Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak cena je dobrá, se těšim na fotečku ;-) a za masáž taky, za 45 min je to pěkná cena..... kam pak mi doporučíš?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik jsi davala Ty za nehtiky? Pry doplneni nejdraz za 430, kdybych tam chtela neco hooooodne ozdobnyho. Ale standart je prej tak tech 380,- Ta masaz je v Tachovske 17, pani Formelova a cislo 607686055 a dela i kosmetiku a prej nouzove i nehty, kdyz nekdo potrebuje. A je to fakt sympaticka pani.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a holky, mame doma cokoladovou fontanku, ted ji prej privezlo PPL :-) tak nekde sehnat levnou cokosku a musime vyzkouset, ja se tak tesim.
Odpovědět
Profilova fotka
za první nehty 450 a za doplnění i se zdobením 390, takže tak cca 400 Kč bych se měla pohybovat ;-) já tu tvojí masérku asi vyzkouším, uvidím, jaká bude, hlavně je dobrý, že je na Lochotíně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to takovej velkej panelak a jsou tam asi 3 nebo 4 vchody a ona je na nejdne strane a my na druhe strane panelaku :-D a na ceduli ma napsano,. ze to je druhe patro, ale je to ve 3, tak pozor :-) snad bude vyhovovat..
Odpovědět
nazdárek ženský, teda koukám že dneska jedete o sto šest :-) Já jedu v práci jako fretka, je toho nějak hodně.. Ale na ten pátek se těším, jsem nahlásila doma a všechno ok. Už jsem se domluvila i s Moniskem, že kdyžtak vyrazíme spolu z Doubravky :-) Pajmou: dorazíš? abych ti to vzala s sebou. Jo a jak se ti líbil ten poslední náhrdelník co mám na krku v albíku, nechceš ho :-) Abych se přiznala tak mi ho poslali dvakrát, takže ti ho ráda daruju, jestli se ti teda líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: slyšela sem, ale nevím kolik je
Odpovědět
holky, tak jsem koukala a hledala na ten svatební veletrh tady, a v pátek je to od 15-19 h a v sobotu od 10 h do 14 h.. To jsme zvědavá co všechno tam bude
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo to jsou docela blby casy :-(
Odpovědět
taky jsem docela koukala, je to nic moc, ale dle reklamy by tam mělo být všechno spojené se svatbou a každou hodinu přehlídka a hlavní partner je LadyS
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Vladi, kdyby Pajmou dovolila, tak já bych ten vlnkatej náhrdelník moc ráááda :-) S těma nehtíkama jste mi holky děsně nalákali- budu se muset někam kouknout optat se na možnosti ;-) Ten veletrh je úplně blbě- na ty dny se mi sešlo asi 50věcí a nevim, co stihnu a čemu dám přednost- blbý je, že tam mám i školu a to je fakt trochu z ruky :-| Uvidíme...
Odpovědět
moni: já ho prostě vezmu s sebou a kdo si ho vezme tak si ho vezme :-D Už mám dvě tašky věcí doma, tak snad budou spokojeni všickníí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladi:Myslela jsi ten, jak jsem po něm slintala?? :-D Určitě dorazím, jen se nebudu moct zdržet déle :( monisek:Určiě se nějak domluvíme :-) pepik:Začíná 4 měsíc, moc jí to sluší, jen ty kylíčka vyletěly docela rychle.Hlavně že budou oba ok.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten veletrh asi nestíham..časy fakt hrozný..v pátek jsem před noční a v sobotu po noční..To bych po noční skoro nespala a v pátek to asi nebudu stíhat,protože přítel se vrací z práce v pět :-( sákriš..
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu ještě radu?Mam tyhle šaty http://www.salon-orchidea.cz/foto/ka-... akorát bez těch ramínek a přemýšlím na kyticí a tím pádem i kravatou ženicha..asi bych vybrala žlutou kytici i kravatu..nebude to jak pěst na oko?Myslim,že vyhrajou růže..Jinak oblek bude černej nebo černej s proužkem a šampaň košile..
Odpovědět
Profilova fotka
jo a taky nevim jaký k tomu boty :-D Nevim jestli nebo champagne nebo bílý..když je to takováhle kombinace..ale myslim,že spíš asi šampaň..co vy na to?Jinak závoj šampaň tam neměli..nabízeli mi bílej,ale to bylo jak pěst na oko..tak asi budu bez závoje..oni ty šaty jsou stejně takový,že by se možná závoj nehodil..nevim..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lenileni- koukám, že asi jediná makám v sobotu:o) šaty jsou exotický- vypadají krásně. Ohledně barev- podle fotky to vypadá na meruňkovou v kombinaci s bílou, ale když píšeš, že bílou ne- tak je to asi šampaň, že jo? Takže bych tedy všechny doplňky brala do té šampaňské. Osobně by mi žlutá kytice k tomu přišla už moc- leda, že by v ní byla zastoupena i ta meruňková a žlutá jako doplňující.o) Závoj po ramena si myslim, že by šel.
