Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sas: děkuju :-) ona se přetvařovala,já jsem jí ignorovala. Z mojí rodiny byla přesila,takže neměla šanci do nečeho rejpat,radit atd. Nikdo si jí nevšímal. Ona dělala, že jí to nevadí a jak je moooc šťastná. Ale já vím svoje. 8-(
Odpovědět
tayllorka: Tak to moje tchýně byla docela v klidu, ale moji bráškové se vyznamenali, ke všem se chovali arogantně, bojkotovali úplně všechno a ve finále nám svým překvapením hodlali zkazit i svatební noc, protože se jim to nepovedlo, teď se mnou nemluví ani jeden :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se opět po dlouhé době hlásím.. ;-) Čtu si tady ty vaše komentáře a z tchýní se mi "zvedá kufr"...Já tedy musím říct, že jak mě tchýně před svatbou lezla krkem a dělala naschvály, tak teď je jako beránek. Všude mě vychvaluje a stále mi říká, že jsem vše perfektně vymyslela a zorganizovala. Naštěstí jsem ji po svatbě viděla jen 1x a uvidím ji asi až za měsíc...tak si nemůžu stěžovat 8-) Jinak u nás svatba proběhla v poklidu, což jsem se při těch 65 lidech divila. Musím se také přidat k názorům, že mě někteří lidi na svatbě příjemně a naopak i nepříjemně překvapili, ale už to neřeším. Obrázek máme a když mi někdo celou dobu vykládá, jak bude vše dělat, organizovat (zábavu) atd. a pak vidíš, že se toho ujal jen 1 člověk, které to tam celé táhne...tak bych tomu dotyčenému dala do nosu...ale už to neřeším. Chci mít na ten den jen pěkné vzpomínky ;-) Zatím se mějte krásně a já se zase někdy objevím....paaa
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak se mate? Co je u vas noveho? U nas uz se pomalu zacinaji uklidnovat vlny zpousobeny nasim rozhodnutim ohledne prijmeni (manzel si vzal moje prijmeni). Nekteri pribuzni nam to teda nemuzou zapomenout a radsi se kontaktu s nama vyhnou pokud muzou. No ale konkretne od nich nam to zase tolik nevadi. JHinak manzelstvi si uzivame a dalo by se rict ze cim dal tim vic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) cuketacek: také se musím přidat k tvému konstatování, že si manželství užíváme čím dál víc.... x-) takže se máme suprově....sice "výměny názorů" u nás občas proběhnou, ale to je přece normální a patří to k životu a k oboustranné spokojenosti ;-) Na nové příjmení jsem si už skoro zvykla, sice někdy mám skvělé "přeřeky" :-D ale všichni se tím jen pobaví 8-)
Odpovědět
Já jsem co se týče příjmení zjistila, že neumím psát ch , což je trošku problém, když mi příjmení na Ch začíná :-) A jinak je teda strašný, že ještě nemáme občanky (na úřadě teď budu 14 dní ležet, protože mají dovolenou) a já tím pádem jsem ještě u spousty organizací, pojišťovny, banky atd. vedená s dívčím příjmením, takže když volám, tak si nejdřív musím hodně promyslet, jak se vlastně představím a taky vždycky přemýším jak se mám podepsat :-| Děsný!!!! A souhlasím s váma, že manželství je super!
Odpovědět
U nás je to s příjmením taky docela veselé. Kolegové v práci až minulý týden zjistili, že mám dvě příjmení a manželovo ještě k tomu jen v mužském rodě. Nám se to tak s manželem líbí. Když jsem tuhle alternativu nabídla manželovi, byl nadšený, moje mamka si klepala na čelo a tchýně se raději ani nevyjádřila.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky si manželství užíváme, je to takové čerstvé a hezké, jak si říkáme, manžel a manželka. Občanky už máme a změněné více méně taky všechno :-) Je to fajn, mít toho super chlapa za manžela.V.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé,to je pěkné holky, že si tu píšete i po svatbě:) Já mám vše měněno, na jméno jem na 90% zvyklá:) A musím říct, že manželství je moc pěkné..jsem hrdá, když říkám...můj manžel:)
Odpovědět
Taky všechny zdravím! I já si manželství moc užívám, je to super. Doklady jsem si změnila a na jméno jsem si zvykla překvapivě rychle ;-) Taky jsem se na něj těšila :-D A manžel je samozřejmě úžasný :-) Na svatební den vzpomínám ráda, vždycky mi to zlepší náladu ;-) Už jsme dokonce slyšeli od lidí, kteří nás ani pořádně neznají, že se prý povídá, že se rozvádíme, že čekáme dítě atd. ... ty lidi si nedají pokoj ... ovšem nic neřešíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No klepy jsou hrozné, já teda o nás ještě nic neslyšela, ale čekám, kdy se bude říkat, proč ještě nečekáme mimi, že je to divné a tak. No lidi pořád musí o něčem drbat.
Odpovědět
Já bych podle lidí už měla čekat aspoň dvojčata :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Přesně tak, lidi musí drbat ;-) A jak si užíváte manželství? Mě to přijde stále neuvěřitelné i manžel mi dneska řekl, že mu to pořád přijde neuvěřitelné, že se na mě v obchodě díval a říkal si, to je moje žena :-D
Odpovědět
Sandy: to je hezký! :-) Já jsem strašně ráda, že jsme si tu svatbu vybojovali i přes protesty některých lidí a jsem strašně spokojená a manžel taky (aspoň to tvrdí) :-) Nejdřív to u nás nidko nechápal, proč se chceme vzít a že jsme mladí atd. atd. a teď jsem potkala po delší době jednu kamarádku a ona mi řekla něco v tom smyslu, že jsme to vyřešili nejlíp jak to šlo a tak trošku nepřímo naznačila, že nám závidí. Takže to mě strašně potěšilo, že aspoň někdo to s odstupem času chápe a fandí nám.
Odpovědět
jachm: U nás to bylo podobné. Kolik vám je, jestli se můžu zeptat? Rozdíl je v těch lidech, kteří ti řeknou, přeju vám to, já bych se taky hned vdávala a v těch, kteří to neřeknou a raději ti haní svatbu a dělají, že pro ně to nic neznamená, ale taky by rádi. Taky jsem moc ráda, že jsme se vzali a vůbec toho nelituji, naopak, lepšího muže pro sebe bych si ani neuměla představit ;-)
Odpovědět
sandy: za měsíc 21 a 23 Já osobně si nemyslím, že by v tom věk hrát nějakou roli, prostě jsou lidi, kteří se na to cítí a lidi, kteří by to ještě nezvládli, to je celý.
Odpovědět
Souhasím s tebou, ono záleží i na výběru partnera. Někdo najde toho "pravého" brzy někdo později. Mě bylo před svatbou 24 a manželovi bylo měsíc po svatbě 23. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAky myslím, já jsem vůbec ráda, že jsem toho pravého našla, potkalo mě fakt štěstí. Nedávno se na mě tak dívá a říká, kdybych já nebyl už ženatý, tak bych tě požádal o ruku :-)
Odpovědět
Verusa: to je moooc pěkný, něco takového slyšet od muže ženskou vždycky "dostane". ;-)
Odpovědět
JJ, to je krásný!!!! :-)
Odpovědět
Koukám, že tu komunikujeme všechny co jsme měly svatbu 15. :-)
Odpovědět
taky jsem si všimla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé já si ani nevšimla, to je fajn, 15 mi zatím přináší v manželském životě štěstí. Můj manžílek je prostě takový pozorný :-) Je to fajn
Odpovědět
Ahojky Holky mam na vas dotaz nevite kolik se plati za obrad na Letenskem zamecku???Chceme tam mit s pritelem svatbu ale poterbuji nejake info
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, to nám to ale letí, co? ;-) Ani se nenadějeme a už budeme slavit 1. výročí svatby..... :-D Už rok svoji! Před rokem touto dobou jsme řešily šaty, obřad, hostinu, dorty, bižu, boty, obleky.....atd. Musím se trošku přiznat, že mi to i chybí....bylo toho sice dost - starostí až nad hlavu, ale bylo to pěkné :-) Nemyslíte....? U nás se zatím nic moc nezměnilo, stále trvrdím, že bych si vše zopakovala a že jsem si vybrala správně ;-) Holky, mějte se moc krásně a užívejte manželství "plnými doušky" 8-)
Odpovědět
Ahojky, je to fakt, ze to hrozne leti...Dneska jsem byla vybirat saty s kamaradkou ktera se bude vdavat presne na nase rocni vyroci svatby. A jsme pozvany:-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) hmm....tak to máte SUPER. Můžete pak společně pořádat oslavy na výročí svatby, když to máte ve stejný den :-D :-D My také letos půjdeme na svatbu..ale zatím "čekáme" na ofic. pozvání ;-) Sice to nebude ve stejný den jako v náš den D, ale září to jistí... :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Všechny moc zdravím! Čeká nás roční výročí, tudíž jsem zvědavá, jestli sem někdo zavítá :-) Pěkně to uteklo! Jéééé zase vzpomínám, jak to bylo úžasný, budu si muset pustit dvd :-D Tak doufám, že se máte fajn a užíváte si to ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak už máme za sebou první výročí. Oslavili jsme ho na svatbě kamarádky, bylo to super.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj holky, Už máme všechny víc než rok po svatbě. Jak se vám daří? A co miminka? Kdo máte, čekáte nebo plánujete - pochlubte se ;-) Nějak nám to tady zapadlo :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?