Menu Forum

Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

11. lis 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
drzu
Registrovala se 7. května 2009 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Region Svitavy.
  • Svatba byla 15. srpna 2009
    Region Svitavy
fotoportrét
fotoportrét
drzu
Registrovala se 7. května 2009 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Region Svitavy.
    Region Svitavy
 Tak jste mě docela uklidnili. U nás se taky přípravy docela zasekly. emoticon
3. črc 2009 v 10:00  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
Registrovala se 2. března 2009 na beremese.cz. Přidala 226 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
  • Svatba byla 22. srpna 2009
    V Olomouci, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
Registrovala se 2. března 2009 na beremese.cz. Přidala 226 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
 Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla a trvalo mi víc jak hodinku než jsem si přečetla celou komunikaci, abych byla v obraze emoticon
Vidím, že jste stihly probrat vše možné..
Já jsem na tom také s přípravy celkem "bídně",ale nebyl na to čas.. Ovšem teď se to snažím napravit a celý týden se věnuji přípravám.
Oznamko mám už skoro všechno naobálkováno a nejbližší rodině bylo i předáno, taťkovi kápla i slzička emoticon Babička zkouší péct svatební dort, máme předběžně zamluvený oblek pro ženicha. Zítra ještě frčíme do Brna, ale vypadá to, že nakonec vezmeme ten zamluvený. Přes net jsem si objednala punčochy, závoj, noční košilku a také bižuterku...dnes bych si pro část měla jít na poštu..jupí
Ale mám celkem problém s botičkama emoticon Nic se mi nelíbí nebo to nemají v mé velikosti...
Mám v plánu hodit do albíčka další fotečky co nejdříve,takže pak vám písnu...
3. črc 2009 v 15:55  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
Registrovala se 31. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 1679 příspěvků. Region Liberec.
  • Svatba byla 21. srpna 2009
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
Registrovala se 31. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 1679 příspěvků. Region Liberec.
    Region Liberec
 zdenula: naopak s botkama jsem byla hotová za jeden den, zato bižu na krk bude problém. Mám koupenou korunku do vlasů a jaksi se k ní žádná bižu co jsem viděla nehodí. Všechno je to zdobený víc než bych chtěla. A po netu si to nelajsknu, musím to vyzkoušet dohromady s korunkou,aby to ladilo. Tenkrát k tomu měli přímo náhrdelník,ale já zaváhala a je pryč a nevím jestli ještě příjde vůbec.Chjoo. emoticon

Teď je to u nás na mrtvým bodě s přípravama. Minulý týden jsem konečně pořídila dcerce šatičky,to byla hrůza sehnat něco svátečního. Všude mají hezké šatičky,ale tak akorát na pláž k moři nebo jen tak do města. Jen v Lindexu měli fakt svátěční.Sice jsou sytě růžový, což jsem nejdřív nechtěla,ale Terezka je světlounká blondýnečka,tak nebude vypadat tak bledě.

