Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
O tom bych taky mohla vypravet, vcera mi volali z nasi tlumocnicke spolecnosti, ze sice nekoho sehnali, ale z docela daleka, takze jen pres dva tisice za cestovne...mela jsem vazne radost, ale neda se nic delat, musime jej ze zakona mit... :-| Snazim se delat hodne veci sama, oznamka jsme si delali uplne sami a zadne male blbinky nekupuji a taky kamoska dela nejake mlsky a ja pecu svat. dorticky, tak penize se alespon setri takto. Jinak zenich uz ma skoro vse, jen kravatu a ja ty boticky a mozna nausnicky a nejaky poradny naramek..pak uz jen veci okolo jidla. Po obradu delame piknik, tak na to vse pripravuji...jo a jeste shanim kameramana, nejdrive jsme nechteli, jen kvalitni fotky, ale pak jsme si rikali, ze na ten obrad, ktery je venku a trochu jiny si asi kameramana vezmeme...tak jsem dnes napsala asi ctyrem, tak uvidime...
Odpovědět
Ahojky, drahý už má taky konečně oblek - tmavě šedý s jemnými proužky, takže mi spadl kámen za srdce, toho jsem se bála nejvíc, chystáme vše na tisk (pozvánky na párty, cedulky ke stolu), nemám bižu a zamluvený kvítka, tak musím trochu máknout....už na to snad konečně budu mít čas.... Jen tak pro pobavení: máme malou svatbu jen s nejbližšími a na vesnici to prostě nejde udělat jinak, než všem zakázat o tom mluvit, protože z malinké svatbičky by byla okamžitě mega (neví to nikdo jiný než rodiče, sourozenci a pratodiče, kteří tam budou)...a včera jsem mála padla do mdlob, protože se teta (urejpaně, jak jinak) ptala taťky, jestli chystáme svatbu!!!! Tak to prý nějak zamluvil, vůbec jsme netušili, jak na to došla a dneska jsem mluvila s knězem a ten mi řekl, že se o tom jedné mé tetě zmínil (ačkoli ví, že je to tajné a řekl mi, že ona to určitě nikomu neřekne :-D ) No, tak už to ví evidentně polovina přibuzenstva, protože taťky se ptala úplně jiná teta!!!! Haha...tak s hrůzou čekám co z toho ještě bude... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jachm: tak to je radost, prismazte rizky, nebot pribuzenstvo se neda odbit! ;-)
Odpovědět
Tak to ma mara pravdu, pribuzenstvo se fakt odbyt neda. Kvuli tomu mame dvojnasobek lidi nez jsme puvodne chteli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak vidím, že s příbuzenstvem je to všude stejné ;-) Taky jsme nechtěli nějakou velkou svatbu, ale zase ne ani malou, no nakonec je víc jak ta velká :-D ale co už naděláme, že??Jachm: Přismažit řízky, jinak to nevidím, holky mají pravdu ;-) Tak jsem včera zjistila, že kromě kytek, co vím, že nemám, nemáme pro ženicha ještě světlé manžetové knoflíčky, jsem zvědavá, kde je budu shánět...Nevíte o nějakém dobrém obchodě?Kde je nějaký výběr....
Odpovědět
Tak jsem včera konečně dodělala podvazek. Už jsem myslela, že ho budu muset koupit, protože se mi pořád nedařilo. Tento týden se pustím do polštářku na prstýnky. Už se to krátí a já koukám, že mi ještě spousta věcí zbývá k dokončení :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Sasino ten je krááááááááááááááásnej, šikulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: já bych pro nastávajícího také ráda koupila stříbrnošedou vestičku s kapesníčkem, na netu jsem našla nejlevnější za 1290 u Kvetuse, kdepak jsi nasla ty a jaká cena?? Mně se taky zdá ta má vybraná docela tmavá, ale neřešila jsem to, dokud to tu nečtu od tebe :-D browneye, jachm, katos: ahojte brňačky, jsem ráda za každého ze svého kraje :-) Jak to máte prosím s kadeřnicí, jste se svou spokojení a kolik si řekla za svatební účes?? Mně ta má řekla 600-1000 vč. zkoušky, ale tu jsem ještě neměla, musím se tam co nejdříve objednat....
Odpovědět
browneye: díky, taky jsem ho šila asi 4x, pořád se mi nezdál. :-)
Odpovědět
Sasina: opravdu se ti povedl.Ja bych na to trpelivost nemela, radsi jsem ho koupila...Porad se snazim delat na polstarku pod prstynky a porad ho nejak nemuzu dodelat - vzdycky mi do toho neco vleze. Hruza a des. Browneye: kolik nakonec budete mit lidi na hostinu?
