Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Neboj, to zvladnes...a zapoj do priprav i pritele. Ten muj se zapojuje nekdy az moc :-) ale nestezuju si, spis jsem rada, ze to neni jen na mne, ze se muzu zabyvat i jinyma vecma.
Odpovědět
Snažím se ho zapojovat dost, sama bych se z toho asi zbláznila...jenom je teď sranda s ním něco zkoušet řešit, protože mu chybí ještě 3 zkoušky a je z toho nervozní, tak musím ještě nějakej ten týden počkat :-) Napadá mě další otázka: nemůžu se rozhodnout mezi kytkou z bílých a růžových růží nebo z bílých a vínových růží..co budete mít vy?
Odpovědět
Ja kytku uvidim asi az na posledni chvili, vybirat mi ji bude pritel (nutno priznat, ze se v kytkach vyzna lip nez ja a pro ne lepsi cit). Urcite to budou ruze, ale barevnou kombinaci necham na nem. Akorat vi, ze ruzovou barvu vybrat nesmi - na tu jsem doslova alergicka.Takze v tomhle smeru nejsem moc dobry poradce. Mas uz aspon nejakou predstavu o satech? Nedas sem nejaky fotecky toho co by se ti treba libilo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já budu mít nejspíš oranžové kaly,ale uvažovala jsem i o bílých a oranžových růžích. Ještě trošku váhám,nejspíš to budou ty kaly nakonec.... cuketacek: a jaký jsi typ? Světlovláska nebo tmavovláska a jaké budou šaty. Pokud jsi spíše křehký světlý typ,možná bych volila ty bílorůžové,jestli tmavovláska,tak by mohly být i ty bílovínové. Záleží taky jaké máš šaty. Fotečku nějakou nemáš? Takhle se to blbě odhaduje. No hlavně si vyber to co se líbí tobě. ;-) A jakou bude mít nastávající košili a kravatu? Já například budu mít kytku do oranž. a nastávající teda oranžovou kravatu. Vínovou nebo růžovou mi odmítl...,tak proto i ta kytka takhle.
Odpovědět
tayllorka: rady nejspíš byly mířeny mně :-) tak jsem něco do alba dala, fantazii na kytičky moc nemám, takže jsem hledala na netu co by se mi líbilo...jinak jsem letní typ(světle hnedé vlasy, bledá pleť :-) ) ta růžová je taková jemnější a decentnější a vínová víc kontrastní...ženicha se neptám, nechci aby měl barevnou kravatu, spíše nějakou hoodně světlou (třeba bílou s jemnými proužečky stříbrné), růžovou si samozřejmě taky nevezme :-) kravatu budu řešit a hledat až podle sladění kytek...oranžová se mi moc nelíbí sama o sobě a navíc mě bude ještě dělat bledší, takže tu jsem zavrhla jako první...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, mam dobry kup, dneska v kauflandu, maji kaminky takovy ty skelneny pecicky k dekoraci za 30kc a je to cca 500g, takze celkem dost, barvy ruzne, ja jsem sla do ciste sklenenych + jeste svicky 4ks (velikost neco jako na adventni vence) taky za 30 - no nekup to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jachm: jo pro tebe, pardon se omlouvám. Tak jsem to zkoukla a řekla bych, že ta bílorůžová by byla super. :-) pindruzka: uz jsem slyšela, že to tam mají. To bude určo u nás hned vyprodaný...Zkusim zítra tam zajet a omrknout to. Gratuluju k úlovku, cena je suprová. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já zase váhám, jestli bude mít ženich tu korsáž (kytičku) na obleku nebo mám zvolit jen myrthu..Co vy holky, jak to bude mít váš ženich?
