Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, jelikož je to přes "známost", tak zhruba 6 tis., jinak to dělají ti DJ tak kolem 10.. Z Ostravy znám kapelu..dej do vyhledávače Zdeněk krásný... Byli jsme na rautu v Přerově, v listopadu a dost se mi líbili, tam sem si na ně brala aj kontakt, kvůli svatbě.. Ti si berou 15 tis., jsou to 2 chlapi, 2 ženský.. řekla bych, že fakt fajn...
Odpovědět
Profilova fotka
tak nase hudba, pokud to klapne bude mit 7 clenu a chteji 7tis. za svatby si berou min nez kdyz hrajinekde na plesech a jsou fakt dobry, krasne jim to ladi a fakt umi. neni to takovy jako ze pisnizku poznas az v pulce :-D jen aby to klaplo
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je štěstí, když to máš odzkoušený a znáš tu kapelu.na slepo je to těžko... Hlavně musí udělat zábavu.. Byla jsem na svatbě, kde ta kapela byla nepříjemná a celé to pak nestálo za nic...
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze uz je znam, slyseli jsme je nekolikrat a fakt hraji vyborne,dokonce ten jeden studuje na konzervatori.ale o to nejde, kazdopadne chce si je posdlechnout, ale tedka v dobe plesu to neni problem
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to je fakt:-D ale plesy sou až do března a mně se to chce řešit všechno zrovna teď ! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ono by to hlavne chtelo resit uz ted, jistota je jistota.jak rikam, klidne jsem mohla volat o mesic driv a nic by se nestalo, ale pokud jeste nevis koho chces, tak to muze byt problem
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš.. to mi říkáte le jen tady Doma si ze mě dlají srandu, že se plaším zbytečně brzo :-( ale tak i ty přípravy je potřeba si užít:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak jim ukaz tuhle diskuzi, ze nejlepsi kapely jsou rozebrany rok dopredu, nejlepsi fotografove taky a vubec nic na cem ti zalezi neni radno podcenovat, ale nic si z toho nedelej, me taky rikaji ze tu svatbu nejak moc zeru, ale ono to chce nenechat nic nahode
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, však takový ty dlouhodobější věci, jako hostinu a fotografa už máme, taky sem nechtěla čekat, až co zbyde:-) Dneska sem právě psala email pani, kterou jsme si vybrali na obřad, jestli to udělá, tak už jen to a je to:-) a pak už svíčičky a tak, s tím si budu pohrávat:-) Přemýšleli jsme, že by bylo pěkné napsat si nějaký vlastní slib, který si tam řekneme, ať to není jen ano - ano - a jde se dom:-) Nemáš náhodou nějaký tip..Asi to totiž nevymyslím sama, budu muset něco postahovat z netu a poskládat si to podle svého..nic dlouhého ale...
Odpovědět
Profilova fotka
tip nemam, slib je krasnej, ale asi bych to tam nechtela rikat,pred vsema tema lidma, na to jsem stydliva a jeste by to byl trapas, ja si nedokazu ani predstavit jak budu rikat ANO, asi si to budu muset doma nacvicit :-D ale hledej na netu, urcite tam neco najdes
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky můžu se přidat - my máme termín 29.srpna v Buchlovicích není tu ještě nějaká buchlovačka nebo 29?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj, termin mame take stejny na saty se chystam koncem ledna a prstynky to je zatim budoucnost, nevite jestli staci 3 mesice predem?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
no to abych se teda poptala, nejaky pujceny bych mit nechtela
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Tak já mám šaty již zadané na šití - byla jsem tam začátkem ledna a prstýnky se taky chystáme zadat v dubnu..Máme je vyhlídlé na netu, takže jen zajedeme do Prahy a necháme je udělat na sebe.. Většinou píšou, že to uděají za 3 týdny až měsíc..ale radši aj ty 3, souhlasím.. Aspoň se už s něma budu moct mazlit :-)
Odpovědět
Ahojky. Taky si myslím, že prstýnky 3 měsíce dopředu stačí. Taky mám vybrané z netu, ale teď v únoru se chci ještě porozhlédnout na svatebním veletrhu, než je nechám dělat. No a na kapelu mám taky rtozhozené sítě a čekám.
Odpovědět
ahojky, padlo tady jmeno Zdenka Krasneho, tak v sobotu jsme byli na plese, kde kazdorocne hraje a jako hraji pekne, ale same nove veci, evu farnou a michala ztraceneho a proste takove ty hity, no to si rovnou muzu pustit radio, na co chodit na ples? zahrali jen jeden valcik za cely vecer a jednu polku. to bych teda fakt na svatbe nechtela, chci kapelu, ktera zahraje vsechno od lidovek, pres vondrackovou az k te farne :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs: nezoufej a zkus mu zavolat, ono to je hodne o domluve, urcite v repertoaru nemaji jen jeden valcik. jen hraji to co lidi chteji.urcite toho maji vic, za zavolani nic nedas
Odpovědět
Profilova fotka
fraal, termín stejný ;-)
Odpovědět
pindruz, asi jsi me spatne pochopila, my uz kapelu mame, o tom Krasnem jsem psala jen, ze se tady o nem mluvilo. ja bych ho teda nechtela, prave proto, co jsem psala.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ono je to těžké, najít kapelu, která zahraje skutečně všechno..Oni to pak slíbí a dopadne to blbě.. Babička, když měla 70, tak jí tam taky jedni hráli..a prej všechno a tak..ale když sme chtěli trezor a Lady Karneval od Gotta, tak je to zaskočilo..a nezahráli to...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky můžu se jen zeptat, jestli jste s kapelou podepisovali nějakou smlouvu? Nerada bych aby na mě po zaplacení zapoměli nebo si nakonec řekli mnohem víc peněz, pokud by se to platilo až po ,,akci" :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jak prosím řešíte situace v případě, že jsou rozvedení rodiče..a snažijou se mezi sebou soutěžit "kdo kolik si může vzít hostů" a navzájem nechcou toho a toho ze svých nových rodin atd.. :-( Achjo.. jestli to tak půjde dát, tak já to asi vyřeším tajnou svatbou:-D
Odpovědět
Ahojky všehcny budoucí nevěsty:).Já se k Vám taky přidám,ještě nemáme přesné datum,páč tam kde jsme to chtěli to datum už někdo zabral,ale určitě to bude taky srpen,někdy v půlce.A jak jste na tom s přípravami?Já zatím nemám vůbec nic...
Odpovědět
Profilova fotka
a kdepak se chcete brat ?
Odpovědět
V Čeladné bude to venkovní obřad,u penzionu u Holubů,tak doufam,že byjde počasí...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme zatím obstaraný ten "hrubý základ"..a stejně se mi všeci smějou, že nějak zbytečně spěchám:-(
Odpovědět
Tak to si vůbec nemyslím,že by si spěchala,na šaty a na zamluvení obřadu a hostiny je nejvyšší čas :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
já si to myslím taky..a nemíním se nechat vytočit.. za chvilu je léto, dovolený a tak..já se pak nebudu nervovat .. V létě bych chtěla už jen dolaďovat detaily a těšit se:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?