Odpovědět
cuketacek: Díky ;-) Z toho polštářku mám taky obavu :-( Čím ho budeš plnit. Já jsem koupila normální vatu v balíčku, co prodávají v drogérii.
Odpovědět
Taky ho budu plnit normalni vatou v balicku, koupila jsem ji v Tescu. Jeste musim sehnat bilou latku, do satenu se mi nechce, protoze metr stoji pres 250,-. Tak ted premyslim nad jinou variantou. Zatim vysivam ornament krizkovym stehem na kanavu, ale resim na co to nasit.
Odpovědět
Článek se načítá
cuketacek: Já jsem satén koupila ve zbytcích cca 75-120 Kč metr, jeden zbytek mám na polštářek a druhý na bryndáček. Jinak bych ho za 250 Kč taky nekupovala. Kanavu jsem ještě na nic nenašívala, ale bude to chtít něco pevnějšího. Co byste mi poradili jako hesla na " tichou domácnost". Viděla jsem totiž na netu takový blok na stůl (chci ho vyrobít sama), vypadá jako kalendář. Jmenuje se to: Tichá domácnost, našla jsem dvě hesla: Chci sex a vynes smetí, nemáte ještě nějaké nápady. Chci to dát příteli jako překvapení ke svatbě. Má rád takové debility :-)
Odpovědět
Sasina: Zatim jsem nasla tohle: DEJ MI POKOJ ! POTŘEBUJU PENÍZE ! CHCI SEX ! UMYJ NÁDOBÍ ! UVAŘ ! DONES PIVO ! MÁM MIGRÉNU ! VYNES SMETÍ ! VYPADNI ! CHCI ROZVOD
Odpovědět
Cuketacek: Super! Díky, zítra to vytisknu, nevím rozměry cedulek. :-)
Odpovědět
Cuketacek. Někdo tady ale měl polštářek kombinovaný s kanavou. Měl na něm vyšité nějaké lístky, zkusím se podívat.
Odpovědět
Sasina, diky. Rozmery si asi muzes udelat jaky chces:-) Ale pri vlastni vyrobe je to jedno a klidne si tam muzes jeste pridat co te napadne :-)
Odpovědět
cuketacek: Koupila jsem v Ikea takový stojánek na 12 fotografií, které se mohou střídat otáčením jako v kalendáři, tak musím změřit ty rámečky, aby to tam pasovalo. V Ikea mají takové krásné blbosti. Minuĺe jsem tam koupila bílou plastovou sadu na krájení dortu a super trojrámeček na zeď na svatební fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jste šikulky, já nic takovýho nevyrábím. Žádnej polštářek, vývazky nebo podvazek... To jsem lenoch co. Všechno bude koupený,až na ten polštářek. Asi nám to dají na nějkým jejich tácku,či co. Jediný na co se vzmůžu je, že pojedeme očíhnout do cukrárny dorty, už by jsme se pomalu měli rozhodnout,kde a co. No a na řadu by mělo přijít taky květinářství,kolik to bude stát atd. My jsme dneska přestavovali obývák,měnili gauč,tak jsem líná teďka,nejradší bych si dáchla. Víkend byl náročnej,měli jsme oslavu a taky tu byl motorkářskej sraz,tak jsem si nenechala ujít nějaký kapely a pěkně vykropila kedlubnu jak se říká. Taky jsem se natáhla a rozbila koleno o pařez,kterej jsem jaksi přehlídla.auíííí. ]-( Jo jedna novinka by byla,volala mi majitelka ze svat. salonu a jsem objednaná na zkoušku šatů 8.8.. Jsem ráda, že se na mě nevyprdla,pže jsem si šaty koupila,tak by jí mohlo být vlastně jedno,jak si to zařídím s úpravou atak. Je hodná, že na mě myslí,taky mi připravila spodničku,kterou si přikoupím. Předtím neměla vhodnou velikost na mě. No když to pak šaty nabídnu dál,tak je lepší už se spodnicí,že jo.Aby to bylo komplet. No a už mám bižu na krk,nakonec jsem koupila úplně stejnej motiv,jak byla ta moje korunka. On tam ten náhrdelník totiž zbyl. Já se chtěla podívat ještě jinde,ale neměli nikde žádnej,kterej by mi k tomu pasoval. Tak jsem ráda, že mi ho někdo nevyfouknul. :-p
Odpovědět
