Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
1
91
92
Profilova fotka
@cuketacek - ahojík po tak dlouhé době jsem taky zavítala a zavzpomínala, teď azse chodím na modrého koníka, miminko ještě nečekáme, ale chystáme se na snažení letos v létě, jak jsi na tom ty? A co ostatní holky? Jinak manželství pořád fajn, žádné chmury
Odpovědět
@verusa.j Ahojky, já chodím průběžně na koníka i sem...Manželství v pohodě, mimčo taky zatím nečekáme a snažení není na obzoru na neurčito...Nějak se nám poslední dobou "daří" samý kopance - není jeden měsíc kdy bysme neřešili nějakou jobovku...Ale nestěžujem si. Co nás nezabije to nás posílí...
Odpovědět
Profilova fotka
@cuketacek - tak hlavně hodně síly, holt život je někdy boj, ale zase si pak člověk váží těch fajn chvil, kdy je klid a pohoda. Taky jsem hned po svatbě řešila problémy a byla psychicky na dně ( problémy s babičkou a dědou), ale ustály jsme to, mimi jsme chtěli původně zkouet až v lednu dalšího roku, ale hodiny mi bimbají, už nechci čekat.
Odpovědět
@verusa.j no jasně, to naprosto chápu. Bohužel u nás musejí hodiny počkat...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
@cuketacek - vidím, že jsem tady naposledy psala v březnu a ted už je u mne změna,miminko už čkeáme, jsem v 9.týdnu a jsem za to moc ráda
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@verusa.j Ahoj, tak po hooodně dlouhé době nakukuju a koukám, že už to máš "za pár". Já už mám mimčo doma - holčičku Verunku a jsem za ni moooc ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
@fatin - ahojík, tak to moc gratuluji k holčičce, má krásné jméno :-) My už teda finišujeme a moc se na tunaši holčičku těšíme :-) snad bude vše v pořádku!
Odpovědět
Takže taky holčička? :-) A jak se bude jmenovat? My do poslední chvíle netušili, co to bude. Držím moc palce, ať je vše ok ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Koukam, že je tu dost mrtvo a velký přesun na koníka :-D
Odpovědět
1
91
92
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?