Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak můžeš to tak udělat, pokud tě to láká. Já si ji raději objednám sama a nebudu nic riskovat ;-) .
Odpovědět
fakt je ze castecne je to prekvapeni vzdycky a kdyz uz vim ze chci ty kaly tak to az takove prekvapko ani byt nemuze...
Odpovědět
Profilova fotka
No holky já jsem o tom slyšela taky, že ženich donese nevěste kytku jako překvapení. Můj bratr to tak udělal, švagrová mu řekla jen představu a on se postaral o zbytek a já to taky tak nějak udělám :) vytisknu mu obrázek a at si to jde nechat uvázat kam bude chtít :-D Jinak mi dneska dorazilo z amériky zbožíčko - bublifuky a držáky na jmenovky na svatební stůl :) jsem moc spokojená, ale řeknu vám teda když jsem rozbalila ty bublifuky a viděla jak jsou malinký tak jsem se uplně zhrozila.. kdybych za jeden měla tady v čr dák 19-25 kč a pak mi došel takovej prcek tak bych asi byla pěkně naštvaná...
Odpovědět
yourly: to já tomu svýmu ještě najdu pro jistotu i levné květinářství... V hodně květinářstvích tady v Brně mají svatební přirážky :-(
Odpovědět
Holky pred chvilkou mi dorucili tu novou derovacku - je naprosto dokonala - zitra hodim do galerie vysledky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,s dovolením se k vám přidám,taky mě to v tenhle datum čeká :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík,tak se zase po delší pauzičce vracím ;-) bublinka: vítám tě :-) ,tak jak jsi daleko s přípravou ???
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: No mám šaty,máme prstýnky,místo na hostinu snad taky :-D ,oznámení si jdeme vybrat v pondělí,jinak nemám nic,nějak mi to nedochází,že už je to za chvíli :-N . Co už máte holky vy?
Odpovědět
Profilova fotka
no už jsem to tu hodne krát psala,ale máme teda,klasicky šaty :-) ,místo,restauraci,fotografa. Dále,už mám objednaný oblek pro malého,bolerko (kdoví jak bude v září :-) ).Pak mám boty,závoj,kravaty,výzdobu (ještě mi chybí organza a čokol.mince). No a co nemáme je oblek pro skoromanžu (to asi koupíme tak 2 dny před svatbou nebo co),pak bílou košili+boty pro malého,prstýnky....
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak uz jenom 4 mesice..toto leti jeste si pamatuju kdy sem rikala ze jeste vic nez rok:-))) to je hruza a my porad jeste nemame zadnej byt:-( porad hledame ale nic se nam nelibilo, nebo to bylo mco drahy...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si zrovna dneska říkala, že jsou to přesně 4 měsíce - to je ještě hafo času ;-) . tulikiss: držím palce, ať se vám podaří co nejdříve sehnat co hledáte.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík,jo jo "už" jen 4 měsíce,teda mě to teda letííí. Pamatuju si,jak jsem si říkala,tak přesně za rok už budu "paní" hihihi.... Jinač taky jsme si mákli o víkendu na baráčku,no fuška,jde to sice pomalu,ale hlavní je že už se to hejbe...už se nemůžu dočkat. Tulikiss,at se Vám zadaří co nejdřív,mít vlastní bydlení,je v dnešní době to nejdůležitější (hned po zdraví samozřejmě),i když se většinou zadluží skoro na celý život....no jo holt,jinač to nejde ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No tak já jsem před rokem ještě nevěděla, že 19.9. už budu paní ;-) . Na termínu jsme se dohodli v únoru a od té doby se zařizuje, oběhává...... jana: jó, s tím zadlužením to holt jinak nejde než na celý život, když nemáš bohatý rodiče nebo nevyhraješ ve Sportce :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni:to letíííí, pomalu se začínám bát ;-) :-) my se včera akorát nastěhovali do našeho vlastního bytečku...do teď jsme bydleli s kamarádem ve 2+1,teď ale máme 3+1ničku jen pro nás,sice platíme normalně najem a nase to neni ale i tak je to super být sami dva 8-) jen teda zatim nemame zadny vybaveni,co mame je kuchynka-docela stara a silena a 2matrace v loznici..chystame se tedy i do zarizovani,takze je toho i s tou svatbou dost...ale tyhle starosti jsou fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee helca.pelca tak to ti zavidim,doufam ze do prazdnin neco najdem aby se to do svatby stacilo vyridit...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, tak s tim bydlením vám to nezávidim, nevim jak bych zvládala finančně utáhnout zařizovaní bytu a přípravy na svatbu. Jinak u mě už konečně přicházejí posuny - včera jsem pořídila krásný popůlnočky a hlavně jsem se rozhodla pro barvu svatby - nakonec zvítězila fialovo-bílá a aby to bylo už tutový, tak jsou pro jistotu doma fialové okvětní lístečky no a samozřejmě šatečky - jak jinak, do fialkova :-) Jo jo jen 4 měsíce.... už aby to bylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky taky jsem včera přemýšlela nad tím, že už jenom 4 měsíce :) jinak včera jsme si vyzvedli oznámka a jsem z nich uplně nadšená :-) zítra jeden mrknout do Prahy na prstýnky tak doufám sakriš, že už to konečně vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