No a chystáme se na pečení koláčků,na to se moc netěšim.... emoticon
4. črc 2009 v 09:16  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morgana05
Registrovala se 22. června 2009 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
morgana05
Registrovala se 22. června 2009 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků a 1 album. Region Praha.
    Region České Budějovice
 Ahoj emoticon
my máme svatbu v srpnu 29.8.2009 na zámku Hluboká ,dnes už mám vše zařízeno a začínám mít takovej malej stresss a co vy holky ?
4. črc 2009 v 10:06  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morgana05
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
morgana05
    Region České Budějovice
 Hele s tou bižu emoticon já jsem jí koupila po netu a skvělé taky jsem měla strach ale dopadlo to zupááá emoticon
4. črc 2009 v 10:13  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
 morgana:malinko už jo, bojím sem,aby vše klaplo a nic nechybělo atak, no. Ale ještě to na mě není znát. emoticon
Na Hluboký to je krásný a budete mít krásný fotky ze zámecký zahrady. jůůůů emoticon
4. črc 2009 v 10:13  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morgana05
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
morgana05
    Region České Budějovice
 Jéé děkuji emoticon já jsem z Prahy ale přítel je Českých Budějic a když padla ta otázka Vezmeš si mě a já řekla ano tak bylo opravdu jasné kde to bude emoticon))
Moje svědkyně má teď skoro rok po svatbě a je hodně důležité jí mít u sebe ,opravdu m hodně pomohla a hlavně si zaúkoluj lidi kolem sebe ...emoticon
4. črc 2009 v 10:17  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
 vlastně mi chybí jen ta bižu a nastávajícímu boty k obleku.Tvrdí, že je má u tchýně,ale myslim, že nemá. Podle mě si je půjde koupit den před obřadem a to já nesnášim,něco na poslední chvíli...:( Svědkyni mi dělá sestra,páč jsem se nemohla rozhodnout,kterou kamarádku,aby se zase druhá nezlobila.. Tak jsem to vyřešila takhle a holky jsou v klidu aspoň. emoticon
4. črc 2009 v 10:44  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavliiinka
Registrovala se 5. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Jihlava.
  • Svatba byla 8. srpna 2009
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
pavliiinka
Registrovala se 5. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Jihlava.
    Region Jihlava
 Ahojky,
jsem tu dnes poprvé, ani sem netušila, že takové stránky existují.
Bereme se 8. srpna a mám pocit, že se všechny přípravy zasekly, oznámení už jsme rozeslali, ale začínám být těžce ve stresu emoticon
5. črc 2009 ve 14:38  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
 Ahoj holky, tak já jsem si bižu pořídila přes net a jsem sama zvědavá, jak bude vypadat.... emoticon
Dnes mi dorazil závoj..jupíí - vypadá lépe než na fotce podle které jsem ho objednávala, takže MAX spokojenost emoticon
Ženich je již v plné parádě - máme vše nakoupené: oblek, svatební košile (se zakrytám zapínáním), manžetové knoflíčky, oranžová kravata, boty - jen ponožky + spodky a je to!! emoticon
Pomalu jsme začli osobně zvát na svatbu a teď bych se chtěla vrhnout na výrobu pozvánky na rozlučku emoticon
7. črc 2009 ve 22:36  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mara15
1
Registrovala se 16. června 2009 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků a 2 alba.
    V Arboretu Bila Lhota a pote v Olomouci, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
mara15
1
 Ahoj holky, tak my potrebujeme jen dopilovat menu v restauraci a sladke i slane drobnosti a ja potrebuji doplnky i boty, jinak je to celkem ok....jen hosti moc nespolupracuji a mysli si, ze mame porad na vse hodne casu emoticon
8. črc 2009 v 09:38  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska26
Registrovala se 7. března 2009 na beremese.cz. Přidala 826 příspěvků. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
beruska26
Registrovala se 7. března 2009 na beremese.cz. Přidala 826 příspěvků. Region Mělník.
 ahojky tak mi už máme všechno akorát udělat vývazky a vybrat hudbu jak na obřad tak oslavu emoticon
8. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajka_37 (35 r.)
1
Registrovala se 21. září 2006 na beremese.cz. Přidala 4274 příspěvků a 2 alba. Má 36 přátel. Strančice, Region Praha - východ.
    V Průhonicích na Malém nádvoří, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kajka_37 (35 r.)
1
Registrovala se 21. září 2006 na beremese.cz. Přidala 4274 příspěvků a 2 alba. Má 36 přátel. Strančice, Region Praha - východ.
 Ahoj holky, tak jsem tu zas po čase, já byla včera na zkoušce líčení a účesu, dneska jdu objednat dort a minizákusky a pak už chybí jen ten ženichův oblek a botky a detaily typu, kdo kde bude sedět... emoticon
8. črc 2009 v 09:42  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
 kajka: a jak jsi dopadla na účesu a líčení? Co budeš mít za účes?
8. črc 2009 v 10:25  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
Registrovala se 21. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 438 příspěvků. Má 35 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
Registrovala se 21. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 438 příspěvků. Má 35 přátel.
 Tak ja vcera koupila maslicky na myrtu. Doma nam ty pripravy znechutili natolik, ze se nam uz vubec nechce cokoliv pripravovat - puvodne jsem maslicky chtela vazat doma. Uz aby to bylo za nama. Uz nam chybi jen potvrzovat a upresnovat pocty lidi. V pondeli jsme jeste meli schuzku v restauraci kvuli nejaky zmene v hostine (omezili jsme to tam jen na obed, kvuli zdravotnimu stavu nekterych hostu) a po jednani jsme cestou domu prohlasili, ze nemit zaplacenou nevratnou zalohu 8 000,- tak bysme to tam zrusili cely. Daval nam totiz dost najevo, ze ho stveme jak to menime a byl dost neprijemnej. V podstate nam na obed a pripitek chtel nechat celkem maximalne hodinu a pul (pro 43 osob - to by se ti kterym to prinesou naposled ani nestihli v klidu najist). Po prvnim jednani (kdyz chtel zaplatit zalohu) nam poslal kalkulaci hned druhy den rano i kdyz to byla nedele. Ze mu prisly penize uz nam ale nepotvrdil. Ted nam slibil poslat upravenou kalkulaci a zatim cekame marne.
Rozlucku delat nebudem, vsichni nam pripravy znechucuji natolik, ze se nam nechce delat nic navic. Proste jen to nejnutnejsi a kdyz se nam bude chtit, tak si akci s kamaradama udelame po svatbe. Jinak porad resim kadernici, no v nejhorsim bude muset maknout segra se sestrenkou. Ale fotek udelame co nejvic a bude nam jedno jestli se hosti pri cekani nudi nebo ne - klidne tim stravime i vic nez hodinu (coz je puvodne predpokladany).
8. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajka_37 (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kajka_37 (35 r.)
1
 Taylor, mám to v albu ;)
8. črc 2009 v 11:15  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
 kajka: hmmmm, pěkné opravdu. Účes je skvělej, neokoukanej,paráda a líčení decentní,jemné. Moc se mi to líbíemoticon))
8. črc 2009 ve 12:13  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
Registrovala se 30. června 2008 na beremese.cz. Přidala 380 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
Registrovala se 30. června 2008 na beremese.cz. Přidala 380 příspěvků. Region Ostrava.
 cuketacek, to mě moc mrzí...ale já jsem na tom podobně, jsem taky celkem otrávená a na rozlučku ani nemám náladu, hlavně jako fakt se mi ji nechce celou organizovat, vždyť by to holky měly udělat pro mě, ne? organizace už mám plné zuby, fakt. jinak taky jsem byla na zkoušce účesu u kadeřnice a líčení (od mé sestry), tak fotečky jsou v albu emoticon
8. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajka_37 (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kajka_37 (35 r.)
1
 Taylor, děkuji emoticon
koukala jsem na tvůj a taky vypadá pěkně emoticon
8. črc 2009 ve 13:25  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
 lenajs: taky moc hezký emoticon
kajka: díkyemoticon

