Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My to uděláme asi tak, že vše se bude organizovat z našeho domku, jen ráno vyšlu svého milého k švagrovi, bydlí kousek u nás, se připravit a tak, aby mě jako neviděl, a já se mezitím připravím s pomocí svědkyně a ségry:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky všem nevěstám :) tak uz mám také konečne datum. 15.srpna na zámku Hluboká, ale ostatní musí ještě počkat, mám také před státnicema, takže škola je přednější.. v pátek jsem ale byla na svatbě švagrové, a řeknu Vám, měla 30 lidí, ale zařizování bylo jako by jich měla sto, ono je asi jedno jestli malá či velká svatba, zařídit se musí všeho stejně, jen těch penízků to pak stojí víc :( máme teď problém s kapelou,není tady někdo z okolí Budějovic? neznáte nějakou pěknou kapelku co by zahrála všechno? z plesů si pamatuju pouze Budvarku, a to teda není pro nás :D
Odpovědět
musis zkouset na netu ci do diskuze o kapelach...tady nevim jestli je nekdo z budejic...
Odpovědět
Ahoj vsichni, my mame datum 14.8. Chtela jsem malou svatbu, protoze s penezma na tom nejsme moc dobre. Ale kdyz jsme dali dohromady minimum pribuznych z obou stran ktery musime pozvat + svedci s drahyma polovickama, tak nas to vyslo na 33 lidi vcetne nas dvou. Bude to jeste vesely.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. tak my jsme první chtěli malou svatbu, tak trošku větší a nakonec to vypadá, že budeme mít cca 65-70 lidí =-) tzn. celkem mazec! Já teď také nějak s přípravama stojím, řeším teď spíš zápočty (dálkově) Svatební oznamko máme tak na půl promyšlené a na prstýnky ještě ani nedošlo :-) Ale představu už máme, volala jsem si do firmy a řekli mi, že stačí až v červnu..takže času dost..!
Odpovědět
pro me by byl cerven uz pozde s rychlosti pani zlatnice :-( z tolika lidi si nic nedelej...u nas je to stejne vesele jako u vas :-N
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
my to nastesti nemame v restauraci ale mame pronajaty areal kde v cene je spani pro 40 lidi.... jde nam spis jen o hostinu... piti budem kupovat ve velkym v makru ale vlastne i jidlo.... vsechno naberem ve velkoskladu... zaplatime jen firme krera nam doveze jidlo na hostinu - roznese a uklidi po sobe... zbytek si zarizujeme sami a musime si nekoho sehnat kdo bude ochotny litat a doplnovat nejaky jidlo na vecer a uklizet sklenicky a pod.... podle me neskutecna vyhoda - nema nas kdo natahnout!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
no, u nás to bylo také jasné, že to bude restaurace....ale počet osob se jaksi navyšoval a navyšoval. Je fakt, že to bude stát víc peněz než jsem předpokládala....ale snad se vdávám jen 1x :-D tak ať to stojí za to Nakonec jsme sehnali i dobrou restauraci s výbornou kuchyní (myslivna), kde nám povolí vlastní pití - sice omezeně, ale tvrdé budeme mít své, což je taková menší výhoda...také to pořídíme v Makru jako "selmice" Navíc ceny za menu, jídlo + ostatní mají lidové, neplatíme žádný pronájem a budeme mít k dispozici po celý den 2 velké pokoje /mimo celou restauraci/. Budeme mít na svatbě plno známých s miminkama a malými dětmi.... ;-) ať mají také komfort ;-) 8-)
Odpovědět
no me se libi ze kdykoliv a kdokoli se muze sebrat a jit si odpocinotu na pokoj. hlavne taky - lidi se ubytuji uz rano a maji sve zazemi. to je podle me vyhoda jako blazen . hlavne taky vic nez 50% pribuzenstva neni z naseho kraje takze by to ani jinak neslo (a na svatbu by beztak ani neprijeli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
selmice: jojo...přesně jak píšeš...kdykoli se může kdokoliv sebrat a jít si odpočinout 8-) a nabrat dech na další slavení a jásání ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nazdar holky...tady je nějak mrtvo :-| Není čas na přípravy...? ;-)
Odpovědět
Ahoj, u nas si kazdy bude zajistovat ubytovani individualne podle potreby a zajmu. Zadny maly deti tam mit nebudeme, takze pohoda. A jak pokracujete s pripravama? Ja uz mam konecne boty a to je u me velky pokrok - s botama mivam vzdycky nejvetsi problemy, protoze mam malou nohu a vysoky nart. Ani si nemuzu dovolit vybirat moc podle toho co se mi libi, ale musim brat to co mi je.Ale uz to neresim, zvykla jsem si.
