Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu "až" 22.8. :-) První na řadě je macinka2 No...holky, už se nám to ale krátí všem...co?
Odpovědět
ja taky s macinkou :-) krati se to jaxvina :-N
Odpovědět
tayllorka: Koláčky budeš taky objednávat? Zajímá mě cena.
Odpovědět
zdenula2: Jestli tě zajímají kaly, našla jsem na netu kytičku kal s jemnou trávou, koukni se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sas:nee, koláčky budeme píct s mamkou příští víkend. Uf, se mi nechce, ale to víš, všechny tety pekly taky pro dcery,tak nechce být pozadu. Ale koukala jsem na jedny stránky, co pečou tady v LB a chtějí 2,50 za koláček velikosti pětikoruny.
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: jéé....díky, hmm....také zajímavá :-) Kde na takové fotečky chodíš..? ;-)
Odpovědět
zdenula2: Vždycky něco hledám na googlu a občas mi vyleze krom toho, co hledám i něco úplně jiného, tak si to uložím :-)
Odpovědět
tayllorka: Taky bych pekla, ale sama to nezvládnu, tak je budu muset objednat a to mám doma tak dobroučké recepty :-( Kolik jich budete péct?
Odpovědět
Ahoj nevěsty když to tak čtu jsem z toho zase nějaká nervozní svatbu máme 29.8. a moc se na to těším ale vůbec nějak nevim co všechno ještě musim zařídit. Koláčky mi bude péct babička a podle nějakých pověr to nemá dělat nevěsta ani se na tom nijak nepodílet a ještě úplně nevim co na auto ale chci aby to bylo nádherný ale aby to všechno bylo nádherný chceme všechny že. No v diskuzi se dozvídám to na co bych určitě zapoměla takže mi to tu moc pomáhá ale i stresuje protože pořád zjišťuju co ještě nemám ach jo už aby to bylo za náma papa
Odpovědět
Profilova fotka
sas: jen 200-300 kusů. Snad to půjde rychle.Budeme na to tři, já, ségra a mamka.
Odpovědět
Profilova fotka
katos: o tý pověře jsme slyšela, že si nějak nevěsta zapeče štěstí nebo co. Ale přece jí v tom nenechám.
Odpovědět
Profilova fotka
katos: mám ty samý pocity jako ty. Tak neboj, nejsi v tom sama. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
tayllorka: To máš hned, já jsem jich upekla naráz 100, bylo to z 0,5 kg mouky a byly veliké jako dvacka. :-)
Odpovědět
holky, tak u nas se o kolacky stara mamka, takze fakt nevim jak to bude. Vcera se mi povedlo domluvit si kadernici, mam u ni byt v 7 rano a v 9 odjizdime z domova, tak premyslim jestli tam jit uz v satech abych se 1) nerozdrbala pri prevlikani a 2) abych se pak stihla namalovat (teda sestrenka aby to stihla).
Odpovědět
Profilova fotka
cuketacek: hmmm,tak to je dilema,ale v šatech bych nešla. Namalovaná třeba už jo,kdyby ti nemyla vlasy,tak není problém. Já teda jdu ke kadeřnici až na desátou a malovat se budu až pak. Oblíkat až tak kolem jedný. To v pohodě stíháme, když u radnice máme být až v půl třetí. No, proto jsme chtěli svatbu až odpol., aby jsme se po ránu nehonili. Vlastně pojedeme ještě pro dort a chlebíčky. Kytky asi den předem už budou doma. Ještě nevím.
Odpovědět
Já budu mít kadeřnici u tety, budu se tam oblékat a kadeřnice je zvyklá jezdit za zákaznicemi domů. 14 dní před svatbou jdu na zkoušku, už teď jsem zvědvá, jak to bude vypadat, objednala jsem si 20 ks sponek s kamínky a už teď si myslím, že jsem to s tím počtem nějak přehnala, no, myslela jsem, že ty kamínky jsou menší :-) Včera jsme sehnali oblek :-) Ale neměli ho s vestou :-( Tak jsem koukla na net a jednu jsem našla včetně kapesníčku a kravaty. Jen nevím, zda se bude hodit šedostříbrná vesta k hodně tmavěmodrému obleku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se tu zase po delší době objevila, jsem po dovči nějak nestíhala :-( A než jsem se prokousala celou diskuzí, abych byla v obraze, tak mi to teda chvilku zabralo ;-) Emerald: Já jsem z Brna :-) JJ, už se nám to krátí, každý mě straší, že už mi zbývají jen tři týdny...Já ale zatím stresíky nemám, ani žádné sny, čekám spíš jen, kdy to přijde...Jak ale pořád objednávám nějaké drobnosti na dekoraci, tak nemám čas o něčem takovém přemýšlet....Už mám vyrobený polštářek pod prstýnky, doarzily prstýnky na ozdobení výslužek a mám i bublifuky...Včera jsem si byla vybrat a objednat dorty :-D Takže zase o starost míň, cukroví paní jen upřesním, ale už je taky objednáno, to mám jinde než dorty...No a příští týden musím jít objednat kytí...a do toho mi teda moje drahá polovička vůbec nemluví....Takové věci s ním neřeším, jestli bude taková nebo maková, stejně ji ponesu já ne :-D A co se týče darů pro rodiče, tak dostanou dort ve tvaru srdce a na něm bude vlaječka, na ní naše fotka, co máme na obálkách na oznámení, je černobílá a u toho ten text Děkuji Vám za to, jak jste syna vychovala,........atd. z hlavy to nevím, mám to doma někde uložené....Jsem teď v práci...na dortík by se to asi nevešlo, vlaječky se tam budou hodit, budou takové i naše jmenovky, s naší fotkou... Holky jak to máte s jmenovkama? Píšete:ženich, nevěsta, maminka nevěsty, tatínek ženicha atd. Nebo tam máte jména?Já bych jména asi psala až třeba svědek Víťa, Andrejka (to je jeho manželka) nebo její jméno a příjmení?Jak jste to vyřešily?