yourly:a kam máte namířeno?Já jsem si vyhlédla na netu prstýnky od Lukáše Rýdla,ale z netu se mi nechtějí objednávat a do phy moji drahou polovičku jen tak nedostanu...jooo to kdyby tam byla výstava aut nebo nářadí,tak to ikdyž žádné kupovat nebudem,by jel....ach jo,ty mužský :-| helca pelca:takto začínal asi každý a je to docela pěkné spestření a stále se na něco těšíte,každá kravinka udělá radost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, když už byla řeč o těch oznámeních, tak kdy se tak rozdávají? My je teda ještě nemáme ani vymyšlené, ale abych věděla do kdy je čas.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme včera vybraly šatičky pro družičku a pro maminy, tak mám radost, že další "starost" z krku :-D . Oznámení budeme rozdávat zhruba měsíc před obřadem, už to stejně všichni, kdo se zúčastní vědí ;-) . helca.pelca: my už naštěstí máme zařizování za sebou, ale vzpomínám si, že to byla pěkná fuška. Byt jsme kupovali v srpnu a mysleli si, že do Vánoc budeme bydlet... Nepodařilo se, vázlo nám to na koupelně a wc. Ale teď už jsou to 3 roky a je to skvělý. Být ve svém a vše si udělat podle svého :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Kačí. Já už šaty pro družičky taky mám, ale jinak..... ani prstýnky, ani poháry, ani boty, pro ženicha vůbec nic, nemám šperky (kromě korunky), nemám ani páru jakou chci kytku.... A to šaty jsem měla vybrané už v prosinci. Teď toho drobet lituju, páč se mi už asi okoukaly, ale měnint to nebudu. Navíc se bereme na Slovensku a do svatby tam pojedeme asi jen 3x... to mi připomíná, že nemám ani papíry co potřebuju na úřady. Takže to bude pěkně stresové a proto mám silnou obavu, že ve svatební den budu samej opar... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jaký myslíte, že budeme mít počasí? Já si loni hlídala 19.9. a ráno jsem šla do práce v rukavicích a šále :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky asi už znáte, ale mě tyto stránky uchvátily: www.svatbadekor.cz Krásný věci... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katutka: ty jo, to jseš docela odvážná :-o . A to nemáš ještě ani netvrzený termín na matrice, sepsnou žádost o uzavření manželství....? To bych se teda docela bála, že už nebude volno. Minulý rok 19.9. jsem ještě nevěděla, že se tento den budu vdávat, takže vůbec nevím, jaké bylo počasí. Letos bude určitě kráááásně.
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka: Já se vdávám v kostele a termín zamluvený máme, i sál na hostinu.... Jo a prstýnky si jedeme objednat příští měsíc :-) Jen ty papíry.... musím na město pro potvrzení, že jsem způsobilá uzavřít sňatek a to rychle dotalčit farářovi. Ten ještě musí žádat biskupa o svolení k sňatku, páč můj je katolík a já jsem křtěná evangelička..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katutka: jo tak to jo, já se lekla, že nemáte ani termín =-) .
Odpovědět
Profilova fotka
holky loni 19.9. bylu na plzeńsko-karlovarsku pekně ošklivo, byla zima, sice jen poprchávalo ale nebylo nic moc, tak jsme si říkali, že ten příští rok (2009) bude určitě krásně, pamatuji si to, jelikož jsme slavili výročí 10 let ;-) a o svatbě už jsme věděli
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, no tak letos bude určo hezky. Nemusí být pařák, ale aby bylo příjemně a hlavně, aby nepršelo :-S . My máme vybrané šatičky pro družičku :-D - viz album.
Odpovědět
Profilova fotka
;-) jo to taky říkám, hlavně aby nepršelo, nebo aspoń ne celý den taky mám už družičku
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím ;-) . Taky roztomilá, ale taky bych jí dala bez závojíčku :-) . Ty šatky dělají hodně podobné, jak jsem koukala x-) . Ta naše malá má krásné kudrnaté vlásky na koncích, takže si myslím, že bude kouzelná, když necháme rozpuštěné a dáme jenom nějakou korunku. Byla jsem překvapená i cenou půjčovného - 550,-Kč vč.korunky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?