Odpovědět
tay ahojky no mi korsáž nebudem jen tu myrthu ;-)
Odpovědět
Tak tohle jsme jeste neresili...jeste je nastesti cas. My mame svatbu do modro-oranzova, takze kytka bude pravdepodobne ze zlutooranzovych ruzi (pokud si teda pritel nevymysli neco jinyho, ale bylo mu naznaceno, ze to by se mi libilo), pritel ma sako s jemnym oranzovym prouzkem, jen si koupi kosili a kravatu (barvy si sladi sam, k tomu me nepotrebuje) az nekdy skonci v praci tak jak ma a ne v 8 vecer. Ja budu mit saty cely bily, mam je v albu. Jinak ja mam hnedy vlasy, opaluju se dost dobre, staci mi celkem malo a v lete na to hlavne budu mit dost casu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
šíš,tak já se opaluju dost blbě,nejdřív se spálim a pak možná jakž takž opálim. Trošku bojuju s pigm. skvrnkama co mi vylezly po porodu a když na to pustím sluníčko je to horší. Takže vystavovat slunci neee. Stačí,že vystavim na svatbě moje pihatý záda,jak jsem si je spálila,udělaly se puchejře a když se slouply zůstaly mapy plný pih. Zítra jdu na zkoušku svat. účesu,tak jsem zvědavá jak to dopadne.A jestli mi to vůbec bude slušet a hlavně jestli paní kadeřnice bude šikovná a neodflákne to. :-p
Odpovědět
Díky za všechny tipy a rady, skončilo to tak, že si nechám udělat styl té bílorůžové akorát místo růžové bude vínová :-) (jak se znám tak to zase zítra změním :-D ) S opálením mám taky problém, takže už bych měla začít asi chodit do solárka, protože jsem jak tvaroh a po opalování na sluníčku jak rak...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, můžu se k vám přidat? Právě řeším to co vy, když má ženich a svědkové kytku na klopě (korsáž myslím se to jmenuje) a maminky mají kytky do ruky, mají ještě rodiče i větší vývazky nebo taťka když mě vede taky korsáž? A jak je to se sourozenci? Větší vývazky?a pro zbytek menší vývazky?a budete zdobit jen ty doma nebo pak i těsně před obřadem?Já si myslím, že by to měli být ti, co jdou na hostinu, pokud z nich někdo dorazí až na obřad, tak by měl být dozdoben ne?Každý mi říká něco jiného, tak se ptám... Tayllorko držím palec, ať ti účes sekne a jsi spokojená s paní kadeřnicí...já teda jsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No mě jde za svědkyni sestra, tak bude mít kytičku a to samé maminky. Taťka jen myrthu a ostatní co jsou pozvaný nazdobíme myrthou bez rozdílu velikosti. Snad jen dětem dáme menší. A ti co se přijdou podívat jen na obřad a nebudou pozvaný na hostinu,tak nedostanou nic. Pokud bude pozvaný na hostinu a stíhá to přijít až těsně před obřadem na určitý místo,tak by se měl dozdobit asi tam. :-) Díky, snad se jí to povede a mě se to bude líbit... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Samozřejmě myrtha do vývazku ne samotná. :-) brow: účes jsem ti omrkla a je krásnej a sedí ti. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tayl: pochopila jsem, díky....jo a děkuji za pochvalu účesu... ;-) Zítra se budu těšit, hodíš sem doufám foto ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak já jsem vývazky šila sama, pro svatebčany menší a pro rodiče a svědky velké a odlišné. do toho ještě připnu myrtu. kytičku budou mít svědkyně a maminky a ženich korsáž. a taky zdobíme pouze svatebčany, kteří ráno přijedou k našim domů a jsou pozvaní na hostinu. ty, kteří přijedou jen na obřad nee. brow, krásný účes :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, fotky ze zkoušky účesu jsem dala do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Lenajs: kujííííííííííííí ;-) Tayl: Nádhera, myslím, že paní kadeřnice šikulka ;-) Sama jsi se musela v účesu cítit, mně osobně se nejvíc líbíš v tom s příčeskem, protože ty konečky jsou dlouhé a natočené a to dělá na fotkách i celkově hodně :-) Pokud se ti při zpocení ofina nevlní, tak jako mně, tak do ní určo jdi, sluší ti, mooooooooooooooc ;-) Za chvilku mi dovezou oznámka, tak se těším...Obálky tvořím, ale to je porod teda, jsem si zase na sebe něco vymyslela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brow: děkuju :-) , ofina se určo nezvlní. Cítím se dobře s tím příčeskem,ikdyž jsem byla nejdříve proti. Ale je to z pravých vlasů a vypadá jako kdyby byly moje. Kadeřnice ještě moje vlasy nabarví přesně do stejnýho odstínu týden před svatbou.Jinak je to lehoučký, mám to pořád na hlavě a vůbec to necítím,že by tam bylo něco navíc. Jsem zvědavá co na to řeknou ostatní,jak mám najednou bohatou hřívu. :-N Já mám svoje vlasy hodně prostříhaný a už nejspíš nic moc nedoroste,tak to není z mých vlasů tak bohatý. oznámka už máme doma,naši už jedno dostali,tak se jim moc líbilo. Obálky byly k tomu komplet.Ať se ti to podaří dát do kupy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tayl: Určitě jdi do toho účesu s příčeskem a ofinou, jsi v něm kočka ;-) Budoucí manžílek padne na zadek, až tě uvidí:-D Jinak dneska mi dovezli oznámka, jsou krásná, ale zjistila jsem, že mi tam omylem dali jednu fotku jinou, tak jsem z toho byla nešťastná, ne že by nebyla pěkná, ale ta co tam měla být byla lepší, proto jsme ji taky vybrali, že? Nebyla to ale naše vina... :-( Naštěstí to dopadlo tak, že nám je budou znovu tisknout a už nemusíme nic platit....Budou až v po, ale já si na ně klidně počkám, hlavně, že budou vypadat, jak mají... :-) se už teď těším....Jinak ostatní kartičky jsou všechny ok a krásné...ty už mám doma...A obálek už mám půlku hotovou :-D
Odpovědět
Holky, mate krasny ucesy... Tayllorka: taky bych se priklanela k tomu ucesu s ofinou a priceskem, vypada fakt nadherne. Ja se budu s kadernici domlouvat az zacatkem cervence.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Cuket: To jsi teda dobrá, já bych se nervovala, jestli to s kadeřnicí nevyjde, že nestihnu sehnat někoho jiného volného a hlavně dobrého;-) Dneska jsem si holky byla vyzvednout vyrobené čelenky pro družičky, jsou krásné, jak je nafotím, dám je hned do albíčka :-) Taky jsem byla na nehtech, vyzkoušely jsme 4 varianty svatebního zdobení, chci si je nafotit, a pokud na fotkách budou dost výrazné, vyhrají to jedny kytičky, pokud ne, tak bude klasická francie ;-)
Odpovědět
Browneye: predbezne moje kadernice vi, ze bych chtela ucesat, ale kdyz jsem tam byla naposdled,tak jeste nevedela jak to bude mit tou dobou s praci. Kdyz to nahodou nevyjde, tak pozadam treba sestru nebo v pripade nouze neco zkusim spachat za pomoci svedkyne a drahe polovicky sama (na plesy se taky cesu sama).
Odpovědět
Profilova fotka
Cuket: já se taky češu i líčím na všechny akce sama, ale na svatbičku to chci mít profi ;-) By ch si v ten den asi netroufla se česat, co kdyby mi to nešlo, že??? :-D Ale tak ty to určo zvládneš.....Já mám dost dlouhé a těžké vlasy :-)
Odpovědět
No v pripade nouze mi fakt nic jinyho nezbyde, ale nema cenu se kvuli tomu stresovat uz ted :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cuket: Se znám, já bych nervačila, musím mít vše v předstihu, když mi na něčem záleží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brpw: jj, já taky, na zkoušce účesu už teďka, přitom svatba až v srpnu....ostatní si ťukaj na čelo. Ale já jsem taková prostě,musí být vše zařízeno, nechci něco shánět na poslední chvíli.A nervovat se budu stejně, se vidim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tayl: To jsi ještě v poho, co by ti tví známí řekli mně???Já jsem na zkoušce už byla v březnu :-D Tak jistota je jistota, že ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brow: jejda už v březnu? To jsme neměli ještě ani termín zamluvenej. Až v dubnu jsme to zamlouvali. Každopádně by ti známí řekli, že jsi blázen a posedlá asi.... :-D Někdy to slyšim od nich,protože se pořád chci bavit o svatbě. No nemůžu si pomoct, hrozně se těšim,teda my oba. :-N Tak aspoň vidim, že nejsem jediná co chce mít všechno v kupě a nešílet potom, že něco není zařízeno apod. ;-) Samozřejmě, že všechno ještě nemám, dort,kytky a nějaký další věci,ale to by bylo fakt moc s předstihem.Jsou to už jen prkotiny.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?