Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem asi jediná,kdo má klasické oznamko (budu do toho alba taky muset něco dát...) S mašlí a takovou folií....Objednané z netu. Morche:jako gratulace od dětí k svátku maminek krásné,ale na svatbičku mi to příjde také dětské a přeplácené. Zkus víc druhů a dej do alba... Co se týká stříhání,atk u nás je to stejné.Můj poslední účes byl dle V.,,Backhem,, a já jsem se v něm cítila fajn,šik a bylo to bez práce-ikdyž časté dostříhávání :-( Ale moje drahá polovička má ráda dlouhé vlasy-ale ty prodloužené prý nejsou moje,tak že to bylo bez úspěchu...a pak se v tom máte vyznat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
morche: pokud muzu rict svuj nazor tak bych tam dala tu mensi maslicku a bez medvidku... jinak kdyz tu resite vlasy..tak ja jsem hnedovlaska(i kdyz umela:-))a mam hnedy oci a kvuli svatbe si vlasy nechavam narust ale o svatbe vim uz skoro tri roky takze mam vlasy do pulky zad...
Odpovědět
Profilova fotka
jeste sem koukala morche na to tvoje oznamko a nechces ho zkusit jenom s jednou barvou, ze by ta vnitrni karticka byla bila, lip se i na ni bude psat a ta vnejsi by byla barevna..bude to pak vypadat vic jako profi oznamko..
Odpovědět
dobře, tak já vám vyrobím nějakou realnější podobu oznámek - tohle jsou přáníčka, který jsme dělali o víkendu s dětma (s tím naším a synem od sestřenky)... Určitě nebudou červeno-zelený :-) Jinak Špilberkk mi dopadl lip nez jsem cekala... Chtějí po mě jen 2000,- (oproti puvodním 7000) a možná se zadaří to i nějak víc ošéfovat...
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha: Pokud se to oznámení líbí vám, tak je to v poho ;-) . To je nejdůležitější. morche: Vidíš to, nakonec se vše obrací k lepšímu :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka:jo,jo,je to dokonce jedna z mála věcí u kterých se angažoval nastávající:o))) Jinak jsem se chtěla poradit:všude je spousta fotek obleků-myslím v albech,ale když hledám nějaký podobný,tak v obchodě si ani neškrtnu.Většina je jen černá,šedá max.smetanová,ale žádné vestičky regatky nic k tomu,a když tak jen zlatavá a rudá.....a já chci růžovou......v klasických obchodech (op prostějov,steilmann,blažek apod.) jsem nic nesehnala :-( A rada zní?????
Odpovědět
Profilova fotka
morche: tak to ste to s tim spilasem docela vychytaly...
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha: Koukala jsem do alba, dala jsi oznámení. Je moc hezké. Jen si představit s růžovou mašlí a je to ;-) . S oblekem ti bohužel neporadím, sháněním máme ještě před sebou. Ale také bych ráda vestičku a regatu pro ženicha. Je ale fakt, že ten můj si nejpravděpodobněji zvolí tmavě šedý oblek a k tomu smetanovou košili a oranžovou regatu a přes to šedou vestičku, takže doufám, že v tom nebude problém. Taky plánuji návštěvu OP Prostějov a Blažka ;-) . Tak držím pěsti, ať úspěšně seženete.
