Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: to jsem taky četla, kdo kde má sedět, ale moc se mi nechce sedět vedle svýho tchána, budu tam chtít svýho taťku.... :-D zbytek nějak promixnu, aby se neřeklo ;-) já si stejně myslím, že tenhle hlavní zasedací pořádek bude při jídle a pak už se lidi budou prohazovat, jak se budou chtít bavit ;-)
Odpovědět
holky já to právě řešila, ale nějak nemůžu posadit naše vedle sebe a protože se znají moji i přítelovo rodiče, tak jsem myslela, že bych vedle mě seděla moje mami a tchán a vedle Páji jeho mami a můj tatí.. asi by to tak bylo nejjednodušší. To by bylo v čele"účka" a po obou stranách bych mixovala příbuzný atd. tak nějak už podle toho aby se mohli nějak bavit nebo tak něco. Nejmladšího parchanta bych posadila ke konci účka spolu s rodičema a na druhé straně moje družičky s polovičkama... co myslíte???
Odpovědět
Profilova fotka
to zní dobře, se máš, že už to máš rozmyšlený, to já mam zatím jasný osazenstvo jenom v čele :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už tam mam fotku ženicha, mrkněte, jestli ten kapesník jo nebo ne.....
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek:Já bych vzolila asi barevně bližší tý kravatě..ale nejsem žádný odborník..spíš v tom pěkně plavu..jinak se to hrozně rychle blíží a my jsme tam kde jsme byli..ale ozvala se nám fotografka ze Stříbra,že nás ještě nacpe do svýho programu,tak to bude fajn..budeme vybírat mezi fotografem p.bastyanem a p.trávníčkovou ze Stříbra..A oblek jsme sháněli v OP Prostějov,ale nějak neseděli..Teď se v pátek chystám řešit kadeřnici a líčení a pak nějak květiny..ale na to je snad ještě čas..A příští měsíc znovu zkouška šatů..No a hledáme hospůdku..je toho tak moooooooc..Svatební oznámení taky ještě nemáme..nemůžeme se shodnout :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: já myslím, že kapesník dobrý, pokud nebude mít kytku.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: a kolik je druzickam? mika: pokud bude mit kytku, kapesnicek ne, jinak dobre.... souhlas s Pepikem.
Odpovědět
Profilova fotka
Mikánek: Vypadá to moc dobře, ale když sem hodíš fotku bez kapesníčku, tak se to posoudí líp :-D S tim veletrhem jste mi udělali radost- jsem oslík 8-) Mapemo: Rozpočet je kráásnej- jak píše Vladi- s tim tvrdym, cos vyjmenovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemáte tip na nějaký svatební oznámení?Projedla jsem docela net,ale nic jsme nevybrali..
Odpovědět
Profilova fotka
Mikánek: Málem bych zapomněla- včera se objevila na bazaru svatební kniha(památníček) značky Me to You ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak na rady dalších nevěst jsem usoudila, že ten kapesník nebudu řešit, uvidíme, jak to bude vypadat s kytkou, aby se to tam nemlátilo :-) moni: právě že jsme chytře fotili jen s kapesníkem a bez žádnou fotku nemáme.... svatební knihu nescháníme, ale možná by bylo fajn svatební album, to jsem na netu taky někde viděla ;-)
Odpovědět
dobréé ránko, leni: zkus se podívat na to oznámení na Stloukalovitečkacz mají celkem dost na výběr, teda aspon nám se tam líbí ;-) gejsa: no družičkám je přes třicet, jsou to moje kamarádky které mi hodně pomáhají, tak abych je nějak vyzdvihla, tak mi jdou za družičky a je to :-)
Odpovědět
Článek se načítá
mika: kapesníček hezký, ale jestli bude mít kytičku tak pryč s ním, jak říkají holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni:Zkus se podívat na fotky mého fotografa, je fakt dobrej, kontak výše :)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek:Mě se kapesník nelíbí :/ ale oblek mu padne jak ulitej, raději kytičku Už máme oznámení hotové, když taky sprovozním foťák, tak je sem hodim.Zkouška na šaty byla hrozná,no holt nemám 50kg, máte někdo kontak na plastického chirurga, do svatby to stihnu:) Jinak švadlena už šít nebude:( je mi léto.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: aha, ja myslela, ze budes mit nejake prcky, to bych moc chtela, ale mame jen same male :-( ale to nevadi.
