Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tulikiss: No šikovná nevim :) já jsme jinak strašný nemehlo :-D a školu jsem si dělala a vlastně pořád ještě dodělávám v Brně na VUTku :-) ty jsi taky infouš? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: Nebuď skromná, jsi šikovná :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka: No manuálně by to možná teda šlo, ale jinak jsem vážně totální nemehlo hlavně co se sportu týče :-D kolečkový brusle = naštípnutý zápěstí, naražená kostrč, kolo = vykloubený rameno, lyže = vyražený dech, snowboard = naražený záda, zadek, kolena a tak bych mohla pokračovat do aleluja :-D ještě, že ty svatební šaty jsou až na zem a nebudou vidět ty moje nohy samá modřina :-D budu se muset hodně ovládat a hlídat abych žádný neměla aspon na rukách to by bylo asi dost blbý :D
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja sem taky infous a pritel taky:-))) ale sme oba z FI MU
Odpovědět
Profilova fotka
yourly: Ty bláho, no tak to teda jo :-) . To by nevypalo moc hezky - nevěsta s modřinami na rukou :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
No když už jsme teda u toho :) nemáte některá nějakej recept jak případně modřiny zakrýt? :-D protože když se to zapatle make-upem tak to udělá takovej divnej povlak na tom a vypadá to ještě hůř :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemám s tím naštěstí zkušenosti, takže bohužel neporadím :-S . Modřiny se mi dělají jen výjimečně.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to buď ráda.. ja velmi často vypadám jako oběť domácího násilí :-D a to se pak dost blbě vysvětluje, že jsem si to udělala sama ani nevim jak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To ti věřím, budu tedy šťastná, že se mi modřiny nedělají snadno. Jsem sportovní typ a pořád někde lítám,takže bych jich asi jinak měla dost :-| . Tak držim palce, ať někdo poradí dobrý přípravek.
Odpovědět
Dnes jsem si dala za ukol se sem prihlasit az po dokonceni vsech pracovnich povinosti... tak doufam ze jsem na nic v tom spechu nezapomnela :-)
Odpovědět
Holky ja jsem teda taky infous,a le starsiho data vyroby :-) dela jsem FI MU, ale prijde mi to uz desne davno... Ted jsem spis grafik mixnuty s vizazistou :-) Yourly: ja bych teda takovou truhlicku chtela, kdyz se nabizis :-) Muzeme se nekdy sejit? Bydlim kousek od VUTu... A co se týká modřin tak ja na tom byla hodně blbě na plese... tyden jsem se mazala heparinovou masti, ktera na to ma pomahat ale na neco takovyho rozmeru to nestacilo (byl to opravdu masakr)... No a protoze makeup na modriny opavdu vhodny neni musela jsem si ke svym vinovym satum jit koupit bolerko - ale vecer predem uz nebylo moc casu na shaneni tak mam cerne :-( Vypadalo to nastesti celkem v poho ale ...
Odpovědět
mimochodem Informatičky - shaním někoho na HTML šablony, kdybyste měly zájem (nárazovky, práce z domu)...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky...tak mě včera dorazili šatičky!!! x-) x-) jsou kouzelný a padnou jak ulitý!! x-) no jsem nadšená a strašně spokojená :-) Teď už jen oblek, prstýnky a kytky (to je to nejdůležitější) a jdeme na to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
yorly: na VUT delas informatiku? Ja tam studuju taky - podnikovy finance - i kdyz vlastne uz dostudovavam, za mesic statnicuju :-(
Odpovědět
Profilova fotka
iivet: No dělala jsem manažerskou infromatiku na FP :) a teďka si dodělávám MSc. a Ing. dálkově, protože už mě nebavilo to prezenční studium :) a se státnicema držím pěsti, ale jsou tam moc hodní věř mi, koho budeš mít v porotě už víš? :-) Morche: No s tím sejítím nevím jak to klapne, protože jsem dlouho v práci a nevim jak bych stíhala do Brna dojet.. příští víkend jsem ale ve škole tak možná tam, ale mívám to od 8 od rána do 9 do večera :-( tak jedine že bys mi řekla svoje představy, barvu svatby a já bych zkusila něco vyplodit a když by se ti to líbilo tak bych ti to poslala poštou :-)
Odpovědět
makak: jejda ty se mas.... Ke mne zitra prijdou jedny satky na vyzkouseni, tak jsem zvedava jak v nic budu vypadat... Ale maji byt smetanove tak to nevim - puvodne jsem byla zasadne proti cemukoliv co neni bile. Ale jestli to bude laska na prvni pohled tak je to jasny! Na obrazku zatim vypadaji pekne...