Odpovědět
No ja to mam ke kadernici tak 3 minuty autem, tak uvidime. Jeste to s ni nejak dohodnu...
Odpovědět
Dortík budu definitivně řešit příští týden. Hlavně by mě zajímalo, jestli ten náš zlatník stihne udělat prstýnky do svatby, nějak se s tím loudá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak já tím že to mám už 10,30 tak kadeřnice a kosmetička v jednom přijde k nám domů v půl osmý, hoďku a půl si vymezila na mě, a půl hoďku na svědkyni a pak mám prý 15 minut na oblíkačku, a frr jedem :-) to enchci vidět...bože...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bude fofr Kajko ;-) s tím oblíkáním...Já to mám sice v 11,30, ale v 11 už tam musíme být, to znamená v 10,45 odjezd z domu...na 8,30 je domluvený vizážista, před ním jdu ke kadeřnici, mám ji kousek, takže asi vstávám v 6, možná o chlup dřív :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak podle toho jak sem se oblíkla rychle při zkouškách, tak 10 minut stačí... ;-) my tam taky musíme být v 10 ať tam chvíli pobudeme před obřadem s kamarády, pak v 10,15 nás pustí hromadně dovnitř... no, dneska jdu na tu druhou zkoušku tak kdyžtak paní popošoupnu na dřív...
Odpovědět
Profilova fotka
browneye: asi napíšu jak říkáš - svěděk- Zdeněk, svědkyně Yveta. A pak jména asi i s příjmením, jelikož máme některý jména duplicitní,aby v tom nebyly zmatky.
Odpovědět
Profilova fotka
například Honza máme 4x :-N
Odpovědět
Profilova fotka
k tomu budu muset asi připsat i mladší, starší.
Odpovědět
Profilova fotka
my to nakonec vyřešili že my dva jsme nevěsta Kajka a ženich Ondra a zbytek celým jménem...
Odpovědět
Profilova fotka
Tayl: Tak nám se jména neopakují, ale zase přece k rodičům nebudu psát jméno a příjmení, by na mě koukali asi divně :-D jen teda nevím, co je lepší, jestli tatínek nevěsty nebo tatínek s křestním jménem
Odpovědět
Tak my na jmenovkach mame napr. Tatinek nevesty Vlada (je to na dvou radkach) - takhle to mame u rodicu, prarodicu, prababicky a svedku, u ostatnich jen jmeno, pokud jsou treba dve stejny jmena tak jeste prvni pismeno z prijmeni.Vetsinou jsou to podoby jmen jak jim rikame (u kamaradu) nebo jak jim rika cela rodina.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak ja snad zitra konecne vyrazim najit nejake boticky, tak drzte palce, at to vyjde..jinak ja vlastne vubec nad jmenovkami nepremyslela, asi cela jmena anebo jen krestni, u nas je to trochu jednodussi, polovina jmen bude anglickych :-) Ja to mam na 11.30 a vlasy i make-up si delam sama, tedy, nad vlasama jeste trochu rozmyslim, takze kdyz nebudu muset delat nic jineho, doufam, ze budicek na 7 bude stacit, stejne nebudu spat..u me se vlastne i odecita cas pro prichod zenicha k rodicum atd. - to nedelame, budu uz na hotelu a na pokoji zrejme s kamoskou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík, tak my dnes koupily oblek, tmavý s vestičkou i košilí v Poslku jen za 2700,- ale přitom kvalitní. Boty také máme, akorát peníze postupně ubývají :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?