Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky si rikam, ze tu je mrtvo... a i Vladi na nas prdi...
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, ta asi maká jak o závod ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D asi jo. a nebo zase nekde lita po svete. Ty jo, porad koukam na nehty a rikam si, jaky budu mit hezky. Akorat budu s nima ze zacatku trosku neohrabana :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si zvykla asi po dni, byl to nezvyk, že je mam najednou tak dlouhý.... bála jsem se, abych pak ženichovi uměla navlíct prstýnek s takovejma drápama a teď už s nima dělám všechno :-D tchyňka mi je v sobotu pochválila, tak aspoň něco od ní. ona nosí taky gelovky.... ale překvapila mi moje mamča, ta si ty moje nehty jednou prohlížela a vypadlo z ní, že by si je nechala na svatbu taky udělat, ale samozřejmě krátký. tak jsem na ní zvědavá, jak si to promyslí... ona si normálně ani nehty nelakuje, tak to by byl u ní nezvyk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsi si zvykla brzo, to u me budou tydny :-D akorat kazdej rika, ze je pak treba problem zapnout retizek a tak. Kdyz jsme byli na obede a platili jsme, tak servirce spadly drobny na zem a za boha je nemohla s tema nehtama sebrat, tak jsem dostala trosku strach. Chtela bych nejake jako mas Ty, zadnou divocinu, alespon nez si zvyknu. To od tchyne urcite potesi, to jsem zvedava jake budou reakce u nas. A u ty mamy by to byl teda opravdu nezvyk, ale asi hezkej nezvyk, urcite ji budou sluset.
Odpovědět
ahooj holky, vůbec nestíhám, jsem v jednom kole - jednání, příprava na jednání no pořád do kola, už jsem ko. Koukám, že jdete obě do nehtíků..jsem o nich taky přemýšlela a kamrádka co je dělá, mi to zatrhla, prej mám svoje zdravý, tak mi je jenom bude udržovat, abych měla krásný na svatbu :-) Pepik: teda holka, už abys to měla za sebou, držím palce ať ti to konečně dobře dopadne. Jinak já jsem pro tu kávičku taky, nejlépe asi příští týden.. tenhle už nestíhám
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: tak to je taky problém s tim zapínáním řetízku a i ty drobný, to už jsem si taky zkusila. nehty jsou silnější a trochu víc v těhle věcech neohrabanější...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsem popřemýšlela a viděla bych to na příští pátek od 20 hod. posezení v Řemendě, Jagellonská ulice. písněte mi, jestli by jste teda přišly.... vladi: já jsem se bála toho, že když už si vypěstuju trochu delší svý nehty, tak při mý smůle se mi nějakej před svatbou zlomí... tak jsem dala na jistotu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: tak si taky odpocin, at uplne nepadnes :-) ja mam prave nehty osklivy, a hlavne porad kazdej nehet jinej, protoze jsem lempl... mikanek: heh, tak to jsem na to zvedava.... Remenda, kde to je? To jsem ani neslysela. se musim podivat.
Odpovědět
Profilova fotka
je to kolmá ulice od Americký, je to kousek od Elektry.... mají internetový stránky, tak mrkněte. měli jsme tam slučák ze základky a bylo to tam pěkný, tak mi to napadlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
heh a nebo klasika Fashion Cafe.... Mozna pojedeme k nasim az v sobotu, tak bych alespon na chvili mohla vyrazit :-) Ale fakt nic neslibuju. Budeme si tam nechavat delat prstynky, tak tam fakt musime :-)
Odpovědět
holky mě je to jedno, Řemenda není špatná, a dobře tam vaří :-D a pátek by asi šel, ještě se zeptám doma, ale neměl by to být problém
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, přes den nemívám moc čas sem chodit. Koukám, že už jedete ve zkrášlovacích přípravách, asi bych měla začít, co navrhujete? Já nejsem bohužel moc zvyklá o sebe pečovat a utrácet za kosmetičky, masáže a podobně. Ale jsem objednaná na nehty a ráda bych začala běhat, a taky bych ráda začala večeřet jenom zeleninu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky příští pátek mohu, tak když to dáte do kupy tak jsem volná :-) Mape blahopřeju, nádherná svatba.