Odpovědět
yourly: aha, ja myslela ze mas klasicky denni studium a ze jsi ve skole casto :-( Tak ja to nejak promyslim... Nebo mi pisni ty tvoje napady do IP... A az budes mit cestu do Brna tak bys mi to mohla vzit a ja bych te pak treba pockala pred skolou... Zatim to prece nespecha ;-)
Odpovědět
holky dala jsem do fotogalerie prvni pokusy oznamek, tak mi to zas zkritizujte, at vim co zlepsit... Ale je to focene mobilem, takze kvalita a barevnost nic moc :-( Lip to ale nepujde, fotak si pujcil skorosvagr na mesic do anglie a uz tam je od ledna :-(
Odpovědět
Profilova fotka
morche: Mě se líbí favorit č.2, akorát bych tam nevymačkávala ty medvídky, ale záleží na tobě.
Odpovědět
Profilova fotka
morche: urcite se priklanim k tomu bez medvidku, prijde mi to uz moc ale pokud se ti to libi je to na tobe, jinak pismo se mi moc libi to posledni..
Odpovědět
Profilova fotka
morche: tak favorit č. 2 je nejhezčí ;-) ,akorát bez těch medvídku. Jinak se mi to líbí ;-)
Odpovědět
Holky tak jsem si pred asi 2ma hodinama koupila saty... Fotky uz mam v galerce (jen ne na sobe - nemam k nim spodnici, asi si jen pujcim)... A za 3000 to byl myslim dobrej kup... ted visi v obyvaku na raminku a nejak tomu neverim i kdyz na ne koukam :-) Ted uz se muzu vdat - saty mam, prsten mam, muze mam...
Odpovědět
Profilova fotka
morche: šaty jsou krásné opravdu!! ;-) Sice to není můj styl (jsem na tu klasickou bílou :-D ),ale jinak krásné,také princeznovské.....Tak vidíš....jak se to všechno rozjelo a s chlopkem urovnalo,viď?? ;-)
Odpovědět
Jani muj styl taky uplne neni ale na venkovnim svetle to neni vube poznat ze nejsou bile... Jsou barvy Slonovinova kost a to neni uplne ta smetanova... je to jak topeni nebo futra (zarubne) :-) A obrad bude venku takze to nebude ani videt.... ale hlavne bych je asi nedokazala dat panovi zpet po vyzkouseni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
morche: no super saty jsou fakt pekny a za tu cenu...
Odpovědět
Profilova fotka
morche: jéé ja myslela tu červenou :-N :-N :-N ,jinak jsem myslela,že jsou bíloučké....nejde vůbec poznat,že jsou slon.kost. Šaty máš opravdu krásné,fakt.... ;-)
Odpovědět
cervenou tam mam proto ze jsem si vybrala dort s cervenym zdobenim tak jsem chtela i cervene zdobeni na satech... Jinak dekuju ze mi je chvalite - mam z nich fakt radost... jeste sehnat tu spodnici a je to... nevim jestli mi ji nekde budou chtit pujcit bez satu :-( Pak se vam v nich i vyfotim ;-)
Odpovědět
Maminka byla na mě dnes hodná - šaty zaplatila a nechce to ode mne! To je super! Jsem moc ráda - to zase hodně pomůže! Oznámka jsem teď spočítala, že vyjdou na 572 Kč (100 oznámek a 65 pozvánek ke stolu, materál na výrobu vč. ozdobných nůžek apod.), ale zatím to jsou pořád jen počty od oka - nemáme ještě seznam ani hostů ani těch komu budeme chtít poslat oznámko... Takže zase úspora oproti plánu... Je to teda cena bez známek a obálek - za ty dáme další milion :-( Medvídky jsem původně koupila protože jsem nemohla sehnat děrovačku na srdíčka a nakonec si asi i necháme ty medvídky - myslím, že nejsou až tak špatní... A mamka to schválila s medvídkama, tak myslím, že dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vidis morche vse se v dobre otaci:-) to my porad schanime nejake to bydleni a je to des, bud je hnusny nebo bude postaveny az za rok :-( ale mame jeste do zari cas to nejak vyresit..
Odpovědět
I my bychom meli... ale muz se k tomu nejak nema :-( Hlavne se asi boji co kdyby prisel o praci :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?