Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to taky... navíc teď mě šoknul i šefik že nám chce něco dát =-)
Odpovědět
Profilova fotka
u mě v práci se mě taky ptali co chceme. tak jsem řekla peníze :-)
Odpovědět
tayllorka: Já tchýni ne, přítel si chce postavit garáž, tak ji přidám pak do základů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k vám přidat?? A není tu náhodou některá z Brna?? :-)
Odpovědět
No tak o tech snech mi povidejte, uz ted se mi zda jak se vsechno pos*, jak v ten den zjistim, ze nic nemam, proste samy "krasny" veci. Cteni prani taky nemame v planu, precteme si je doma sami a v klidu. Ptalo se me i dost lidi co nejsou zvany na hostinu co chceme za dary. Spousta lidi z prace se chce prijet podivat i na obrad. Jsem na to zvedava, bude to asi vesely.Jeste dodelavam polstarek pod prstynky a zbyva mi nalepit jmenovky. Ale ty jmenovky jsou otazkou jednoho dne, polstarek tak tyden (kdyz na tom budu delat kazdy den).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi taky nedavame zadne dary ci dorty rodicum a uprimne jsem nad tim ani nikdy nepremyslela a ani o tom nevedela, ze nekdo neco takoveho dela. Na prstynky asi pouzijeme maly talirek z keramiky, ktery vyrobil zenich anebo nejakou z jeho misticek...jen vedle nich dame nejake kvety. Jinak harmonogram dne zatim nasledujici: kdo bude chtit, prijde na kaficko a neco dobreho (a taky dodat zenichovi kuraz :-)) do jedne kavarny a pak minibusem a auty na misto cinu...ja prijedu pravdepodobne s mou druzickou. Po obradu planujeme maly piknik, kde nam stale bude hrat nas zivy hudebni doprovod a pak se jdeme fotit a pro hosty mame male prekvapko - nebot budeme mit hrad velmi blizko, tak je tam posleme a kdo bude chtit, tak se muze podivat dovnitr anebo rovnou jet do mesta, kde bude hostina. Az dorazime do restaurace, tak bude jidlo a asi krajeni dortu a normalni zabava s tancem, zadne cteni prani ani krmeni nedelame :-)) Tak snad vse klapne, hlavne pocasi, nebot obrad a piknik jsou venku.
Odpovědět
Dorty nedáváme, už takhle bude sladkého dost, tchýně je diabetik a moje mamka o sladké nestojí, jen jednou za rok sní na posezení celý polárkový dort a to je všechno :-) mara15: Tvůj přítel dělá keramiku? No to je super, keramiku miluju, hned bych se kamarádila :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme mořskou svatbu, takže bude velká mušle s pískem a v tom prstýnky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: ja taky trochu zacala :-) taky se mi moc libi...dokonce jsme od jeho 'spolutvurcu' dostali jednu super misu jako svatebni dar! A prosla i mou prisnou kritikou, vazne moc hezka :-)) my vlastne ani nemame normalni hrnky, vsechno to je keramika, darecky od znamych apod. :-)
Odpovědět
mara15: Obrovská závist! :-) Už se těším na fotečku toho talířku na prstýnky, miluju tyhle detaily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tayllorka: tak to jsou skvely sny, jen jsem si predstavila ty svatebcany a hned jsme se zacala smat. me se zdaly driv, ale ted je klid po pesine, tak doufam, ze to vydrzi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se taky přidávám k těm, kdo má pitomé sny o svatbě. Pokaždé se ve snu něco pokazí. zdál se mi např. sen, že si musím vzít někoho jiného, protože jsem těhotná a ten můj se chudák kvůli tomu opil a mě pak ještě stihl pokousat pes :-) Obvykle se mi zdá, že se na něco zapomene, třeba, že jsem si při čekání svědky uvědomila, že nejsem učesaná, nikdo nemá vývazky, auta nejsou nazdobená, svědci nepřišly apod. Je to sranda :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ted má teda svatební můry můj nastávající:)) Třeba že došel alkohol:))
Odpovědět
Profilova fotka
macinka: cha chá,tak to je teda veledůležitá věc:)) Alkohol musí bejt,to je jasný :-D Můj nastávající nemá žádný zlý sny a když mu vyprávim ty moje,tak říká, že děti pohlídá,ať si k tomu psychologovi dojdu :-N grrrrr ]-( :-)
Odpovědět
To u nas ted sny daly na chvili pokoj. Jen je to porad jak na houpacce - porad se resi hostina, porad nekdo neco resi a snazi se nas ukecat do neceho jinyho nez co uz bylo doimluveno. Zase jsme si vyslechli, ze to nedelame pro sebe, ale pro lidi, ze si to nemuzeme delat podle sebe, ale musime to delat podle ostatnich lidi aby nas nepomluvili. Proste veselo, uz aby to bylo za nama.
Odpovědět
tak jsme včera zaplatili zálohu v restauraci. Ještě musím vymyslet výzdobu. Je to těžké, protože pořád nemám jasno ve výběru kytky. Vím, že to budou růže, ale nejsem si jistá barvou, včera jsem našla na netu krásné růže, i příteli se líbily a to je co říct, ale nevím, jestli se hodí ke mně a k šatům :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sas: a jsou dostatečně divný ty růže? :-D
Odpovědět
tayllorka: Asi jo, snad už to bude definitivní :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....jsem se pobavila čtením vašich vzkazů od té doby, co jsem tu nebyla :-D my zatím harmogram nemáme, ale něco asi vymyslím, až budu vědět, kdy dojede kadeřnice, kosmetička... Bláznivé sny mám už také pěkně dlouho...ale vždy jsou podobné, že nestíháme, nejsem oblečená, učesaná a 1x se mi dokonce zdálo, že ženich nedorazil :-D V kytce mám již jasno, na 100% to budou oranžové kaly, celá svatba bude laděná do oranžova. Ale abych řekla pravdu, tak už začínám být kapánek nervózní.. :-N Čím víc se to blíží, tím víc si říkám, jestli mám vše pořešené a co mi ještě zbývá....
Odpovědět
Profilova fotka
jo a dárky pro rodiče....no, asi budu dávat tchýni dort....ikdyž mě v poslední době leze na nervy a jen mi ty přípravy znechucuje a pak jsem chtěla udělat nějaký sestřich fotek od mala až po teď....ale uvidím, co nakonec bude. Jo a přání rozhodně číst nechci, přečtu si ho v klidu doma. Byla jsem asi na 10 svatbách a sama vím, že je to spíš otrava. Kdo bude mít zájem, bude si ho moct přečíst sám. Jen doufám, že nebudou taková hrozná vedra a úmorný vzduch jako v těchto dnech. To si nedovedu ani představit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
zdenula: já taky oranž. kaly a výzdoba bude do oranžova. :-) S tou nervozitou jsem na tom podobně, čím víc se to blíží, tím víc to na mě padá. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sas: jsem zvědavá na tvojí super divnou kytici. :-)
Odpovědět
tayllorka: Hm, snad jo, tu kytici mám v albu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: to je ta nově vložená kytka..? vypadá dost dobře ;-)
Odpovědět
zdenula2: Je to ta poslední dvojfotka. Myslíš, že bych takovou mohla mít?
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) jasně, že jo... Mě osobně se tedy strašně líbí. Fakt je SUPER!! Neokoukaná, zajímavá a vyjímečná. Rozhodně bych byla PRO! ;-) Každý Ti ji bude obdivovat, uvidíš Dívala jsem se do alba a máš tam zajímavé kytky, vazby atd.
Odpovědět
Jo, ta vypada pekne. Ja svoji kytku bohuzel uvidim az rano v den svatby.Tak jsem dost zvedava.Mne uz zbyva jen 29 dni.Kdo je z nasi srpnovy party prvni na rade?
Odpovědět
Udělaly jste mi radost, díky za podporu, já jsem se do téhle barvy růží zamilovala a plánuji, že si je koupím i jako keřík na podzim na zahradu. Musím to dneska ještě prodiskutovat s přítelem, dnes jdeme koupit oblek, snad budeme úspěšní. My máme svatbu až 28., tak je ještě čas, ale zas tolik času to taky není. Ještě jsem neobjednala dort a koláčky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sas: je úžasná, moc se mi líbí. Ta moje je taky v albu, je to ta omotaná tím oranž drátkem,vedle ní korsáž pro ženicha :)
Odpovědět
Profilova fotka
sas: dort taky nemám objednanej a ještě musím očíhnout,kde vlastně ho nakonec objednáme. Chci aby byl nejen vynikhající chuťově ale taky vzhledově, žádnej odfláknutej. No ostatně, to chceme všechny že jo. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?