Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tayl: Tak ono záleží na každém ;-) Je fakt, že já mám ráda vše mít zařízené a být klidná....Na druhou stranu, naše datum 8.8. je docela populární stejně tak jak 6.6. a je někdy problém sehnat někoho volného a hlavně šikovného...Dorty a kytky taky nemám, vím, kam půjdu, ale na to je opravdu čas....Co se týče obřadu, tak jsem na začátku února měla poslední termín v zámeckém parku, tam, kde jsme chtěli...naštěstí to byl i dobrý čas...11,30...Nemuseli jsme ani z ničeho slevovat....Takže asi záleží na každém...Byli tací, kteří mi řekli, že volám až v únoru a to je pozdě na takové datum, že lidé už vše objednávají rok dopředu...Jako myslím fotografa,DJ a kameramana :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brow: to je pravda,tyhle termíny se objednávají hodně s předstihem,aby to nikdo nevyfouknul. My se budeme brát na radnici a nejdříve se dá termín zamluvit půl roku předem, dříve to nelze. Vybrali jsme si pátek,tak volno bylo a tak atraktivní datum nemáme (den okupace). Ale to je fuk, my to chtěli hlavně odpoledne a v sobotu to jde max. myslím poslední obřad v jednu nebo ve dvě. My to budeme mít až ve tři. Takže nebude ráno takový frmol v den svatby. Prostě v klídku. Ke kadeřnici půjdu až na desátou. Sestřenka měla obřad v deset dopoledne,takže už kolem osmý ráno jsme tam museli být a to bylo na mě teda už odpoledne moc. Prostě jsme odpadávala. Proto jsme zvolili obřad odpol.,aby lidi vydrželi čerstvý večer až se bude juchat a tančit. ;-) Ale fotograf měl poslední termín,jinak vše zamluveno na celý léto.
Odpovědět
Profilova fotka
brow: mimochodem na sestřenčiný svatbě jsem měla 5.měsíční mimčo,takže jsem byla hrozně unavená.V noci vstávala několikrát a pak ten den,bylo to vyčerpávající.
Odpovědět
No my zamlouvali termin v dubnu a na prazdniny uz na miste kde jsme chteli meli volno jen tri dny, pokazdy od 11 hodin. TAkze nam nezbylo nic jinyho nez dopoledne nebo vybirat jiny misto a to se nam zrovna nechtelo. Druhy misto ketry jsme chteli (teda hlavne ja, protoze je to moje srdecni zalezitost) neslo kvuli tomu, ze tam neni bezbarierovy pristup. A hledat neco s bezbarierovym pristupem k cemu ale nemame vztah ani jeden z nas toi se nam nechtelo.
Odpovědět
Profilova fotka
cuk: a kde to budete nakonec mít?
Odpovědět
Budeme to mit tam kde jsme chteli puvodne: Ruzovy sad v Lidicich. Ted se jdu pokusit prezit jednu rodinnou oslavu a vecer me ceka druha. Tak drzte palce, budeme to oznamovat.
Odpovědět
Ahojky, tak uz mame za sebou pulku zla - oznamili jsme to mym rodicum. Reakce v podstate zadna, jen vyraz "to si z nas snad delate prdel". Maminka uplne ztuhla. Nakonec prisla babicka a zacala do toho desne rejpat asi v tom stylu, ze mel pritel nejdriv prijit a pozadat je o moji ruku a podobne. Takze i kdyz jsme si mysleli, ze u tehle casti to bude celkem v klidu, tak ted je tu takova atmosfera, ze s nama nemluvi ani klika u dveri od zachoda. Proste hruza. Prvni co rekli: "vzdyt budeme delat okna". Zitra budeme oznamovat u pritele doma, tak drzte palce.
Odpovědět
Profilova fotka
drzime palce a neboj, ono se to nejak vyvrbi, prvni reakce nekdy nebyvaji takove jake bysme si predstavovali
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Cuket: Pindruzka má pravdu, nikdy to není tak, jak to ze začátku vypadá ;-) Neboj, dobře to dopadne, držím pěstičky :-) U nás vše proběhlo v pohodě, začali jsme v únoru vše zařizovat a chvilku na to, šel požádat drahý o ruku, pak jsme to oznámili jeho rodině a reakce super...tak už se to skoro i čekalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cuketacek:to bude dobrý, potřebujou jen trošku času se s tím srovnat.Uvidíš, že budou pak rádi. U nás to bylo v pohodě,jelikož se to od nás i čekalo, jsme spolu už hodně dlouho a už máme 2 děti,takže tohle byl ten poslední rok. Naši jsou rádi a tchýně snad taky,ikdyž spolu moc nevycházíme.....Reakce byly teda takový,jaký jsem si představovala,ale říkám, je to něco jinýho. Náš se ptali každý rok,kdy do toho praštíme. Takže z jejich strany spíš úleva. No už se nemusej ptát. Ostatní příbuzní co to vědí se taky nedivili. Spíš řešej, že nemaj co na sebe atd... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já jsem přišla o hlas,byla jsem nachlazená a teď tohle. Včera jsem jakžtakž mutovala,ale dneska absolutně bez hlasu. To kdybych měla v den svatby,tak bych prostě to "ANO" ze sebe nahlas nevymáčkla, musela bych to oddávajícímu zašeptat do ucha,aby mě vůbec slyšel. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
poslední krok, ne rok, pardon,píšu rychle a pak to takhle dopadne :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, diky za podporu. Kupodivu u pritelovo rodicu to probehlo mnohem vic v klidu. Sice jejich prvni reakce byla jestli musime, ale jinak v pohode. Teda s poznamkou, ze bydlet spolu muzeme i bez svatby (jenze to by v nasi rodine moc neproslo, uz takhle jsem cerna ovce rodiny) a ze kdybysme to odlozili tak nam financne vypomuzou (ted to nejde, ale o tom jsme oba vedeli). Nakonec to bylo presne naopak nez jsme cekali. Tak aspon neco trochu pozitivniho.