Odpovědět
Profilova fotka
monisek:já taky makááám:-)od 6do 18.h..ona je to taková zlváštní šampaň trošku jako do lososova či co..dávala mi k tomu meruňkovej závoj a bílej a oba byli hrozný..přesnou barvu prý nemají..tu kytici jsem myslela žluto,bílou..růžičky..oni jsou ty šaty taky docela výrazný..tak to s kyticí nechci přehnat..možná by šla bílá..jenže to by asi zase zaniklo..já nefiiim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě mi napadlo:jsou lepší samodržící punčochy nebo jít na boso?Já bych asi byla pro ty punčochy..myslim,že to bude vypadat líp..pokusim se někde sehnat šampaň..I když je fakt,že ty šaty typická šampaň nejsou..Ach jo..teď proklínam tu volbu..šaty krásný,ale nějak nemam nápad na kombinace :-| Budu muset zajít na zkoušku..Potřebovala bych i vybrat doplňky a přítel tam má zamluvenou košili,kterou taky ještě nezkoušel..Neni hloupý tam jít víckrát než na výběr a zkoušku těsně před svatbou?
Odpovědět
ahojda, leni: ty šaty by chtělo asi vidět na živo, jaká je ta barva, takhle mi přijde jiná než popisuješ, tak nevím jak doplňky. Ale žlutou kytku už bych asi nevolila.. nejsem si tím jistá. Mám dojem, že šampaň závoje sem viděla v Ornele, tam je i prodávají, tak se zkus pozeptat. No punčocháče - ono když to vezmu dle zásad, tak bys je měla mít, jinak je to prý faux pa :-N takže bych doporučovala zkusit nějaký světlý tělový. Mohlo by to být ono. Hodně velký výběr mají v Bezručovce, naproti Morávce. Je tam malý krám spešl jenom na punčochy. Mají hodně velký výběr. Jo a na zkoušku klidně ještě jdi, myslím, že to není problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych bez silonek nešla už jenom kvůli botám, přece jenom boty na zpocenou bosou nohu dřou, i když jsou pohodlný...aspoň mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: Jak píšou holky- s tou barvou to je těžký podle fotky a silonky určitě- souhlasim s Pepíkem, bych byla sedřená jako koník a navíc aspoň to hodí hezký odstín nohou:o) Na zkoušku taky pudu víc než jednou- uvědomila jsem si, že vůbec nevím, jestli potřebuju podprsenku do těch šatů, nebo ne a napamatuju si, jak jsou mi dlouhý- tak kvůli botkám. A s tou žlutou opatrně- spíš jen smetanovou.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já dostala opět rýmu, takže předpokládám, že mě zase nevezmou, ale doktora sem nesehnala, tak tam stejně zejtra musím. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) pepik: myslíš, že ta rýma je taková, že by ti tu operaci zase odložili? možná, že během dneška se ti ta rýma ztratí a zítra budeš O.K.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dneska pokoupila meruňkový ubrousky na stůl, v pátek jsem byla v restauračce a provozní mi řekla, že zatim nic nekoupila, takže jsem jí řekla, že je koupim já a budu mít jisto, jestli je to ta správná barva nebo ne ;-) ještě mi navnadila, že mi řekla, že by se mohla udělat výzdoba s balonky...holky, jak jste tu vyřešily to helium? sehnaly jste něco nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
No, to se připojuju k dotazu- kde jste nakonec sehnali helium a za kolik? pepíku: já nevim, jak je to závažný, ale co kdybys jim to s tou rýmou neřekla- vysmrkat se potřebuje někdy každý =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky moc za rady..Šaty pujdu vyzkoušet a nechám si i poradit jakou kytku k tomu..žlutou taky po mnoha úvahách zavrhuju,ale uvidim..příští týden si tu zkoušku domluvím..ve čtvrtek budu mít snad školu z krku a pořádně se do toho obuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no je to o hubu, sestřenka je sestra a říkala, že bych se mohla udusit hlenama. jenže nejhorší je, že budu zase dobu čekat, než budu mít v pohodě krev...a v červnu mám jet na školení do chorvatska a teď se to má platit, a já ani nevím, jak v tu dobu budu pohyblivá. jde hlavně o to vydržet tu cestu
Odpovědět
ahoj holky, nějak nic nestíhám.. už aby byl ten pátek, těším se, až si dám něco do "nosu" ;-) pepik: holka ty máš teda z pekla smůlu, když už to vypadá, že to bude paráda, tak zase nic. S tou rýmou je to blbý. Sestřenka má asi pravdu, přeci jenom celková narkoza, ucpané dýchací cesty.. no asi bych měla strach. Ale za předpokladu že mám rýmu jako trám. Nějaké takové to poprskávání bych asi neřešila. Jenže nejsem doktor, abys pak třeba neměla komplikace. Já vím, je to na dlouhý lokte a pořád odkládání, prostě na hov.. :-( leni: no vidíš a máš vyřešeno, šaty si pořádně nafoť a když pak budeš ladit kytku, tak ti určitě poradí i zkušená květinářka :-) tak a já zase mažu, vytáhnu perník z trouby a ještě jdu dělat... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pepik.24:Ahoj,nesledovala jsem přesně co Tě čeká,ale pracuju jako sestřička..pokud máš rýmu a neni to jenom sem tam nějaký smrknutí,tak na celkovou anestezii rozhodně nechoď!oni by Tě na ARO stejně neuznali..nevezmou si na svědomí,že bys jim zůstala na stole..Určo se poraď s doktorem..ten Tě zkoukne a řekne Ti jak to vypadá..Přibližně Ti poví i jestli budeš fit do června když se to odloží..Já pracuju na očním,takže co se týče pohybovýho ústrojí Ti moc neporadím,ale kamarádka pracuje ve FN na ortopedii tak bych se Ti kdyžtak poptala..Jinak se klidně obrať i s interníma věcma,začínala jsem na interně a můžu říct,že mi z toho hodně věcí zůstalo v hlavě:-)taky to tam do mě skoro bušili :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?