Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
gejsa: fakt jo? a pak jenom sehnat někoho kdo to odpálí a to už snad nebude problém :-) prosím poptej se ho, to obhlídnu a pak zakoupím
Odpovědět
jo a jak dlouho trvá takovej ohňostroj za 5 tis?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: urcite se poptam a napisu.... Ty jo, to fakt nevim, my ho nebrali, tak nevim. Taky zalezi co tam bude mit. My brali jen malickej, abychom za brachou neprijeli s prazdnou, kdyz toho mel hromadu. Ale domluvis se s nim a klidne Ti udela, co budes chtit-
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak to je Fa Laki, v Kolarovce, skoro az u autobusaku a stranky maji www.lakikincl.cz ale jen si tam zjisti kde to je, protoze nabidka na netu je jina nez skutecnost, tak se tam zajdi podivat a uvidis :-)
Odpovědět
gejsa: díkes moc, až bude chvilka času tak se zajdu podívat a snad tam něco hezkýho vyberu. Mám hranici 5 tis. víc se mi nechce. Jenom si myslím, že o půlnoci by to mohlo být krásné zpestření :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: neni za co. taky jsme rikali, ze tak 4-5 tisic, vice nema cenu... Budou toho tam mit dost. No a jinou zabavu ma na starosti kapela...
Odpovědět
máme DJ ale bude to kamrádka nebo ještě ten její, takže si myslím, že nebude nouze a kdyžtak se přidají kamarádi atd. Nechce se mi dělat nějaké šaškárny, ale uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak, neverim tomu, ze se bude nekdo nudit, kdo bude chtit, tak si zabavu dokaze najit... a kdyby nahodou na to doslo, tak bude inprovizace a to nebude problem :-)
Odpovědět
tak nějak, bude se popíjet,kecat tancovat atd. takže to bude fajn a určitě se nějaká sranda mezi tím najde. Třebas až mě budou unášet... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, presne tak. No ja doufam, ze me neunesou, ze to nejakou trubku nenapadne.Nejsem toho priznivcem. protoze kazdej pije a pak lezou za volant, to se mi nelibi.
Odpovědět
já to mám domluvený s kamarádkama, ty nepijou ani jedna neřídí a je domluvenej kamarád taxikář, kterej bude mít tu čest :-D Je to sranda a mě se to líbí, na půl hodky vypadnout není špatný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jo :-) heh, a bude vedet novomanzel, kam te unesou? mas nejake oblibene hospudky?
Odpovědět
Článek se načítá
to si piš, že bude vědět, kam pojedem a když mu to nedojde,tak bude mít našeptávače :-D abysmeto jako neprotahovali zbytečně moc
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je zajimavy :-) ja se docela bojim, co na nas vymysli kamaradi za neresti, jako srank. Mam z toho fakt vitr.
Odpovědět
nebooj, určitě to bude sranda ;-) o víkendu jsem mamkám ukazovala fotky šatů, a jaký mám botky atd. Moje tchýně už valila krokodýlí slzy, takže je mi jasný, že budou řvát i na svatbě :-D je to bude veselo... ale pak se to rozjede, určitě
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak to koukám, že budeš chtít únos nevěsty, to my ani ne. akorát o víkendu se mi na to táta ptal, jestli se nechám unést.... ségra to tak měla a pak zábava na svatbě nějak zkomírala. tak já se tomu budu chtít vyvarovat ;-) hlavně doufám, aby jiný pitominky nenapadli přítelovo kamarády, zrovna jednoho mam děsně oblíbenýho, tak doufam, že nevymyslí nějakou kravinu ]-( chce to vymýšlet jen něco nenásilnýho ;-) holky, poraďte, přemýšlím o létajícím lampionu, jestli ho nekoupit a nevypustit na hostině. ale prý to asi neni jen tak, pouštět zapálenou svíčku bůhví kam.... :-N
Odpovědět
mika: myslím, že když není únos na dvě hodiny, tak je to bez problémů, lidi se na tu chvilku zabaví sami. A hlavně mě se to líbí, kamarádi jsou v poho, takže pak stejně budou miláčka navigovat, kde mě má najít atd, ale je to prostě hezký, utíkat v těch šatech :-) půjdu do toho. s tím balonkem nevím, já o něm neuvažovala... takže ti asi neporadím. Já spíš musím zavolat do toho hotelu, jestli není problém s ohňostrojem.. abych to nekoupila a pak se mnou nevyběhli :-|
Odpovědět
ahoj krasomilky x-) Já mám nějak svatební náladu nebo co. Asi to je těma prstýnkama a oblekem a taky tim, jak se polovice moje angažuje, resp. zajímá se o to, to mě těší. Včera jsem byla domluvit výslužky, zatím ne nějaké počty, ale spíš tu paní, která nám to upeče, udělá nám i dort, jen si musím vybrat fotku. Ad ohňostroj, taky mi napadlo ho udělat, ale zas dávat do toho tisíce, to se nám nechce, to radši pojedem po svatbici na nějaký výlet a nebo dokonce na svatební cestu, se kterou tedy spíš ale nepočítáme :-( Ale možná by stačilo poprosit kamaráda nějakého, který by obstaral na naše náklady nějaké rachejtle a udělal jen drobný ohňostroj, spíš vypuštění několika světlic. Spíš bych chtěla to karaoke anevim, jak na to :-( Jinak si myslim, a nechci, aby to vyaznělo nějak blbě, ale spíš tak jenom konstatuju svuj názor jako případnýho hosta na nějaký svatbici - takže teď ten názor :-D - že bych jako host nehctěla být pořád někam směrována, tj. jednou na karaoke, pak na ohňostroj, pak na únos atd. Prostě mi přijde lepší nechat zábavu plynout apak udělat jednu nebo dvě věci pro zábavu.