Odpovědět
tuli: jo jo, mam celkem radost... Ale kdyz jsem si udelala predbezny rozpocet tak to porad vychazi na 17 tis. a to je deesne moc - to fakt nevim jak usetrit :-( A skrtat uz neni moc co :-(
Odpovědět
Profilova fotka
morche: No je fakt, že ikdyž uděláš škrty, tak stejně tě svadba bude něco stát a pokud jsi to stáhla na 17tis., tak to jsi dobrá :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
morche: naprostý souhlas s katkou!!! Mít vše za 17 tisíc?? U nás naprosto nemožné,bud ráda,máš to svatbu skoro za hubičku,vždycky tě svatba bude něco stát,zadarno ti nikdo nic nedá. A těch 17 tis.to je paráda. To i kdyby jste si půjčili,tak to máte rychle spalceno ne?? Jinač jsi fakt dobrá,to tak postahovat,abys moc neplatila....Já mám pocit (je fakt,že jsem to ještě vůbec dohromady nepočítala) ,ale myslím si,že nás ta svatba se vším všudy ve finále asi vyjde na nějakých 100.tis. masakr !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Ty jo holky, to jsou cifry :-N to já se patrně vejdu do 15tis :-N možná i míň :-) jenže u nás se to bere jen jako slezina rodiny a ne jako svatba...jen se u toho hezky oblíkneme :-D :-D No hodím pak součet, až toho bude víc :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Morche,také gratuluji k výsledku,ale kalkulace dopředu moc nemají cenu...já jsem původně počítala s 62-tis a už jsem v tom za 82-tis,naopak moje předpoklady vycházejí dráž a dráž.....a to jen stále přepočítávám,jsem zvědavá kolik to nakonec bude....A to kolikrát někde něco vidím a ani to k tomu nepřičtu,protože je to nějaká blbůstka.Ale napadlo mě:moje kolgyně se bude vdávat 20.06.2009,tak jsme koupili cilindr na auto na půl,a pak to společně prodáme...a je spousta věcí to takto aplikovat.Zkus se pozeptat,co Ty na to?
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha: souhlas ;-) ,třeba jedna známá se ted v sobotu vdává,a shodou okolností to má ve stejné restauraci jako my. No a v té restauračce je asi cca 9 sloupů,no a ona je bude omotávat jakousi bílou látkou,až to prostě dá šmrnc,a vypadá to svatebně ;-) . No tak mi nabídla,jestli od ní pak nekoupím,prý že mi to prodá za hubičku. Tak jsem řekla že jo,proč né,aspon na to nebudu piplat vlizelínem.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky náklady šplhají jako blázen, taky jsem myslela že se vlezeme do 60 max 80 tis. ale to bohužel asi ne, a to nebudeme platit pronájem žádný restauraci, pití a jídlo budeme věšchno dělat my, takže na tom se taky hodně ušetří, ale prostře fotograf, hudba, kamera je jen za 21 tis. což je fakt ranec, takže myslím budeme rádi, když se vlezeme do 100 tis. při 45 lidech
Odpovědět
Profilova fotka
No holky jsem ráda, že se některé z vás pohybují také kolem té hranice 100tis. Minulý víkend jsme to s přítelem počítali a dostali jsme se taky na 100tis. :-( , tedy včetně svatební cesty. A to jsme ještě dost možná na něco zapomněli. Ty bláho, to je peněz za jeden den.... 8-) . To je krásný řešení, když máš v okolí někoho, kdo má svatbu tento rok a navíc máte stejný vkus a můžete se o něco podělit. To se dá krásně ušetřit ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo holky, za co takový prachy?? :-o :-N no jenže když pronajímáte restauraci (my máme hostinu doma), kamera foto taky stojí (mám brášku, je profi) hudba (nebude) tak ty cifry lítají :-x no čím dál víc se držím hesla "hlavně to přežít" :-x :-N
Odpovědět
Profilova fotka
makak21: Tobě se to podařilo taky krásně stáhnout, jenže je to tím, jak sama píšeš, že to budete mít jako slezinu rodiny a vše budete mít doma. Svatba se dá udělat všelijak a je fajn, že to každá chceme mít jinak a že každá svatba není stejná :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka: přesně, mě jde o to, abych si to užila (oba abysme si to užili ;-) ) což by na nějaký velký hostině nehrozilo. Ani jeden z nás nemá rád ty velký rodinný sešlosti :-p :-N takže jen nejbližší rodina a bude klid...obřad, oběd, kafe a dort a hurá domů :-D :-D výhodou je výmluva na malýho :-N :-D máš pravdu, že krásný na tom je to, že si to každý udělá, jak chce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak např já jo? : Tak šaty 9500,- ( v tom není bolerko za 400,-,oblek pro malého za 400,--) boty 