Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, snad vyjde počasí :-) Původně jsem chtěli 25.7., ale švagrová nám otěhotněla, tak aby na svatbě neporodila, raději jsme to posunuli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmaruska: Acha :-) suzzanka: heh, tak stejnej "problem" jsme resili my. Kdyz jsme vse zamluvili a poplatili zalohy, tak segra nam oznamila , ze ma tyden pred nasi svatbou termin porodu... No tak uvidime, jak to dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky: jdu se k Vám vecpat, nejsem z Plzně, ale hodně věcí se týká svatby tam pořizuji, nyní sháním kameramana, mohli byste mi prosím poradit, budete ho mít?
Odpovědět
No alespoň se řídíte podle příbuzných. My lovili termín podle toho, jak se u nás jede ralley (nebo jak se ty nesmyslný závody píšou) - protože to je pak uzavřná silnice a nikam se nedostanete(a myslím, že už tak máme dost hostů - ještě nějaký závodníky, to už fakt nepotřebuju :-D ) no a pak podle letních táborů, když jsme to chtěli na té přehradě, tak jsme to nemohli posunout už ani o týden - pak tam jezdí školy v přírodě.
Odpovědět
Lowe s tím ti nepomůžu, tyhle věci si zařizuji v j. Čechách. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Nejlepší bylo, když jsme v lednu oznámili, že se bereme za 3 měsíce, tak si všichni mysleli, že jsem těhotná, že tak narychlo. A všem to vysvětlovat, to byla fuška :-D
Odpovědět
Moje kolegyně z práce se vdává 18. 4. svatbu připravují taky dost narychlo, navíc se to snažili co nejdéle "tajit" a ona asi před měsícem otěhotněla. :-o Takže u nich si tuplem všichni myslí, že je to jen kvli tomu. hlavně další ženský v práci.
Odpovědět
Profilova fotka
flapi:Já budu objednávat dort pravděpodobně v cukrárně Samek..mají i internet.stránky,tak si to vygoogluj:-)mají tam i nějaké ukázky..jinak já když objednávala speciální dort pro přítele k výročí,tak jsem si vyloženě řekla jaký chci..ale ten jsem nechávala dělat v cukrárně Sluníčko kousek od divadla J.K.Tyla..
Odpovědět
Profilova fotka
mmaruska:Já dostala podvazek zadarmo k půjčeným svat.šatům v salonu..
Odpovědět
Profilova fotka
lenileni: Díky, jdu to skouknout :-)
Odpovědět
lenileni: tak to mě nikdo nic nenabízel. Nezbívá, než to jít vypátrat. :-D hned jak budu zdrava = příští týden, vyrážím do plzeňských svatebních salónů.
Odpovědět
Profilova fotka
flapi: a nebo dost doporucovali cukrarnu Isis, ale stejne, ve skoro kazda cukrarna Ti udela dort dle obrazku, co si prineses. Ja pujdu do toho Crystalu, tam byl delany dort, ktery mam v galerce a ktery chceme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mmaruska:no,ono to půjčovný je taky dost vysoký..máme k tomu i pujčení košile pro ženicha zdarma..ale za tu cenu,je to ještě málo :-D Jinak jsem dala fotky do albíčka..jsou to ty první bez otazníku..ale mám je bez ramínek..
Odpovědět
jo holky, ještě jeden dotaz máte některá zkušenost s porcelánovýma nehtama?? Případně tip na nějakou dobrou manikúristku. Uvažuju o tom, že si nechám udělat nějaký umělý nehty na svatbu, ale nikdy jsem to na rukách neměla a nechci jít týden před svatbou k někomu, kdo to zkazí. Nemáte nějaký tip???
Odpovědět
lenileni: ty jsou fakt pěkný. To je asi letošní kolekce, co?
Odpovědět
Profilova fotka
mmaruska:jj..teď si ale docela rvu vlasy,protože vůbec nevím co k tomu za kytici,doplňky apod..kdo ví jak to dopadne..možná ještě vyberu jiné..
Odpovědět
Profilova fotka
mmaruska:moje kamarádka dělá nehtíky u ní doma..dělá si kurz..zatim jí to trošku trvá,ale je šikovná a dělá hezký..můžu se Ti poptat..
Odpovědět
Proč?? Jaká se ti líbí kytka?
Odpovědět
Profilova fotka
mmaruska:mam jasno,že chci kulatou a růže..ale barvu absolutně nevim jakou..nechci aby to splývalo,bylo to jako pěst na oko a byla moc velká,abych nebyla přeplácaná..ale barvu netušim..
