Menu Forum

Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

11. lis 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
Registrovala se 21. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 438 příspěvků. Má 35 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
Registrovala se 21. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 438 příspěvků. Má 35 přátel.
 fatin: na statnice drzim palce, to zvladnes. Je toho hodne najednou, vid? Ale ono i pak bude dost casu to zaridit.
zdendula2: tak to je skvely ze jsi nasla fotografku se kterou jsi spokojena. Ja se ted trochu hnula z mista s jmenovkama na stul a zaciname doladovat oznameni, doufam, ze uz v tydnu zacnu tisknoutemoticon
15. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
 fatin: jeste jsem zapomnela, i k 14.8. uz je diskuse...
15. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verusa.j (32 r.)
Registrovala se 14. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
  • Svatba byla 15. srpna 2009
    Linhartovy, Region Bruntál
fotoportrét
fotoportrét
verusa.j (32 r.)
Registrovala se 14. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
 Ahojík, tak my už máme zařízená oznámka, jen si ještě hrají s barvou a písmem, tak jsem zvědavá, co nakonec budeme mít, ale aspoň jsme se někamposunulu, šaty už přišly, ještě se budou muset doladit ( spodnička), ale jsou podle mých představ, mám právě toho antického střihu emoticon
20. kvě 2009 v 09:24  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
Registrovala se 31. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 1679 příspěvků. Region Liberec.
  • Svatba byla 21. srpna 2009
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
Registrovala se 31. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 1679 příspěvků. Region Liberec.
    Region Liberec
 verusa: šaty máš krásný emoticon My jdeme objednat oznámka v pátek,jsem zvědavá co vybereme emoticon Šaty se budou ještě upravovat v srpnu.Jinak je mám zatím doma.
Mě teď čeká koupit dětem oblečení (Terezka 2 roky a Filípek 5 let), další je na řadě dekorace nějaká na stůl,pak přijde na řadu vybrat dort a kytku.Ještě toho je na zařizování dost.
20. kvě 2009 ve 12:17  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannina
Registrovala se 3. března 2009 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků a 2 alba. Region Český Krumlov.
    Zámek Hluboká nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
hannina
Registrovala se 3. března 2009 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků a 2 alba. Region Český Krumlov.
    Zámek Hluboká nad Vltavou, Region České Budějovice
 ahojkyemoticon tak uz jsme konecne s pripravami pokrocili.. uz mame kapelu, to byl asi nejvetsi problem, a budeme to mit v kulturaku, na hostinu jsme to spocitali na 80 lidi, a k veceru jeste k tomu dalsich tricet, ale pocitame ze kdyz si budem delat vse sami, tak to vyjde levne..svagrova se vdavala pred mesicem, mela 33 lidi, v restauraci, a myslim ze tolik co zaplatili oni ani my davat nebudem.. doufam emoticon.. v tydnu jsem si byla konecne taky zamluvit saty, presne podle mojich predstav, tak mam radost, a dneska jsme konecne dodelali oznameni, tak uz jen natisknout a rozeslat..
akorat me taky cekaji za mesic statnice, tak svatba bude muset stranou, a az v cervenci dozaridit zbytek..
ani se mi nechce premyslet nad tim kolik nam toho jeste chybi, prijde mi ze to nemuzeme stihnout..
23. kvě 2009 ve 22:21  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loentinka
Registrovala se 25. května 2009 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 album. Region Svitavy.
    Region Svitavy
fotoportrét
fotoportrét
loentinka
Registrovala se 25. května 2009 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 album. Region Svitavy.
    Region Svitavy
 ahojte holky , muzu se k vam pridat ? vdavat se budu 22.8. v 11,30 ve svitavach no a teprve zaciname s pripravami.. tedy satky uz mam zamluvene... emoticon
25. kvě 2009 v 10:43  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (32 r.)
Registrovala se 29. října 2008 na beremese.cz. Přidala 3173 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (32 r.)
