Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Jana1k: Ahojky, taky se chystáme do Polska na oblek pro ženicha, poradíš na kde jsi viděla nějaký hezký, jestli v nějakým obchůdku nebo na trzích? Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem si dala práci a našla jsem nějaké statistiky jaké budeme mít počasí na svatbě :-) takže závěr si z toho udělejte každá sama ;-) Teploty jsem brala z oblasti ve Zlínském kraji, ale tak nějak to bylo skoro stejný pro celou ČR až teda asi možná na přeháňky to už nezjistíme :) Maximální denní teploty 19.9.: Rok 2008 - 13,8 - déšt/mrholení Rok 2007 - 13,8 Rok 2006 - 22,9 - déšť/mrholení Rok 2005 - 15,9 Rok 2004 - 21,1 Rok 2003 - 28,3 Rok 2002 - 19,9 Rok 2001 - 17,2 Rok 2000 - 14,2 - déšť/mrholení Předpokládám, že to jsou teploty ze stínu, takže na sluníčku by mohlo být tepleji :-) Maximální průměrné denní teploty v letech 1961-1990 = 20,1 Průměrné denní teploty v letech 1961-1990 = něco kolem 14 stupňů Z toho plyne, že by nemuselo pršet, ale vedro asi taky nebude jak se tak na to dívám.. Každopádně se necháme překvapit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, tak to jsi mě moc nepotěšila s tím počasím. Doufám, že tedy letos statistiky nestatistiky a bude hezky slunečno a chtělo by to aspoň 20-22stupňů. 13 stupňů to je fakt nářez :-| .
Odpovědět
mno dívky asi zmrznu (máme to venku)
Odpovědět
tuli gratuluju k bytu! skoro az zavidim... my asi hned tak svoje mit nebudeme. Kde jste nakonec sehnali? A jaky teda? Jestli se smim ptat... Jinak co se týká užívání na poslední chvíli tak zastávám názor, že lepší před svatbou než po ní. Ale dozvědět bych se to teda rozhodně chtěla s velkým časovým odstupem... Ale já teda nic takovýho dělat nehodlám - je mi to proti srsti. Ale muž ať si dělá co mu svědomí dovolí... (ale říkal, že neplánuje ani rozlučku...) Každopádně ale naprosto chápu názor, že s tím nesouhlasíte vůbec, já byla dřív taky zásadně proti a ani teď to úplně neschvaluju - spíš jen vím, že tomu nezabráním a že si stejně vždycky udělá co on chce... A v jeho případě rozhodně platí, že zakázané ovoce nejlíp chutná (a když to zakázané není, rychle ztratí chuť)... A jobovka dnešního dne - tchán dnes přišel o práci (obchodní ředitel), čímž jsme pravděpodobně přišli o velmi kvalitního investora :-( Ve čtvrtek s ním jdu koupit dárek pro malýho k narozkám, tak doufám, že z něj vytáhnu nějaké pozitivní informace :-(
Odpovědět
Jinak juknete - mam v albu konecne hotový oznámka.... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
morche: nakonec krásné finální oznámko. Ta propojená strdíčka jsou moc hezká :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
morche: tý jo,opravdu krásné oznámko,a souhlas s katkou,ty srdíčka jsou super ;-) yourly: tak s tím počasím,dobrý :-D . Holky hlavně at neprší,to je základ. A ani by nemuselo fukat :-N . Jinač at je třeba 15 st.to se dá vydržet....... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chtělo by to aspoň 20stupnů, aby bylo tak akorát ;-) . Já jsem zmrzlá.
Odpovědět
Profilova fotka
morche: nakonec sme koupili 2+1 v Bystrci, je po celkovy rekonstrukci takz enastesti uz do nej nebudeme muset vrazet dalsi prachy, celej se vsema poplatkama nas vyjde na 1.900.000,- coz je dost drsny ale jinak to nejde...