Odpovědět
gejsa: no a my zase nemáme prcky, tak jsem to vyřešila takhle. Holky jsou super, už si koupily i šaty, aby obě měli stejnou barvu a střih a sladili se do barvy naší svatby, takže paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no my mame moc maleho, bude mu 26.cervna rok, takze to nemuze bejt jako "druzak" a druhymu jsou tento tyden 2 roky, ale zase segra bude mit pred porodem, tak kdo vi a navic je nejaka takova divna, kdyz jsem ji rekla, ze maji hezke oblecky a tak, a ze bych neco zamluvila a tak, tak mi na to rekla, at to nedelam. To vsechno dela ten jeji vuuuuuuuuuuuul. Holky, to je fakt blb... A pak bracha nazenil holku, ale tej bude 16, tak prave proto se ptam, kolik jim je :-)
Odpovědět
gejsa: no to je škoda, že ségra nechce aby aspon jeden prcek šel, mohlo to bejt hezký.. ale když nechce, tak se radši asi nevnucovat... a jestli chceš, tak ti klíďo může jít ta 16 :-) nebo si k tomu vem ještě nějakou kámošku, mě se to líbí a holky tam chci ,takže je to jasný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no on za to muze fakt ten jeji blb, to je hrozny. Mne se prave libi, kdyz jsou ty maly prtousove, to je nadhera. Ale to bych si musela jeste pockat, a nebo nekde pujcit :-D
Odpovědět
jo to víš, s blbcem nic neuděláš 8-) mě se prckové taky líbí, jenom bych to pak nechtěla hlídat, Pájovo svěděk má dvojčátka - holku a kluka, jsou jim asi tak 3 roky, ale taky je nechtěli brát, že by si nic neužili a museli je hlídat. Ke všemu v Plzni nikoho nemají, tak by je nemohli dát ani k babi na hlídání. Ale jestli po nich tak toužíš, tak si dej inzerát - prosím půjčte děti za družičky, věk... atd, třeba se někdo chytne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no prave, neudelame, bohuzel, musi prijit k rozumu sama... cehoz se bojim, skace jak pisa, blbka...To mas pravdu, asi by z toho opravdu nc nemelli, porad by se museli starat o male a ze svatby by byli vice unaveny a nemohli by se bavit na plno :-) Ty jo, a myslis, ze to vyjde ten inzerat, jdu hned psat, to se mi ozve kupa cernejch :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jo tak to každopádně, kupa černejch... si tam zkus dát nějakou podmínku :-D :-D :-D ale proč ne, třeba by to vyšlo :-D ;-) ach jo, dal se do mě nechucus pracus... chci zdrhnout dřív, páč musíme zaplatit zálohu na foťáka a video, takže budem zase o čtyřku lehčí... ale zase to bude zařízený. A v práci mi přislíbili préémijky a celkem mooc hezký, takže jakmile je dostanu tak mažem pro oblek pro miláčka a vybrat prstýnky, mi něco říká, že ho nakonec budu mít s briliantíkama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no nesla bych do toho, clovece :-D ted mam rozjednanou cokoladovou fontanku a kdyz jsem odepsala, ze si pro ni zajedeme, ze to nemame daleko, tak uz neodepsala, tak nevim.... sice penizky date, ale zase to pak bude lepsi pri doplaceni, my mame u fotografky jen lito, tak se z toho pak zblaznime. A nechucus pracus mam taky, je to nejaky nakazlivy :-D ale bojim bojim, ze to bude cim dal horsi, kdyz se budu kochat z okna na to krasne pocasi.... hm, briliantik... taky jsem chtela s kaminkama, ale prdime na to, nebylo mi to ani doporucovano. Ale ja chtela podel celeho prstynku, jsou od Retofy...
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: já se na tebe stejně příjdu podívat, tak ti půjčím syna :-) pajmou, jak si to myslela s tou švadlenou, že už šít nebude? - nejsi spokojená?
Odpovědět
tak čoko fontánka, na to už prdím, jídla a všeho tam bude dost... i když to vypadá lákavě ;-) jo s těma prstýnkama máš pravdu, když já chtěla jenom jeden jako ve středu prstýnku, tak ještě uvidíme jak to bude vypadat na "živo" a pak se rozhodneme :-)
Odpovědět
pajmou: že tys chtěla něco zeleného na krk nebo pro malou, že jo? já jenom že jsem tady našla náhrdelník s náušnicema a moc se mi líbí, samozřejmě v zelené barvě. Až se příště potkáme, tak to vezmu s sebou, a pro malou jsem našla zelená pírka a malé skřipečky... všechno jako by štras ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: Je, Ty uz budes vlastne behat jako fik :-) Snad uz to tentokrat dobre vyjde, ale ono to bude dobre, budeme na Tebe moc myslet, kdy mas ted jit, jak Ti to odlozili... Ale oni by deti byly, Ales dela s detma, jak zalibu, takze ma cca 30 deti, ale je to proste blbe. Myslela jsem si, ze rodina by mohla vyjit, ale nebudeme se nikoho prosit. No a hlavne nevim ani nazor milacka, nejak jsme se o tom nebavili, jestli by byl pro nebo ne, tak alespon jsme bez starosti. vladi: ja vim, jidla bude opravdu vsude dost, ale ja jsem po ni tak nejak zatouzila, libi se mi, tak do ni jdeme, nejprve byl Ales tak nejak proti, ze ji potom nevyuzijeme a kdyz jsem rekla, ze pak pro deti na nejakou oslavu nebo tak, tak mi rekl, ze by se mu pak ostatni smaly, ze je rozmazlenej, ale ted je najednou pro, ze ji jako koupime a pak vyuzijeme s detma, jsem se musela smat. Njn, zase mela zenska pravdu :-D Aha, tenhle je ma prave po celem obvodu a zlatnik, znamej, mi rekl, ze mi to nedoporucuje, ze kdyz ho pak budu chtit zvetsit nebo zmensit, tak jako da se to, ale je to slozitejsi a pak nemusi padnout, tka na to prdim a nebude kaminek zadnej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a co podniknout zase nejakou kavicku, vinecko.... no asi do mapemo svatby to nestihneme, a nebo treba jo, ale co zase hodit nejakej terminek?
Odpovědět
já jsem jedině pro :-) ale aby mohli všichni, zrovna přemejšlím, jak to má Komtesa, kterej tejden maká a kterej ne, mě se ty sudý a lichý pletou Pepik: to je pravda, jak ty to teď máš? Teda jako kdy se do tebe pustí, abys nám už skákala jako laňka :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?