Registrovala se 29. října 2008 na beremese.cz. Přidala 3173 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Karviná
 ahoj, tak mě to čeká 29. srpna a už máme vše zařízené, chybí je dopotvrzení přesných počtů objednávek na hostinu apod. a objednat květiny...jinak můžeš kouknout ke mě do alba emoticon
25. kvě 2009 v 10:52  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
 ahojky, my mame krome satu a drobnosti jako jsou kytky, rozeslani oznameni a presny pocet na hostinu asi vsechno.Teda aspon vsechno dulezity, je jeste par drobnosti ktery bych chtela, ale musim pockat na vyplatu jestli miá to teda vyjde. Nejak jsme to do ted tahli z jedny vyplaty a fakt hruza. Uz jsme na vikend pozvali rodice do restaurace na veceri a chystame se jim to oznamit. Tak nam drzte palce at nas nezabijou...
25. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
 Tak my jsme taky pokročili,restaurace zamluvená,kapela taky. Já mám šaty,boty,korunku do vlasů,náušnice, M. oblek+kravata+košile, děti mají oblečení nakoupený, oznámka objednaný,fotograf zamluvenej, dekorace nějaká nakoupená, zbývá dort,kytky,jmenovky na stoly,mě něco na krk,aby se to hodilo ke korunce,pak kadeřnice, co bude dělat účes, zítra zařídím, manikérku až 2 dny před svatbou. No a to by mělo být snad vše. emoticon Oznámka budeme rozdávat s koláčkama až v polovině července. Dort stačí zamluvit týden dopředu.
25. kvě 2009 ve 14:43  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loentinka
    Region Svitavy
fotoportrét
fotoportrét
loentinka
    Region Svitavy
 tak to koukam, ze mam docela skluz!!! uz mate hodne zarizeno a me to teprve ceka... mam 4mesicni holcicku tak to bude s ni mazac zarizovat emoticon
25. kvě 2009 v 15:00  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
Registrovala se 2. března 2009 na beremese.cz. Přidala 226 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
  • Svatba byla 22. srpna 2009
    V Olomouci, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
Registrovala se 2. března 2009 na beremese.cz. Přidala 226 příspěvků a 2 alba. Region Olomouc.
 loentinka: také se vdávám 22.8. emoticon
Něco už mám zařízeného, ale nééé vše - spousta mi toho chybí a pro ženicha není ještě NIC emoticon Ale myslím si, že to vše v pohodě zvládneš - času je ještě dost. Jediné, co bych Ti doporučila, tak fotograf + kameraman, ti mají celkem obsazeno - jinak je na vše čas emoticon
Já teď řeším oznamko, dnes jsem ho závazně potvrdila a do 10 dnů bychom ho měli mít emoticon
25. kvě 2009 v 15:12  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
 jj, souhlasím, fotografa co nejdříve, na nás měli teda volno, protože to máme v pátek a odpoledne, ale jinak všechny soboty snad už skoro zabraný.
leontinka: neboj to zvládneš,taťka pohlídá a ty si to v klidu oběháš. Času je ještě hafo. emoticon
25. kvě 2009 v 17:37  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
 loentinka: neboj, to zvladnes. Kdyz se do toho pustis tak to pak jde rychle, nejhorsi je od ceho zacit - asi bych taky zacala zamluvenim fotografa a dohodnutim se jestli chcete i kameramana. My napred pocitali s obojim, pak jsme si v klidu sedli, povidali jsme si o tom a nezavisle na sobe jsme se shodli na tom, ze ani jeden z nas se nevidi zrovna rad na videu, takze kameramana jsme nezarizovali, radsi jsme si misto toho domluvili fotografku na cely den.
25. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loentinka
    Region Svitavy
fotoportrét
fotoportrét
loentinka
    Region Svitavy
 tak zitra jdem na cumendu prstynku emoticon no a hnedky tedy zajdem zamluvit fotografa bo bych to asi nechala na dyl ale jeste ze jste mi to pripomeli nejak mi to nedoslo ze by pak mohlo byt pozde emoticon no a taky jsme se dnes koukali po oznamenich tak si behem zitrka take zalozim album a hodim vam sem nejake fotecky ju? i mych satecku emoticon
25. kvě 2009 ve 21:21  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
 leont: jj, šatičky sem dej,chci vidět emoticon Já jich vyzkoušela mraky než jsem narazila na ty pravý a bylo to těžký, protože mi seděly skoro všechny dobře. Pořád jsem se viděla v bílých a nakonec mám v barvě nugát,takže úplně jinak. Celou dobu jsem měla jedny favoritky,ale tyhle je prostě přebily.viz.album. emoticon Ale hrozně mě to zkoušení bavilo.
26. kvě 2009 v 08:48  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
 Natáčet si obřad taky nenecháme,jen focení obřad a potom v takovým parčíku. Fotky jsou odtamtud krásný, co jsem viděla na albumu u fotografa. No a pak už jen budou fotit příbuzný. Snad z toho budou taky pěkný fotky...
26. kvě 2009 v 08:50  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loentinka
    Region Svitavy
fotoportrét
fotoportrét
loentinka
    Region Svitavy
 taky jsme rikali ze je to zbytecne to nataceni.. staci fotecky emoticon no jinak abych upresnila tžu fotecku se satkama tak jsem tam dva mesice po porodu takze ted mam o sedum kg mene tak budou sedet lepe!! emoticon no a k oznamenim bavila jsem se s kamaradkou a ta mi rekla ze kdyz mame malou tak at to udelame jinak ze mam malou nechat hezky vyfotit a fotku pak upravit jako treba andilka dat tu fotecku pak na prvni stranu toho oznameni a do vnitr neco jako miminko oznamuje ze maminka s tatinkem se maji radi a chteji zivoty a prijmeni spojit... no proste nejakou takoou basnicku slozit a nechat to vytisknout na nejaky lepsi papri ... a strasne se mi to zalibilo a i pritelovi a tak se zitra na to pujdu zeptat.... emoticon
26. kvě 2009 ve 22:13  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verusa.j (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verusa.j (32 r.)
 To Loentinka: S tím oznámením, se mi to moc líbí, je to hezký nápad. Měli by ti udělat v nějaký dobrý reklamce. My si taky necháváme dělat podle sebe.

Jinak už mám po státnicích, tak jsem spokojená, teď plánujeme dál. Šaty už mám, ještě je doladit, taky věci do vlasů, oznámení dnes. emoticon
27. kvě 2009 ve 14:45  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loentinka
    Region Svitavy
fotoportrét
fotoportrét
loentinka
    Region Svitavy
 ani nevite jak vam zavidim ty super ucesy co si vybirate.. emoticon ja s myma kratkyma vlasama no nevim co mi tam vytvori a hledala jsem nejakou inspiraci ale nemuzu nejak nic najit emoticon emoticon chjo!
27. kvě 2009 v 16:00  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
 No tak jak ja nakonec dopadnu s ucesem jsem zvedava...mam totiz strasne nepodajny vlasy a nejde z nich skoro nic vytvorit. A pokud se mi nahodou neco povede, tak to stejne nevydrzi moc dlouho. Jsem fakt zvedava.
27. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
 Ahoj holky,
já bych měla jít v úterý na nějakou zkoušku a ikdyž mám vlasy delší, tak hodně sestříhaný od shora,takže to taky nebude lehký něco vymyslet,aby to drželo a bylo krásný. A záleží na kadeřnici,jak bude šikovná. Mám obavy,je to taková suverénka,ale aby tomu rozuměla vůbec. No uvidíme. Kdyžtak budu hledat jinou kadeřnici. Ale tuhle mám skoro u baráku,tak by to bylo pro mě nejlepší. emoticon

leon: váš návrh oznámka je super. My máme dvě dětičky,taky jsem uvažovala,že to takhle nějak uděláme, ale nakonec jsme objednali normální. Dneska by možná mělo být hotový.