Odpovědět
Profilova fotka
frozinka: ahojky,můžu říct,že v Polsku na trzích jsem byla poprvé,a ty obleky fakt paráda. Byli jsem va Zábělkově na tržnici,je to směrem na Hlučín a pak na Šilheřovice,no a za Šilheřovicema je hned polsko,a jeto asi cca 5 min za hranicema. Fakt jsem koukala,určo si vyberete!! Takže od nás z Opavky je to cca 30 KM. ;-) st.Katka: taky jsem zmrzlík,a velký,ale i těch 15 se dá vydržet,i když já bych brala i přes 20 :-D asi nerealné. No ale nemuselo by foukat,loni měla známá-sousedka-svatbu 13 září,bylo asi kolem té 15 a slunko,ale foukal vítr,takže byla kosa. A ještě ke všemu,kolem našeho baráku je to samá bříza,no a jak foukalo,tak z těch stromů furt cosi lítalo,jakýsi pyl či co. No a jak ta známá zrovna vycházela z baráku,tak zrovna tak zafoukalo,že ten "bordel"měli snad všichni všude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou stejně nepoměry.....já bych za dva mega postavila dům,protože pozemek-kdybych měla nyní ty peníze,tak není problém....já jsem v r 2005 kupovala 3+1 za 500 tis,ale je fakt,že dalších půl mega jsme do toho museli dát...ale teď je to opravdu krásný byt.... Ale myšlenka byla taková,že my jsme se báli půjčit tolik na dům a prostě někde za to koupí jen malý byt a jsou rádi.To je hrůza. Teď doufám,že jsem se tulkiss nějak nedotkla,myslím to naopak!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
barbucha: souhlas,jaký to jsou palby,je za "pouhý" byt. To je šílený. Ovšem mít svoje,je mít svoje. No my stavíme,ale jen stím,že přítel měl pozemek (zahradu),jinač bychom asi nestavěli,ale koupili by jsme taky byt. Ale i u nás (opava) jsou šílené ceny za byty. je to masakr fakt. A znám jen málo lidí,co se nazadlužili na celý život,aby měli vlastní. Prostě to jinak nejde....
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo ty ceny bytů to je katastrofa... my jsme loni v listopadu koupili 3+1 za 1.650 tis. a stejně do toho ještě vrazíme.. kdybysme měli pozemek tak za ty peníze tady u nás stál krásnej baráček... Každopádně jsem taky teplorádka takže doufám, že aspon těch 20 bude... Jinak mám dneska další depku :-( právě jsem se vrátila z rehabilitace, protože mě nějak zlobí záda poslední dobou a pak doktor mi sdělil úžasné informace o antikoncepci a když jsem mu vykládala svoje plány tak mi sdělil, že by mi doporučoval s tím mým katastrofálním stavem neplánovat tak minimálně půl roku, ale optimálně aspoň rok mimčo.. Jsem z toho taková smutná, protože jsem si přála mít po svatbě mimi a teda čekat až do dalšího roku do června :-( ach jo.. když se daří tak se daří no
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: to je mi líto.....Ale zase ví proč ti takhe p.doktor radí. Asi by tě ty záda pak pěkně potrápily. Já s bolestmi zad moc problém nemám,ale v těhotenství ?? To byli muka.....Už jsem ani nevěděla jak spát,jak chodit,jak mě ty záda bolela..... Neboj,půjde to i za rok...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: asi máš pravdu... já to mám v docela katastrofálním stavu a zjistila jsem, že tomu nějak pomohla i ta antikoncepce.. říkal, že se o tom moc nemluví, ale že ty prášky dost něco dělají se svalovým vazivem a mě se prostě nějak rozpadla ta část co drží lopatku a z toho mám docela problémy s celýma zádama.. takže v těhotenství bych asi dost trpěla.. každopádně nevzdám to a budu poctivě cvičit a třeba mi za půl roku řekne, že to můžem zkusit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ono taky dost zalezi kde se ten byt kupuje, ono brno je celkem drahy, za ty prachy by sme meli treba v ostrave krasnej podkrovni 4+1, ale o tom radsi takhle nepremyslim...a mit pozemek tak taky radsi stvavim ale pozemky u nas(a to sme 15km od brna) stoji 2500 za m2, takze das mega jenom za pozemek.
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: máme 4 měsíce do svatby, to zn. že když budeš poctivě cvičit a bude všechno v pořádku, můžete 2 měsíce potom začít na minču pracovat ;-) . Takhle to zní docela dobře ne? Sice byste začali třebas hned na svatební cestě, ale co to jsou 2 měsíce, než se otočíš, bude to za tebou. Jen, aby se poštěstilo a bylo to po tom půl roce možný. tulikiss: to je jasný, v každým kraji máš ty ceny jiné. Prostě bydlíš v Brně, tak se musíš přizpůsobit. Sama mám hypotéku na 20let (no teď už vlastně 17 :-) ) , chtěli jsme bydlet ve svém, tak to máme. Dá se to nějak zvládnout, pokud pracujete oba a domluvíte se, kdo co bude platit. Je fakt, že my si hypotéku nebrali naštěstí tak velkou.
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky my v roce 2006 kupovali 3+1 za 750tis. jo to šílené, ale jinak to prostě nejde máme to ještě na 8 let po 5tis/měs., což ještě jde, alel chceme jít pak do domečku, pozemek máme velký tak se pak uvidí jak bude...s mimčem, které chceme hnedka po svatbě..třeba ze svatebky poletíme už ve třech kdo ví ;-) ...ale rádi bysme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka: máš pravdu tak to zní určitě líp :-) akorát teda do vánoc už asi nebude pro babičky a dědečky v obálce dáreček no... každopádně to teďka bude záležet na mojí vůli tvrdě dodržovat to co jsem dostala nařízeno :-S
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: Bude to tvrdá práce, ale uvidíš, že se to vyplatí ;-) . Co prstýnky? Narazili jste už na nějaké, které by se líbily? lowe: To by bylo fajn vrátit se ze svatební cesty ve třech ;-) . Přání asi mnohé z nás.
