Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak doma zkusím navrhnout dovolenou někde u moře, jsem zvědavá jak pochodím :-) Hlavně aby se tam dalo chodit na výlety.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) gejsa: jak tak koukám, tak jste narazily asi na dobrou květinářku, asi se to snaží vzít pečlivě, to je správný a cena je taky fakt krásná.... vladi: já jsem na stůl taky kytky nechtěla, ale při obědě by tam nějaká malinká byla pěkná, večer už to bylo jedno, když tam byly mísy s jídlem, ale při prostřeným stole k obědu bych je tam ještě doplnila... ale zvládla jsem to i bez nich, tak je to jen na tobě, jestli si o malinko připlatíš nebo to necháš bez.... ;-)
Odpovědět
gejsa: tak to je prostě paráda, ona paní už byla příjemná na tom veletrhu, takže se na to sezení docela těším. Noťas vezmu, fotky mám natažený v dobrý kvalitě, takže ok. To jsem zvědavá, co řekne na tu kytku co se mi tak líbí :-) O těch stolech ještě popřemejšlím, uvidíme s čím paní přijde. Určo to bude sranda, jak dlouho jste s ní seděli? Mika: taky jsi je neměla na stole? Přijde mi to takový zbytečný, kort když je to na chvíli na okrasu a pak už si toho nikdo nevšimne... přijde mi to prostě škoda no =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene, nic jsme tam neměli, hodim do alba fotku nazdobených stolů.... podle mě je to opravdu jen na chvíli, pro začátek a když je oběd, potom už jsme měli na stole další jídlo s chlebíčky a sladkým, že už tam kyti nebyli třeba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: jj, pani je super :-) vladi: jj, taky jsem pak rikala, ze ja blb mela vzit notas sebou, no tak to je jedno, poradili jsme si. Ty jo, kyti jsme probirali necelou hodku, no a pak jsme pres hodku drbali, fakt super. Jela jako drak. Mela jsem i napsanej debilnicek na co se ptat a ona jela dle sveho, jak to mela najety. A kdyz jsem se jen zeptala na myrtu, tak mi rikala, ze pokud muzu, at sezenu jinde (jedna holcina ji ma, tak ji musim rict, ja mam malou), at ji reknu, protoze je jinak desne draha, ze prej stoji min 10,-/ks a ze jako davat 300,- za myrtu je zbytecne... Libi semi na ni, ze Ti vse necpe a hlavne to nejdrazsi. No ona Ti urcite se vsim dobre poradi a zhodnoti i to, jak Ti to jde k postave. No ja hlavne nechtela ani delat vyzdobu oltare a ona zase, ze budou fotky a tak, tak to nebudeme hrotit a da jen neco na oba rohy, a mensi kyticku, protoze vic videt nebude, ze tam budeme my.
Odpovědět
gejsa: a to jako pani pojede na Bykov a tam bude dělat výzdobu oltáře? v tom Manětíne tohle hrotit nebudu, k tomu stolu by to asi ani nešlo, chtěla bych spíš něco hezkýho na prstýnky. Teda ale začínám být vážně zvědavá, jak to v pondělí dopadne :-) Mika:jj, hoď nějaký fotečky, ať mám představu ;-) jo a s těma myrtama - to jako musí být, nešel by jenom vývazek mašlička a toť vše? protože chlapům to dáš na sako, pak to sundají a je to pryč atd.... no nevím jak to udělat
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa díky mocík no já sem taky chtěla spíš vývazky, ale Jirkovi se nelíbí, tak budeme mít klasickou mašli s myrtou
Odpovědět
Profilova fotka
Dočítám a dočítám a motá se mi hlava:o) Holky gratuluju k paní Benešové- já mam za floristku budoucí tchýni- to nemůžu odmítnout, ani když jste mě tak krásně navnadili. Myslim si, že kytka na auto i ženicha není vůbec žádný problém :-) Stejně je to nejhezčí ozdoba. A pokud by to chlapi chtěli nějak odlišit, tak bych ji udělala převážně z buksusu a dalších zelených rostlin- třebas bodláky by byly krásný ;-) Ditina: My máme svatbu 12.9., tak se přidej ať je nás víc na to vymodlený počasí:o)) Obřad i hostinu máme v hotelu U Pramenů. Aha, tak jsem až z fotky pochopila- záclonu do V na auto :-D Vladi: to jsi vychytala s tím přírodním sluníčkem- dneska to nějak nevypadá :-D Flapi: těším se na fotky šatů :-) Pajmou: Fotečky fotečky, šatičky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nakonec jsem si přeorganizovala školu a zkoušky a v ten čtv můžu na kafčo taky- juchů!