28. kvě 2009 v 09:03  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
fotoportrét
fotoportrét
zdenula2
1
 loentinka : podobné oznamko, jako plánujete vy - jsem viděla a bylo to moc pěkné emoticon neobyčejné a zajímavé
My tedy budeme mít jak fotografa tak i kameramana. Chtěla jsem oba dva, už jen kvůli tomu, že tam budou i naši hosté a časem to bude pěkná vzpomínka... emoticon
Zkoušení šatů jsem si také užila, ale zatím jsem neměla čas vložit do albíčka foto - musím to napravit emoticon Je to příjemný pocit....mám bílé šaty a už se moc těším, až mě v nich ženich uvidí emoticon
28. kvě 2009 v 15:24  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
 Ahoj holky, jeste vcera touhle dobou mi chybela posledni fakt dulezita vec na svatbu - saty. Ale vcera vecer se mi podarilo jedny koupit, jsem z nich nadsena a navic me vysly jen na 2500,- Takze naprosta spokojenost.
30. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
tayllorka
    Region Liberec
 cuketacek: tak to jsi koupila výborně. Mě stály více,ale i tak byly levnější nežli některý na zapůjčení. Ještě musím přikoupit spodničku za 350Kč, momentálně paní neměla v salonu. Jsem taky moc spokojená. Původně jsem měla totiž vyhlídnutý úplně jiný a jen na půjčení, tyhle je ale trumfly. Tak je mám doma. Úprava až začátkem srpna se bude dělat. Trochu zabrat potřebujou,pokud do tý doby neztloustnu emoticon
30. kvě 2009 ve 13:23  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
 No ja budu muset trochu dotvarovat obruc, ale na to je casu dost...Dala jsem si fotku tech satu do alby, tak muzete mrknout.Budu pod ne mit 100% jeste podprdu, tak to snad bude aspon vypadat, ze nejaky prsa mamemoticon
30. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jachm
Registrovala se 23. května 2009 na beremese.cz. Přidala 299 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
jachm
Registrovala se 23. května 2009 na beremese.cz. Přidala 299 příspěvků. Region Brno.
 Ahojky, můžu se přidat? Vidím, že tady už je skoro vše zařízeno, my máme svatbu 15.8. odpoledne a chybí nám ještě zařídit spousta věcí, "manžel" se chová jako pravej chlap, takže na většinu mých otázek mi řekne: "jak chceš" emoticon . Děláme svatbu tím stylem, že o tom ví jenom nejblížší příbuzní, kteří tam budou a zbytku se to oznámí posvatebním oznámením, na který"manžel" vymyslel fajn básničku, jenom pořád nevíme co tam dát za obrázek (fotku nechceme), nemáte nápad?
30. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
 Jachm, vitej mezi nami. Obrazek na oznameni mame taky "vlastni". Protoze mame svatbu v ruzovem sadu, tak jsme se shodli na tom, ze obrazek bude ruze. Pak jsem pohledala na netu, vybrali jsme ktera se nam libila a zacali jsme si s ni hrat v nejakem programu na upravu fotek(fakt nevim presne co to bylo).A s hranim jsme prestali az kdyz jsme byli spokojeny emoticon
31. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jachm
fotoportrét
fotoportrét
jachm
 No my máme zatím takovou pracovní verzi a máme tam medvídky me to you - medvídek medvědici dává prstýnek- mně osobně se to moc líbí ( je to milý a takový rozverný), ale celkem se bojím reakcí okolí, mohlo by mi to být jedno, já vím, ale přece jenom nevím, jestli radši neudělat něco konzervativnějšího...
31. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
fotoportrét
fotoportrét
cuketacek
1
 Jachm: ja bych tam ty medvidky klidne nechala. Jsou pekny a myslim ze hlavne v rodinach s detma zo bude mit obrovsky uspech. Navic to neni takovy to ohrany co ma temer kazdy. Komu se to bude libit ten si to schova, komu se to libit nebude, ten to vyhodi. Pokud se to libi vam, tak neni co resit - to je totiz to nejdulezitejsi. emoticon
31. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jachm
fotoportrét
fotoportrét
jachm
 cuketacek: díky moc za povzbuzení, no, nějak to ještě budu muset pořešit... emoticon
31. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš