Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem dala do alba pár fotek,ale zatim řešim tu kytici,tak jsou tam převážně kytice :-D Máme toho fakt žalostně málo..už aby byl příští týden..
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím se mezi plzeňské nevěsty :-)
Odpovědět
ahoooj Flapi, výtej mezi námi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: děkujuuu :-) Tady mi určitě někdo poradí. Pořád nevím kde objednat dort :-(
Odpovědět
jee, to se tady rozebíralo mockrát, dost lidí doporučovalo Malinovou v Kaznějově, znám od ní cukroví a to je boží,nebo pak U Marka na Roudné, a taky prý není špatná cukrárna Crystal na Klatovské na Borech. Jo a v hotelu mi doporučovali Prácheňskou cukrárnu.. najdeš jí podle toho na webu, ale od nich jsem neochutnávala, tak nevím Kde máte svatbu?
Odpovědět
Ahoj holky, potřebovala bych poradit s podvazkem. :-( Dá se někde v Plzni koupit a nebo si ho všechny objednáváte přes internet???
Odpovědět
Profilova fotka
Díky :-) v Crystalu jsem koukala na ten jejich katalog, ale nic moc. Nevíš jestli udělají něco podle vlastního návrhu? Svatba bude 30.5. na plzeňské radnici
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ahoj flapi, jsme radi, ze jsi tady :-) Jinak na dorty presne jak pise Vladi. mmaruska: podvazky ma kazdy svatebni salon, tak je obejdi a urcite vyberes, minimalne usetris na postovnem :-) jinak mame kosili s kravatou :-) A v patek nedorazim, bohuzel, pojedeme k nasim uz v patek hned po praci a v sobotu na prstynky :-)
Odpovědět
děkuju gejsa, vyrazím co nejdříve. :-) nevíš náhodou jewstli jsou i nějaký odstupňovaný velikosti, nebo je jen jedna univerzální???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, vítám novou nevěstu ;-) podvazek jsem dostala od sestřy, ale velikost si myslím, že by měly být všechny stejné, ale kdo ví..... gejsa: to je škoda, že aspoň na chvilku ti to nevyjde, to ti nebudeme moct zkouknout nehtíky. dneska jdu k pí Formelový na masáž, už se těším........ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mmaruska: Ty jo, myslim si, ze jsou univerzalni... mikanek: mrzi me to... Ju, tak to jsem zvedava, co na ni reknes ;-) skoda, ze nebudu doma, jsi mohla zajit na pokec.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: já jsem jí včera zkoušela volat, kdy by na mě měla čas a hned dneska se jdu nechat zmasírovat, tak jsem zvědavá ;-) ty bydlíš někde poblíž konečný jedničky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, jsem Ti psala, je to velkej podlouhlej panelak a ja bydlim na jedne strane panelaku a Formelova na druhe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo vidíš, tak to jsem zapomněla, tak to je dobrý, že máš takhle masérku blízko :-D mě překvapilo, že nemusím mít sebou žádnej ručník, vždycky jsem ho nosila na utření oleje ze zad a tady prý všechno má, hmmmm ;-) gejsa: a co ten pátek, kdyby se šlo posedět už dřív, to bys ani tak na chvilku nepřišla? z tý 20 hod. to můžu zkusit přešoupnout třeba na dřív....
Odpovědět
Profilova fotka
mik: to je jedno :-) ale zvlastni na ni je to, ze moc nepouziva silu, az mi to bylo divne a rikala jsem si, jak mi to nemuze pomoci a fakt mi pomohla, zada jsou OK a zase se budu muset objednat. jinak s tim patkem mi to nevyjde vubec, ja ty "vikendove" dny mam pitomy. prave k nasim jedeme hned po praci a prijedeme tam tak nejdrive na 7 a to jeste dela segra oslavu pro malyho, ma 2 roky, takze vubec nevim, jak to stihneme. A to jeste naivne verim, ze vypadnu z prace normalne a kdyz vidim kolik toho je, tak o tom pochybuju... :-( a pak ze je nejaka krize a pritom Nemci jezdi jako blazni.... ted mi volala pani Cizkova - Toja, kapela, ze jestli to plati a tak, no a ze by teda chtela zalohu a vylezlo z ni, ze ma tady kosmetickej a maserskej salon, no to je sila. A kdyz se clovek pidil, tak nic nebylo.
Odpovědět
Univerzální???? Co když mě bude škrtit? Nebo mi bude padat??? Holky,jaké vlastně máte s tím podvazkem zkušenosti?? nešimrá to nebo tak?? Jsem z toho trošku zmatená.
Odpovědět
Profilova fotka
nevíte někdo jak ty cukrárny? Musím si vybrat z jejich nabídky nebo dělají dorty i podle vlastních návrhů? To vám povím, to je peklo ty přípravy... :-D
Odpovědět
mikanek: co se týká výběru šatů, máš vynikající vkus 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmaruska: ja mela s podvazkem spatnou zkusenost :D Dostala jsem ho od segry k vanocum, kupovala ho nekde pres eshop :-D Byl z organzy, takze skrabal a jeste mi byl velky, tak putoval k jiny budouci neveste... :-D Novy si necham usit "na miru" nejspis ze satenu nebo tak neceho prijemnyho, snad se v okoli najde naka hodna teticka co ho spichne :D
Odpovědět
Profilova fotka
flapi: já si myslím, že když si přineseš vlastní návrh dortu, tak oni ti poví, jestli jsou schopný ho udělat nebo ne. takhle nám to řekla naše cukrářka, ale od ní se nám líbil ten, co už dělala a měla ho vyfocený, jen jsme změnili barvy ;-) mmaruska: tady na beremku nejsem jediná, co si vybrala tyhle šatky, mape by ti to mohla potvrdit :-D ale jinak díky ;-)
Odpovědět
no to je tedy pěkný, já to nechávám docela na poslední chvíli.
Odpovědět
mikanek: no já to myslela hlavně jako prýma vtip - mám je zamluvený taky!!! :-D :-D :-D dokonce i z toho samýho salónu. Tak až budeš mít po..., tak napiš, jak jsi se v nich cítila. Myslím, že jsou fakt pěkný, proto jsme si je přece vybraly. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no prosimtě, tak to potom jo :-D to víš, v albu jsem ti je nenašla, tak mi to nedošlo ;-) ale když tak si sem s nima hoď fotečku...... jasný, pak budu vyprávět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
heh, teda holky, takhle stejny saty... To ja jsem na ty moje sama. teda jen co jsme tady. Ale malem jsem mela stejne s pepikem...
Odpovědět
určitě sem dám fotku, ale až po svatbě, nejsem sice pověrčivá (vždyť se vdávám v květnu!) ale přeci jen.... no raději až to všechno proběhne. :-)
Odpovědět
gejsa: tak máš s námi alespoň stejný salón, mám stejnou fotku se stejnou paní/slečnou v pozadí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, pani Horakova je moc fajn :-) Koukam, ze jsi z Plzne a svatba bude v Krumlove, kde tam?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím nevěsty z Plzně :-) Koukám, že máme všechny podobný vkus na šaty :-D Sice nebudu mít přesně ty samé jako vy, ale styl naprosto podobný ;-)
Odpovědět
svatba bude kousek od Kaplice - Smrhov, Soběnov 8-)
Odpovědět
Ahoj Suzzanka, koukám, že máš svatbu týden přede mnou. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?