Odpovědět
monisek: no vidíš, takže to přeci jenom vyjde, to je paráda, kolik nás teda vůbec bude??? Holkýý hlašte se na to kafčo ve čtvrtek - kdo všechno půjde a kde to zamluvíme? Nevíte někdo jak má být příští týden? Jestli má smysl nějaká zahrádka nebo rovnou někam dovnitř..
Odpovědět
Holky, já chci taky kontakt na p. Benešovou. :-)
Odpovědět
Diti: máš to na IP :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nevíte kde sehnat myrtu? Když já ani nevím jestli se mi líbí. Ale co jinýho do klopy...
Odpovědět
Profilova fotka
My sháníme myrtu po příbuzných, protože se nám taky nechce dávat zbytečně za to peníze. Ale kdybysme jí nikde nesehnali, tak nám paní květinářka poradila místo toho větvičky buksusu.
Odpovědět
Profilova fotka
buksus, přesně tak a hlavně stojí míň a vydrží víc ;-) my jsme je měli od květinářky a nakonec i ozdobné srdíčko na auto bylo z buksusu (místo břečťanu) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Buksus. To si budu muset najít jak to vypadá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ano, prej pojede na Bykov a da vyzdobu dle sveh99o, fakt jsem na ni cumela jako packo. A jinak jaaaaaaa se hlasim na kavicku :-) a kam? no ja nevim, kdo vi jak bude, to nevi nikdo... :-( na prstynky se Te zepta co se Ti libi a nebo co mas rada doma a tak, zda nejakou Indii nebo tak, ja ji rekla drevo, prirodni, ona mi to odkejvala, ze ona taky a prej sezene nejakej bambus a ozdobi ho....
Odpovědět
gejsa: no tak to je prostě paráda,zdá se že paní je naprosto ideální, tak čekám, kde bude nějaký háček :-N doufám, že se ale nic nenajde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky s kafíčkem počítám
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou, nechci ti do toho kecat, ale na oznámku nemáte čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: neboj, nic nenajdes :-) a taky jsme se bavili o potapeni, ma kurz :-D
Odpovědět
pepik: a jak ti je? Už skáčeš jako laňka ;-) gejsa: tak to jsem ráda, protože takhle to vypadá moc slibně :-) tak zatím jsme se poctivě nahlásili 3 na kafčo: já, Gejsa, Pepik... no tak co je s tím zbytkem? Kecám, málem bych zapoměla na Moniska, takže 4, no Komtesa tenhle týden maká, takže by měla příští dorazit, Pajmou jsem to psala do IP, tak uvidíme. Mape by to měla taky stihnout i Mikanek - ty naše vdané paničky :-D Flapi: nezajdeš taky s námi na kafčo?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ono to je totiz slibne a fakt to bude v poho :-) flapi: jj, pojd s nama :-) Radi Te pozname.
Odpovědět
Profilova fotka
Flapi: neboj, buksus vypadá téměř jako myrta, nebo můžeš zvolit jen zdobnější vývazky bez zeleně ;-) Na kafčo navrhuje změnit lokál a posunout se třebas k Lízalovi, nebo ke Kancům(což je vedle). Nebo můžem zkusit něco kolem náměstí.
Odpovědět
Holky, mě je to jedno, kde se slezeme :-) takže prostě nadhoďte a uvidíme jak to dopadne. Určitě se u něčeho shodneme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky hlásím na čtvrtek s kafíčkem, zatím na 100 % ;-) .....tak kam mám dorazit??? můžem klidně někam kolem náměstí.....
Odpovědět
no výborně, další ovečka do stáda :-D Kolem náměstí je toho dost, takže buď klasika ta kavárna, nebo je za rohem Švejk, jinak mě abych pravdu řekla moc nenapadá, kde se dá dobře sedět a kecat. Ještě je moc hezký Simsalabim na Americký, ale tam dole není signál, tak se nikdo nedovolá...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) pepik:To je schválně, že tam není čas svatba bude jen s rodiči a na oslavu máme jiné pozvánky :-) Na čtvrtek se hlásím také...
Odpovědět
Profilova fotka
do švejka já nemůžu, dělá tam brácha a nechci aby se to profláklo 8-) Pajmou: tak to jo, no většinou to bývá obráceně, ty se bojíš, že by někdo měl při obřadu námitky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky bublifuky :http://www.aukro.cz/item606922605_bublifuky_svatebni_ve_tvaru_dortu.html
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?