Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajka: my máme nařízený 2 pochody, při vstupu a při odchodu a mezitím 2 hudby, z muzikálu nebo jiný. Výběr tam je.Takže dohromady 4, jedna při řeči+ prstýnky a jedna na gratulace.Přemýšlela jsem nad Tenkrát na západě od Špinarky, no je krásná,ale dává se i na pohřby, tak to by byly ženský asi taky ubrečený. :-N Tak váhám.
Odpovědět
Profilova fotka
po nás chtěli jen dvě, tak jsem zvědavá na to mezi.... Tayllorko a kde máš obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
kajka: no my normálka na radnici v Liberci
Odpovědět
tayllorka: radnice v Liberci vypada (aspon zvenci) moc hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.virtualtravel.cz/liberecka... vpravo si klikněte na spustit prohlídku( u obrázku)
Odpovědět
Profilova fotka
Tayllor - mooc pěkný ;)
Odpovědět
taky jsem koukala, je to fakt moc krasny...
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, to jsem ráda, že se vám to líbí. :-)
Odpovědět
My 28.8. na Chodovské tvrzi. :-)
Odpovědět
Je to fakt nadherny, clovek by ani nerekl, ze je to nekde na radnici. Fakt se mi libi to obkladani drevem. Pripomina mi to treba prostory nejakyho mensiho zamecku...
Odpovědět
Profilova fotka
sas: Chodovská tvrz mi nic neříká, ostatně jako spousta míst,kde mají nevěsty svatbu. Na matrice jsem dostala brožurku a v ní jsou nějaký místa v různých městech úřady, zámečky atd., ale moc tam toho teda není. Takže vám to holky pochválim,až uvidím nějaký to album ze svatby, tak se nezlobte :-N Určitě jste vybraly taky krásný místa, třeba ještě lepší než nějaká radnice. :-) Mě se právě líbí, že to je obloženo dřevem, tak to na mmě působí tak teple a útulně a pak ty okna s vitrážema, to je krása.
Odpovědět
Profilova fotka
Tay: mě to připomělo Kolín, kde se vdávala kamarádka... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kajka: tý jo se nestačim divit, i na Chodovskou tvrz je taky diskuse :-D Jinak jsem si to našla,jestli to je teda ono http://foto.mapy.cz/59429-Chodovska-Tvrz vypadá to moc hezky :-)
Odpovědět
Tak s rodicema vybojovano, ale s jednim malym ustupkem. Po obede se budeme presouvat do jine hospody v miste bydliste.Ale to nevadi. Zbytek uz bude podle nas, takze za to to stoji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cuketacek: no tak hurá aspoň že tak. Já nevim, proč ty rodiče tak stresujou, vždyť je to krásný spíš ne? Když se mají dva rádi a chtějí se vzít. :-)
Odpovědět
Moje mamka dneska zacala resit kolik ceho se bude pect, takze ta uz je pro to uplne zapalena. Tak uz by to melo byt v pohode.
Odpovědět
Profilova fotka
je my jsme dneska resili kolacky, byla to fakt sranda :-D jsme se se skorosvagrovou nasmaly
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem úplnej magor. Máma se ségrou řešili šaty na svatbu, co si koupěj a já řekla, že taky ještě nemám nic vyhlídnutýho. Přitom mám svatební šaty doma koupený. Jsem to ale pako, jsem zapomněla, že jsem nevěsta. :-D Pak jsme se tomu řehtaly jak koně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jak jste na tom z přípravami?my už máme snad už vše nakoupený.dnes jsem si objednala panenku a bryndáček.chybí nám ještě organza,cilindr a tvrdý alkohol.Už se nemohu dočkat na ten náš den D.Už jako dítě jsem si přála mít svatbu jako princezna a ja jí budu mít podle mích přectav,snad se nám je počasí vydaří a hosté se budou bavit.přejí všem pěkný den.verča
Odpovědět
ahoj holky, tak máme konečně oznámení, můžete koukinout do alba. vše vlastní výroba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs: hmmm, pěkné, jsi šikulka :-) krepelka:taky se těším, hlavně na ty šaty až oblíknu a celkově,ale budu asi dost nervozní,jak se znám. :-N Snad to vše klapne i s tím počasím. ;-)
Odpovědět
ahoj, můžu se přidat?
Odpovědět
Gamal: jasne ze jo, vitej mezi nami. Kdy se vdavas a kde? A jak jdou pripravy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,je tu některá co bude mít svatbu v okolí Karviné?Mám vybrané svatební šaty v salonu Romance a ted nedavno jsem si koupila jiné.složila jsem zálohu 2000kč,tak bych ji mohla některé přenechat,která by jsi vybrala v salonu šatičky.Přejí všem pěkný slunní den.Verča
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se taky pridavam, mame to 15.8. v okoli Olomouce! A ja stale nemam saty, verite? :-)
Odpovědět
Jo, verim. Neboj, jeste je szenes, ale uz by to chtelo zacit. Ja vcera ukazala saty doma a libily se jim. A kdyz jsem jim rekla cenu, tak jeste vic. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mara: no nejvyšší čas se porozhlížet a vybírat, spousta šatů už bude rezervovaných. Třeba já vybírala v dubnu a paní majitelka mi řekla, že některý nevěsty mají zamluvený šaty už od loňskýho listopadu až ne letošní léto. Udělej si jeden den čas a s někým, kdo ti taky poradí to všechno obejdi a zkoušej a zkoušej. Určitě vybereš,ale šup do toho. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cuketacek: Já jich vyzkoušela spousty, tak asi 30. A byla jsem už trochu zoufalá,nemohla jsem se rozhodnout. Seděly mi skoro všechny. Pak vytáhla tyhle viz. album a bylo rozhodnuto. Už jsem si je táhla domů. Byly na prodej,tak jsem je koupila rovnou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
diky holky, nejak to zvladnu, jdu zitra nachvilku, tak treba mi neco cvrnkne do nosu! Ja do svatebnich salonu vubec nechodim, chci neco trochu jineho...ach jo, nemohla jsem si to vice zkomplikovat...hihi.
Odpovědět
Tak co, jak pokracuji pripravy? My mame za sebou schuzku rodicu. Nastesti se znaji uz davno, takze pohoda. Ted se resi kolik ceho upect a podobne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?