Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Pindruzka: Ahojky tak jsem se sem taky přihlásila protože je toho tolik že se v tom člověk ztrácí. Zjistila jsem že máme úplně stejné datum a jsem strašně ráda, že toho taky ještě nemáte moc zařízeného teda alespoň podle toho co jsem viděla na tvé stránce. Máme zatim jenom místo obřadu, hudbu (čirou náhodou) a jinak vlastně nic místo hostiny máme ale není to na 100% no a šaty chci vyřešit v příštích tak dvou týdnech už abysme to měli všechno a mohli si užívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katos: tak to jsme na tom uplne stejne, akorat na tu hudbu, o ktere my teprve jedname. jeste jsem si rikala, ze bych si mohla koupit boty (a uz v nich doma chodila, abych si je proslapla), ale jeste nemam saty a co kdyz se mi zrovna zalibi jine nez ciste bile, takze s botama musim jeste chvilku pockat,aby to pak ladilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..No s těma botama je to problém:-( Já budu mi šampáň-šaty.. a boty, které tady na webu vidím a líbí se mi, tak aslutně nevím, kde sehnat:-(
Odpovědět
Ahojte holky, koukám, že si s botama nelámu hlavu sama:-( Také budu mít šampaň šaty, potřebuju bez podpatku, nebo jen minimálni, ale zase nechci úplně uzavřené baleríny. Kdyby jste na něco takéveho na webu narazily, pisněte mi, prosím, do IP. Pokud se poštěstí mě, hned se tady podělím. Mám zařízené asi tolik, co vy, hudbu, obrad, hostinu,šaty a foto, statní počká.
Odpovědět
Makulenka: A zkoušela jsi se zeptat těch slečen, které mají ty botky v albu, kde se dají sehnat? Třeba by to věděly.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se pridavam do srpnovych svateb..:) Teda zatim jsme se domluvili na patku 28.8.,pristi tyden musime zajit na matriku. Trochu komplikace s RL,nemuzeme je ani jeden najit:/ :) Predpokladam,ze v patek moc svateb nebude,tak bude volno:)
Odpovědět
No tak boty to mě zatiim moc nenapadlo ale ty šaty mě dost straší protože nejsem zrovna z nejhubenějších no ale vím že bych chtěla bílý. A fotografa naštěstí řešit nemusíme protože na zámku Belcredi to mají zajištěné tak alespoň že tak a už jsem odtam fotky viděla a nebyly vůbec špatný
Odpovědět
29.8. :-D Končně jsem se dohodla s matrikou, tak už to mám v srpnu také jisté. ;-)
Odpovědět
Leni79: Super gratuluji
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Jenom nám to 29. nedovolili:-( Apoň byl důvod posunout to "dopředu" :-D Tak co máte nového?? :-) Já zamluvenou kosmetičku! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vlasy a líčení bude dělat kamarádka, tak to je asi jediné jisté zatím:)
Odpovědět
Článek se načítá
Šmarja, má tu vůbec někdo svatbu 8.? Takové krásné datum :))). My zatím nijak nepokročili, ale do konce ledna zadáme výrobu oznámení + pozvánka ke stolu + jmenovky na stůl. Vínová barva a pouze jednoduchý strukturovaný papír :). Na a nyní se pídím po botkách, mám dvoje favoritní - s jedněmi děkuji za pomoc konvalinince a druhé, u těch ještě nevím výšku podpatku - přítel je jen o cca3-4 cm vyšší + jeho boty, tak abych ho moc nepřečuhovala :). Jeden dva centimetry jsou přípustné :D.
Odpovědět
Ahojte. Tak koukám že problémy máme společné. Jak jinak ;-) 1.8.2009 do toho jdeme... teda spíš já. Přítel si s tím neláme hlavu. Se vším co navrhnu plně souhlasí. Boty to je velikánský problém. Přítel je o dva cm větší.. a to kdo ví jestli....tak asi půjdu bosky :-D S domlouváním jsem všechno stihla za týden s pomocí maminky ovšem. Kostel, hostina, muzika, kadernice, fotograf, cukroví a květiny jsou zajištěny, tak si asi dím pauzu. Příští týden jdu mrknou po šatech a jestli se mi bude dařit jako do teď, tak to půjde jako po másle. Ale s tím moc nepočítám. Jen ty botky budu muset mít asi uplně ošklivé a nízké. Nejenže bych přítele převišovala, už tak mám o dvě kila víc. :-) Je tu někdo kdo si vybral stejné datum?
Odpovědět
Jejda, koukám že oběháváte už deď matriky. Tak já ani nevím kde na ni mám jít... :-| Jak jde o úřady, tak do poslední chvíle dělám, že nic nevidím. :-N
Odpovědět
Tak s tou výškou máme problémy všechny. Můj přítel je taky asi jen o 3 cm vyšší, ale do botek na podpatku jdu stejně. Ono i ty pánské mívají podpatek ta 4 cm, takže mu to nevadí
Odpovědět
Konvalininka: máme malé chlapy :D. Příteli to nevadí, mně taky extra ne. Kdo si všimne případných 2 cm?
Odpovědět
Taky si myslím. Normálně podpatky vůbec nenosím, ale do těch svých botek jsem se úplně zamilovala
Odpovědět
Konvalininka.......nedivím se, jsou naprosto nádherné!!. Mají pouze jednu konkurenci http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2... bude rozhodovat výše podpatků :). Nižší berou :).
Odpovědět
Hmmm,taky moc hezké
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to my máme výškový rozdíl cca 18 cm (a to já nejsem žádný drobeček - 178cm), takže naštěstí můžu mít podpatky směle, jaké si vyberu..Takže podpatky sou v klidu, ale s tím designem mám problém:-( Všichni, koho se ptám, ty krásné a mnou vysněné botky snad koupili v UK.. No, přinejhorším to vyřeším koupí tanečních bon a bude.. Pořád si říkám, že to má ještě čas:-) Vy už si necháváte dělat oznámení?? Jak dlouho to tak tisknou?? My je chceme rozdávat před prázninami (ať nedojde k nějaké kolizi s dovolenými, tak ať vím, kdy je zadat...
Odpovědět
maku: mno my si ho děláme, protože v onom centru mají do konce ledna 20% slevu na oznamka, tak proč ne :)? Už tak nám rozpočet leze výš a výš, každá stovka dobrá :).
Odpovědět
To máš štěstí- ty sama s výškou modelky najdeš takového velikána :-N
Odpovědět
Poradíte mi prosím některá. Rozhoduji se mezi 2 kravatami pro snoubence- 2. a 3. v mém albu. Pro jakou byste byly vy? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
koukam, ze uz se to tady zacina rozjizdet :-)
Odpovědět
konvalininka: líbí se mi ta druhá, pokud je podklad černý (vypadá to trochu modře). Je zajímavější.
Odpovědět
Jo, jo podklad je černý. Taky se mi to zdálo modré, ale dneska došla dodavateli a psal, že je to opravdu černé. No uvidíme, co si milý vybere ;-)
Odpovědět
No nejspíš objednám obě a pak jednu holt vrátím, jedno poštovné mě nezabije
Odpovědět
já jsem taky pro tu druhou.....ta je super
Odpovědět
Tak už jsem to provedla a objednala obě, přece jen ve skutečnosti bude jednodušší výběr. Ségra mi radí červenou, vy tu červenočernou a já sama nevím. Uf, to je samé rozhodování
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?