Stejnak budeme kočky co emoticon

S rozlučkou vůbec nevim,popravdě se mi ani nechce. S holkama chodíme normálka posedět,takže tak nějak nějaká pařba mě neláká,páč mám dvě malý děti a ráno chce nechce s nima vstát musím,že.Jako ptaj se mě, jestli něco bude,ale že by hly zadkem a něco zařídily to nééé. emoticon Tak se na to taky možná vykašlu. Nevím...
8. črc 2009 ve 13:31  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajka_37 (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kajka_37 (35 r.)
1
 tak mě těch rozluček čeká víc, první mám už příští víkend, to jedu na sázavu, bohužel 2 se to nehodí, jdou na svatby a tak s nima zajdu někdy na tanyny do Lucerny a pak ještě jen tak posezení u vínka s holkama z práce a bývalé práce, ale s nima už na velké akce prdím... ani pořádně nevím kam je vmáčknu... emoticon
8. črc 2009 ve 13:38  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
 Ahoj holky, tak já rozlučky dělám 2 - jednu mám už příští týden s 6 NEJ kámoškama a další mám pro ostatní kámoše, kolegy z práce a spolužáky. Jsem zvědavá, kdo dorazí a jaké to bude emoticon

cuketacek - mě také přípravy na svatbu znepříjemňují někteří rodinní příslušníci, dokonce jsem si už říkala, že to zrušíme a vezmeme se sami - ať nám vlezou na záda, ale přítel mě z té "depresivní nálady" dostal emoticon
Navíc jsem byla včera na zkoušce šatů s družičkama, mám 2 - 2roky a 9let. Tak to mě opět nakoplo emoticon bylo to SUPER, ta malá se stále opičila po té větší a napodobovala ji, fakt jsem se nasmála emoticon a říkala jsem si, že za to mi to stojí a užiju si to.. emoticon Nebudu si všímat těch, co mi to znepříjemňují...je to přece náš den emoticon