tayllorka: Já zase neumím jezdit na motorce, nikdy jsem to nezkoušela, protože se hrozně bojím. :-| V pátek jsem měla sraz se svou svědkyní, pak dorazil i můj přítel a společně jsme si ty kedlubny vykropili taky :-D Příští týden přijede skorotchýně s přešitým bolérkem, tak jsem zvědavá, jak bude vypadat, nějak jsem se rozežrala, tak jsem zvědavá, jestli se do něj vejdu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sas: taky neumím na motorce, jen na skůtru,ale už ho dávno nemáme. :-) Taky jsem se rozežrala,ale musím se krotit, hlavně před svatbou,ať nejsem v šatech jako melounek. Snad na mě padne ten předsvatební stres,jak mi říkala kamarádka, že pak zhubnu stresem. Zatím je to nějak jako opačně,no. :-S
Odpovědět
tayllorka: Taky doufám, že z toho stresu zhu :-) bnu
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidím holky, že všechny spoléháme na stres a následný hubnutí :-D Tak jsem zvědavá, jak to u nás všech dopadne...Já jsem zatím klidná jak želva ;-) a to mě každý straší...Tak pořád čekám, kdy že to přijde...Sasina: To bude mít manžílek radost....takové překvápko....Já jdu dneska dopo pro lampionky k jedné holčině, co je prodává, to je zase překvápko pro toho mého budoucího manžílka ;-) Tak jsem zvědavá, co na to řekne, až je budeme vypouštět....Cuket: Tak lidí máme tak půl napůl na hostinu 50, a večer na grilování se to pohybuje taky mezi 50-60 hosty, ale pochybuji, že by dorazili úplně všichni...i když kamoška mi včera řekla, aby jsi se nedivila :-D Je pravda, že někteří mi řekli, že tu asi nebudou a teď volají, že to stihnou, že přijdou atd....no nějak se tam poskládat musíme :-p
Odpovědět
browneye: U nás bude asi 25 lidí, doufám, že dorazí všichni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, my máme na jmenovkách maminka ženicha, tatínek nevěsty...u sester máme mladší sestra ženicha a tak, páč jich máme víc :-) a co se týče dortů, tak máme 3x dvojsrdce. 1x pro nás a 2x pro rodiče s našema fotkama když jsme byli malý a text s poděkováním. koláčky mi dělala svědkova přítelkyně, byli výborné. tuto sobotu jsme je roznášeli (svatba 8.8.), asi 70 košíčků. Učes a líčení obstará taky svědkova přítelkyně. Máme to od 11, takže k nám přijede už v 6, abysme to stihli. protože pak bude ještě líčit mamku a segru a dělat učes neteřince. Takže to je fajn, že nemusím nikam jezdit. A jelikož už rok a půl bydlíme s přítelem spolu v baráčku, tak se všichni sejdou okolo 9 u nás, já se zavřu se svědkyní, mamkou, segrou a kadeřnicí v ložnici a ostatní budou v obýváků a venku. a tak okolo 10 si pro mě přítel přijde do ložnice :-) Už se moc těším. a strašně se to blíží, za 3 týdny, to je neuvěřitelné. Letí to strašně rychle.
Odpovědět
Včera jsem koupila bílou organzu na sváteční stůl, doufám, že bude 10 metrů stačit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sas: já koupila vizelín 20 m,ale nemám šajnu jestli to bude málo nebo hodně. Hostů máme asi 50,ale už nám 4 odpadli a další možná odpadnou. Uvidíme příští týden jak budou potvrzovat kdo přesně půjde a kolik budou mít aut. Na ty musím pak nakoupit ty mašle. Kolik se spotřebuje na jedno auto asi? nevíte? :-N
Odpovědět
Tak to nemam tuseni, ale podle toho jak je chces mit nazdobeny tak zkus vzit krejcovsky metr a premerit treba svoje auto (ono to bude zhruba podobny) a vzit to s nejakou rezervou.My tohle zatim neresili, ale taky budeme muset.
Odpovědět
Profilova fotka
cuketacek: a budete to lepit lepící páskou k autu nebo přišpendlíte špendlíkama?
Odpovědět
tayllorka: raději lepicí páskou, kdybych vytáhla špendlíky, tak by mě asi zabili. Když budeš dělat véčko, vepředu to zachytíš o znak a ze strany to uvážeš na zrcátka. Na okénka budeme lepit páskou. paní v prodejně mi říkala, že na jedno véčko na jedno auto prý stačí 6 metrů mašle. Nejjednodušší je vzít provázek a uvázat všechno, co na autě potřebuješ a pak jen ten provázek přeměřit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?