Odpovědět
skafa: ahooj, jsme se zrovna domlouvali s miláčkem, že vyrazíme také do té prahy na prstýnky,ale vidíme to koncem března a když nám je do konce června udělají, tak to bude ok :-) máte je od toho Rýdla? Ten ohňostroj: uvidíme na kolik to vyjde, ale brácha tam půjde se mnou, vyberem něco hezkýho a taky to bude bouchat on, nebudu platit společnost. To spíš, že jak víš psala Gejsa, tak ti udělají takovej jako set, že to jenom podpálíš. Někdy v květnu to oběhnu a uvidí se. J a co se týká toho zbytku - souhlasím s tebou, nechci lidem dělat program, že teď musí tohle a pak tamto, myslím, že i tak zábava prostě poplyne. Jediný co budu chtít je únos nevěsty a stopro o půlnoci ten ohňostroj a zbytek asi necháme.. Bude tam mix lidí, tak nevím jak by se tvářili, kdybych je třeba hnala na to karaoke atd..
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: mne je taky jasny, ze budou rvat jak zelvy :-D prave, ze taky nevim co od nich cekat co vymysli, proto se toho bojim. ale mne kluci rekli, ze budou rozumny, ale co z Alesovo strany, to ani nemame odvahu se s nima o tom bavit :-D jinak o tech balonkach jsem jen ja chvili uvazovala, ze to bylo takove hezke, vypustit, jako nekdo pousti holubicku, ale pak jsem to ukazala Alesovi a tomu se to nelibilo, takze to delat nebudeme. a o tom programu, je to trapny, jsou na svatbe a ne na nejakej akci, nebo ve skole, aby meli naplanovano co budou delat. Nastesti lidi oc tam budou se umi dobre zabavit, tak to bude OK :-)
Odpovědět
gejsa: přesně o tom to je :-) nejsou malí abychom jim vymejšleli zábavu, myslím, že i na nás toho bude dost, takže prostě to nějak půjde samo
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne abychom si to uzili my, protoze to je nas den...
Odpovědět
máte recht velebnosti ;-)
Odpovědět
vladi, tak jsem ráda, že souhlasíš, že nejsem za exota, my ještě uvidíme, co všechno s ebude nebo nebude dít, určitě chcem překvápko pro rodiče formou projekce našich fotek, takovej filmeček z nich, to je otázka deseti minut a může se to udělat třeba při dortu, kdy všichni budou sedět na svých místech, to karaoke je otázka, ještě uvidíme a ten ohňostroj taky, ale spíš bude jen jedno z toho a nebo nic
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik:Ahoj,máš krásnou výzdobu na auto v albu..Víš už kdo Ti to bude dělat?Něco takovýho by se mi moc líbilo..jednoduchý a moc hezký:-)
Odpovědět
skafa: neboj, nejsi exot, myslím, že takových lidí je víc, co si tohle myslí. Chci si to užít a ne tam někomu dělat šaška nebo tak něco. Ty fotky nejsou špatnej nápad... popřemejšlím o tom, udělat prezentaci a pustit to tam na chviličku... to je dobrej nápad
Odpovědět
vladi, hlavně je to nápad zadarmo :-D
Odpovědět
skafa:na to taky něco bude ;-) máš fotku prstýnku, které jste si vybrali????
Odpovědět
vladi, nemam :-|
Odpovědět
to je škoda a nejsou aspoň někde na webu? bych chtěla vidět pro inspiraci
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?