Jo a dorazila mi ta bižuterka, vypadá fakt dobře....hned jsem si to na sebe navlíkla a tajně se doma promenádovala před zrcadlem emoticon
10. črc 2009 v 15:10  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
 zdenula: to je ta samá bižu jak máš v albíčku? To je moc krásný. Mě ještě chybí něco na ten krk. Se porozhlídnu příští týden. Taky budu muset chvilku nosit ty moje svatební boty,aby mě pak z nich nebolely nohy. Myslíte, že je lepší si koupit ty gelový vložky do bot? A může se to dát i do otevřených bot? Kamarádka ty gelovky měla,ale boty měla zavřený lodičky.

emoticon
10. črc 2009 v 17:29  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mara15
1
fotoportrét
fotoportrét
mara15
1
 tayllorka: ja myslim, ze te tapky bolet nebudou, vypadaji velmi pohodlne...hmmm, ja jeste stale shanim...ne nekdo rikal, ze ty gelovky nejsou moc dobre, ale nevim z vlastni zkusenosti, proste to zkus a je to emoticon
10. črc 2009 v 19:15  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
 mara: jo jo, jsou měkoučký, pochodim v nich doma a pak uvidim no. emoticon
10. črc 2009 v 19:25  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
 Takže pořád nemáš botky? No, ještě máš čas, ale už moc nééé. Hi, mamka si koupila krásný vínový lodičky,měla objednaný komplet na sebe taky laděn do vínovosmetanova,ale neušili jí to, nemají látku. Tak si to samý musela koupit v černobílý kombinaci. Taková halenka, zavazovací a k tomu delší sukně na konci rozevlátá trochu. No a pak si koupila za 135 Kč boty v "Gate" a ty si nakonec vezme.Jsou skoro stejný jako ty moje,jen bílý a ne tak vystlaný. Hlavně, že ty vínový stály 1000Kč. Ale nechá si je stejně.
10. črc 2009 v 19:29  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mara15
1
fotoportrét
fotoportrét
mara15
1
 tak to ja mamce poslala moc hezke letni saty a k tomu i super svetrik...mam jeji velikost v oku a taky jsem celkem dobra s barvami (proste panna, te zadny detail neutece emoticon) a ona prej, ze se ji to moc libi, ale ze v tom na svatbu nepujde, ze je to moc barevne (tyrkysove modra s hraskove zelenou, bezovou a bilou, velmi pekne a decentne ladene a svetrik stejne modry..)..chtela jsem ji koupit i botky a bizu, ale nebudu...ona bohuzel do svatby dost zasahuje a vubec nas nerespektuje...bohuzel...asi se proste nezavdecim...a pritom ji uplne vidim, jak ji to v tech satech slusi...takhle je to ale se vsim, koupila jsem ji moc hezke sukne v Marks&Spencer a stejne v tom nechodi...ach jo...emoticon
10. črc 2009 v 19:44  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
 Já bych si netroufla koupit něco mamce sama. Hlavně ne teda šaty na svatbu. Byly jsme v jednom salonu a to co by se líbilo na ní mě se jí vůbec nelíbilo, no a nebo jí to vůbec nesedělo. Tak jsem ráda, že si vybrala sama,aby se v tom hlavně cejtila dobře. Ale chápu, že to zamrzí, když jí něco koupíš a ona si to ani nevezme na sebe. Ukázala se ti v tom alespoň?
Kde to žijete? V jaký zemi? A svatbu budete mít v Čechách?
10. črc 2009 ve 20:36  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mara15
1
fotoportrét
fotoportrét
mara15
1
 Zijeme v Anglii...svatba je blizko u Olomouce...to vis, ze jsem ji v tom nevidela...nanestesti, mamka nema moc vkus a urcite si oblece neco, co ji nebude sedet, bude to o dve cisla vetsi,( je dost vyhubla (vel. 40), ale neustale se ponizuje a vidi se tlustou) a mysli si, ze barvy a ruzne strihy se uz na jeji vek nehodi...tak bude asi o 10 let starsi...emoticon
10. črc 2009 ve 20:56  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
 V patek jsme byli s mamkou a segrou nakupovat a obe si konecne koupily obleceni na svatbu. Pak jsem odjela s pritelem na cely vikend pryc a bylo to skvely. Konecne chvilka odpocinku od vsech pripominek. Byli jsme u pribuznych, vezli jsme jim oznameni a bylo to tam uzasny.Ani se nam nechtelo zpatky.
12. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš