Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to uz jsem dve zezulicko :-D . Jeste nekdo planuje ve stejny den?
Odpovědět
cutce: ne, to ne.....jen stejný měsíc... :-o :-D :-D :-D :-D :-N :-D
Odpovědět
My 29.8 protoze to je presne den naseho vyroci, tak nam to prislo hezke x-)
Odpovědět
Profilova fotka
protoze tady v Anglii je 31.8.2009 svatek, tak jsme si rikali. ze to bude pro anglickou stranu lepsi, ze budou moct letet domu az v pondeli a nebo v nedeli a mit v pondeli volno, predtim, nez pujdou opet do prace. Aby to bylo vice pohodovy a ne zadny honky, letet na vikend na svatbu :-D
Odpovědět
Budeme spolu uz 7 let x-) to je desny, takova doba...
Odpovědět
cutce - tak to je prakticke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mi jen 3 roky, ale vecne cekat nebudu :-D , ne uz jsme oba starsi, tak se musime rozhodovat rychleji :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
to my spolu budeme 6 let a něco:o))))) jojo, letí to...ale je fakt, že mi přijde, že jsme spolu celou věčnost.... no nic...letím domů, mějte se:o) a pa zítra srpňačky:o) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
pa zitra safovaverca :-D
Odpovědět
my jsme spolu od stredni a taky nam to uz prijde jako vecnost ;-) Ale kdyz si predstavim, ze spolu budeme jeste tak 50 let x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj my nemáme sice srpen ale taky to máme přiští rok.25.07.2009
Odpovědět
Článek se načítá
dobré ráno. taky u vás sněží? :-o :-N
Odpovědět
ted uz nesnezi, ale snezilo v noci, trava neni zelena ale bila ]-( fuuuuuuj 8-(
Odpovědět
:-D
Odpovědět
nenavidim zimu, snih - fuj, sracky bile... a pak hnede rozbredle 8-( 8-( :-D
Odpovědět
zezul: to já taky nesnáším....co ale naděláš...stejně se těma sračkama prodírat musíš :-p :-N :-D
Odpovědět
a tady zase sněží..:-( před chvilkou svítilo sluníčko. Se z toho zblázním..:-(
Odpovědět
ja vim a proto mi to vadi :-D Kdybych nemusela, tak jsou mi ukradene :-) Ale co, ceka nas jaro, slunicko, teploucko a zima uz da doufam pokoj ;-)
Odpovědět
zezulicka: nooo, jaro bude....a možná i se sračkama:o)))))))) :-S sunik: tady je to taky jak na houpačce:o)
Odpovědět
Ahoj holky, vítám mezi námi cutce!! :-) A nebojte..určitě bude krásně, protože my chcem svatbu částečně i venku, takže pěkné počasí si objednávám už teď :-D
Odpovědět
ahoj. to my chceme svatbu celou venku....včetně obadu, hostiny, večírku.....:O))
Odpovědět
My budem mít oběd určo uvnitř- přeci jen nechci riskovat kvůli počasí no ale odpoledne a večer bychom chtěli strávit na zahrádce.Chceme i opékat selátko a tak.. x-) Takže vlastně budou dvě tabule.. :-)
Odpovědět
Holky, kolik je vám vlastně let?Jen abych věděla orientačně.Jsem zvědavá :-N Mně bude letos 22..A přítel je o pět let starší.
Odpovědět
piskotek: mně je teď 20 let, na svatbě mi bude za pár dní 22..... příteli bude teď v květnu 30let:o)) Snad bude hezky....:o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak ja budu asi nestarsi :-N . Cekala jsem dlouho na toho praveho :-D
Odpovědět
cutce: a to je kolik? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
v lednu mi bylo 30. :-(
Odpovědět
piskotek: a v roce 2009 o svatbu budeme spolu 6 let....:o) :-D
Odpovědět
mne bude letos v cervenci taky 22 ;-) takze na svatbe 23 a mesic, priteli bude pristi tyden 24 ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?