Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cuketacek:Tak to je super, že jste si užili víkend. Aspoň trochu relax před nacházejícím stresem. Teda alespoň já budu určitě vykulená, vystresovaná, vytrémovaná a budu se bát a zároveň těšit. Už se nám to holky fakt moc rychle blíží. :-N Bojim bojim
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se zeptat, co budete dávat rodičům jako dar? Nějak mě nic originálního nenapadá a dort dávat nechceme, protože by ho stejně celý nesnědli a ještě by půlku vyhodili :-(
Odpovědět
Teda, dar rodicum...o tom jsme ani nepremysleli, protoze si to platime sami. Navic kvuli rodicum mame vic lidi nez jsme chteli.Takze to nejak neresime, vi ze nemame penize tak co. Zadluzit se kvuli tomu nehodlam, uz ted mam nervy na pochodu jestli nam vubec vyjdou prachy.
Odpovědět
Profilova fotka
tak my dar asi dávat nebudeme, ani dortíka spešl... spíš plánuju udělat posvatební knihy, kde dáme naše fotky od mala až po svatební....
Odpovědět
Profilova fotka
u nás se teď rodiny zbláznily... řekli jsme že nechceme ani kačku, ež financujeme všecko sami a teď o víku rozdávali jak.... =-)
Odpovědět
Já jsem si minulý týden zase myslela, že se mi zbláznil ženich, protože vyváděl jak smyslů zbavený, že jsem si vybrala blbou kytku a že takovou mi prostě ve svatební den nehodlá dát, hrůza děs. ]-( Nakonec jsme museli jet do květinářství, kde se s paní domluvil, že paní udělá návrh a pošle nám fotku mailem.
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: kvůli kytce vyváděl jo? :-D Co na ní bylo tak děsnýho? Můj nastávající bude obdivovat každou co vyberu. Nějak nemá lepší návrhy než jáááá :-N My taky žádnej dar rodičům nechystáme. Možná zakoupíme našim nějaký dobrý vínečko a tchýni to nevim,nic jí není totiž dobrý. ]-(
Odpovědět
tayllorka: Vybrala jsem takové ty malé růžové růžičky a vínovou hortenzii, prý ty růžičky vypadají jak "vorvaný v parku". :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sas: hmmm, a on má nějakej lepší tip?
Odpovědět
Tak my se nastesti na kytce shodnem - teda na ty zakladni casti (zlutooranzovocerveny ruze) a doplnky netusim a tusit nebudu az do svatby - bude ji vybirat sam, ja ji uvidim az ten den. Ale vubec se toho nedesim, pritel totiz ma na kytky mnohem lepsi oko nez ja. Jinak jsem rada,ze nejsem sama kdo nechysta dar pro rodice. Dneska jsem babicce vymalovala komplet celou kuchyni - vymena oken se uz nastesti chyli ke konci, uz jen par zaverecnych uprav a bude to. Muj pokoj uz mam nastesti vymalovany tyden.
Odpovědět
Profilova fotka
cuketacek: no,tak to jsi šikovná. Já taky gruntovala celý byt + okna,ale nějak už to není znát :-N Co se týče kytky,tak budou asi oranžové kaly. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, tak my dnes byli zaplatit obřad, dva tisíce jen to hvízdlo. A konečně má ženich boty, teď ještě oblek a moje boty a vyzvednout prstýnky a to hlavní by bylo, zbytek až ten den, zkouška účesu mě ještě čeká, ale nejsem náročná a vím přesně, co chci. Nervy zatím nemám, akorát teď řešíme náš dar -svatební cestu se kterou jsme nepočítali, takže musíme nakoupvat i na to:-), ale vůbec se nezlobím.v.
Odpovědět
Článek se načítá
tayllorka: Prý můžu mít přece "normální" růže nebo kaly atd. Kaly jsou krásné, ale do svatební kytky je nechci, připadají mi smutné a ani se ke mě nehodí :-| Pro mě je ideální "divná kytka" Většinou všechno, co vypadá divně, mi sluší, nevím čím to je :-D Už bych ale konečně ráda věděla, jakou bude mít ta kytka alespoň barvu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sas: :-D no uvidíš. Já ještě zvažuju oranžové růže, ale všichni m i tvrdí, že k mým šatům jedině kaly,mě se teda taky líběj,ale definitivně se rozhodnu až cestou do květinářství :-N To jako, že jsi divná,tak musíš mít divnou kytku jo? :-D :-D :-) Ty budeš mít bílý šaty, že jo? Tak pak se hodí jakákoliv barva. Tak mu alespoň řekni,jakou by sis přála a je to.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak se těšíte? já už jsem pěkně nervozni. v noci se mi zdají samý kraviny. třeba na dnešek se mi zdálo, že jsem přišla na obřad o hodinu déle a v teplákách a v ponožkách a žádný účes. no děs. Chtěla jsem se vás zeptat, spolubojovnice, jaký budete mít harmonogram ve svatební den?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, harmonogram už mám připravený... jak pro sebe tak pro svatebčany, ovšem stli klapne, těžko říct :-D máme to už v 10,30 a jak se znám, vstávat budu už v šest, co kdyby náhodou...ale kadeřnice přijede až v půl osmé, tak že brzo stanu mi bude prd platné :-D jinak moje kytí bude s oranž. růží, bílých kal a bílého cosik co furt nevím jak se jmenuje.... kytí mám ve žlutém provedení v albu :-)
Odpovědět
tayllorka: Apůjdu bez kytky, aby to bylo pořádně divný :-D :-D
Odpovědět
maja.mr: Já jsem měla včera super sen. Sháněla jsem popůlnoční šaty, přitom je mám už přes měsíc doma ve skříni. Přišla jsem do obchodu, měli právě výprodej, ale šaty neměli, jen trička, koupila jsem si jedno super za 290 Kč a prodavačka mi řekla, ať si skočím do jejich pobočky v Lidické, že tam na 100% na mě šaty mít budou a než jsem se rozhoupala k odchodu, zvonil budík a já musela vstávat do práce. To byl fakt blbej sen :-D Harmonogram zatím nemám, nastavím ho až podle kadeřnice, uvidím se s ní na začátku srpna, tak to spolu dohodnem.
Odpovědět
Profilova fotka
sas: tak jo :-D Sny mám furt a žádnej pěknej, tuhle se mi zdálo, že se vdávám za Ondřeje Kepku- Honzík z Arabely, přitom vůbec pomalu na něj nemyslím a nelíbí se mi vůbec ]-( Pak se mi zdálo, že jsme se brali někde v kostele, já měla mokrý ošklivý špinavý šaty, kytku žádnou, prstýnky jsme neměli a hosti na nás řvali, že s takovou svatbou můžeme jít rovnou do prdele a že chtěj výslužky a valej to domů, dorty a zákusky byly totálně plesnivý a rozbitý na maglajs. Byl tam hroznej průvan a venku bouřka a bylo to v noci. 8-(
Odpovědět
ahoj holky, tak co se týče snů, mě už se týden úspěšně zdají samé kraviny - že jdu na svatbu neučesaná a v riflích, pak že přijdem na hostinu a nejsou jmenovaky ani přípitek, pak že tam přijdou úplně cizí lidi...no prostě mazec, už mi z toho hrabe :-) co se týče darů rodičům, tak ani nevím, že se něco takového dělá, my nebudem mít ani vzájemně dorty, protože rodiče ženicha pojedou 2 hodiny k našim a pak ještě hodinu na obřad, který máme v půli cesty...ale spíš jsem uvažovala, že oboum rodičům pak jako poděkování koupíme něco spešl třeba k Vánocům, to ještě musíme promyslet. :-) a harmonogram mám v albu, je to jen zhruba, protože na večer plánuju nějaká překvapení, tak to jsem tam nepsala. Nejdůležitější je ovšem věta, že organizátoři mohou harmonogram změnit ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja: harmonogram je, že půjdu ke kadeřnici v deset dopoledne, pak se namaluju sama, no a pak vyražíme k našim se oblíkat, mezitím si dáme asi oběd ještě, pokud budu schopná něco pozřít nervama. Na radnici musíme být ve 14.30 a obřad je ve tři. Pak focení u radnice a u galerie. Počítám, že před pátou budeme v restauraci. Táta pronese řeč, dáme přípitek, pak rozkrojíme dort (pozn. nemáme tradiční oběd), no a budou se asi číst blahopřání,pak první tanec novomanželů a od sedmi začíná hrát kapela na živo. Bude raut s grilováním a takhle až do rána. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mě se taky žádný pěkný sen nezdál. jen ošklivý. No a jak to budete mít po obřadu. já myslela že by byl oběd, pak čtení přání a dary, potom dort a nakonec první novom.tanec a pak už volná zábava. jak to máte vy?
Odpovědět
maji, my máme po obřadu focení, to jsem do harmonogramu napsala, ať se můžou svatebčani nějak zabavit (bohužel odpadla prohlídka zámku, je kvůli povodním do září zavřený a jen se tam oddává), pak společný odjezd na hotel, oběd, kafíčko, krájení dortu ke kafíčku, pak první tanec a pak zábava s překvapeními. Přání číst nebudem, to se mi fakt nechcem a jako dary chceme peníze.
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak to mě se zatím nic taovýho nezdá, uf :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs: my taky peníze, žádný věcný dary. A blahopřání by měli číst svědci,pokud se jim ale nebude chtít,tak je nutit nebudeme no.
Odpovědět
tayllorka: Tak ty máš hodně hustý sny :-D :-D Já se bojím, že něco z těch tvejch snů budu mít já v reálu. Minimálně do té prdele o svatebním dnu pošlu bráchu, už se k tomu schyluje ode dne, kdy můj přítel přišel k našim žádat o ruku a brácha začal děsně machrovat. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
sas: já možná tchýni,jestli se bude do všeho plíst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs: jojo, foceni taky po obradu, to jsem zapomnela napsat. takze krome prani a daru stejny, super :-) my chceme taky penize, tak uvidime, jeste to musime promyslet .-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky dary nechceme, jen penízky... a co se týče čtení přání... nevím... zkusíme si je projít nejdřív sami a pokud najdeme něco vtipnýho, tak to přečteme, jinak číst vše při 30 párech, to tam budeme do rána a unuděný...
Odpovědět
kajka, moje řeč, navíc já nevím, mě ty přání přijdou docela osobní, abych je četla přede všemi, já je kdyžtak budu číst na druhý den při popravkách, nebo prostě s manželem o samotě někdy. navíc lidé do těch přání budou pravděpodobně dávat peníze a já tam nechci před všemi vybalovat, kdo kolik dal :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?