Odpovědět
no tak ten nedelni klid v rodine pritele byl jen klid pred bouri. Ted se nas snazi jakymkoliv zpusobem donutit svatbu zrusit a nelibi se jim, ze se nechceme dat.Ze mame uz pulku zaplacenou je nezajima. Uz zacali i vyhrozovat tim, ze hned po pbradu jedou domu a na hostinu nepujdou.Ale my se nedame - teda ja se urcite vzdat nehodlam a pritel tvrdi totez. O vikendu nas ceka v tomhle smeru snad posledni boj.
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik vam je ze vam to takhle rozmlouvaji nebo jak dlouho jste spolu, me kdyby prisla dcera v 16 a pul rocni znamosti , ze se berou, tak me taky klepne, ale ale nepredpokladam ze ti je 16, v cem jako rodice vidi problem?? tak si s nima o tom zkuste promluvit
Odpovědět
Profilova fotka
cuketace: coo =-) vyhrožujou, že půjdou po obřadu domů? Tak to bych jim asi řekla ať nechoděj ani na obřad,když je to takovej problém a udělala bych to jen se svědkama a kamarádama. Co na to nastávající ženich? To jsou věci..... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a proč jim to tak hrozně vadí?
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, hlásím se mezi srpnovky, můžu se přidat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajka: ahoj,každý je vítán :-)
Odpovědět
je nam 21 a 26 a jsme spolu rok a pul. Co jim tak hrozne vadi fakt nevim. Strasne se divili proc se chceme brat kdyz nemusime (oni totiz museli) :-D . O vikendu se jeste chceme pokusit se s nima v klidu domluvit. Pokud to nepujde tak smula - vrazili jsme do toho uz dost penez a rusit to nehodlame. Mam prichystany 2 stranky argumentu vcetne podrobne rozepsanych investic, nehodlam nic nechat nahode. Tak drzte palce.
Odpovědět
kajka: a jak jsi na tom s pripravama? Kdy a kde mas svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
cuketacek: ach jo, no nám zase dělá trochu dusno tchýně,vadí jí, že z mojí strany nás je víc, já za to přece nemůžu, že mám větší rodinu....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marcicek84 : tak to seš dobrá, já jsem hodila na nějakou dobu "nohy na stůl" a začnu víc řešit asi až měsíc před :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, já už v podstatě a na nějaký maličkosti mám taky skoro všechno. A hlavně je ještě dost času. :-)
Odpovědět
No ja jsem na tom podobne. Ted jen prezit rodice a bude fajn. :-D Tech par drobnosti uz se zvladne.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marc: no kytky budu asi objednávat 3 týdny dopředu(tak mi to bylo doporučeno v květinářství), dort týden dopředu, zbývají koupit mašličky na myrthu,ale až budu vědět přesný počet hostů. A pak nakoupit alkohol v Makru(máme dovoleno si vzít pití sami), na to je ještě čas. V polovině července se chystáme napíct koláčky a rozvozit spolu s oznámkem.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a docela mě potěšila matrikářka,že si můžeme půjčit u nich CD s hudbou k obřadu, páč jsem hrozně nerozhodná a nevím jak to bude tam znít. Tak poslechnu a uvidím. Žádný svoje CD si brát nebudu, výběr mají celkem pestrý.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) mám to 8.8. v Průhonicích a pak se přesouváme na Sázavu, do kempu :-) s přípravama na tom jsem si myslím dobře, už nám chybí pro ženicha oblek a boty, pak objednat výzdobu (to už je vymyšlený), objednat cukrovía dort a zamluvit kapelu a DJe (hudbu snad zmákem do konce př. týdne) na obřad chtějí u nás jen dvě písničky, no nevím, abych při gratulacíh měla ticho, se mi nelíbí, tak jim tam vrazím ještě něco... ale na příchod si dám asi pochod a na prstýnky halelujah, verzi od Alex. Burke - to bude slzavé údolí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?