Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja myslim, ze ted maka, protoze jinak by sem psala :-D heh, pak Pepikovi nebudeme stihat :-D
Odpovědět
takže v tom případě by měla mít příští týden volno, takže promě za mě proč ne. Jenom nevím, jestli Mape se urve od příprav svatby, přeci jenom už to bude asi nervák, týden do svatby, vlastně ani ne, heh si nedovedu představit sebe, jsem puntičkář, tak to budu stopro pořád něco řešit.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no sice uz bude mit vse pripravene a tak, ale bude toho mit dost, uprimne, ja bych to asi nedala, takhle pred svatbou... a mne pristi tyden asi taky nevyjde, budu tam mit mozna zkousku, tak se budu muset ucit :-(
Odpovědět
nechala bych to po svatbě Mape, aby mohla přinést fotečky atd a říct jaký to bylo 8-) třeba už tou dobou bude hezky a dáme kafíčko i někde venku
Odpovědět
Profilova fotka
no já ještě nevím, byla sem u doktora v pondělí, ale má dovču, tak že si mám v pondělí zavolat a domluvit se s ním, tak si myslím, že bych ještě Mape svatbu mohla stihnout :-) a co zajít na kávičku hned z radnice???
Odpovědět
bohužel se mnou nepočítejte, opět odjíždím na ples směr sever :-| ne že by se mi tam nějak chtělo, bohužel musíme, tchán koupil lístky a očekává se že jdeme
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: juuuuu, venku, to by bylo zuzo... pepik: tak snad uz se neco dozvis.
Odpovědět
no ptáci už řvou, takže očekávám, že bude teplo teplíčko a třeba koncem března už si hačnem někde venku Pepik: tak hlavně dej vědět, kdy nastupuješ a co a jak. At můžem fšickní držet palce
Odpovědět
Profilova fotka
no ja taky jeste nevim, jak to bude s mape svatbou. Mame jet za Alesovo mamou, koupili jsme ji novou kuchyn, tak ji to tam predelavame a zrovna ten vikend tam pojedeme. Ale az v sobotu, tak mozna by se to dalo zvlkadnout, ale nevim to jiste. Ale to kavicka 100% nevyjde.
Odpovědět
já říkám pořád,že je to teď nějaké hektické :-| mě přijede tchýně na tenhel víkend, takže musím navařit atd, žádnej odpočinek a příští týden zase musíme my tam, ach jo. Je toho nějak moc :-S
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: je tak to my ted mame lepsi, my jedeme k nasim na Sumavu, takze si odpocineme a budou se udit suncicky :-) mnam...
Odpovědět
gejsa: se tak někdo má.. já budu vývařovna doma. Přitom bych nejradši zalezla do postele a měla od všeho pokoj
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladi: jj, proto tam taky jedeme :-D tam si dachneme, je to potreba, uz me to neba se porad drit jek pako.
Odpovědět
gejsa: to mi povídej, si to řekla dobře.. ach jo a venku tak hezky.. už jsem se domluvila že mizím ve čtvrt na čtyři, jinak to dneska nepřežiju
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, je krasne, ja mizim v pul 4... vcera jsem se byli projit kolem boleveckejch rybniku, uz jsem taky konecne chtela vysmradnout, bylo to super. Krasne svitilo slunicko... jen ty meze jsou jeste studeny :-D
Odpovědět
jeee, ty už jsi letos zkoušela meze jo :-D tak to nevím, kdy tam dotáhnu toho mýho. Asík ještě počkám, až se prohřejou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne, nezkousela... jen si delam bzundu, je mi jasny, ze kdybych ji zkusila, tak dneska jsem u doktora se zanetem :-D
Odpovědět
bože si pořád říkám ještě hodku a půl a jde se dom, no už aby to bylo.
Odpovědět
Profilova fotka
no a prave, kdyz ten cas porad sledujes a tesis se, ze vypadnes, tak to ne a ne utikat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak ať vám to rachle uteče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky......potřebovla bych poradit. Nevíte o obchůdku, kde se prodávají obálky na svatební oznámení. Takové opravdu krásné. Máme vlastnoručně navržené a vytištěné na supr papír, jen nikde nemohu u nás sehnat žádné obálky, aby byly trošičku hezčí než klasika. Vlastně u nás nemají nic jiného než klasiku. Děkuju moc za radu. Nu a taky se ještě chci zeptat, zda se nikdo nechystáte na svatební veletrh co se v Plzni koná někdy kolem 3.4.-4.4. ? Myslíte si, že úroveň tam bude stát za to? netuším jestli má cenu se tam vypravit. Děkuju za rady. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no dekujeme, uz za hodku.... mit tak tu moc posouvat cas, kde mi je dobre, tam ho vraces vzdy zpatky a kde to stoji za prd, tak kupredu.
Odpovědět
matulka: no já bych zkusila asi zavolat do papírnictví Pávek, mají ho dost dobře zásobené, jinak si nejsem jistá jo a veletrh - bude stát za to, ale stopro se tam půjdu mrknout, mi to za to stojí ;-) gejsa: to by byla paráda, ale už se to blíží už to letí, za chviličku bude padláááá
Odpovědět
Profilova fotka
matulka: no je tady poprve, tak nemuzeme vedet, jestli za to bude stat, ale myslim, ze jo... Urcite to za vypravu stoji... vladi: uz aby to bylo...
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata,máte tip na nějakou příjemnou hospůdku..Budem tam mít jenom rodinný oběd,samotnou svatbu plánujem jinde,tak aby to bylo pěkný místečko a ne moc drahý..
Odpovědět
Profilova fotka
matulka: prý mají docela výběr v Martinský- razítka král, myslím, že mají i webovky, tak jim písni.
Odpovědět
leni: a kde byste to jako chtěli, myslím v části Plzně :-) určitě se dá dobře vybrat... jenom mi teď žádná nenapadá :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
matulka: určitě zkus tu Martinskou, tam mají obrovský barevný výběr obálek, jsem tam byla koupit čtvrtky. já jsem taky něco na začátku roku hledala, ale nakonec jsem koupila klasickou bílou obálku.... tenkrát jsem o tom obchodě nevěděla 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
pepik:Ne, jen bude na plný úvazek babičkou, šije moc dobře, nejsou mi ani špíčky vidět :) vladi:Ty jsi zlatíčko, moooooooc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem pro předchozí kavárnu :) už bych taky chtěla volný víkend, ale až 28 :((( navrhuji nějaký čtvrtek :))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?