700,- (a to ještě nemáme nic pro ženicha,a botičky pro malého) kravaty (obě dvě CCa 400,-) Hudba asi 6000,-- Kameraman+fotograf 13000,- oznámení 1100,-- pronájem restaur.5000,-- (kde je hostina+pití+alkohol+dorty+cukroví atd,atd) Kde jsou auta (benzín),kytice,a co se týče výzdoby co už mám nakoupeno,tak to nemám ani ještě sočítané kolik to dohromady dělá.....A to nejsem nějak náročná,opravdu. Jen to nej,co mají tady asi všichni. Nebudu mít noviny,nebudu mít truhlu na přáníčka..... No jo no,ale neřeším to. prostě to tak je a hotovo,a nic s tím neudělám. C´hci si to užít. Jo a dneska budu objedávat asi ten závoj. Ale mám furt nervy jestli se k těm mojím šatům bude hodit. Můžete se juknout?? Ten bohatý závoj,a ty moje šaty jsou na těch posl.dvou fotkách. děkuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani já myslím, že se to hodit bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ty částky jsou pro mě teda omračující, když nemáme našetřeno nic, jedeme teď od výplaty k výplatě (přítel marodí dlouhodobě-nemocenská je mizerná :-p) a ještě z toho mám platit svatbu :-N naši pomáhají a tchánovci určo taky přidají :-) jsem za to vděčná, jinak by nebyla...a jsem ráda, že jsem nechtěla nic velkýho, páč by na to stejně nebylo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
makak ok :-D díkes. Spíše mám strach z těch ženských z toho slaonu,když jím řeknu,že mám svůj závoj,tak už vidím,jak se tváří..... :-N . Prostě mě tlačí do toho jejích,ale mě se tak nelíbí,jako ten co si chci objednat....Ale jim jde o prachy,že. Tím pádem si ho nepůjčím od nich. Už jedou jsem se před nimi zmínila,že si asi koupím svůj závoj,tak začali: to je zbytečný,vždyt to máte na sobě jen jednou,co s tím pak budete dělat..... Ale i moji segrře jsem už volala,jestli si ho mám objednat (moje svědkyně zároven,chodi do té půjčovny vždycky se mnou,tak už ví co ty ženské tam říkají),tak též říkala,at se nanich vyprdnu,že je to moje svatba a moje věc. Mám strach,že budou říkat,jak se ten závoj k těm šatům nehodí a tak. Už mi to jednou řekli...ach jo...... Kašlu na ně,prostě si ho objednám.....dík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím st. katka, svatba se dá udělat jakkoliv, ale já bych chtěla být aspon jednou v životě za princeznu a mít i hezkou památku a taky chci aby se lidi dobře bavily
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj...pro ně jsou dobrý prachy i za ty šaty ;-) určitě nebudeš první nevěsta s vlastním závojem :-) a mluvit je nech :-N když tam přijdeš rovnou pak se svým, ono jim stejně nezbyde nic jiného, než to akceptovat :-N :-D A oni ti to řeknou, že se to nehodí, páč pořád jim jde o prachy a o půjčení jejich závoje, ale hlavní je, aby se to líbilo tobě...je to tvůj den a tvoje šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: já právě nejsem vůbec pronceznovský typ :-N nesnáším šaty všeobecně :-D :-D a památka hezká bude, to každopádně, ale už teď bych to chtěla mít za sebou :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: přesně tak ;-) ,být za tu princeznu....Ještě ke všemu je to z naší rod. strany uplně první svatba,takže asi taky proto. Mamka říkala,že až se jednou bude chtít vdávat ségra,tak že už se taká velká svatba dělat asi nebude,a segra to taky sama říkala...Jo ale to bude tak za 5-10 let :-D ... jinak taky n echci nějak rozhazovat,člověk škudlí jak se dá. Ale je to prostě tak. Těch 100.tis. prostě padne.... makak: i malá rodinná svatba je krásná..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: šatičky jsou Biancy viď? Taky jsem je zkoušela. Myslím si taky, že se závoj hodí. Na ženský ze salónu hoď bobek, důležitý je, co chceš ty a pokud se ti jejich závoj nelíbí a chceš tento, tak to vůbec neřeš. Ať jsou rádi,že si tam půjčuješ šaty - to půjčovný je dost vysoké, tak by na tebe spíš měly být milé než aby ti něco nutily ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jo přesně taky zbytečně nevyhazujeme, ale jsou věci, na kterých se prostě šetřit nedá, když chceš kvalitu
Odpovědět
Profilova fotka
katka: joo bianca :-D ,díkes. jinak máš naprostou pravdu....letím za malým už se tu ozývá,a musím vařit. Tak zatím..... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?