Odpovědět
Já chci kalu a frézie, tak to máme podobný vkus. :-D kytku vždycky nějak doladíš. Já bych dala buď bílé kaly + čajové růže a nebo nějakou ještě výraznější. nějakou opravdu do oranžovo-hnědo-zlato-brozovo-červena (bezva barva co?? sama se divím :-N ) a když bude výraznější, tak ať není moc obří. A máš to.
Odpovědět
Ty máš tmavý vlasy, já bych se na tvým místě vůbec nebála nějaký červeno cihlový barvy s nádechem do té hnědé. R"že i kaly mají spoustu odstínů.
Odpovědět
Profilova fotka
mmaruska:já frézie miluju,ale hodně se mi líbí ve Tvým albíčku ta kytice růže plus kaly..Je nádherná..možná by to k tomu šlo :-) Holky ještě se chci zeptat na průběh zkoušky účesu..načešou mě a pak mi to nějak upraví abych s tim mohla vylézt normálně do MHD nebo mi to nechají na hlavě :-) abych s tim pak třeba nepřijela domu :-) chci aby to bylo překvápko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmaruska:Do červený nebo temně oranžový bych nešla..ty šaty mi přijdou samotný dost výrazný,tak abych to nepřepískla.. ;-) navíc jsem stydlivka,asi bych se pak necítila moc dobře..
Odpovědět
myslíš ty s těma konvalinkma okolo??? Naopak, tmavší by pěkně vynikla. Nesměla by ta kytice ale být moc velká. Už by tam byla výrazná barva, takže by to chtělo něco menšího a jednoduššího. A nebo celá bílá, pak můžeš mít klidně velikou. Ale těch šatů se nevzdávej jen proto, že nevíš jakou kytku. Klidně si vezmi obrázek s šatama do květinářství a oni ti určitě poradí. Já to taky tak udělala.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak se nám rýsuje oznámení..pracuje na něm přítelovo kamarádka ze Zámečku..bude to taková ruční výroba..razítka..Bude otvírací jako okýnko..na jedné straně razítko muzikanta s kytarou a ne druhé zdravotní sestřička a když se to otevře,budou ti dva spojení..buď se budou držet za ruce nebo líbat..text ještě musíme vymyslet,ale chystáme něco ve smyslu,že ten den se spojí lék na duši s léky na tělo..přítel je sice kancelářská krysa,ale hraje v kapelách už od dětsví,takže to pojmeme takhle nějak..
Odpovědět
Profilova fotka
mmaruska:No,uvidím při té zkoušce..nechám se nafotit foťákem..minule mi kamarádka fotila mobilem a fotky jsou na prd..je to z dálky,rozmazaný,neni tam nic moc vidět..
Odpovědět
Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala x-) Svatbu jsme si s přítelem naplánovali na 3. října. Původně jsem si strašně moc přála svatbu na zámku ve Štěnovicích, ale dneska jsem mluvila s paní, která to provozuje a říkala mi že se tam svatby o více jak 25 lidech dělají venku. Což v říjnu nechceme :-| Tak jsme se domluvili, že to uděláme na plzeňské radnici. Máte to tam taky některá? :-) A volaly jste tam kvůli zamluvení termínu nebo jste tam rovnou zašly? A kde to máte vy ostatní a kde máte hostinu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vorlinka:Zašli jsme na magistrát..tam Ti dají formuláře a řeknou kdy mají volný termín..Hostinu ještě nevim :-D Jako spoustu dalších věcí :-N
Odpovědět
Na magistrát a ten je prosím tě kde? :-. Nejsme plzenští, tak proto taková otázka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, na dortík doporučuji Issis u KB, udělaj ho dle fota a moc dobrý. Podvazek je asi nejlepší kupovat v univerzální velikosti, je ok i na mou ladnou nožku :) Lowe:Jestli scháníš kameru můžu ti dát kontakt cena na celý den 5500,- včetně dvd a kazet. Gejsa:To je škoda, že nepřijdeš, byli jsme na prstýnky včera, to je darda, ale furt 7 tis ušetříme, když to vezmem od toho Fischera. Včera jsem byla na poslední zkoušce šatů a 20 je mám hotové.Už jen Vladi něco hezkého na krk a máme vše :-) mik:Tys psala o košili?Taky jsme ji koupili minulý týden v olympii, mají tam dost dobré ceny. pepik:Jak ti je?Jinak jako patolog taky jsem pro to odsunout :-) ať je ti lépe, budem držet palce.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?