Odpovědět
Profilova fotka
Co se tý předmanželský smlouvy týče,zajímá mě to proto,že máme společně koupenej byt,každý má ideální polovinu dle smlouvy,ale já doplatila 200 000,- do kupní ceny,zrekonstruovala koupelnu a vybavila ho..takže bych v případě rozvodu chtěla získat to co jsem do něj vložila..
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: Vidíš to, tam to bylo dobrý aj vínko :) pepik:Můj děda vždycky říká,,to chce rum, ráno, v poledne, večer a než jdu spát fernet ,, :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni:To chápu, ale v tom případě bych se domluvila s přítelem a upravila na katastru pouze ideální polovinu př.:na 3/4 (je to levnější :) ) Jak vidím děvčata, pátek vyjde.Navrhuji 18.00 Fashion café jste pro?Má tam někdo telefon, aby to zamluvil?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko děvčata :-) včera jsem zamluvila stůl pro 10 lidí v Řemendě, ale nevím, jestli to nakonec bude stačit, protože pak už by se tam prý špatně přidávaly židle, jestli to nemám zamluvit jinde.... napadla mi ještě restaurace U Lízalky u Chodskýho, tam by bylo možná více místa.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte: tak sem byla na interně a mám radost, testy už jsou dobrý, tak už zbývá jen domluvit si ráno termín :-) nechci do toho kecat,když tam nejspíš nebudu, ale mikánek se loučí se svobodou, tak výběr místa nechte na ní 8-) no já doufám, že se jí budu moct jít podívat na svatbu a zajít na ten veletrh,...no uvidíme, jak to rozhejbu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: tak to je dobrá zpráva, doufám, že operaci domluvíš brzo a 4. dubna to zvládneš na mě zajít na radnici ;-) holky, mě je ten pátek jedno.... jsem domluvená s pár kámoškama na pokec a myslela jsem, že by to byl i důvod pro nás se sejít... ale je to na vás, jak budete chtít... mape to měla fajn, tak jsem myslela zpunktovat něco obdobnýho....:-)
Odpovědět
nazdárek ženský, teda to to letí, to je každou chvilkou nějaká rozlučka :-D Stopro je to Mikankovi, kde to chce mít,já přijdu kamkoliv - Lízalka je good, Řemenda taky dobrá, takže stačí říct ;-) Pajmou: necháme na Mikánkovi, kam to svolá, podstatný je, že máme čas :-) Pepik: tak konečně dobrý zprávy, kdy budeš vědět kdy nastupuješ (koukám že tam mám samé kdy 8-) ) Holky co zbytek dorazíte??? Co Gejsa, Komtesa, Mape, Skafa, a dáte vědět Štěpce,jo a co Monisek??? Pepik, ty asi ne co? ale když by si nastupovala až potom, tak bys mohla ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no ja nevim, jak to bude, podle toho kdy pojedeme k tem nasim, zda v patek nebo az sobotu, pujdem tam po tech prstynkach, takze fakt nevim :-(
Odpovědět
Gejsa: to je skoda, chápu že prstýnky jsou důležitý, ale stejně byste mohli jet v sobotu co ty na to :-D Mika: už na tebe jdou nervíky ze svatby??? Mě ani nedošlo, že tak rychle je další na řadě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musime taky podle mamy, kdy jde do prace ona, kdyby sla v patek vecer, tak urco jedeme az v so, ale pokud ppujde v so, tak pojedem v pa, takze fakt jeste nevim, ale zjistim :-)
Odpovědět
tak koukej zjišťovat a já si předběžně píšu do diáře příští pátek,je to tak, že jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyztak vyrazite beze me :-) ale mrzelo by me to, ze tam nemuzu byt s vama a hlavne poznat komtesu.
Odpovědět
Profilova fotka
no dám vědět zítra, ale doufám, že už bych tam v pondělí ležela
Odpovědět
gejsa: tak uvidíš, třeba to klapne pepik: budu držet palce, ať ti to vyjde co nejdřív
Odpovědět
Profilova fotka
Jen jsem chtěla pomoct.Ať si to udělá samozřejmě kde chce. Štěpce to zítra povím,ať se tady ukáže a domluví se s mik.
Odpovědět
pajmou: a ty můžeš v ten pátek? Vlastně si psala na šestou,t akže to je v poho, by nás mohlo bejt dost :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?