Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny zatím snoubenky, pročítám si vaše příspěvky a je mi skoro úzko :-S Všechno máte promyšlené, skoro připravené, teda většina. My máme zatím jen termín 7.8. a já brouzdám na internetu. Když chci už něco zařídit, tak doma slyším jen ,,hmm, noo, to bychom měli nebo zítra" :-D Jinak se můj drahý moc těší, ale to je asi tak všechno :-D Nejradši bych už posílala oznámení ;-)
Odpovědět
ahojda:) tak včera jsme byli na osobní schůzce s fotografem a říkal že tedka přišla druhá vlna nevěst co to začínají plánovat až tedka a že během týdne mu volalo asi 20 nevěst s požadavkem focení a mohl vzít jen jednu jinak má zamluvené veškeré termíny až do září... takže s některýma věcma neradno otálet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéje!No to jsi mě nepotěšila :-| No u jednoho profi fotografa máme trošku protekci, tak snad to klapne. Takže tou jednou jsi byla ty?
Odpovědět
janag: neee já ho mám zamluveného už od září :-D fotografa, místo hostiny a kapelu jsem nechtěla nechat náhodě a čekat co na mě zbyde... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsi vážně zodpovědná. Místo hostiny už taky máme, na zámku kde bude obřad. Já ten termín vím asi tři dny :-) Na zámku nám to dřív neumožnili, no a od toho se odvíjí ostatní. Ale jsem optimistka ;-)
Odpovědět
janag: no já sem si zamluvila kapličku už někdy v září a na to datum začala shánět vše ostatní..a matriku sem zamlouvala až tedka v lednu - dřív mě taky nechtěli vyhovět:)
Odpovědět
to mi máme zatím jen termín na matrice. Jen doufam, ze se co nejdriv rozhoupeme i k tomu ostatnimu :-(
Odpovědět
dark: držím palce abyste se rozhopali a vyšlo vám vše co chcete:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj.my chceme svatbu koncem srpna.Jenze ja mam v planu,ze bude na zamku i s hostinou a pak by sme se nekam presunuli.Ale pritelovo maminka rekla,ze sme hlopi,ze to bude drahy!pry at mame svatbu jen na urade a pak si zamluvit velkou chatu od znamych kde by se mohlo i spat...zamozrejme...oni se opii a uzijou si to!kazdymu jde jen o ten chlast,ale ja nepiju a pritel taky ne.my si tu svatbu chceme uzit jinak!takze sem se s tchyni pohadala...vecne s necim do me reje a pritel rekl,ze svatba nebude dokud se neusmirime,takze sme jeste nic nepripravili.a ja nevim co ted.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sweety, to chce klid. Zkuste to ještě promyslet, jestli třeba není možný nějaký kompromis (třeba minimalizovat počet lidí na hostině...), a pak prostě klidně řekni, jak si to představujete - že svatbu si chcete užít hlavně vy, je to váš den a vy chcete mít hostinu na zámku a až pak se přesouvat, když to řekneš v klidu a pokusíš se jí vyjít vstříc (ale neustupovat za své meze), tak by to mělo jít, jsme lidi, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
guanti diky za radu,nejak to skusim a poresime to!hrozne mi pripomina takovy ty tipicky tchyne z filmu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sweety... to je teda hrůza! U nás se do toho naštěstí budoucí tchýně vůbec nestará:-) a moje mamka chce, aby to byo co nejhezčí.. Jinak stoprocentně souhlasím, udělat si tu svatbu tak, ať se to líbí hlavně vám dvěma.. je to váš den! a navíc je to jednou - maximálně 2x za život:-) Držím palce!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja doufam,ze jen jednou!uz mame dceru a nerada bych si brala pak nekoho jinyho nez jejiho tatinka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak tím spíš! Tak si na tom trvej a udělej si to podle sebe - je to váš den!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj sweety, popíšu ti naši situaci. Přítelův brácha se ženil loni. Neměli žádné peníze, tak to platil tchán s tchýní. Oni si sami zvolili lidi na hostinu, vybrali i restauraci. Nakonec tam švagrová neměla jedinou kamarádku, zato tam byli všichni strýčkové a tetičky mého přítele, které vidíme jednou za dva roky. Švagrová brečela, že to tak nechce. Ale neplatili si to, tak co mohli dělat. To my jsme po té zkušenosti šetřili, svatbu si platíme sami a tak nám do toho nikdo nemůže kecat :-)Svatbu máme na zámku,oběd taky a pak se přesuneme do naší oblíbené hospůdky. Komu se to nelíbí, má smolíka :-D Tchýni zpracuješ, neboj se.
Odpovědět
Profilova fotka
janag.my si svatbu platime taky sami a prave proto me to od ni rozciluje! :-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
pokud by nektera z vas chtela na svatbu i kameramana,tak muj pritel se tim zivi!
Odpovědět
Profilova fotka
no asi to tak vyresime!kameramana,fotografa,kadernici a vyzazistku uz mam!saty uz taky resim!ted obednat misto na zamku,pak na matriku.jeste prstynky a je to!
Odpovědět
Profilova fotka
sweetynka: kameramana zatim zvazujem .. jen na obrad :) Odkud je? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem rada, ze nejen ja mam "zvlastni" tchyni :D Kazdopadne vuci jejim "radam" doporucuji byt imunni.. doma si o tom s chlapem v klidu popovidat a doufat ze da za pravdu tobe a ne ji :D A pokud si svatbu platite sami, tak opravdu neni moc co resit a udelejte si to 100% podle sebe, pokud to tak oba chcete ;-)
Odpovědět
Nám do toho naštěstí nikdo nekafrá, ani nemá šanci, protože jsou buď rozumní nebo další o tom vůbec neví :). A máme svatý pokoj. Tento týden jsem domlouvala kameramana - je to bratrův kámoš a můj známý, který si tím přivydělává a je podle mne dost šikovný a kreativní. Prý je na takovou akci potřeba mít dvě profi kamery (nevím proč - máte s tím zkušenost?), takže s ním bude točit jeho bratr, který pro změnu zase fotí. To bude krásný pohled - dvě dvoumetrová dvojčata za kamerou :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
kotatko.jsme z Teplic,ale dojizdi po cele čr,jen uz za to ma nejaky priplatek! vim,ze se sem nesmi psat odkazy na firmy,ale ja musim :-D www.tepworks.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz to by se asi nevyplatilo ho sem nechat jet z takovy dalky kvuli hodine nataceni 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
a odkud jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
z Plzne :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak ja jsem se zacala shanet po kapele.mame vytipovane 2 ktere by se nam libily, ale mam takove obavy, ze jsem zacala pozde, takze dalsi rada pro ty co zacinaji planovat, s kapelou take zacit vcas
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj.. my sme taky furt chtěli kapelu a měli jsme dost "univerzální" požadavky..tím myslím, že asi příliž náročné na rozmanitost stylů a dovedností..:-) Nakonec jsme se na doporučení známého rozhodli pro DJ.. Aspoň se nám nestane, že něco "nebude umět" :-) Takže. si myslím, když je DJ šikovnej, má vtipné průvodní sovo, zpívá a dělá zábavu..Proč ne?? :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?