Odpovědět
u nas nic moc noveho.... poslana zadost na arcibiskupstvi o cirkevni snatek venku, prstynky porad nikde.... co zbyva dozaridit? konecne dodelat navrh oznameni, vytisknout a rozvozit a roznest a rozeslat.... nevesta zaridit auto na odvoz na obrad a z obradu odvest podnosy na dort a domluvit se na zkousku dortu :-) konecne podrobne rozepsat hosty a udelat vizitky na cukrovi..... nadelat vonicky na klopy (nebo koupit?) a kdo vi co jeste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdenula: no koukám,že máme svatbu skoro nastejno, já tedy o den dříve. Taky budu volit oranžové kaly,jsou úžasný ;-)
Odpovědět
tayllorka: tak tou dobou uz budu mit svatbu za sebou.Kytku budu mit z ruzi, ale barvu nevim. Tou me prekvapi budouci manzel. Jsem docela zvedava, ale naprosto v klidu, protoze on kytky vybirat umi - ma pro to cit (na rozdil ode me).
Odpovědět
Profilova fotka
tayllorka: tak to je SUPER ;-) Jak píšeš kaly jsou nádherné kytky - o barvě jsem dlouho přemýšlela, ale nakonec jsem se rozhodla pro oranžovou - chci do této barvy sladit celou svatbu. Tak jsem sama zvědavá, jak se mi to podaří :-D selmice: přesně jak píšeš "kdo ví, co ještě" :-D Co se týká příprav, tak teď čekáme na vzorek již našeho oznamka + opět řeším fotografa/-ku /už poněkolikáté/ :-N Ale vypadá to, že jsem asi konečně narazila na to /styl fotek/, co hledám...nechci to zakřiknout - uvidím dle osobní schůzky. x-) Dokonce i cena je příznivá! ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak my mame za sebou schuzku s fotografkou. To jsem zarizovala ja, tak jsem byla zvedava jak bude pritel spokojenej a dopadlo to vyborne. Jinak jsem konecne sehnala ruzicky do vlasu :-) Jsou bily, latkovy, pripevneny na vlasenkach a maji tak cca 2 - 2,5 cm v prumeru. Seznam nutnych veci uz se zase o trochu zkratil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ehm, tak můj seznam věcí co už máme není teda nic moc dlouhý. Mám svatební šaty,boty k šatům,náušnice,korunku,oblek pro ženicha a snubní prstýnky doma, jo a zamluvenou restauraci a kapelu.Toť zatím vše. Budeme muset trošku na tom zapracovat. Vyřešit fotografa,dokoupit košili,kravatu, oblečení pro naše dětičky, výzdobu atd. Však to znáte, je toho ještě hodně co zařizovat a dokupovat. Abych nezapomněla,taky zařídit svatební oznámení.. :-N Máme ale na to ještě dost času,tak to nehrotíme zase tak hrozně.
Odpovědět
Já jdu na řadu 15.8. v 11:00...strašně se to blíží a ještě nemám vybraný ani šaty :-(
Odpovědět
Profilova fotka
drzu: Já se vdávám taky 15.8. 2009 v 11:00, šaty mám objednané, ale stále nepřišly, tak uvidíme, tento týden jdeme vyřizovat oznámení, tak jsem zvědavá. V.
Odpovědět
no my máme 7.8 a oznamko už je v obálkách a čeká na rozeslání jěště čekáme na adresy od přítelovi rodiny a bude hotovo nějak v půlce června to chcem rozesílat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, můžu se přidat do diskuze? Ta naše nějak zamrzla :-( Já se vdávám 8.8.2009 v 11,30 v zámeckém parku ve Slavkově u Brna? Nemáte tam nebo někde poblíž taky někdo svatbu? ;-)
Odpovědět
browneye: samozrejme se muzes pridat :-) Holky, jak jdou pripravy? Ja mam konecne barvy do tiskarny a zkousim ruzne vatianty oznameni...ted si s tim hraju a vystrihavam a mam proste veselo. Jsem zvedava co na to v patek rekne pritel...Zaukolovala jsem ho at koupi papiry, tak jsem zvedava co nakonec vyberem...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky, tak jsem zase o kousek pokrocila s pripravama - dneska mi prislo pradlo a podvazek.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,¨ tak jsme se dneska fotili na oznámko ;-) Tak jsem zvědavá, jak to dopadne :-) jako vyblbli jsme se dostatečně :-D snubáčky už máme vyrobené taky doma :-)
Odpovědět
Ahojky, tak já se také hlásím k srpnovým ;-) Máme to 14.8. v Praze v Rajské zahradě. Zatim moc nepřipravuju, neb před tím mám ještě státnice... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. browneye + fatin: vítejte mezi námi ;-) Já teď nic moc nepokročila....ale měla jsem schůzku s tou fotografkou a jsem spokojená. Mám z ní dobrý pocit a má úžasné fotky - netradiční a hlavně "nestrojené" což se mi moc líbí x-) Oznamko máme předběžně vybrané, ještě ladíme barvu písma - ale v příštím týdnu ho objednáme. Ostatní začnu řešit až v červnu....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?