Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pajmou: ahojky holka zlata :-) jak se dari? tak uz chodite do tanecnich?
Odpovědět
Profilova fotka
Matulka: Stopro zajdi do té Martinské- mají i různé velikosti obálek a barev přehršle.o) Vladi, Gejšo: vy jste se v té práci tak sou-nudili, že jo :-D Já se nudim doma- tím víc, čim chrchlání ustupuje- a to jsem se ani neválela po mezích- hrozný :-D Vladi: Vy máte asi skvělý vztahy s tchánem- trochu závidim:o) Ohledně plesů: Někdo tady zoufal, že už žádný nestihne- ještě bude ples učitelů, kde by měla být i taneční soutěž škol, což náhodou stojí za to ;-) Gejšo: Co že to studuješ????? Myslím, že to vim, ale teď nějak už ne. Já dodělávám bakaláře a nevim, kdy to dodělám- já už fakt necíííííííííí nic sepisovat a učit se x-) :-x Leni: Co takhle U lízala, nebo U lízalky, nebo U kance... nejni to daleko od centra- mrkni na jejich webovky. Pajmou: Uááááááá a někoho by mi tedy mohla doporučit šikovná budoucí babička :o. Zkus z ní prosím vysosíkovat nějaké doporučení:-) Holky, neznáte nějakou šikovnou švadlenu, která nekončí? Díky všem za tipy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
monisek_plzen:Díky,v úterý jdu k Lízalce na pracovní párty,tak zhodnotím situaci..Jinak je mi čtvrť tak nějak jedno..myslim,že bude rozumný,aby se drazí rodinní příslušníci dohodli,že aspoň v jedný skupince někdo bude střízlivej a odveze ty padlý za vlast domů..
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: našla sem pěkný korunky...sperkyproradost.mimishop.cz
Odpovědět
dobréé ránko, holky dneska to bude dlouhý... jsem se včera trošku picla ve Sladovně.. a ještě teď mám bolehlav. :-N pajmou: neděkuj, ještě si tu bižutku neviděla ;-) ale myslím že hezká. A kde ses nám toulala? monisek: jo se švadlenou fakt nepomůžu, nikdo mě nenapadá, ani že by o ní věděl :-| Hele na chvíli bych s tebou měnila, jak já bych byla aspon chvíli doma a v klidu. leni: ještě mě napadlo to Sedmý Nebe, kde má Mape hostinu, tam to je hezký a je to v centru Lochotína, by se dalo říct.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju vám všem moc a moc za radu...určitě tam zajdu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja mam v praci od rana pekny peklo, je to des.... monisek: no ja delam strojarnu na trojuhelniku... Ale uz me to taky nebavi, je toho desne moc a do toho prace... leni: Lizalku vlastni nase fotografka na svatbu :-) a neni to tam az tak spatny. vladi: je ty se mas, ja se tak akorat picla z toho, co na me dneska v praci ceka :-D
Odpovědět
gejsa: no to nevím jestli se mám, jsem dneska nějaká nepoužitelná :-N , třeští mi hlava a chce se mi spát, ale strašneee :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak to znam, to mam po kazdem tahu a je to opravdu desny.
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa_:Nemáš náhodou ukázky té Tvé fotografky?Dneska máme schůzku s Bastyanem,ale nevim..nějak mi to nebere..Pak p.Trávníčková,ale ta se mi kvůli osobní schůzce ještě neozvala..
Odpovědět
chjo, chci domů a zalézt... a to musím dneska nakoupit a připravit jídlo atd na zítřejší příjezd rodičů -tzn. udělat plněné bramborové knedlíky, pořádnou polívku, upéct něco sladkýho... no je toho docela dost...
Odpovědět
Profilova fotka
leni: ty jo to nemam, mela jsem fotky pujcene, takze jsem si predstavu udelala a byla jsem moc spokojena. Pokud chces, tak Ti na ni dam kontakt. vladi: no mas toho hodne a takhle po tahu, brrrr, no nezavidim Ti to. ALe zmaknes to, jsi sikula :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gejsa:Máme za sebou úspěšně 4lekce a super,všem doporučuji :) vladi:Jezdim po republice školit a dělat obchody, zrovna teď jsem v Praze a mám pauzu na oběd, bude to tak celý březen. pepik:Díky za tip a víkend děvčata, pracovně :( musím vydělat na svatbu :))
Odpovědět
pajmou: teda se ani nezastavíš co, to je síla, ale je mi jasný že korunky na svatbu jsou třeba...
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou; je tak to me mrzi, ze jsme taky nesli, rada bych si to zopakovala. Tanec mam rada, ale uz je letos pozde... Tak at prace jde od ruky a at to utika.
Odpovědět
Profilova fotka
no já sem na to tancování taky zvědavá, Jirka tvrdí že umí, ale já ho zatím uvrtala jenom na ploužák, tak aby sme se shodli, tak budem pak taky nacvičovat, ale určitě jenom doma, do tanečních bych ho určitě nedostala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my byli na plese a slo nam to, no a ted pujdeme zase, tak se tesim. Ale prece jen bych si to chtela zopakovat, nejaky otocky a tak, to uz jsme zapomneli...
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek:tak po delší odmlce se hlásím,už mám předsvatební horečku dnes jela mamina vyzvednout šaty a od pondělka budeme péct svatební koláčky,tak budu chodit okukovat šatičky v obalu :-D už se nám to strašně přiblížilo,kde jsou ty časy kdy jsem začínala plánovat a říkala si AŽ dnes jsem si odmalkal pracovní dobu a mám týden dovču, no dovča to nebude doufám,že se alespoň někdo zastavíte na čumendu
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak mam konečně fotografa..p.Trávníčková ze Stříbra to vyhrála :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, co máte vymyšleno jako svatební zábavu??
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou, my budeme mít tombolu, židlový tanec, helium hrátky a karaoke. map: tak už jen týden...hrozně to uteklo, tak se snaž být co nejmíň nervozní :-)
Odpovědět
pepik a kde jste sehnali karaoke? jinak máme prstýnky a oblek x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my to máme v ceně kapely :-) jsou z Liberce
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, já ci takýýýý karaoke!!!:o) Holky, kde jste nakonec sehnali to helium... nějak se mi to rozleželo a chtěla bych balonky a tak :-D Prosím, poraďte- vim, že jste se bavili, že helium ceny nic moc. Mape: užij si "volno" !!!!! Určitě to bude krásná svatba- soudě dle nevěsty :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak víkend zase v háji a já jsem snad ještě víc unavená, měli jsme tu na víkend miláčkovo rodiče, takže jsem jim navařila atd a včera jsme se tak trošku přiopili u mojí mamky a večer to dorazili doma :-N No ještě že si rodiče tak rozumějí, už spřádají co a jak na svatbě atd. Něco mi říká, že bude ještě veselo. Skafa: kde jste nakonec koupili ty prstýnky? Byli jste v té Praze? Pepik: karaoke je síla :-D ale určo super zábava. Balonky bych možná taky brala,ale ještě to musím probrat s drahou polovičkou, co on na to a na helium =-) Mape: tak za týden touhle dobou už jseš vdaná panička 8-) Budeš mít určitě naprosto úúúžasnou a báječnou svatbu, moc se těším na fotky pajmou: nějak mě ta svatební zábava nenapadla.... asi to nechám na družičkách a na svědkyni :-N snad s něčím přijdou
Odpovědět
vladi, jj, v Praze, ještě je nemáme, ale jsou objednaný a budou až v květnu, čím dýl čekáš, tím větší sleva a my si můžem dovolit čekat až do konce května to karaoke bych chtěla, ale netušim, kde ho získat a neplatit za to majlant
Odpovědět
Profilova fotka
Pepik:Měli jsme původně mít také karaoke, ale pan domácí v hotelu nás odradil :( skafandrik:Každý čtvrtek v Merlinu hraje Bourák a dělá karaoke. Vladi:Právě proto jsem se ptala včera jsme si volali a vymysleli dost zajímavých věcí :)) Plánovali jste spicha, jak to tedy vypadá?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky mape: já bych na čumendu chtěla dorazit, tak doufám, že mi to vyjde ;-) jinak se zábavou na svatbě to nechám na muzikantech, doufám, že něco udělají, brala bych hledání ženicha a hledání nevěsty... aspoň to :-) v pátek jsme byli domluvit restauraci a tam nám nabídli, že by nám uflambovali vepř.kýtu, že by se zhaslo a zapálila by se, tak to by taky nemuselo být špatný :-D
Odpovědět
ahoj holky, jsem uvažovala, že bych pro miláčka sehnala aspoň nějaký ohňostroj pro tu mojí drahou polovičku, jsem chtěla jenom kolem 4-5 tis. aby to někdo jako dal dohromady, a ne abych musela kupovat ty petardy zvlášť. Jenže co jsem koukala na web, tak všude je to od 10 tis. a to už je moc. Nevíte o někom, kdo to má jako koníček, nebo kde to dělají?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my budeme delat taky ohnostroj, a budeme brat kompakty tak za 5 000, vice ani nema cenu. Vladi. poptam se Ti, kde to milacek kupuje, je to nekde v Kolarovce asi a koupis tam uz hotove kompakty, ze to jenom skrtnes. Brali jsme tam na Silvestra a v pohode. Ma tam ruzne cenove kategorie, tak si jiste vyberes.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?