: mas to v kontaktech. Rikala jsem ji o tom, ze ta cena je mala, ze jsem cekala vice a ona mi rikala, ze to dela pro zabavu a je to taky tim, ze najem neplati, ze ma dilnu doma v byte. A kdyz jsem se zeptala jak to udelame s tou vyzdobou, ze nam to jen priveze, tak se na me podivala a rikala, ze vse i nazdobi, ze to je jeji vizitka a ze chce mit vse v poradku, aby pak kyti neulitla :-D Njn, ma pravdu... Prej delala s jednou pani a Benesova ji udelala kyti za 600 a ta druha to prodala za 2500,- takze spolupraci okamzite ukoncila. Fakt sila.
Odpovědět
Nazdárek holky, gejsa: tak to jsi mě opravdu potěšila, už jsem s paní taky domluvená a schůzku máme v pondělí, takže uvidíme co to všechno bude. Chtěla jsem pro sebe, 2x mamky, 2x družičky, svědkyně, ženich do klopy, auto ještě nevím, ale asi taky s tou mašlí jako jsi říkala ty, teda záclona pardon :-D a pak už jenom asi něco na prstýnky a finito, nechce se mi moc dávat kytky na stůl na hostinu, přijde mi to zbytečný, nebo ne? Už jsem si naplánovala, že vezmu ten noťas a ukážu co se mi líbí :-) jo a jakou ti vybrala kytku k šatům? Nebo jsi si řekla rovnou ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, plánujete svatební cestu hned po svatbě? Nebo to necháte až na "někdy"? Někam bysme jeli až o prázdninách, ale netuším kam... Mám prý něco vymyslet, ale nějak si nevím rady :-S
Odpovědět
suzzanka: pokud nám to vyjde a všechno klapne, tak bysme chtěli pár dní po svatbě do Tunisu nebo do Egypta, alel říkám, uviíme jak to bude, hlavně korunky.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, ja vim, s nejistote :-D ona Ti se vsim poradi. Ja jsem si taky rikala, ze to je zbytecny a kdyz uz, tak jen jednu a ona hned ze by je dala tam a tam, no tak jsme to nechali. Takovej cenovej rozdil to nebude a sama rikala, ze tam udela jen male, hubene, aby to nebylo drahy :-D Ten notas vezmi, ja ji to ukazovala na telefonu a bylo to na prd. A kyti jsem ji rekla, co by se mi libila a ona mi ji upravila dle predstav, podobna byla na tom veletrhu, ta kulata s cervenejma ruzema, perlickama a zelenym. Heh a mluvila porad odborne, nazvy kvetin a ja porad, at mluvi cesky, ze ji nerozumim, tak rekla, ze to neumi jinak, tak na je vzdy ukazala na obrazku a my jen jo nebo ne :-D suzzanka: my jedeme v sprnu a svatbu mame v cervnu...
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: a zacinala s kytkou pro me, ze ta je nejdulezitejsi, no a podle te udelala ostatni. A kdyz jsme ji vybirali, tak mi rika, at se postavim a rekla, hm, tak prumer 22, no a ono to s listama bude tak 25 :-D tak jsem se ji divila, ze to tak odhaduje, fakt zvlastni. No a pak se ptala na postavy maminek.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?