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka: no našla jsem jedny u nás v takovým zapadlým zlatnictví, ale pořád tuším, že to není uplně ono tak jak by to mělo být... ale jestli nic lepšího nenajdeme tak na ně asi padne volba
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, ještě koukněte jinde a kdyžtak se vrátíte k těmhle. Ještě je čas ;-) .
Odpovědět
ty jo tak 750 nestálo 3+1 v Brně snad ani před 10 lety :-( PS:Holky vypadá to že dostaneme dům... Upřímě mám posledních pár dnů pocit jestli se mi to jen nezdá všechno... Je toho nějak moc dobrýho pohromadě na můj smolnej život... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
s financema je to teď masakr... my už máme pozemek vybraný, zatím ho nikdo nechce, tak čekáme, jestli ještě trošku nespadne, cenově je fakt luxus 230 za metr, ale je toho skoro 3 tis. metrů takže se napůl mega taky dostanem... chtěli bychom příští rok začít stavět, pokud se to povede, jak plánujeme, tak bychom pak hned začli pracovat i na miminku :-) Teď jsme zaměření na svatbu, tenhle víkend mám slíbeno od disagnéra návrhy oznámek a včera jsme byli vybírat prstýnky, zatím nejvíc se nám asi líbil za deset pár... což je dost, ale ne zas tak strašný... ještě se chceme stavit u nás v Jaroměři a pak se rozhodne. Kytici už mám taky vybranou, dneska jí jedu objednat a vyřídit :-) a asi příští týden jedeme do hospůdky kde bude hostina, abychom domluvili svatební menu a další požadavky :D
Odpovědět
Profilova fotka
Petunia: tak když já se byla ptát na kytici,kdy je tak čas ji asi objednat,tak mi řekli měsíc až 2 týdny před svatbou. Tý jo,a ty už píšeš,že jí máš objednou. Trošku mě to znervozňuje :-N . To samé i s tím menu,taky máme jet až 3 týdny před svatbou to upřesnit. To samé s cukrovím a dortem,hodně už má objednáno,a zase mě řekli měsíc před svatbou stačí.....Mám sto chutí to znovu všechno obvolat jestli se někde nesekli... =-) Morche: vidíš,vše se v dobré obrací :-) ,jen to nezakřiknout.....
Odpovědět
Profilova fotka
To Tulikiss: Vyprdni se na rozlucku, uzijete si to i oddelene,ale jen pokud nebudete patrat,kdo co dela a koho si tam pozval!Jasne ze stripterky neni nikdo odvazanej a ze slapky uz vubec ne,ale to jsou jen takovy silacky chlapsky reci a skutek utek,beztak skonci v hospode u pivka ;-) Hlavu vzhuru!Jinak Bystrc je super lokalita na kolo a prochazky,kousicek k prehrade,ja se odsud pred 4mesici odstehovala do Ostravy,takze jen tise zavidim :-) To Petunia:No cau,simte,tebe tu taky nevidet!Hod pak naky inspirace na to oznamko do fotecek ju 8-) Jinak holky radte,taky slidim po botech a nic nic.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: neboj me taky vsude rekli ze to mam upresnit mesic pred svatbou... dneska by meli prijit prstynky, tak sem zvedava protoze pritelovi prisel certifikat od briliantiku ale jenom na jeden kamen a mely tam byt tri kameny tak sem nervni jestli to nezkazily..a v 11 jdu na zkousku ucesu tak sem zvedava co se mnou provede, pak sem hodim fotky..ale asi ze me nebude mit moc radost, ono natacet vlasy co jsou do puly zad neni zadna sranda..ale co je za to placena tak at se snazi...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky už máme oznámka :-) když jsem je donesla a zjistila jsem, že tu hromadu budu muset celou zeskládat a jedno po druhým zatížit, aby to pěkně drželo tvar tak jsem se docela zhrozila :-) a vlastně nejen nad tím, ale i nad tou cenou :) no holt jednou jsem si vymyslela i oznámka a zvací oznámení v angličtině a ty raznice pro to byly nějak dražší než jsem čekala fuj x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem to tu prolistovala a docela jste mě vyděsili, co už všechno máte zařízený. Začali jsme připravovat asi někdy na konci března, ale nikam se neženeme a všude se diví, že jdeme tak brzo, tak už teď plánujeme lážo plážo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?